• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
tak jsem si dala jejich kalkulátor:grinning: a fakt platíme míň asi proto, že mam "jen" 1,6 :wink:
5. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
právě jsem sežrala dvě dia sušenky a 10 g hořké dia čokolády. Ven půjde s tatínkem až dojede. Bo já bych se zbláznila. Teď zas hrozně chtěl schválně padat. Dostal na zadek + vysvětlení, že se to nedělá. Ale nezájem. Pustila jsem mu pohádku, dnes mi ta výchova nějak nejde :frowning2: Je ospalej ale ležet nebude...namazala jsem mu dásně, teda pokoušela jsem se, tak snad aspoň trochu tam toho zůstalo.
5. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Hlídaní jsem sehnala ještě jedno a navíc má kámoška prý známého chirurga, tak se mu zkouší dovolat, že by mě vzal v určitou hodinu.
5. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Tak Jajda usnul dvě minuty po puštění pohádky. :confused: ALe ve čtyři ho budím. Doufám, že nebude hysák :confused:
5. led 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Olí, to je super s tím hlídáním i s chirurgem:slight_smile:
5. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Eví snad to vyjde. Zatím nebere tel :frowning2:
5. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
budu držet palce:slight_smile:
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Kuk

venku je jak na Sibiři :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať je už jaro, chjo :pensive:

Eví, já taky budu mít 1,6....nakonec to asi necháme u ČP :sweat_smile: :sweat_smile: Petr to sjížděl na netu a i psal nějaké paní a ta mu našla nejlevnější u ČP :sweat_smile: na feldu máme starou smlouvu, proto platíme tak moc..no ještě uvidíme, moc se mi k nim nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí, supr s tím hlídáním a známým Dr :dizzy_face: Já dnes měla kus kinder tyčinky s Daníkem :sweat_smile: a před chvíli pár Albertek :sweat_smile:
a teď jdu cvičit, fůůůj :grinning: :grinning:
Jo a volal mi šéf, mám dorazit v PO nejdřív k Dr na kerv a pak k němu, tak možná už další týden budu makat.
5. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Miško super :wink:
5. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,

právě jsem doklidila barák a jdu na chvíli juknout co je zde nového.

Evi doufám, že k doktorce nepůjdeme, raději budeme trhat partu. Ale jestli ho kašel nepřejde tak raději půjdeme :cry:

Míšo na tyhle věci jsou dobrý právě ti finanční poradci, oni vědí kde je co jak drahé a doporučí to nej. Oni mají provize všude stejné, takže jim to je jedno. Aspoň to tak má ten náš. Ná nabídnul super povinné ručení, kde by jsme ušetřili za rok asi 5tis (taky máme u české), ale mělo se to platit půlročně a to jsme nechtěli. :confounded: Tak jsme zůstali tam kde jsme. Ona každá pojišťovna má něco, to je jasný. Jakoukoliv oslovíš tak se ti bude chlubit, že jsou nejlepší :grinning:
5. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
dobré ránko,
tak k dr. jdu nejspíš zítra, kámoška se známému chirurgovi nedovolala. Tak když ho nesežene dnes, tak půjdu k jinému, co si ho všichni chválej. Naštěstí to nebolí, když si na to nešahám, tak to jde.
Venku je nasněženo a ještě padá. Hurá. Akorát se mi teda zítra blbě pojede, jezdím nerada ve sněhu. :sweat_smile:

Jajda dnes vstával v sedm, ale už asi 20 min. před ním jsem slyšela Co to bylo? Co to bylo? :grinning: ale doufala jsem, že usne ještě. V noci se budil na duduše ale zkusila jsem nevstat a našel si ho sám, když jsem nepřišla. :slight_smile:
ALe pozitivní je, že teda by mohl jít spát po o normálně, navíc půjdem řádit na sníh, tak ho unavím :grinning:
Možná budu muset taky zavést to vstávání v sedm, jak Miška. Pr do večera nevydrží a když usne ve tři, to mě teda neba. Bo večer nechtěl jít spát, ale v půl devátý jsme ho z ložnice už nepustila, tak se vztekal, ale za chvíli to vzdal a hajal.
6. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahojky holky,

jak některé z Vás správně tuší, tak se přidávám do klubu pár z Vás, protože opravdu čekám druhé mimi. Zjistila jsem to den před Štědrým dnem a den a půl jsem to tajila i před vlastním manžou, abych mu tu zprávičku mohla nadělit pod stromeček. Jeho reakci jsem dokonce točila kamerou, tak to máme i zdokumentavané. Byl z toho úplně mimo, protože takový dáreček opravdu nečekal. Stejně jako u Ondry nám i druhé mimčo vyšlo na první pokus a zase jsem otěhotněla až kolem 30 dne cyklu, takže obě těhotenství beru spíš jako malý zázrak. Bohužel mi není zrovna nejlépe. U Ondry jsem prakticky nevěděla, že jsem těhu a v pohodě jsem chodila do práce, zatímco teď zvracím a je mi dost nevolno, jsem často unavená. Ale už to začíná být lepší. Nejhorší byl minulý týden. To jsem prozvracela celou noc na Silvestra a celý den jsem chodila s kýblem, co kdyby. Silvestra jsem oslavila fenyklovým čajem a suchým rohlíkem. No prima oslava. Zprávu o těhu jsem radši nikde nešířila, protože to až do včera nebylo potvrzené od doktorů. Včera jsem ale mimi viděla na vlastní oči na ultrazvuku, takže už je to jasné.
6. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Leni to je super!!!!Moc gratuluji:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face: mám radost:dizzy_face: ať jste zdravoučký a je ti dobře:slight_smile:

Baru no tak miluju nemiluju,by ses musela víc snažit no:grinning:

Miško hovno no comment:grinning: a penízky super:dizzy_face: to vždycky potěší....i když samozřejmě bys radši viděla tátu,ale aspoň byť to vyzní strašně to nějak kompenzuje....kdyby si byla menší,tak bych tohle nepsala a prachy mu otřískala o hlavu,ale teď v dospělosti....aspoň něco a peníze jsou dobrý:grinning:
já nevidím ani tátu(nevlastního) ani mi nic nekupuje a peníze nedává,o zájmu o mě,nás se ani nezmiňuju...takže jsi na tom ještě dobře:slight_smile:

Oloušku ať už tě daj do kupy a nic nebolí

Evičko už nevim co tobě,tak si snad nepsala o ničem důležitým:sweat_smile:

no a já teď byla u dr teda,pač tu 10 dní bojuju s angínou,tak bolest v krku sem zvládla sama po týdnu,ale teď mám zas kašel že mi to rve plíce,tak mi udělal stěr,pač 3 angína za měsíc,že jo a atb jsme nechtěli dávat ani jeden,tak to zkusíme bez nic ještě a dal mi bioparox ale když bude stěr špatnej,tak atb prý budem muset dát,tak snad už budu zdravá:slight_smile: zub ještě pobolívá,ale je to lepší,už jim jen 4 prášky denně:grinning:

tak hezký den
6. led 2010 v 09:34  • Odpověz
juuu Leni tak super. Veliká gratulace a ať je líp a nevolností co nejmíň.

Zuzí no ty si taky užíváš, co je proti tomu můj prst. Tak se drž a at jsi brzy jak rybička.Moc tomu nerozumím, ale ty atb by to možná chtělo ať se to nevrací ne? A

My si od rána užívali venku snížku, asi zapadnem, pořád padá a padá... jsem odhrnula sníh od garáže a odpo můžu nanovo myslím. Jajda nadšenej, brodil se sněhem a chtěl ho lízat :angry:
Odpo hodím fotečky.
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky

Pižďuch je s babí venku, tak mám lehárko :sunglasses:

Lenííí, no tak jsem si to myslela správně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže moc gratuluju a ať je mimísek v pořádku.S těma nevolnostma je mi to líto :frowning2: bohužel je to tak, že jak jsou rozdílná dvě dítka, stejných rodičů, jsou prostě jiná i ta těhotenství :cry: :cry: jediné plus je, že nepřibereš moc :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to vychází nějak na září, že??? :dizzy_face:

Zuzí, hele tak držím pěsti, aby ten stěr dopadl dobře!!!!Bioparox mě vždycky z bolesti krku vytáhne :sunglasses: tak snad to pomůže i u Tebe!!!
S tátou...no, ale on to právě tak dělal i když jsem byla malá :pensive: slíbil, že např.dorazí den před Štědrým dnem, já stála celý odpo u okna a on nikde, ani nezavolal, že mu to nevyšlo :pensive: :pensive: takže tak no :cry: od nevlastního táty by mi to vůbec nevadilo, přeci jen to není "Tvoje krev":wink:

Olí, no zkus to vstávání takhle...my pak ještě ležíme třeba do osmi a prohlížíme knížku, abychom nebyli na nohách fakt už třeba v půl osmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Daník si taky po tom roce a půl našel dudana sám :grinning: :grinning:
S Dr je to blbé, když je nějaký dobrý :frowning2: tak uvidíš, co Ti řekne Tvůj

Baru, díky za radu, je mi jasný, že ten poradce by se teď šiknul, ale příští týden bude pěkná hoňka, když už budu muset chodit do práce,Petr bude mít odpolední, musíme pojistit to auto, pak na evidenčku, přehlásit..takže čas na poradce fakt nebude :cry: :cry:
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jo a Eví, přeočkování prý může být v rozsahu půl roka až roka :wink: v lednu čekají vakcíny, tak si nás zavolá :wink:
6. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Mišuláčku jenže,když nemáš svýho vlastního a s tim nevlastnim vyrůstáš a je to jedinej táta,kterýho máš.....věř mi,že to vadí:slight_smile:
mrzí mě,že si to takhle měla beru :pensive:

Oloušku já nevííím :fearful:

Mišul tyvole na tom fb to je hrozný:grinning: ti říkám jednou online a oni sou jak saně všichni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
ahojky,

Leni, gratuluju!!! a držím palce, aby nevolnosti rychle odezněly :wink: a jsi hodná, že mně tu v tom nenecháš samotnou :grinning: :grinning: :grinning: kdy máš termín?

Miško, tak to jsem ráda :wink: já si to myslela, že je tam nějaký rozmezí, ale nebyla jsem si jistá, tak jsem Ti to nechtěla nutit :grinning:

Olí, co prst?

baru, to byl vtip:slight_smile: hlavně když jsi psala, že Ondrášek kašle :wink: jen partu trhejte :grinning:

Zuzíí, Bioparox je skvělej, určo pomůže:slight_smile: kdy budeš vědět výsledek stěru? hele a není ti už po těch ibáčích zle? (bojím se o tvůj žaludek a játra)

ráno jsme byli na tom odběru:grinning: fakt zábavný :grinning: Venda hladovej, vedro k zalknutí a poměrně nepříjemná laborantka (nic neprovedla, ale jsem namlsaná z minulýho týdne, kdy na tom Karláku byli všichni usměvaví a milí :grinning: ) brrrr zpocená jsem byla až na p*deli..no dole na poliklinice jsme pak koupili koláček(no pořádnej koláč:grinning:) a Venda byl hned nejspokojenější klučina na celým světě :grinning: :grinning: :grinning: zbouchal ho po cestě celej a druhej (kterej jsem si koupila pro sebe:grinning:) do něj zahučel doma :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Evičko nenííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale musim říct,že s každym práškem mám strach o svůj živogt :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
vidíš Vendulka je šikulka :dizzy_face:

mě tak napadlo,že bioparoxem řeší ty průdušky,že jomale co dělat s tím plíce rvoucím kašlem?:sweat_smile:
6. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
to jsem ráda, že Ti zle není:grinning:
na kašel nějakej siroupek- teď mně žádnej krom jitrocelovýho nenapadá(no jinej nemůžu a můj mozek teď moc nefunguje) a na noc nějakej, co kašel utlumí(jestli tě kašlík v noci budí)
6. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
uf mozek zapracoval- úplně super je acc long!!!
6. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
jitrocelovej sirup mi právě nepomáhá a vlékárně mi doporučili klasiku bromexínky,tak uvidím,acc vidíš to,dík zkusim:slight_smile:
6. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Zuzí, jitrocel byl výkřik do tmy, kdy jsem se snažila přesvědčit mozek, aby se pohnul :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
acc je o chlup lepší než bromexin, ale třeba ti ten zabere:wink:
6. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Eví s prstem nic novýho, vypadá a bolí furt stejně a kámoška se zatím neozvala, takže s tím dr. nemluvila zatím. :frowning2: Když to dnes nedomluví, tak zítra pohlídá malýho a já pojedu za tím co jsem ho našla na netu. Teda ale už by ten sníh stačil, v tomhle jet, to bude masakr.
6. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jo u nás se spí, ale byly lehké protesty, ale z postele jsem ho nepustila a četli jsme si pohádku a po půl hoďce usoudil, že si teda lehne a usnul pak hned. Potvora.

Ty jo, Venda je jedlík (jak by řekla moje švagrová).
6. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
ok, budu držet palce zítra:slight_smile:

tady je temno, mlhavo a venku pěkně kluzko :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec Ti nezávidím, že budeš muset cestovat :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
u nás dnes taky protesty kvůli spaní, ale taky zalomil :grinning: :grinning: :grinning:
Olí, no kdybys první jídlo dostala o půl 10 po vytrvalém boji při odběru, tak bys snědla klíďo celou pekárnu :grinning: :grinning: :grinning: (no já teda určo :grinning: :grinning: :grinning: )
6. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
jéje až do půl desáté, tak to bych teda nevydržela. Od té doby co jsem byla těhu a pak kojící jsem se naučila snídat. A teď bych bez snídaně padla :grinning:

No jsem zvědavá na info od muže, až mi řekne, že to klouže :frowning2: Teda spíš nejsem. Mám celkem naprd gumy, jsou v limitu,ale jen tak tak. Tak možná budu škemrat ať mi muž půjčí Felušku. :sweat_smile:

Tady furt padá, odpo mám odhrnování jasný, ale zdá se to už mokřejší, tak půjde postavit i sněhulák.
6. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.