• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ju schovávání taky podporuju stejně nás je tu jen pár.....tak ať nás nečte mrtě lidí
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
ještě počkám na Zuzku, zbytku písnem, kde jsme:wink: ok?
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
ok :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Díky, jj myslela jsem hugies little walkers :wink: z DM mě ani nenapdly, kolik stály?????
Ono ani o to rozlepování moc nejde, kdyžtak se prostě sundají jako slipy, když je málo počůraná a chci mu jí dát na další venčení :wink:

hele nestraš s tím týdnem před MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem chtěla reagovat na to Tvé bříško...to holky u druhýho říkají, že se to břicho vzdouvá mnohme dřív, než u prvního, asi jak je ta děloha už roztáhlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No tak jestli by holky chtěly, tak můžeme být ukrytý, je pravda, že tady úplně vše taky nepíšu :wink: co bych třeba i chtěla!!!!!!!!!
8. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
holky "zbláznilo se mi dítko. Musím s ním být v ložnici, vleze si na postel podává mi polštářky a musím dělat chrrrr. A nebo tam odjede sám a hraje si tam :confused:
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
Miško, já je teď dluho nekupovala a cenu si nevybavím :sweat_smile: příští týden jdu do DM, tak juknu:wink:
nestraším:grinning: jen uvádím příklad z praxe :grinning: :grinning: :grinning: no já jsem roztáhlá celá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
psala jsem si s tou únorovkou, její manžel nám diskuzi udělá :wink: , takže je pak na nás, jestli se budme chtít přesunout :wink: (ps můžeme si psát bez cenzury a fotky jsou taky bez cenzury:grinning:)

jo a Venda nespal....udělal binec v ložnici a vstal :sweat_smile: takže zdravím Olí :grinning: :grinning: :grinning: ložnicový břídil je i u nás :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
No Eví, díky teda, už je mi nějak zle od žaludku :grinning: ale sežrala jsem další buchtu a asi je to pecka do žaludku po té "dietě" :grinning: :grinning: a taky na to pořád myslím, tak jsem si to už vsugerovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, tak alespoň ta pochvala potěší, když nic jinýho :grinning: a chrr je teda dobrý :grinning: :grinning: tak to já zase byla pro změnu nahoře a prala jsem v umyvadle rukavice a neslyšela jsem D.volání a tak začal chudák brečet a volal maminkoo, prý se bál, že je tu sám :sweat_smile: prdelka jedna.

Teď šli s babí ven trochu se zasněžit, Petr venku hrabe sníh a je ho teda hodně :fearful: za ten necelý den, to bude fakt mazec, jestli to má sněžit celý víkend, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé téma a fotky bez cenzury, to se vám hned nafotím nahá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahááá :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
fuuuj byli jsme chvilku venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: sibiř :grinning: :grinning: ani ¨V. tam nechtěl být :grinning: :grinning: :grinning:

Miško, no snad sis to jen vsugerovala :grinning: :grinning: :grinning:
s tou cenzurou jsem to tak nemyslela :grinning:
8. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Tak mě se až taková zima ezdála, ale jak švihá ten sníh do obličeje, tak je to mega nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda, že je s ním babi :grinning: :grinning: :grinning:

Už jsem zase zvadlá, jak květina :confounded: teda co z toho bude, to jsem zvědavá :cry: :cry: :cry: ale alergii mám a to dost, úplně mě pálí oči, jak jsem otěhu s Danem, tak alergie zmizela :dizzy_face: holky já vážně nechci být....už aby byl příští týden :sweat_smile: a červená došla
8. led 2010 v 16:32  • Odpověz
s čím se na mě čeká?:grinning:

jů miláček má tt v profilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
Miško, mně taky nepřišla velká zima, ale hrozně fouká a do toho poletuje ten sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no kluci šli ještě na chvilku ven, abych si mohla odpočnout :dizzy_face:

Zuzíí, jak je? čeká se na Tebe s tím, jestli se odsud chceš přesunout do uzavřený diskuze :wink:
8. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojky,

tak zatím hlásím, že pod závěje jsme nezapadli, ale do rána teda fakt nevim nevim. TO je fakt kalamita :frowning2: A Petr má celý víkend chudák odpolední, takže v tom v noci bude jezdit.

Dneska měl volno, tak jsme si zajeli do Průhonic na obídek a nakoupit. Vždy se snažim nakoupit pár věcí a ono to pak stejně 1000 Kč je, to je děs :angry:

Holky ať už je jarooooooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile:
8. led 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojky Barčo:slight_smile:
s tím nákupem to znám :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahoj Evi, no je to fakt děs. Ale měli v akci mlíka Humana, 600g za 99 tak jsem vzala, dvě, pak jsem brala karton mlíka...a už to lítá.

Jak se jinak cítíš? Zuzka nám jde v pondělí na operaci chudák, tak ani nevim kdo bude hlídat Lukyho. Teď jsme se neviděli jak byli nemocní a my taky :frowning2:
8. led 2010 v 19:16  • Odpověz
cítím se stejně....tak to nekomentuju ten svůj stav radši:grinning:

hele kočky dělejte si se mnou co chcete,klidně mě přesuňte nebo vosouložte,já se nechám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahooooj...páni já koukám jako puk :astonished: :astonished: :astonished:
Evisek má tt v profilu??????Jejda takže gratuluji... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:48  • Odpověz
nojoooo dvojčátko moje je těhulkáááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně je to venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Evička už není utajená těhulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak kterápak z vás to tají dál???????????????
8. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
na mě zapomeňte :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vám tajim leda tak streptokoka v krku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoooj

holky to je sněhu co :confused: :sweat_smile: my už dnes byli venku 3x na odhrabování, před domem máme už dvou metrovou hromadu z toho odklizeného sněhu :confused: já tolik sněhu pamatuju někdy v r.96, když jsme akorát odjížděli se střední na hory a málem mě děda nedovezll ke škole, jaká byla kalamita na silnicích :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daník je posera a vůbec nechce jezdit na bobech :rolling_eyes: kouká na děti, jak se vozej, ale jak se zeptáme, zda chce taky, tak začne pištět, že ne :rolling_eyes: to je fakt někdy takovej poklad ten náš Dan :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 15:14  • Odpověz
kuk,

u nás probíhá instalace myčky :zipper_mouth:

Jé Miško to není možný s těma dítkama našima, Jája na bobech od včera řve, ujedem tak dva metry a ječí, že chce dolu :sweat_smile: :angry: . Nevím jestli pořídit sáńky, že by se na nich mohl držet...
9. led 2010 v 16:12  • Odpověz
jo a tady prší, super. Jsme byli dopo venku a přšelo jen drobně, tak dobrý. Ale teď prší fest, tak jsme po půl hoďce mazali dom, jak to přimrzá, tak to fest klouže :unamused:
9. led 2010 v 16:13  • Odpověz
holky jak je tady u nás nemusim vyprávět asi:grinning:
ale teď jsme byli u mamky a božííííí výjezd ze Dvora na hory boží super luxus:grinning: jela sem dvacítkou,nebylo vidět metr před sebou:sweat_smile: normálně závěje na silnici atáák:sweat_smile: boží jízda:grinning:
9. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Zuzi já mluvila s tchýni dopo a prý brutus. Ještě fučí vichr?
9. led 2010 v 16:19  • Odpověz
právě mrtě,proto ty závěje a není vidět na krok za jízdy:grinning:
9. led 2010 v 16:24  • Odpověz
tak to jsi dobrá, že jsi jela, to já bych byla posr...
9. led 2010 v 16:57  • Odpověz
hele já se nebála vůbec,mrtě mě to bavilo,sem přesně potřebovala jízdu v tomhle terénu,abych odbourala strach z jízdy co poslední dobou mám:slight_smile:
a zítra znovu juchu:grinning:
9. led 2010 v 17:18  • Odpověz
aháá, tak to já strach normálně nemám, ale v tomhle bych se bála teda
9. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky,

teda holky to je sněhu, to je děsný. Nedá se vůbec chodit venku, natož vyrazit s kočárkem. A já blbka jsem dnes s kočárkem vyrazila. :grinning: Šli jsme se sousedkou a s dětma na karneval do školy a jelikož to je dál, tak jsem vzala kočárek. Ondra na sáňkách dlouho nevydrží a bála jsem se, že by mohl i chtít spinkat. Bylo to super, Ondra měl overálek tygříka a jelikož tam hrála hudba tak byl spokojenej a trsal :grinning: :grinning: On je prostě tanečník.

Jen jsem si řekla, že už v kočárek fakt nejedu.Přejet silnici v tom nánosu sněhu u chodníků, je fakt nadlidský úkon. Byl to fakt super aerobick a jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já se v autě teda nebojim, jedu kdykoliv a kamkoliv, ale v tomhle se teda taky bojim :grinning: Zuzi klobouk dolu kaskadérko :grinning:
9. led 2010 v 19:14  • Odpověz
sem dobrá no:grinning::grinning::grinning:
a zítra znova a mnohem dál:sweat_smile: asi o 20km a musim říct,že,když sem tu cestu co jedu zítra směr HK jela teďkom co začlo sněžit,tak ten hlavní tah kde by to mělo být prohrnutý a ze škatulky byla silnice na který auta stály jak tam foukalo a nebylo vidět metr před sebe:sweat_smile: a zítra si to dám juhuuu:sweat_smile:

jako já dneska nuda vopruz že jo:sweat_smile: sama doma až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.