• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evičko to mě mrzí s výsledkama,držim palečky :frowning2:
11. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Zuzí nevím s tím homeo. Nám třeba fungujou hodně na ty zoubky. Snad Eví poradí víc.
11. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Eví, teda výsledky mě štvou :angry: tak hlavně, aby byly příště v pohodě!!!!!!!
Jo a pomotala jsem stafylokoka a streptokoka :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzi, no na toho hajzla zrovna homeo :fearful: já tomu nějak nehovím, ale určitě to neuškodí, tak to vyzkus!!!!!Je potřeba vyzkoušet všechno, aby jsi byla čistá!!!!!

Oli, já taky nevím, jak to bude zvládat, tak ale on normoš po noční taky nechodí spát a je mimo až k večeru, nejvíc se bojím toho, že půjde spát s D.po O a za tu hodku se prostě nebude moct vzbudit :confounded: takže stejnak myslím, že budu muset jít domů dřív - přes vrátnici ve 14, abych tu byla tak kolem 14:20, když se D.budí a P.by mohl spát dál.....
11. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Stýskat se mi nebudeee :grinning: :grinning: :grinning: dnes jsem ani domů nespěchala a jsem tak nějak víc v pohodě, než jiné dny :sunglasses:
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojky,

holky vy kecáte nestíhám dočítat,..jsem u maminy v práci net pořád není asi ho j.ani moc nechce hlavně ho platit, takže to stejně dopadne tak, že si ho fouknu aspon na moibl jestli to s tím budu umět vůbec a najdu vás
:grinning:tohle není možný pořád se doprošuju aby to vyjednal a nic..venku sníh blbej, to je děs, co?
my ted šly pěšky, v so jsem jela kočárkem ale to se nedá nemohla jsem ho ani vytlačit, kačí ale bolely nožičky ze sněhu tka jsem jí stejně půlku cesty musela nosit..

asi týden nemá doma plínku a čůráme do nočníčku teda sedíme čůrat nechce, asi to fakt nechápe, sedí na něm, ale vždycky si počůrá punčocháčky a ječí prostě to asi fakt nechápe..

a dudu máme taky pořád takže Oli bud v klidu.

zuzi- s tím parchantem je mi to líto!! zkus začít brát něco na imunitu jeslti nebereš už, jestli něco pomůže? to je pech!

míšo s tou prací je to fajn, aspon budou prašulky, závidím!! já bych taky něco brala ale na doma není nic..a jestli se nějak budeme snažit o druhý a k tomu ten barák jeslti letos vyjde, tak budu smrdět korunou ais až do důchodu..

tak se mějte zase nějak juknu jeslti nezapadneme sněhem, asi si fakt dám net na mobil takhle někam chodit je na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
Zuzíí, no já taky homeopatikům moc nehovim, ale jako podporu bych si je vzala...co Ti teda dr. daL?

auto částečně vyhrabáno, udusanej sníh před dveřma, takže otevřít už jdou:grinning: kolo jsem neměla vidět ani jedno, ale přední jsem vykutala...no snad to moc neumrzne, abych se odsud autem dostala dřív než na jaře :grinning: :grinning: :grinning: chtěla jsem si přeparkovat,, ale není místo, lidi nechali auta doma :sweat_smile:
jo a dostala jsem sprdunk od chlapa, co stál přede mnou :sweat_smile: , že jsem mu auto pěkně zaházela :sweat_smile: (no já to házela za auto nebo do silnice nebo zadupávala do chodníku :grinning: ) tak nevím, co tím chtěl jako říct :grinning: asi si blb myslel, že sypu ten sníh z oblak nebo co :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:47  • Odpověz
mám Curam a na imunitu beru milion věcííí
11. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
co je curam?
11. led 2010 v 15:59  • Odpověz
atb
11. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Jani to je naprd s netem, musíš Jindru donutit.

Eví pán je vtipnej :confused:
11. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Zuzíí, Ty mi nic neříkaj....co bereš na imunitu?
Olí, musím říct, že mně to vtipný mo nepřišlo :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:54  • Odpověz
imunit prevent,echinaceu,chlorelu
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
tak jedině doufat :pensive: :pensive: :pensive:
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Eví to se nedivím
11. led 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
já jsem sio na to totiž dávala pozor, abych sníh dávala stranou, sama bych byla nas*raná, kdyby mi někdo zaházel auto :wink:
11. led 2010 v 17:11  • Odpověz
bojíš se dlouhodobý léčby a komplikací?jakých beru?
11. led 2010 v 17:26  • Odpověz
tak sem začla brát atb.jsem v tom znovu,ach jo,držte palce,ať toho píčuse ze sebe po atb vyženu a mám svatej klid!!!Je to vůbec možný????
11. led 2010 v 19:55  • Odpověz
holky nevim jak se dostat k nám,vůbec to tam nechápu,to mě nebaví......my jsme stejně všichni nemocný,tak mám o zábavu postaráno
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Zuzáčku držím palečky, ať atb zaberou a je líp.
Eví psala na icq, že se nemůže dostat na koně. Tak je na glace jen.
12. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

mě teda kůň taky zlobí, teď teda jede dobře, ale před chvíli vůbec :astonished:
Zuzo, nevím co napsat :frowning2: jen, že na vás moc myslím....na jak dlouho jsou ta nová atb?????Budeš teda brát i ta homeo??????????

U nás je taky o zábavu postaráno, Daník má zase svůj den :angry: :angry: :angry: :angry: nemůžu :pensive: tohle se fakt nedá ustát v klidu :pensive:
12. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Mišulko nebudu brát homeo,já nesmim vůbec ven a ani na nějaký běhání po doktorech nemám náladu,sjedu si tady ty svý atb,jsou na týden,takže do pondělka a v pondělí mám donýst moč,jestli není ten zmrd na ledvinách a vezmou mi krev...moc děkuju holky,malej mě lehl s brutálním kašlem a dneska byl na výtěru i on,jestli ho nemá,když ho mám já,Péťa taky musel z práce odjet na výtěr,tak sem zvědavá jak kluci dopadnou,výsledky budou v pátek.Ráno mě akorát nasrala doktorka,že jí říkám,ať mi dá sinecod,že mi došel a že Pé´tula má hroznej kašel a ona...on má kašel jo?Tyvole tak on se mě dusí,nemůže dech popadnout a že prej má průdušky čistý,no podle mě to má na atb jako a ona,že zrovna nezakašlal,tak by mu nic nedala.sem byla akorát nasraná,protože si chudáček nemůže lehnout,jak hned spustí,ale on se holky fakt dusí tím kašlem,že jsem si ho musela položit na bříško a usli jsme takhle psolu,aby se vůbec vyspinkal :cry: strašný prostě,tak má dvoje kapky a sirup a doufám,že ne toho sviňáka a bude brzy zdravej,jenom pořád pláče a polehává....Pé´tula chápete :frowning2:
no a sem zvědavá v jakym stavu mi přijede manžel domů.....o sobě ani nemluvim,furt mám kašel jak prase a nic nepomáhá,noci sou vážně úžasný :cry: budíme se všichni navzájem,i,když někdo spí vedle :cry:

díky holky za držení palečků a myslení na nás
12. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: tak se mi na asi 1257pokus sem podařilo dostat, je to nějak pomalý :sweat_smile:
zuzinko, držím palce, aby vám všem bylo brzo dobře!!!! nebojíím se komplikací, spíš doufám, že brzo bacila dostaneš pryč z těla!!!!
12. led 2010 v 16:27  • Odpověz
koukám,že od doby co se založila stránka tady nikdo,tak mám smůlu,protože od doby co jste tam sem vás ještě neviděla,nevyznám se v tom tam,příspěvky co tam napíšu,už pak nemůžu najít,ani poslední příspěvky se mmi tam nezobrazujou,ani komentáře třeba k tomu co napíšu,ani nevim jestli jste mi napsali apopd. takže já budu tady:slight_smile:
14. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Zuzáčku pojď za náma, to zvládneš, my Ti poradíme.
14. led 2010 v 11:10  • Odpověz
tak sem se tam zas byla pdívat a napsala vám a příspěvek nikde,ani nevidím kdo píše poslední,na to nemám
14. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky,

Zuzo, to není tím, že jsme jinde, ale že nám prostě kůň nejde :angry: :angry: mě to teď funguje, ale třeba za hodinu zase ne.....
Je Ti líp kočko????Co malej, ještě tak moc kašle?????

Já jsem doma z práce, těch 5 hodinek uteklo jako voda :dizzy_face: akorát to parkování :unamused: dnes jsem opět žádala, aby mě pouštěli na parkoviště, pže parkovat před firmou je fakt zážitek, vůbec jsem nemohla do toho sněhu najet a při vyjíždění to taky bylo super :unamused: tak snad...pán mi zpět volal, když jsem byla na obědě, tak snad zítra ho chytím a budou mě pouštět.On říkal, že lidi na dohodu o práci nepouštějí, tak jsem mu napsala, že sice dohodu mám, ale jsem dlouholetý zaměstanec a že bych byla vděčná, kdyby mi to povolil :pensive:
14. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Zuzáčku já tam teď nebyla, malej nechtěl usnout a pak jsem musela něco dělat.
Já se na koně večer nedostanu, prostě to nefachá...
Miško tak držím palečky, ať s parkováním Ti to povolej - pr to je o zničení auta tohleto. Já jsem ráda, že teď pár dní do PV nemusím, by mě jeblo už z toho.
14. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Mišulko ty už vlastně pracuješ viď:dizzy_face: to je super!!!:dizzy_face:

Péťulka zlepšení přes noc,den stejný a já stejný :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Miško a co kluci? jak to zvládali?
14. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
jo a velkej má atb,aby se přeléčil kvůli mě :pensive:
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.