• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
myčka je domáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:

akorát teda si manža moc neužije to mytí nádobí, má kliku :slight_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky,
kukám od kamarádky, a už mi musím mazat..net pořád nemáme..u nás nic novýho akorát začínáme zkoušet na nočníček sedí ale zatím teda nic..

už začínám čučet na dárky k narozkám objednala jsem plavky, batůžek a asi župánek jak chodí na bazén bude se hodit,akorát když má plínky nebudou ty plavky vytahaný snad ne, ne, měly by už být kvalitní,že?

tak zase mizím,venku čeká mamina papa
7. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
gratuluju k myčce!ať slouží :dizzy_face:
Olí, pokud ho nic netrápí, tak myslím, že to neva
Jani, plenkový plavky jsem nikdy nezkoušela, normální plavky zvládly slanou vodu a písek a jsou ok:slight_smile:

a makovej koláč neměli:frowning2: napíšu T., aby ho někde sehnal nebo umřu :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Kuk

tak jsme oba ok :wink: říkal, že mu to oko jezdí dobře a že se časem uvidí, mají tam nově i dětskou ambulanci, tak ho proklepnou důkladně, až bude starší, dělal tam totiž scény :sweat_smile: jen jak mi pan doktor nasadil ty jejich obr brýle :grinning: :grinning: sralbotka :grinning: jsem zvědavá, až půjdeme na to očkování, to tam zboří ordinaci :unamused: :frowning2:

a za odměnu dostal Evi MAKOVEJ koláček :grinning: :grinning: :grinning: v Počernicích jich měli hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Sardinky vážně nehrozej, Petr si to dělá často a vždy Daník po prvním soustu prská :grinning:

Ještě mě Eví napadlo....dokonce jsem to odpo udělala Daníkovi, pže nechtěl jíst a měl blbou náladu a potřebovala jsem ho naladit :grinning: dělám si Caro, na půl s mlíkem a to mu chutná, ale nemám už svoje mlíko, tak jsem rozmíchala silější jeho a dala lžičku Cara, trochu cukru, dolila studenou a to vypil, tak co to zkusit ráno tomu Vendovi????Daník kakao taky nedávno nemusel - teda Granko

Olí, super myčka dorazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vejde se?????????????????????????????????
No já bych byla ráda za návštěvu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen jestli byste trefili :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: určitě se na něčem domluvíme, hurááá :dizzy_face:

Jani, čauky teda to je síla s tím vaším netem :angry: bych byla už mrtvá na absťák :grinning: Dan měl jednou tu plínu do vody, jestli je řeč o tom a nic moc, je to nasáklý tou vodou z bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě nej jsou jen plavky bez plíny!!!!!!
7. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Miško, on kakao nesmí, asi by mu chutnalo, ale má smolíka. Co je Caro?něco jako melte?
a nedělej mi chutě:grinning: zítra asi pojedu vyrabovat počernice :grinning: :grinning: :grinning:
jsem ráda, že jste oba ok:slight_smile:
7. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Miško tak to je fajn, že brejličky nejsou. Ono se to očičko srovná určo. Se sardinkama mi děláte chutě, budu muset zakoupit :slight_smile:
Já doufám, že vejde, vymyslela jsem ještě jednu možnost (mi to nějak špatně zapaluje a to nejsem těhu - že vlastně když se odmontuje jedna skříňka v lince, tak se to zasune pod tu desku, ale vycházelo mi to jen na kraj, a pak mi došlo, že by šlo posunout ty šuplíky na kraj, takže myčka bude hned vedle dřezu (teoreticky, měřila jsem to já :grinning: ), jestli se tam fakt vejde uvidím o víkendu. Ale modlím se aby jo.
Juuu super, to já myslím, že bychom trefili, nebo se musí přes Prahu k Vám? to jde objet ne?

Jani ten net je naprd...
My máme plavečky Imse Vimse i koupací pleny a ty plavečky jsou teda lepší. Pr ty koupací pleny stejně čurání propustěj a zachytěj jen bobíše. A to tyhle plavečky taky.

A s koláčkama mě neštvěte, jsem v tréninku a dala bych si mňam mňam - a to jsem už zhřešila, když jsem u kámošky vyzvedávala Jajdu - měli ještě vánoční cukroví, takže dopo ke kafi vosí hnízdo a dvě pracnčiky :grinning: :sweat_smile:
Ale dnes nevážím, bo mám bebínko, tak to flákám.
7. led 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Olí, při rekonvalescenci je potřeba zvýšený příjem kalorií :grinning: :grinning: :grinning: tak si koláček dej :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 16:43  • Odpověz
holky ťuk ťuk, když nic nedělám :grinning: , tak mě packa nebolí a to jsem si nebrala další ibáč. Ty jo, to je zajímavý, minule (v říjnu) to bolelo nějak víc. Tak doufám, že i zítra to bude takové nebo lepší. To zítra broučovi vynahradím s tím venkem, dnes měl chudák smolíka :frowning2:

Caro je něco jako melta.
7. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Eví tož zítra se musím kuknout, jestli ho maj u nás v obchůdku. ALe storpo budou mít aspoň makový závinek a to je dobrá náplast :grinning:
7. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Olí, jasný, jen si dej, potřebuješ něco na zvednutí nálady, ne jen zeleninu, zeleninu :grinning: já teda dnes taky hřeším, dojedla jsem koláč po Danovi a teď jsem měla patku čerstvýho chleba, mňam :grinning:

jj Caro je jako melta, snad nic škodlivého :fearful: ječmen a ještě nějakej kořen, teď nevím z čeho :grinning:

No k nám se musí od Tvé mamky tak, že pojedeš po D1 do Phy a někde na úrovni Kačerova se musí napojit na Jižní spojku, jako na Hradec Králové a pak se jede ještě kus za Černý Most...no je to celkem daleko a takové nepřehledné :pensive: a nějak zadem to jde, ale to je snad ještě složitější!!!To bys jela sama?????
7. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
se po tom zkusím v krámě podívat...
Olí, tak to je fajn, že to tolik nebolí :wink:
7. led 2010 v 16:56  • Odpověz
jj sama. No přes Phu to nedám, to bych se poču strachy. Jak že se to u vás jmenuje, kuknu na mapu. Zeleneč?
7. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
už jsem koukala:grinning: kořen čekanky:grinning:

nebo by Olí

mohla
dojet jen na okraj Phy(chodov), tam bych jí vyzvedla a mohly bychom jet spolu :wink:
7. led 2010 v 16:58  • Odpověz
hele tak jestli je to Zeleneč, tak to je přes Říčany dokonce kratší než přes Čerňák :confused: :grinning:

Varianta Eví je taky super nápad. Jestli teda zvládnu na Chodově sjet a nezkončím u Václaváku :grinning:

Juuu já už se na vás těším, i když to ještě nemáme naplánované :slight_smile:
7. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
jj, je to Zeleneč:--)
uvidíme, jak budeš chtít:slight_smile:
7. led 2010 v 17:05  • Odpověz
jj se domluvíme, a ty Eví bydlíš v které části Prahy?
7. led 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Olí, tak třeba sraz v Průhonicích:slight_smile: Chodov bylo první, co mně napadlo, ale tam je parking naprd :grinning:
7. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Průhonice dám :grinning:
7. led 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
v průhonicích je hypernova s parkovištěm bez omezení,takže bych Tě tam s jajdou mohla nabrat a pakbychom mohly za Míšou.
7. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Jj super, tam trefím :slight_smile:
A kde bydlíš ty? Abys nejela přes celou Phu kvůli nám :confused: ?
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz
jé už čtu IP :grinning:
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz
jako holky se fakt teď cítím na to to tady akorát zabalit a jít :cry:
7. led 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
zuzí? :astonished: co se děje?
7. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Zuzo copak? :confused: :confused: :confused: :confused:
7. led 2010 v 17:24  • Odpověz
ty jsi naštvaná, že plánujeme návštěvu k Mišce?
7. led 2010 v 17:25  • Odpověz
já už na to nemám co mi vyjíždí Péťa každej den,brečim...to se nedá poslouchat jak furt dělám všechno špatně...potřebuju akutně telefon někoho
7. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Zuzi velkej Péťa? :confused:
7. led 2010 v 17:27  • Odpověz
můj tel máš :wink:
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz
uf už jsem v poho :sunglasses: :slight_smile:
dííííík :slight_smile:

to byla krizovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli už je to dobrý,díky :dizzy_face:
7. led 2010 v 17:53  • Odpověz
To je dobře Zuzí.
7. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.