• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuzí, jsem ráda, že je líp :wink: :dizzy_face:

hmmm byl tady Frosťák, tak zítra bude rolka :grinning:
7. led 2010 v 19:22  • Odpověz
dobré ránko,
tak hlásím, že jsem mrtvola. Jak Jajda spal včera jen v tom autě chvíli, tak nakonec vydržel do půl sedmé. Tak jsem si říkala, supr aspoň volnej večer a v klídku zprávy a Ulice. Nojo jenže drahoušek se ve dvě vzbudil a nemohl usnout, pak teda usnul, od pěti opět vzhůru a v půl šestý už vstával :frowning2: . No aspoň je jisté, že dnes s odpo spaním nebudou cavyky. Plánuju to zalomit s ním, tak doufám, že mi plány nerozhodí. :sweat_smile:

Frost mě láká, ale bojím, že bych utrácela mrtě peněz :sweat_smile:
8. led 2010 v 07:29  • Odpověz
dobré ránko

taky hlásím,že sem mrtvola.Můj kašel zašel do extrému a celou noc sem prokašlala :unamused:
8. led 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
bré ranko,
já jsem vyspinkaná:grinning: navíc jsem měla v noci postel pro sebe(po hrooozitánsky dlouhý době), Venda se přesunul ke mně až v půl7 a spal dál:grinning:

Olí, no já jsem limitovaná velikostí mrazáku,takže neutratim zas tak moc...
Zuzííí, zkus ten ACC long, ten je fakt nej!!! a na noc si dej nějakej stoptussin nebo něco na ten způsob, aby ses vyspala....
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Eví no to je fakt, já také nemám moc velký. Tak že by... :grinning: Musím to rozmyslet ale láká mě to
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
0hele ta rolka je fakt božská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: minule jsem jí jen uzobla, pže mi nebylo dobře, ale v klucích zahučela rychle :grinning: :grinning: :grinning: a pracnost vaření se rovná 0:grinning: jen to hodíš do trouby :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ranko,

Evi, tak koukám, že už sis taky dala do profilu těhuli. Já jsem váhala, zda to tam dát, ale nakonec jsem to tam dala. A pokud jde o Tvůj dotaz, jak oblékat letního novorozence, tak si myslím, že je to snad jednoduší než v zimě. Prostě dáš jenom něco lehčího. á často používala body a lehké ponožtičky nebo dupačky z nějakého vzdušného materiálu. Výhodou bylo, že jsem hned první den po návratu z porodnice byla s Ondrou u nás na zahradě na čerstvém vzduchu. On si vegetil v kočárku jen tak na lehko oblečený a já se kochala krásami kytiček....

A už máte Evi vymyšlený obě varianty jmen? My tedy na to ještě moc nemyslíme, ale předběžně jsme se shodli, že chlapeček možná bude jako u Vás Vašík. U holčičky bude velký boj. Já si stejně myslím, že budeme mít druhého kluka a i si ho přeju o trochu víc než holčičku, takže třeba holčičku nebudeme muset až zase tak řešit.

Zuzi, já když jsem občas zajdu, tak většinou čtu, že máš buď Ty nebo Péťa nějaké zdravotní problémy. Tak doufám, že i tentokrát kašel brzy zmizí. :wink:
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
Leni, právě jsem to změnila:slight_smile: už mně o to Mišula uháněla:grinning: nechtěla jsem být prozrazena, chci to říct ještě jedný kámošce osobně, ale svět se nezboří :wink:

díky za odpověď:slight_smile: je fakt, že v srpu může být 20 nebo 30, tak to nějak budu muset vykoumat :slight_smile:
jména nemáme vymyšlený vůbec, každej máme pár variant, ale ani je neprobíráme:slight_smile: začnem až budem vědět pohlaví :wink:, ale definitivně se rozhodnem asi až nad papírem na matriku:grinning:
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz
holky když nebudu psát, tak nám vypadl net. Brutálně tu sněží, cesta do obchodu na bobech děs běs... při zpáteční cestě Jajda chtěl jít pěšky, nešlo mu to,řval,z bobů vystupoval, řval. Nesla jsem ho posledních 200 metrů, řval. Jsem zpocená až na prdeli. Jo a neměli chleba, normálně vyprodanej, lidi kupujou do zásoby, bo se bojej, že zapadnou. A já teda taky se bojím. Snad přestane sněžit, aby se nám tatínek dostal domů. :confused: Protože zatím jen prohrnujou a nesypou a klouže to jak sv....Za dvě hodiny napadlo 10 cm a sněží a sněží
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky

Olí, no u nás se taky pěkně před hodkou rozsněžilo :confused: no předpověď jim asi vyjde.Moc se těším na pondělí ráno, jak pojedu autem do práce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No noc hrůza teda, určitě si jdi lehnout po O s Jajdou, ať vydržíš do večera!!!!

Evíííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hurá miminko je prozrazeno :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty vo*e už 11tt :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak to je hustý, nějak to uteklo, když se to netýká mého těhu :grinning: :grinning: :grinning: mě to vůbec neutíkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já mám pro vás jméno klučičí :grinning: :grinning: :grinning: přeci Adam, ne!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Zuzo :frowning2: :frowning2: no to je teda pěkný s tím kašlem, už tě to musí i bolet, jak chrmláš, že?? :frowning2: Mě teda v dětství na takový hrozný kašel pomáhal ten Stoptusin, byl hořkej, ale teda moc pomáhal!!!!Nééé kecám, dřív to byl Bromhexin, dělají to ještě??? :fearful: :fearful:

Leni, kam Ty vůbec chodíš na gyndu, u vás nebo jezdíš do Phy???A kde budeš rodit????
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky tak jsem možná blbá. ALe napsala jsem do Ikey. Ale bylo by mi trapně, když by podle členskýho čísla věděli, že jsem to já. Třeba dostanu aspoň nějakou slevu na příště :grinning:
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Olí, no tady je teda chumelenice strašná(na Phu)Jako dle předpovědi tu má nasněžit 37cm :grinning: to si asi pojedu koupit lyže :grinning: :grinning: :grinning:

Miško, spojka bude určo udržovaná :wink: ten 11.tt je tam ode dneška:grinning:taky už mám pěkný pandírko :grinning: , ale džíny mi furt jsou(teda nesmím v nich dýl sedět, to pak bolí břuch), příští týden vlezu na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hi, hi:grinning: Adama ani za nic( se jménem by to byla šílenost a navíc svátek na štědrej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
ááá Tom mi psal, že mi koupil pořádnej makovej koláč!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už aby přišel z práce :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz
juu Eví neštviiii, u nás neměli ani ten závin, je kalamita, tak vše vykoupili už :cry:
Volala paní z Ikey, že už podali žádost mojí bance o dorovnání a ta že bude mě žádat o souhlas. Tak bych na tom stejně nevydělala :slight_smile:
8. led 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
Olí, vždyť já už něco makovýho sháním asi 4 dny :sweat_smile: jsem jak pavlovův pes, slintám jen na to pomyslim :grinning: :grinning: :grinning:
no vidíš, že se to vyřešilo :wink:
8. led 2010 v 11:26  • Odpověz
no jen tu slevu za ochotu nemám :sweat_smile: :grinning:

Eví ok, přeju Ti to. :wink: :slight_smile:
8. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
ooo, děkuji Olí :grinning: :grinning: :grinning:
no třeba nějaká bude:wink:
jak to, že nespíš?
8. led 2010 v 11:37  • Odpověz
papám obídek a pak si dám spršku abych smyla ten ranní pot a pak chrupáááát.

Jajda usnul sám, nemusela jsem u něj ležet nic....zázrak. Nechala jsem ho v posteli, seděl a rovnal si polštářky a už chrupe. Asi si žehlil to ranní vstávání
8. led 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
ale krásně si to žehlil:slight_smile: co baštíš?
8. led 2010 v 11:55  • Odpověz
to jo, snad to nebyla náhoda.
Kousek kuřete pečeného a brambory. Kuře je na másle kvůli Jajdovi, tož ale nesvačila jsem a málem jsem venku vypustila duši, tak si ho taky zasloužím. :grinning:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
zasloužíš:slight_smile:
tady už se taky konečně zalehlo :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Olí, teda Ty jsi poctivá :grinning: ale je pravda, že je lepší se přihlásit, asi by mě to taky trápilo...doufám, že se Ti za to odvdědčí :wink:

Eví, ty makovko naše :grinning: Tak snad Ti koupí pořádnej velikej :grinning: :grinning: :grinning: !!!Hele jsem to právě proto vymyslela toho Adama, že byste měli svátek spolu a k tomu příjmení, chichi, no já doufám, že bude holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No děvčata, já dnes teda žeru :sweat_smile: měla jsem k O špagety s mletým a teď jsem snědla tvarohovou buchtu :sweat_smile: a zse jsem s Danem usnula, připadám si taky jako těhule :sweat_smile: :pensive: snad nee :zipper_mouth:
8. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Miško, no mně už to napsadlo tuhle, když jsi mluvila o únavě :grinning: , ale nechtěla jsem prudit :grinning: :grinning: :grinning: kdy to máš dostat?
já s holkou nepočítám:wink:,v T. rodině žádný nejsou, takže je asi neuměj! praktičtější by byl kluk(no máme vše v modré:grinning:)
8. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jo Evi ještě jsem se chtěla zeptat na dvě věci
1.jak jsi včera psala o té uzamčené doskuzi, neuměl by to Tom udělat i nám????
2.používáš pleny nebo ty plenkové kalhotky????Jestli jo, máte Pampers nebo Huggies??
Já včera koupila balík Pampersek a dobrý, akorát nemají lepyk na bocích, musí se to utrhnout a pak už teda vyhodit.Mám dojem, že někdo kdysi psal, že má ty kalhotky, které se dajé rozlepit...

a ještě Olí se ptala na to kadění...mě se to po 3 dnech zdá dlouho, ale zase když nemá zácpu a břicho nebolí, tak bych to asi nějak vážně neřešila, jen bych se o tom zmínila, až půjdete na nějaké očkování, před Dr.třeba teď roste a vše spotřebuje a tak kadí tak málo....ale já to beru dle sebe, já chodím i 2x za den a Daník teda kadí každý den a někdy taky i víckrát :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
No za týden Evi, tak snad by bylo na příznaky brzo, ale je fakt, že jsme to dělali přesně v den ovu :sweat_smile: ale mám dojem, že to šlo všechno v pořádku ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bych se normálně picla, kdyby jo :zipper_mouth: vím, že jsem blb, že to tak říkám, ale když mám teď nastoupit do práce a bude to auto a máme dost plánů dopředu, co se za vydělaný prachy pořídí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Včera v šest na mě padla taková únava, že jsem sotva chodila, volala mi máma a lekla se, že se něco děje, pže jsem měla hlas jaký jsem měla naposledy v porodce...ale já myslím, že je to tím počasím, jsem na to odjakživa citlivá a včera se určo měnil tlak, jak se hnal ten sníh....
8. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
lepyk je lepky :grinning: :grinning: :grinning:
dajé - dají..no to je psaní teda :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Miško, jestli si pamatuješ, tak mně se prvně udělalo zle po tý pizze a to bylo týden před ms(tou dobou jsem začala čout zradu:grinning:)...ale počasí klidně na vině je :wink:

no jestli se chcete někam schovat:wink: tak se můžem domluvit a jít na tu stránku, co jsme s únorovkama a udělat si tam diskuzi vlastní :wink:
plíny- na noc používám klasický pampers, přes den používáme tréninkový gatě- z dm(nejdou rozlepit) nebo jsem měla huggiesky(s autama a maj jakoby sucháč na bocích)), ale ty jsou fakt neskutečně drahý...nebo jsem měla z tesca a ty si teď nevybavím, jestli šly rozlepit
8. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
jo a pak mamka koupila huggies litlle walkers(či jak se jmenujou) a ty maj rozlepovací boky určo.
8. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
ahojky,
tak jsem ani nestihla usnout. Zasekla jsem se ještě u objednání svrchňáčků a dárku pro neteř k svátku, když ten Jajda na hlášení čuru kašle... A jak jsem si lehla a začala usínat tak dráček přišel, vyspaný sluníčko. No teda ale čekala jsem, že když vstával tak brzo, dáchne si dýl... :sweat_smile: :grinning:

Já budu za týden volat dr. kvůli pindíkovi, protože jak jsem se radovala, že ho máme celej. Tak mi do toho manža krafal, ať mu to nestahuju tolik, že ho to určo bolí, tak jsem stahovala méně no a máme ho tak třetinu. Jako i to je úspěch a má čas na to ještě. Ale se domluvit čím mazat dál nebo jak stahovat atd. Takže mám v plánu zeptat se i na to kakání.

Jinak tady pořád sněží, už i fučí. AUtem z garáže nejspíš do tání nevyjedu, sousedi důchodci odhrnujou průběžně, ale s Jajdou a packou to teda dnes nedávám. Tak si manža pak mákne chudák :frowning2: Jestli teda dnes dorazí, začínám se obávat, že v tomhle počasí ta jízda bude masakr a radši bych snad aby přespal v práci a dojel až přestane padat a posolej to. No musím mu odpo zavolat.

Miško já to pochopila tak, že oni už stejně to avízo bance dali, takže dopis mi přijde tak jako tak, ať to schválím a takhle mám aspoň dobrý pocit :grinning: a paní na chatu mi psala, že obdivuje moji poctivost a vstřícnost - tak mě to hřálo :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.