• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško dělaj se myslím dvě velikosti. A to menší je docela malý. Mě akorát vadí to otvírání.
Já myslím, že Jajdovi taky něco roste, pr to co předváděl včera byl děs.

No dnes nejspíš nedoputuje a zítra tu nebudu a v pá se na mě vys... a já slíbila kámošovi oběd o víkendu, když ji zapojí. No na oběd přijede tak jako tak určo :sweat_smile: :grinning:
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Miiško:grinning::grinning::grinning:
sudocrem dělá nejmenší balení cca 80g nebo vzorek
u nás se taky ještě chrní :confused:
6. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Olí, co se ti nezdá na otvírání sudocremu?
6. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
mně vad¨í, že je to kelímek a musím do toho sáhnout a když je ho už málo tak je to pruda :grinning:
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
chjo, jsem rozežraná po těch vánocích, slintám co bych si dala ke kafču :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Eví no to horní víčko, a pak do toho sáhnout atd... Prostě kdyby to bylo v tubě a vymáčknout, bylo by to super.
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Je to jen zaklapávací, šroubovací víčko, by se mi líbilo víc.
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
mně je to jedno, venda otevře cokoli :grinning: :grinning: :grinning: takže šroubování by bylo k vzteku :grinning: :grinning: :grinning:
jj, tuba by byla bombová :grinning:
6. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
hele nemůžem chtít všechno:grinning:krém je výbornej, tak musí mít nějakou mouchu, ne?:wink:
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
nojo to je fakt, tímto se kelímku omlouvám :grinning:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
tak dítko spí už dvě hodiny, nejdřív nechce a pak by vychrupoval, v půl třetí ho budím
6. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Holky, děkuju moc za gratulace. Nevolnosti sice občas jsou, ale naštěstí už nezvracím, takže je to celkem v pohodě. Normálně funguju. Včera a v pondělí jsem byla s Ondrou vlakem v Praze, takže i cestu vlakem jsem zvládala v pohodě a dnešní plavání s Ondrou taky. Když jsem oznámila na plavání, že jsem těhu, tak mi instruktorka řekla, že jsem za poslední měsíc šestá nová těhulka na jejích kurzech. Jakoby se tam rozšířil nějaký těhu virus. :slight_smile:

Evi, to víš, že jsem Tě v tom nechtěla nechat samotnou. Jak jsem Ti psala do IP, že mi mešká menstruace, tak jsem vlastně ještě ani těhotná nebyla a otěhotněla jsem až pár dní na to, ale podařilo se. Termín podle poslední menstaruace mám sice 11.8., ale dle ultrazvuku to bude až konec srpna. A co Ty Evi? Kdy máš termín Ty? Psala si někdy přelom července a srpna viď?
6. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Leni, jj přelom července/srpna :slight_smile: hele jak se oblíká takovej novorozenec v létě? :grinning:

Olí, taky jsem tou dobou budila :grinning:
6. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Eví já dávala bodýčko s krátkým a ponožky někdy ani ty ne, teda když byl úplně malý mimi, tak měl myslím takový ty polodupačky tenký :slight_smile:
6. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
no já právě myslela jako úplně novorozený :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pže v létě už byl Vendulák velikej a když byl novorozenec tak byla zima :grinning: to bylo jednoduchý :grinning: prostě zachumlat :grinning: :grinning: :grinning: ale letní novoš, mi teda jasnej nejni :sweat_smile:
6. led 2010 v 16:32  • Odpověz
hele když jsme jeli z prodnice tak měl bodýčko s dlouhým, tenkou čepici, dupačky a přes to tenkou mikču a byl zpocenej chudáček. Takže pak jsme určo dávali zezačátku bodýčko s dlouhým a dupajdy ale nic víc myslím ne, pokud bylo teplo. Kuknu do alba na fotky :slight_smile:
6. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
kuji, Olí :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahojky,

velkáá gratulace Lence k druhému těhotenství :wink: Se to tu začíná nějak rozšiřovat, tak se bojim abych to nechytla taky :grinning:

Evi vypadá to relativně ok, tak snad partu budeme trhat dál :grinning: Jinak já miminko v létě oblékala taky do bodýčka a třeba tenoučkých tepláčků. A nebo jen bodýčko. Já měla hodně kraťásků, lacláčků, tak jsem je dávala. Zrovna jsem to trochu třídila, že něco prodám. Měla jsem toho fakt hodně :grinning:

Jinak excipial dávám Ondrovi na obličej, je to proti zimě a mrazu a doporučila mi ho dětská. Tak snad to teda dělám dobře :grinning:

My dnes zajeli do Ikei, tak jsem něco málo nakoupila. Tam je fakt lepší nejezdit :grinning:
6. led 2010 v 18:37  • Odpověz
holky ty jo teď jsem koukala na výpis z účtu a v Ikei právě jsem platila kartou a oni mi strhli jen 12,40. Asi místo 1240 (si to už nepamatuju přesně tu částku, a účet už nemám). :confused:
6. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Hele Olíííííííí tak to je super ne :grinning:
6. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Baru nojo, ale teď nevím jestli mi to nestrhnou později, navíc jsem členem Ikea family, tak to je blbý ne?
6. led 2010 v 19:04  • Odpověz
No já ti nevim co bych dělala :frowning2: Chyba je to rozhodně jejich, tak by jsi to neměla řešit. Uvidíš zda to nestrhnou příští měsíc.
6. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Ty jo Olí, tak to taky nevím, co bych dělala :frowning2: myslíš, že na to někdo přijde???????

Tak my přišli z venku v půl 8 :grinning: Daník si ještě před sedmou vyžádal prochajdu :fearful: tak jsme neprotestovali, alespoň dobře usne :dizzy_face: ale divila jsem se, dnes byl už po třetí :fearful:

Eví, já myslím, že letní mimčo je v tomhle super :dizzy_face: když si vzpomenu, jak byl Daník navlečenej, když jsme jeli domů z porodky, se skoro nevešel do vajíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: bylo fakt hodně mrazivo tenkrát...no to bylo nějak touhle dobou.....asi 7.1.takže zítra :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:50  • Odpověz
no aby měli co :grinning: :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
bré ranko,

dneska mám lenoru :pensive: fakt se mi nic nechce dělat :sweat_smile: včera jsem usnula u vendy (chtěl se ještě chvilku tulit:grinning: a pak už mně jen v 10 vzbudil Tom, kterej si přišel lehnout :grinning:

Baru, já se ptala na novorozence :wink: tj. od narození do 1 měsíce :wink: Ondrášek už teda v létě novorozenec nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
s tím excipialem fakt nevím, jednou mi řekla, že na obličej jo a příště mně za to sprdla :sweat_smile:,tak ho radši nedávám...

Miško, jenže Tobě se narodilo tříměsíční mimi :grinning: :grinning: :grinning: ta moje krysička vypadala zachumlaná dobře :grinning: :grinning: :grinning: v dupačkách mu bylo vejce obří(i se zmenšovací vložkou :grinning: ), ale nabalenej se tam aspoň neztrácel :grinning: :grinning: :grinning:
tak nějak počítám, že ani tentokrát obříka mít nebudu(no i v to doufám :grinning: , abychom v zimě vydrželi, co nejdýl v hlubokým :grinning: :grinning: :grinning: )
a gratulace k návratu z porodky:grinning: :grinning: :grinning:

Olíku, jukni ještě pořádně na výpis:slight_smile:, ale jinak dobrý, to byl ten jejich extravýprodej? :grinning: :grinning: :grinning: taky bych tam za 12,40 chtěla nakoupit :grinning: :grinning: :grinning: a nemáš ani ten ústřižek, co vyjíždí z terminálu?
7. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
jo a včera ten můj slaďoušek řekl, že mně má rád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vždycky, když si jde lehnout tak ho obejmu opusinkuju a řeknu mu "mám tě ráda" on zopakuje to ráda(áda) :grinning: a včera jsme se tulili a on sám od sebe mně chyt kolem krku¨, dal mi pusu a řekl áda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky,

Evi fakt to novorozenec nebyl :grinning: , ale stejně byl tak maličkeeeeeeeeeeeeeeej :grinning: Pořád na něj poslední dobou koukám jak mi hrozně vyrostl a zestárnul a říkám si jak to hrozně uteklo :unamused: :grinning:
Jinak Vašík je sladkej, to ten můj mě sice chytá kolem krku pořád, ale pořád mi nic neřekne :grinning:
S Excipialem fakt nevim, ale údajně mám přímo na obličej v zimě :grinning:

Oli s tou Ikeou fakt nevim, každopadne je to jejich chyba, takze kdyz by na to neprisli tak ty za to nemuzes. Vzdyt uz ani nevis kolik te to stalo. Ja bych to neresila a cekala, zda to nestrhnou priste :wink:
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ahojky,
dočetla jsem, ale nechci moc písat, bo tlapka auwa -
tak jen info o tlapce - byla jsem na chirdě, rozřízl to, něco tam dělal a pak říkal: zrevidoval jsem to, měla jste tam kus zjizvené zánětlivé tkáně, tvrdé jako kost (ani mu to nešlo ustřihnout nůžkama :confused: :confused: :confused: ) a do té tkáně vám vrůstal kus nehtu, tak ten jsem kousek odřízl. Dal tam dva stehy, nějaký napuštěný tyl bo co, a chlorofil /nebo form), se v tom nevyznám. A v út. na kontrolu.
Přichází to k sobě a bolí jak sviň, řízení bylo zajímavé, dítko spí, tak jdu hají. Jára přijde až v pět a zítra až v šest, takže mě jebne asi. Kurňa dítko přišlo,, tak to je v háji. Jsem ho přenášela z auta a ten náš debilní vesnický rozhlas hrál dechovku, tak se probral, ale dala jsem ho do postele a vypadalo to že usne znova. No bohužel. :frowning2: Tak to bude dlouhé odpoledne... :sweat_smile:
Ikea - našla jsem v kabelce oba lístky, na normál účtě je 1240, na účtě od karty 12,40. Takže se fakt fest ošidili. Ale na účtě je moje číslo family karty. Tož já nevím. Musím kuknout pak v bankomatu kolik je na účtě teď, jestli si to nestrhli v lednu... a pak nevím no - chudák pokladní, jí to muselo chybět...asi jim pak písnu. Možná jsem blbá, ale znám to, když neseděj peníze. Myslím si totiž, že si to ztrhnout pak nemohli pr neměli celý údaj z karty...
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
hola

tyjo Oloušku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: chudáčku malinkej,to je hrozný,moc se drž ať je brzy líp :fearful: :fearful: :fearful:

Evi co se u Vás na únorovkách stalo???Včera sem tam koukala a něco se tam dělo,ale nepochopila sem co :confused:
7. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Baru, jsem ráda, že souhlasíš, že Ondra v létě nebyl novoš:grinning:

Olí, to už je na dobrý cestě!!!dal Ti tam mastný tyl(hojí a nepřilepí se k ráně a chlorofyl- podpoří hojení!!!držím palce, aby Jája pochopil, že na mamku musí být dnes obzvlášť hodný :wink:

Zuzí, já bych se k tomu nerada moc vyjadřovala, vře to na vícero frontách, v době kdy vznikl problém jsem na MK nebyla, takže to vím jen z "doslechu" Každopádně jsem z únorovkama za jedno a přesunuly jsme se jinam :wink:
jinak smazaný příspěvky z únorovek (ty poslední) byl vtip a reakce na něj....si asi budu muset přečíst pravidla, abych zjistlila, že se nesměj psát vtipy do diskuze :sweat_smile: :grinning: , abych někoho třeba neurazila :wink:
7. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.