• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, no on totiž vstával v 8:30 :sweat_smile: a měl být lačný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže fakt dřív dostat najíst nemohl :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
jj, je to těžký u těch dětí. Jajda by zešílel, kdybych mu nedala mňam mňam.

Toptrans nevolá a nejede, ach jo. Beztak je v kalamitě někde a myčka přijde zítra až nebudu doma určo. :frowning2:
6. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
jo zapomněla jsem se pochlubit, už mám opět předvánoční váhu :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
no já se schválně nasnídala potajmu, když spal :grinning: :grinning: já bych sebou fakt někde asi řízla bez snídaně :sweat_smile: a jeho jsem nalákala na cestu autobusem :grinning: po jídle ani nevzdechl, ale hlad musel mít pekelnej :sweat_smile:

jéé, to je super s tou vahou :dizzy_face: a myčka třeba ještě dnes dorazí :wink:
6. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
je to šikula, že to zvládl.

Ty jo, jím kuřecí prsní řízek přírodní a teď jsem kousla do kosti :confused: no toto :angry:
6. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
U nás se už taky spí :dizzy_face: zase usnula i maminka :grinning: jsem poslední dobou nějaká furt znavená :sweat_smile:

Zuzí, zase tak špatný to nebylo, být s mámou jen sama...u vás to bylo horší :pensive: :pensive:
Na fb je to síla, mě vždy odchytne jedna kámoška, kterou nemusím, hlavně tam jdu jen juknout a ona hned píše romány, co je novýho, jak se mám, co je u ní novýho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Evíí, ty jo Venda je teda borec bez snídaně u nás by bylo zle stejně jako u Jajdy, kdybych ho někam táhla bez snídaně :confused: takže i kvůli tomu doufám, aby u nás atb nebyla hned tak potřeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mě ještě napadl Hedelix na kašel...ale nevím, zda není jen na kašel suchý???? :fearful:
6. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Olí, kost? :astonished:
Miško, však já taky měla strach :wink: , polikliniku málem zbořil, ale podařilo se :grinning:
6. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Eví no fakt kost, kurňa obal jsem už vyhodila, to by mě zajímalo, co to bylo za výrobce.

Jo holky mažete něčím prcky, když mrzne? Já ho mažu tou Weledou do zimy, ale i tak má tu pokožku takovou divnou, dělaj se mu takové červené flíčky, ale ne venku až doma pak. :confused: Tak nevím jestli je to nějaký ekzém nebo co. :frowning2:
6. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Oli no jasně!!!Já mažu snad Niveou, ani nevím :sweat_smile: a na noc ho mažu svým Exipialem - jen masťový základ a apusu placentou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Daník se strašně rád maže, je to náš transka :grinning: :grinning: Má teď na tvářích a na bradě dost struhadlo, tak proto ho promazávám..ale jinak jak mrzne tak určitě mazat!!!!!!
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
tak já ho zkusím na noc namazat taky Excipialem, třeba se mu to zlepší.
6. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Olí, mažu:grinning: doma ambiderman/kalciovka a na ven máme babylove nebo niveu
no stejnak má tváře jak marfuška :sweat_smile: má na nich exém+ je po mně :sweat_smile: jakmile je pod 10°C tak mám rudý tváře :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
mně dětská říkala, že excipial do obličeje nee :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Daník má taky tváře jak Marfuša a pak ještě hodinu doma :grinning: :grinning: :grinning: vypadá fakt kouzelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Eví ahá, tož sakra čím. Infadolan? ten asi taky ne co?

Jajda je má taky hned červené, po mamince no :grinning:
Hodila jsem fotky ze dneška. Ale jsou takové tmavé, měla jsem jen malý foťák sebou.
6. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
No jo Jajda je má taky rudý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fotky dobrý a má krááásnou kombinézku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
infadolan nevím, zkus calcium panthotenicum :wink:
na fotky juknu později:wink:
6. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
a tady ještě jedno téma, pro Ty z nás, co budou mít brzo další mimi :wink: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=121963&vOffset=0&vGotoLast=1#end
6. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Miško, už jsem na to koukala:grinning:

Olí, neodolala jsem- fotky pěkný:grinning: přidej ještě tak 2-3odstíny a máš vendovy tváře :sweat_smile: tohle není rudá, to je červená :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
sudocreme je úplně bombastickej, ten mu občas na ten exém máznu a vypadá to hned o kousek líp :grinning:
6. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
No jo, jenže na Vendovi to vyniká jinak, než na našich, když je Venda tak světloučký :wink: :wink:
6. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
no já jen, abyste si nemyslely, že máte doma Marfušenky:grinning: marfuša jsem já :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak snad ten sudocreme budou vyrábět i za těch 100 let, než budu mít další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda Daník neměl prdel snad opruzenou nikdy :confused: jen trošku červenější čoko dírku :grinning: když měl průjem a u nás teda Bepathen hned zabral, takže by asi u Dana stačilo, mít Sudocreme v šuplíku a opruzelej by nebyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Miško, závidím:slight_smile: jako úplně nej bylo střídat sudocreme(vysušuje) a bepanthen, to byla libová kombinace :sunglasses:
si udělej zásoby :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
jo, ale úplně nej byla vrchlabská mast od mojeho dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
jo Sudocrem je fajn, není nic lepšího. Zkusila jsem ho na doporučení kamarádky a všechny ostatní jsem vyházela. Máznu když má trošku rudou prdku a je to hned pryč. ALe teda znám i holky,kterým se po tom prcci osypali.

Jo to téma jsem četla taky, úplně to sedí na Jajdu.
6. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Miško kombinézku má suprovou :grinning:
6. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
pípla mi sms - jsem se radovala, že píše toptrans nebo kamarádka a kulový - vyúčtování vodafone :unamused:
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Olí, myčka asi nedoputuje, kyš, kyš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né si dělám srandu, to jen tichý závist :grinning:

Fakt je tak bezva ten Sudokrém????Ale jak jsem pochopila, tak se dělá jen nějaký veliký balení ne???

Jinak máme fakt Niveu Wind a vítr - nevím, jak je to Německy a než jsem došla nahoru, tak jsem to zapomněla :grinning:

Daník dnes trhá rekord, spí už hodku a půl a i přes kravál se nevzbudil :confused: ale taky je teda už několik dní happy :dizzy_face: zuby už se derou na povrch :dizzy_face: :dizzy_face: tak pak ještě tři :angry: snad bude do léta pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já su debil :grinning: :grinning: Wind je vítr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak wind a winter :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.