• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak mi to písni do Ip co se stalo....zajímá mě to a kam jste se teda přešoupli?
7. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
manžel jedný únorovky nám udělal vlastní drbárnu:slight_smile: máme to zaheslovaný, takže bez šmíráků :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
že už jako nemáte veřejnou diskuzi jak my? :confused: :sweat_smile: mazeeec jako :grinning:
7. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
doufám,že tím šmírákem nemyslíš mě :confused: já se k vám koukla asi po roce :confused: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
nemyslím Tebe, ale tady je to veřejný, může Tě číst kdokoli a už se nám i tady stalo(viz vladunka, raduza), že to, co jsme napsaly někdo použil protï nám....
tady už většina z únorovek být nechce...
7. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
jo a tím s celým problémem končím, nechci to sem zatahovat...
7. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
jasně,nebudem to řešit,ostatně mi po tom nic není:dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
posílám Ti pusu :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
holky já mám furt kašel jak sviň a to sem si chtěla zítra udělat den pro sebe,Péťa má jet dneska k mamce do soboty,ale příjde mi teplej,úplně se děsím změřit ho...kdyby měl třeba vyšší...to bych ho neodvážela...nebo vy jo?
7. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
kdyby měl teplotu, tak bych ho neodvezla:slight_smile:, ale na mně nedej já jsem slabá povaha:grinning:
7. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
jo a u nás už se dnes zase nespí :cry: :cry: :cry: a já si myslela, že mu to ještě pár dní vydrží :grinning:
7. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
AHojky

Olíííí :frowning2: :frowning2: ty jo, to zní šíleně, co Ti zase s tím prstem dělali :unamused: ale když se Evík raduje, že je to na dobré cestě, tak to je fajn.Upřímně jsem se zasmála chlorofylu :grinning: :grinning: jak ses spletla, ale pak koukám, že Evís píše, že se to fakt dává :confused: :confused: :confused: :confused: tak to čučmím jak puk, to slyším po prvé :dizzy_face:

Zuzí, kašel jeden podělanej, máš už nějaký ten sirup????Já bych teda Dana taky neodvězla, kdyby měl teplotu :sweat_smile: on na to vůbec netrpí, takže i zvýšená by mě vystrašila!!!!!!!!!!!!

Eví, díky za přivítání z porodky :grinning: :grinning: no je fakt, že s Vašíkem zachumlaným se to nedá srovnávat, když on odjížděl s nějakýma 2,50kg( snad nekecám) a Daník za těch 11 dní něco ještě nabral a odjížděl jako 4,80kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
My jedeme odpo na oční, já měla mít v říjnu kontrolu po té operaci a Daníkovi zase ujíždí oko :unamused: když si dá něco blízko očí a zašilhá, tak levým normálně a pravý mu ujede až kamsi jako do nosu :sweat_smile: :sweat_smile: tak raději, ať ho skoukne

Vašík je roztomiloučkej s tím mám rád..Daník mi to taky říká :dizzy_face: :dizzy_face: mámo lád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Miší, nemáš zač:grinning:
jj, něco přes 2,5kg měl :grinning: :grinning: :grinning: 4,8kg měl venda cca ve třech měsících :grinning: :grinning: :grinning:

no kdyby Olče dali chloroform, tak by nedojela domů :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
No tak to mám paměť co :sunglasses:
Hele to je super s tím chlorofylem :dizzy_face: to jsem fakt netušila, že něco takového je :dizzy_face: no a o chloroformu jsem už ani nepřemýšlela, je pravda, že by se asi pos... bolestí, kdyby jí tam nakápl chloroform :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

děkujeme za držení palců, strašně se bojím, aby Daníkovi nedal ty brýličky :unamused: on by to na očích nesnesl, to co dělal v létě se slunečníma..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
jo a Dan včera večer odmítl mlíko :confounded: :confounded: jsem zvědavá na dnešek, jestli přestane pít úplně, tak nevím, jak do něj dostat alespoň trochu kalcia, pže jogurty mi nejí vůbec, pribiňáka tak 1x za měsíc a stejnak i kdyby jedl, tak mu ho každý den dávat nebudu, pže je to tučný jak sviňa :unamused:
a ještě jsem včera koupila dvě piksly mlíka :angry:
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
my jsme chlorofylový gel dávali na proleženiny:wink:
no snad mu je nedaj...a nebo si zvykne:wink:, ale bude to asi chvilku trvat:wink: dej pak hned vědět :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Miško, u nás se mlíko nepije týden :sweat_smile: prostě si dvakrát cucne a nechá ho bejt :sweat_smile: , ale jogurty miluje, sýry taky tak o Ca strach nemám, spíš nevím, co mu ráno k snídani (jako pití)
jo a to sám o to mlíko žádá :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
kuk,
dítko je hodný, ale spát zřejmě dnes už nebude :frowning2:

Miško mě přišel divný ten chlorofyl, tak jsem přidala pro jistotu i form :grinning:
Na očním držíme palečky. Já si to s brejličkama taky nedovedu představit, pr J. odmítal sluneční. A u nás je celkem dost možný, že je časem mít bude. :frowning2:

Jsem se dočetla dokonce, že chlorofyl tlumí i bolest, no je fakt, že po jednom ibáči je to celkem snesitelné a to mi to řezali víc než minule. Věřím, že teď už to bude jen dobré.
7. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Hm, to je teda bezva :unamused: tak jestli to přišlo i k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to já ráno dávám normálně jako velkýmu, čaj a rohlík se sýrem :wink: a myslíš, že toho Ca budou mít z jiných potravin dost????Tak Vašík má ty jogurty, ale Dan fakt nee, jen sýr mazací, občas aidam, lučinu...v čem je ho ještě dost???????

Vědět dám...
7. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Miško, http://www.osteoporoza.cz/dokumenty/tabulka-vapnik-2.pdf (klidně později ještě něco pohledám)
no tak budu asi dávat čaj, no, ale toho mi tolik najednou nevypije....
Olíku, držím palce, aby bylo jen líp:slight_smile: jsem ráda, že je Jája rozumnej chlap:grinning:
7. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
7. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
7. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Eví dík, no tak ho budu cpát ořechama :grinning: :grinning: né, je to blblý, že nejvíc je ho v tom, co nejí...burákové máslo - to ještě určitě není pro ně vhodné, že??!!Sardinky by mi nepozřel, ani filé nejí, jak má pačmuch té ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: vločky, no zkusím asi nějaké placičky, ale musí být na slano :stuck_out_tongue_closed_eyes: sladké nemá rád!!!!

Olí, myslím na tebe, ať je Ti dnes i zítra dobře, když jsi na malýho sama :frowning2: to je stejně tak na prd, že bydlíme všechny tak daleko(teda až na mě a Evíse :grinning:i když taky k sobě jedem půl hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) všechny bychom měly bydlet někde na maloměstě a pomáhat si :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to zní blbě, co :grinning: :grinning: :grinning: musíme si pomáhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ha květák, brokolice, to jí :dizzy_face: :dizzy_face: ale zase moc po tom prdí :grinning: :grinning: bílá čoko :wink: hm, koupím, kakao, to by šlo zkusit do toho mlíka, asi mají na mysli to obyč,hořký, ne???Granko asi moc ne a mák, tak makové koláče taky baští :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak jdu si vyfenovat hlavu a budit, večer pápá hezké odpoledne, vylézá slunko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
hele a nesnědl by třeba sardinkovou pomazánku? pokrájíš cibulku a rozmixuješ žervé(nebo lučinu) se sardinkama...Venda by se po tom ujedl...
a posypat to můžeš sezamovým semínkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
arašídový máslo bych nedávala, arašídy jsou alergen jako prase :sweat_smile:

blíž než Tebe mám baru, tam jsem autem do 5 minut, budem za 30 a pěšmo za hodinu :grinning:
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
kakao u nás v úvahu nepřipadá:frowning2: jj asi myslej to obyč :wink: )
ahááá v máku je Ca? no to vysvětluje mojí chuť na makovej koláček (no vzpomněla jsem si jak jsme na nich ujížděly všechny :grinning: :grinning: :grinning: )
tak my jdem ven, jdu si pro ten koláček :grinning: :grinning: :grinning: včera v pekárně už makový neměli :cry: zkusím něco najít v Bille :grinning:
7. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
holky kuji,
Miško máš pravdu - a náhodou to zní hezky pomáhat si :wink: - fakt škoda, že nejste blíž. Já to mám půl hoďky k Zuzance, ale jen od tchýně :frowning2: :sweat_smile:
Se těším, že v březnu budu pravděpodobně tak týden u našich, že něco spácháme. Mohli bychom přijet okouknout domeček třeba (jsem drzoun, takhle se zvát... :sweat_smile: ) Človíčkov já autem nedám asi totiž. :sweat_smile:

Články prostuduju potom, taky mě to zajímá.
Jo holky nevím jestli jsem se ptala, myslíte, že nevadí, že Jajda kaká pravidelně každý třetí den? (břicho ho nebolí, zácpu nemá, bobek měkký.
7. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.