• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak Zuzi hlavně opatrně :wink:

Já jsme taky sama, Petr dorazí až někdy kolem 1hod ráno. Chudák, v tomhle jezdit :frowning2:
9. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
to je nuda co :sunglasses:

holky mi dneska trtkali,pozor na mě :grinning:
9. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky

dneska mám nějaký fičák, tak jsem ani nenakoukla...

Zuzí, trtkali jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po jak dlouhé době zase?? :grinning: :grinning:

Zítra ráno vstávám jako do práce a jedu nejdřív k Dr.na krev a pak jdu za šéfem vše domluvit, tak jsem zvědavá, jestli od úterka teda půjdu makat :fearful: zrovna v tomhle počasí se mi to moc nelíbí, musím jet autem ,dnes tu ani bus nejel :fearful: :fearful: tak na mě myslete...

A mám tip na dobrou polévku - krémovou česnečku :dizzy_face: Daníkovi taky jela :dizzy_face:
Na kusu másla osmahnout asi 3 stroužky jen překrojeného česneku, až zezlátne, dát na hrubo nakrájenou cibuli - dvě menší jsem dala, chvíli restovat a pak přidat další kus másla a na kostky nakrájené brambory - hodně a 5 min.restovat.Pak zalít drůbežím vývarem a mlékem(neměla jsem naše bezlaktozové mléko, tak jsem dala smetanu na vaření) až jsou brambory měkké, tak odstavit a vše rozmixovat.Bylo to vážně moc dobré, krémové, jemné a ještě jsem osmažila rozhlíček na vrch :wink:
10. led 2010 v 17:03  • Odpověz
ahojky,
Miško tak zítra hlavně opatrně.
Ta polévka zní báječně.

Holky Jajda slyšel velkýho jak na mě volá Oli. Tak tu běhá a volá Oli Oli Oli :grinning: :grinning: :grinning:
A před chvílí přišel do kuchyně a říká: kaši :grinning:
a to jsem zrovna odpo říkala Járovi, že poslední dobou se nenaučil žádná nová slova :sweat_smile: .
Nejvíc u nás valí Co to bylo? a nejlépe když odpovím, tak pořád dokola se ptá, odpovídám, ptá se, odpovídám :grinning:
Je s nám sranda s broukem.
Zuzi tak to je paráda. Si to asi přenesla na mě, já začínám být asi frigidní :grinning: :confused: :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Olí, Olí, to je hezký :grinning:
je to prdel, když už mluvěj...teda pokud se nenaučí nějaký sprostý slovo, u nás jede blbec :unamused: :frowning2: :unamused: :angry: ale prdel byla, když nedávno začal říkat doblý skutek :grinning: to má z Mrazíka, který tu jede 3x za den :unamused:

Polívku určo udělej, je to fakt mňamka!!!!

Jdu cvičit, úááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 17:37  • Odpověz
doblý skutek - to je super :grinning: :grinning: :grinning:

Já doufám začínám cvičit příští týden :slight_smile: A dnes jsem na sebe přísná, včera jsem to flákala, ale já jak nevážím, tak to pak fakt flákám, musím mít dohled prostě.
10. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Miško prosímtě jak jste odnaučili ten dudlík?
Jája ho včera zase prokousl, tak jsem mu ustřihla kousek špičky, že pokud to půjde, budu postupně u toho nového ustřihávat. A kulový, furt řval, že chce dudu, vyndaval ho z pusy, tak jsem mu říkala, že ho má... no řev děsnej. Tak jsme mu holt dali novýho. Točí mě teda ale kupovat každej tejden novej :angry:
10. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Olí, ještě bych to nechala s dudu na později, fakt :pensive: jestli je to stejná povaha jako dan, což mi dost často připadá, tak je na to v roce a půl brzo, a ještě nemá spousty zubů, takže by sis fakt vytrpěla...teď to myslím fakt jen kvůli Tobě, pže by Ti furt doma ječel a kňučel a stejnak bys mu ho třeba po pár dnech dala a on by pak zjistil, že když bude prudit, že mu ho stejnak dáš a to by byl konec a dudu by měl bůh ví do kdy :rolling_eyes:
My jsme ho vzali měsíc před druhýma narozkama, už je velikej, dá se sním většinou dobře domluvit(což v roce a půl fakt nešlo!!!!!!)
Taky čím byl starší, tím míň dudal, fakt jen, když ho trápil zub, jinak ok(v roce a půl mi dělala scény a někdy musel mít dudu i na ven :rolling_eyes: )no a když jsme jezdili k mamce, tak postupem času mu najednou nevadilo, že dudu nemá s sebou a dokonce bez něj po O usnul, takže jsem tak nějak vycítila, že když mu ho vemu, že se nic moc dít nebude.....takže jsme jeden den byli u mamky, dudu zůstal doma, vrátili jsme se a on se po něm neptal, dokonce šel večer spát bez něj!!!!!!!Nemohl usnout a za chvíli se po něm ptal, naštěstí s ním usínal Petr a ten řekl, že je už veliký kluk a že dudu se ztratil, no reakce žádná a za chvíli usnul, takže tenhle den nás nakopnul a už jsme mu ho prostě nedali!!!!!!!!!!!!!!!!!!Občas se na něj zeptal a pofňukával, tak jsem mu dala pár bonbonku - Jojo Vexta, jsou měkké, tak jsem řekla, ať si podudá s nima :grinning: no a za pár dní se na něj ani neptal a dnes jak vidí dudu někde, hned říká, že dudu má jen mimino :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Miško no já mám právě taky pocit, že není připravenej na to aby ho neměl. Ale zas on má zubů už 16, takže to fakt má prohryzaný za chvíli a nechat mu ho nemůžu, pr by to mohl ukousnout celý a spolknout. A zas nějakej super levnej dudlík taky nechci, at si neničí tlamičku. :frowning2: Zkusím to odbourat přes den. Nechat mu přes den třeba ten s ustřiženou špičkou, pr to si to nechá vysvětlit a neřve. A na spaní ten funkční. Nevím prostě no. Je fakt, že teď si to vysvětlit ještě nenechá. No až uvidím akci na dudlíky, tak nakoupím do zásoby asi :sweat_smile:
10. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Hele já pak kupovala snad od Nuku nebo možná jiný název :sweat_smile: ale v DM!!!!A byli vždy dva a cena snad 45 Kč a taky byly ty plochý, aby si neničil patro!!!!!
10. led 2010 v 18:52  • Odpověz
dík za tip, kuknu tam. Já jsem nejlevnější Nuk viděla za 65. Tak to bude asi jiný. Ale to neva. Kuknu.Někdy kupuju i od Canpolu, ty se dobře v noci hledaj, svítěj a stojej asi 40 Kč.
10. led 2010 v 18:56  • Odpověz
hele no po měsíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

polívka zní úžasně :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
to je děs ten kůň večer, zas se courá :frowning2:
10. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
dobré ránko,
u nás vstávačka v půl šesté dnes :angry: , no ale aspoň chrupal celou noc. Chtěla jsem zopakovat akci boby - obchod - rohlíky. Ale jsem mrtev. Půjdem jen odházet sníh od garáže a cvičně zkoušet jestli na bobech někam dojedem, abych ho příště nemusela zas kus nést.
Jsme něco chtěla napsat a už to zas nevím, chjo...
11. led 2010 v 08:21  • Odpověz
holky s.o.s....Péťulka má ošklivej kašel a na velkýho taky něco leze:( sem je infikovala...:(
co Péťulovi dávat a kdy jít k dr.?Zvládneme kašel sami nebo i snim k dr?Dík
11. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
dobré ranko,

vladu, vidíš dobře:grinning: přišlo to maličko neplánovaně dřív, ale je to tak:grinning:
Baru, mně skoro nic není, takže krom toho, že bych prospala celý dny :sweat_smile: mi nic není :grinning:
Olí, co prst?
Miško, tak jak bylo v práci?
Zuzíí, pokud je ok a nemá teplůtku, tak bych ho k dr. zatím netahala...dej mu jitrocelák a brzo bude dobře:wink:

u nás se taky na bobech ani na saních nechce jezdit :sweat_smile: on se radši brodí tím nejhlubším sněhem :grinning: :grinning: :grinning: no dnes si vezmem ven lopatky a půjdem odhrabat auto :sweat_smile: já totiž vůbec nevyjedu, sníh mám po světla, takže pokud by za mnou nebylo volno, tak nemám šanci tu muldu přejet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ještě si udělám místo na chodníku u zadních dveří, páč je neotevřu, tj nedám tam Vendu :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,

u nás se dnes taky vstávalo v 6hod, to je fakt děs. Jsem zvyklá, že poslední dny spí tak do 7-8 hod a to je pohoda. Ale zase když vezmu to, že před 7hod usíná a spí celou noc tak bych si neměla ztěžovat :grinning:

Evi to jsem ráda, že je vše ok. Příští týden má taťka odpolku, tak by jsme se mohly vidět, či udělat nějaký malý srazík :wink:

Ten sníh fakt nemá konce, je namáhavá i jen procházka. Tak chodíme max kolem baráku a stačí to :grinning:
11. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
Baru, uvidíme, co bude příští týden, ale srazu se nebráním:grinning:
11. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
kuk,
hurá od půl dvanácté se u nás bez protestů spí. Tak aspoň nějaké pozitivum z dnešního vstávání.

Eví téda, chudák autí, takhle zapadaný. Eví ty jo, jak to Vašík dělá v tom hlubokém sněhu, Jajda není schopen udělat krok, jak je těžkej tak se tam asi zasekne bo co. :sweat_smile:

Cvičná zkouška boby - když jedem po prohrnuté polňačce dobrý, jak vjedu do hlubokého sněhu, řev - neci. Takže se bojí toho sněhu asi. Ale když běhá po prohrnutém dvoře, tak se normálně hrabe v těch kopách sněhu. Tož nevím.

Prst - asi dobrý, nebolí. Zítra jdu na kontrolu, tak jsem sama zvědavá, jak bude chudák prst vypadat.
11. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Olí, já nevím :sweat_smile: někdy jde po tom ušlapaným, ale pak se snaží chodit i v těch hromadách:grinning: děsně se tomu řehtá :grinning: :grinning: :grinning: on je mamlas:grinning: boby, no on se prostě nerad vozí, asi nechce, aby se jeho ubohá nadívaná maminka udřela:grinning: :grinning: :grinning:

hmm a denní spaní? co to jako je? :grinning: :grinning: :grinning: v dobrém závidím, od pátku už zas nevím, co to je :sweat_smile: je vidět, že už je zdravej :dizzy_face:
co myčka? zapojena?
11. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jojo myčka už maká holka od soboty. A je to boží.........Jsem říkala, že je škoda, že nemá okénko jak pračka, že bych se kochala, jak meje :sweat_smile:
11. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
holky sem právě přijela od dr,mám výsledky z toho krku.....streptokok B...ten nejskurvenější,to je v prdeli,znovu atb a kluci jak mi dneska lehli,tak mají jít oba hned k dr. a říct,že já mám streptokoka Bečko a maj se přeléčit atb.to je v prdeli......takže po měsíci nemoci se konečně udělá stěr a křáp....co s tim teď?Docela mě vyděsil jak on tak sestra,prej to vás lituju....proč jako???To se ho nezbavim nebo co?!Že prej je divný,že ty první dvoje atb ho měli zneškodnit a že je divný,že sem ho dostala zas...odkud jako...no copak já to vím
11. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Zuzi sakryš, no to je v prd... :frowning2:
11. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj

žijuuuuu :grinning:
Cesta autem byla zajímavá, ale nebála jsem se ani tak sebe, ale ostatních :angry: ty hovada pražský prostě jezdí, jako by bylo jaro, suchá silnice :angry: přitom na ní ležel sníh a brzdy vážně moc dobře nereagovali, jela jsem 60(povoleno je 80) a byla jsem brzda :angry: všichni mě předjížděli jak diví a i kamiony...no vážně hovada :angry: :angry: :angry: u práce nebylo kde zaparkovat :grinning: všude závěje sněhu, tak jsem to nechala u jiné firmy, naštěstí botičku jsem nedostala :grinning:
Nakonec jsme se tedy dohodli, že při Petrově noční, bych chodila na celých 8 hodin - uvidíme, jak to bude P.zvládat a při jeho odpolední by mi dali vždy vědět, zda mám přijít, takže to třeba bude jen 3x za týden, no a to musím do půl 1 vypadnout, abych byla doma a P.mohl na tu odpo odjet...tak uvidíme.Zítra a ve středu nejdu, jdu až čt, pá a další týden teda je ta P.noční, takže už na celý týden na těch 8hod/za den..

Jdu dočíst
11. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Zuzo, kurva štelunk :angry: :angry: :angry: :angry: já bych ty vaše doktory hnala, to je furt něco a vždy se na to přijde až po jaký době, sakra :angry: :angry: :angry: :angry: no mě napadá, jestli sis toho hajzla nepřinesla z porodky :angry: většinou to tak bývá, když se u ženský objeví a je po porodu, odkud vítr vane..i když nevím, zda nekecám, zda ten nemocniční není zlatý...poví určitě víc Evča.Každopádně je teda v řiti, že tě budou zase cpát atb, vždyť Ti za chvíli žádný nezaberou!!!!!Hlavně, aby to neměl malej :pensive: na kašel bych radila to samé, co Evík..ach jo, to je peklo s těma nemocema u Tebe :cry: :cry: :cry:

Olí, super s myčkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: buď ráda, že na ty sajrajty z nádobí nevidíš :grinning: :grinning: :grinning:

Eví, chudák autí :grinning: ale dokážu si to představit, my to s aut dáváme každý den dolů a stejnak jsem ráno měla auto pod lavinou :grinning:
11. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Zuzííí, chjo:frowning2: jsem doufala , že bacila nenajdou:frowning2:
Miško, to jsem ráda, že jsi ok dojela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se právě bojím s autem vyjet(až mu odhrabu nárazník:grinning:), pže už nezaparkuju kvůli těm závějím :sweat_smile: Tom to má v pohodě, jak má auto vyšší, tak se poměrně všude dostane :grinning: :grinning: :grinning: u tchánovců jsme v so vyprošťovali dva sousedy, kterým auto sedlo na břicho do závěje a nemohlo se hnout :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Miško, z auta je to pryč, ale před a kolem auta ne:frowning2: Tom mi auto pravidelně ometal:grinning:, ale nějakej mamlas upravoval chodník a celou hromadu sněhi mi nametl ke dveřím(no asi by mu upadly hnáty, kdyby to nahrnul až za auto :sweat_smile: tj o půl metru dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) no a před nárazníkem je prostě závěj :grinning:

jo a volala jsem na V. výsledky :unamused: je to v p*deli, páč je má zvýšený, takže za 14 dní kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase na lačno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a ke streptokokovi, toho zlaťáka(stafylokoka) Zuzka už přeci měla v tý bouli...sterptokok je o něco lepší, ale taky se ne moc snadno likviduje
11. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Eví to mě mrzí s těma výsledkama :frowning2:

Miško téda, to se Ti bude po klukách stýskat pěkně, 8 hodin denně celý týd. ALe P. je dobrej, že to zvládne. J. by asi padnul bez spaní po noční.
11. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
My dycky v Praze máme pocit, že jako jediný jedeme povolenou rychlostí :grinning: :sweat_smile:
11. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
holky tady na netu v diskuzích si dost chválej homeopatika na streptokoka,že tam kde atb nepomohli,třeba i troje,tak homeo ano,co myslíte mám do toho jít místo atb?
11. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.