• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo to je blbý :unamused: tak alespoň, že malej je v noci lepší!!!!!!

jj už makám, zítra taky do půl 1, a příští týden min.do dvou :wink: to budu unavená, musím si na to zase navyknout :wink:

Olí, kluci ok, vždyť má P.havaj :grinning: navařeno, uklizeno, akorát se mu věnuje a jde s ním na hodku ven a nakrmí, toť vše :sunglasses:
14. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Miško nojo tak to maj jednoduchý :grinning: , a od kolika děláš?
Holky jak spal po o, tak jsem sebrala duduš a prostě není. Ptal se po něm, ale dycky řeknu, že je velký kluk a že už ho nemáme. A dobrý. Jen teda nevím co budeme dělat večer. Ale aspoň to zkusíme, pr teda fakt jede s tím prokousáváním.
14. led 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
ahoj, já tu nebyla, páč jsem nebyla doma...
ale fakt mně to tu nebaví, nemám ráda cenzuru a navíc mi kůň funguje na dvě věci :angry: mně to nechce pouštět sem a dost pomalu se to načítá...
14. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Zuzíí a koukáš do správný diskuze?mně to teda normálně ukazuje, kdo kdy napsal poslední příspěvek....
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
a jukněte mi do alba....
14. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
tak už nekukejte:grinning: už tam nic není :grinning:
14. led 2010 v 18:05  • Odpověz
já sem to dočetla před chvílí,ani nevim co na to říct teda :fearful:
14. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Olí, fakt jsi to zkusila???tak to jsem zvědavá, jak Ti teda usnul, jsi odvaha s tím sebráním :sweat_smile:

Holky jdu spát, jsem ko..musím si na to zvyknout...v noci jsem spala na ho... a to jsem spala sama nahoře, po hodině jsem se budila abych nezaspala :sweat_smile: :sweat_smile: a od pěti do šesti jsem už ani neusnula, naštěstí jsem dnes nemusela ani vařit ani uklízet....

Oli, vyjížděla jsem v 6:15 v práci jsem byla v půl :wink:

Eví, co bylo v albu?????? :fearful: :fearful: :grinning: :grinning:

papa
14. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
dobré ránko,
holky tak vám musím teda říct, že jsem Jajdu těžce podceňovala, večer šel spát s tatínkem (s ním usíná dycky líp, pr manža vytuhne dřív než on, tak J. nestihne protestovat) a prý se na dudu ani neptal. V noci se teda třikrát vzbudil a chtěl ho, tak jsem řekla jen, že dudu není a spokojil se s tím a za chvilku zas usnul. (Sice teda za delší, než kdybych mu šupla dudlík, ale doufám, že je to o zvyku.). Ráno bohužel vstávání v šest, jsem sice mrtvá, ale zas po o bude unavenej a nebude snad problém s usnutím bez dudu. Ráno se ni na něj zatím nevzpomněl.
Holky hurá. To jsem fakt nečekala. Počítala jsem spíš s tím,že večer bude řev a že vyměknem. :sweat_smile:
Akorát teda večer měl méďa brutálně ožužlanou mokrou hlavu :sweat_smile:
15. led 2010 v 07:22  • Odpověz
autor
bré ranko,

Mišulí, v albu jsem měla jistý text...jestli máš zájem, poskytnu Ti ho jinde:wink:
s únavou soucítím(mně už krapet přechází:grinning: už usínám až když položím hlavu na polštář :grinning: né dřív :grinning: :grinning: :grinning: ) a buzení se chápu, to znám!!!
Neboj brzo si zvykneš:wink:
15. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojky

Olí, super :dizzy_face: Je to borec, tak to bych u takovýho mrněte taky nečekala, klobouk dolů :sunglasses: Uvidíš, jakto bude pokračovat dále...ale pozor na to vyměknutí, zkus vydržet za každou cenu :grinning: :grinning:

Eví, aha, tak text není až tak zajímavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila s tím, že usínáš AŽ po položení hlavy :grinning: :grinning: dnes opět buzení, ale ne 7x ale "jen"4x :grinning: :grinning: a opět od pěti jsem vzhůru :angry: :angry: :angry: jak důchodce :grinning:

No holky řeknu vám, že jsem po dvou dnech vycuclá a těším se až půjdu večer chrnět.Musím si prostě zvyknout, no... ale kilča jdou dolů, dnes jsem se vážila v práci a zase kilo dole, v tomhle teď asi problém nebude, půjde to dolů samo :grinning: :grinning:

Dnes mi pro změnu nejde "naše" diskuze ta jinde :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Mišulí, no ještě tuhle jsem usínala pořád a opravdu asi i před položením hlavy :sweat_smile:
kdy jdeš zas do práce?
mně to funguje a Olí to dopo fachalo taky :grinning:
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: spící pan(n)a :grinning: :grinning:
No Evísku zase v pondělí a na celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ke všemu na celý den :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: budu kaput :grinning: jdu to teda zkusit znova...

Jak je mojí milé Zuzince??????????
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
baf,
tak jsem si hezky schrupla. Ani vstávat se mi nechtělo, ale mám chuť na kávičku a chci si ji vypít v klídku, než se vzbudí dráček.
Usínání po o bez dudu ok. :slight_smile:
Miško dotaz, když vidí Daník dudu u někoho jiného nechce mu ho vzít? Se celkem bojím, aby to Jáju nenapadlo.
15. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Zuzinka je na tom stejně beze změny Mišáčku můj:slight_smile: ale Péťulka už tolik snad nekašle:dizzy_face:
15. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Olí, Jája je fakt borec!!!To Daník usíná teprve teď - měsíc bez dudu jakštakš, začátky byly šílený...i když vlastně po O to bylo celkem dobrý, ale večer trval dlouho :frowning2:
Ne, nechce mu ho sebrat, on hlavně ví, že se nemá miminkům dudu cucat, nedávno mi to říkal, že kdyby měl bráchu, že by dudu nebral, pže se mu to nesmí cucat :grinning: :grinning: takže ne, nechtěl :wink:

Zuzí, to jsem ráda za Petíka, že on je dobrej!!!!!!!!!!!!!Půl starostí pryč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy máš naplánovaný další odběry po těch atb????
15. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
v pondělí Mišuláčku:slight_smile: si říkám...já teda nevim,ale neměla bych na tom být už ss tím kašlem líp?
16. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojky

tak dnes ve znamení úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra dorazí mamka a já musím jet něco koupit, hlavně nějaké džíny neboť jsou mi všechny buď malé nebo velké :grinning: jsem teď na mezi velikosti, dřívější mám 38, teď 42 a potřebuju 40 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzí, no řekla bych, že by to už mělo být lepší, když máš skoro atb dobraný :pensive: :pensive: přijde mi to, že to s Tebou bude asi na delší dobu kočičko :cry: :cry: už aby bylo jaro, taky tomuhle ta zima nepřidává!!!!!!
16. led 2010 v 19:00  • Odpověz
kuk,
já dopo taky šůrovala. Jé Miško super s džínama, za pár týdnů už bude 38 :wink:

Jinak u nás nejspíš rostou poslední stoličky, dítko umručený, nechce jíst, jen mlíko, kaši nebo jogurt (pro ten si chodí k lednici), jo a ještě polívky snědl trochu k obědu, do jabka si kousl, rohlík nechce, banán nechce. Jo a má teplotu 38. :frowning2:
16. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Zuzí to je naprd, že máš pořád kašel :confused:

Miško já to myslela s tím dudlíkem tak aby jim ho nesebral a právě si ho nenacpal do pusy. No ale dnes ho nesháněl vůbec, tak snad mu to nedojde, dkyž ho uvidí u někoho jiného.
16. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jinak hláška, kdybych měl bráchu je boží - Daník je borec :slight_smile:
16. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojly

Olí, tak to víš, že to takhle hezky neřekl sám :grinning: Bavili jsme se o klucích co jsou bráchové a Daník..."Dáda báchu...dudu nebal..dudu necucá miminům.." asi tak nějak to bylo :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem byla po nákupech, džíny nemám :pensive: asi sedmery jsem zkusila, ale buď dlouhé nebo neseděly nebo se mi na mě nelíbily..zrušili mi Kenvelo, to byla vždy jistota úspěchu :cry: ale mám teda látkový z HM, sice za litr, ale co už :stuck_out_tongue_closed_eyes: a podprdu a Dáníkovi jsem koupila botky na jaro/léto, stejné, co měl min.rok, akorát teda asi o 100cm delší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupila jsem 29, min.léto měl 23 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Miško no ale i tak, je dobrej :wink:

Já si koupila na promoci halenečku krásnou v Tescu za 220 a v Deichmanu lodičky též za super cenu a Jajdovi jsem vzala sandálky. Kdyby bylo za co, tak bych se teda klidně rozšoupla víc... pr akce byly super....

U nás stále trvá nejedení - polívku plival kousky, tak jsem mu to jen tak na zkoušku rozmixovala a pak to jedl -já to nechápu. Myslíte, že to může být kvůli zubům, že prostě nechce kousat?
17. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Olísku, určitě je to k zubům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mě Dan taky nejí nic tuhého, když ho to bolí..jen polívky, mlíko..vydřž pár dní, pak to zase dožene a nestačíš mu navařovat :grinning: :grinning:

Tak halenečkou a lodičkama bys mě nepotěšila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chápu, že na promoci nemůžeš naběhnout v Ádách :grinning: :grinning: :grinning: a tričku :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 17:15  • Odpověz
no právě, můj šatník těmito věcmi neoplývá, tak jsem musela pořídit. Ještěže to bylo v akci, jinak by mě srdce bolelo :grinning: Lodičky teda užiju ještě na plese, pr ty moje sedmileté už jsou fakt k.o. :grinning:
Četla jsem o autí na G., super :wink:
17. led 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky, hlásím že s netem žádná změna, jsem v info centru jako debil abych se na vás podívala, přečtu vás z mobilu ale ten můj krám mi nedovolií odpovídat a to mám novej mobil, to je fakt supr, jsem naštvaná nevypadá to že net mít budeme teda..

holky jak je to se školkou kdy je zápís mě dneska v jedný bylo řečeno, že když je kačí v březnu tak až za rok táhly jsme se sněhem, tak mě nepotěšila..

jinak v so jsme byli v praze s jindrou dostali jsme lístky jako sv.dar do gold classu s jídlem, hezký kačí spala u maminy, byla hodná ani k nám pak mrška malá nechtěla..

jinak ani nic novýho jsme zdravý, přemlouvám tatku na snaženíčko nějak na jaře tak uvidíme :wink:

mišáku co ta práce kdy že nastupuješ, promin ale nestíhám dočítat, je toho hodně!

evi jak je tobě těhulko? a zuzi je to lepší? malej prý jo, to jsem ráda, snad už bude líp!

tak já zase mizím mrknu nějak papa
18. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

jen nakukuju, jak se má moje dvojčátko:slight_smile: koukám, že Peťulka už líp a zuzinka byla dnes na kontrole....no snad se ozve, jak dopadla:slight_smile:
18. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahojky holky

Zuzí, co ta kontrola????????nenapínej :wink:
Já jsem včera ani neměla na vás čas, přijela jsem domů ve 3 a v půl 4 jsem razila ven s Danem.Pak jsme přišli, najedli se, Petr podřimoval u telky, tak jsem ani na PC nahoru nešla...včera jsem už byla s kolegyní na jednom stoji na potahování tablet(je měsíc nový, takže jsem ho neznala, stejně tak je to s půlkou strojů v laborce, které jsou taky nové :frowning2: )no a dnes už budu potahovat já, tak se docela i těším....
No ale večer jsem byla jak omámená, oči se mi klížily a šla jsem spát už v půl 10 :grinning: :grinning:
Daník se mi včera ráno vzbudil ve čtvrt na 7, když jsem se malovala a Petr tu ještě nebyl, ale zůstal v pelechu a vylezl, až jak slyšel P.v předsíni a už nespal :grinning: dnes zatím spí, tak mám chvilku než P.dorazí vám alespoň napsat..

Tak přeji hezký den a zase nějak kouknu :wink:
19. led 2010 v 06:22  • Odpověz
dobré ránko,
se Zuzí jsem si psala včera na Facebooku. Mám vás pozdravovat. Snad nakukne i sem.
Atb zabraly, krev je ok a ve st jde na výtěr z krku. Doufám, že si to pamatuju dobře. Jestli ne, tak se Zuzí omlouvám.
Jsem totiž totálně k.o.
J. vstával v 5.40, já už to nedávám. Dnes ho zkusím dát spát dřív, cca v 11 jestli v těch 12 už není přetaženej třeba...
Manža mě včera točil, pr nehrábl pařátem - ležel na gauči, dítko furt všude za mnou, i do sprchy. Prostě neměla jsem chviličku klidu. Dnes prý ať si někam vyrazím večer - haha, s kým asi v týdnu, navíc v tomhle počasí. Asi se odstěhuju večer aspoň na dvě hodky do sklepa. Sice zmrznu, ale budu mít klid.

Miško s přístroji se rychle seznámíš a půjde Ti to určo. Trošku Ti závidím, že máš kam vypadnout.

Jo a J. ještě vtipně prohlásil, že mi říkal, že by šel na mateřskou...že si to můžem vyměnit - no tak to nevím za co bychom žili...
19. led 2010 v 07:08  • Odpověz
ahojky jsem u kamarádky,tak nakukuju.v o2 mi dali instruktáž na nastavení, tak mám email už můžu odepisovat ale koník nejde nejde mi udělat wap tak dneska zkusím jestli by to nešlo kamarádce udělat to bych pak snad kůn šel ne?asi ho fakt mít nebudeme ale jestli mi aspon tohle půjde tak je mi to už jedno občas si takhle k někomu dojdu a je to..

ve čt jdeme na očkování zarděnky atd doufám, že nebudeme mít teplotky au au :astonished:
19. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.