• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuzííí, já je přeci taky nejim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 16:49  • Odpověz
Zuzo, no ale musíš být taky fit přeci :wink: :wink:
Evi, no říkám, že jsem zjišťovala, co stolici zjemňuje, když měl po mlíku zácpu!!!¨
:wink: Oli, už nevím, za jak dlouho vylezly :confounded:
15. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
no to jo, ale když bude potravina v těch, co zjemňujou stolici, tak tu momentálně nepotřebuju :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
Já vím :grinning: :grinning: my měli průjem jako 4 měsíční a po Ha mlíku a nemohla jsem mu žádnou potravinu dát...ta zácpa začla pak po tom Nutri low lactose, tak to třeba taky zkus, pixla stojí jen 120,-
15. lis 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
fááákt jooo? čím to, že je levnější než normoš?je menší?
asi zkusím, moje mlíko moc nechce, bebu říkala sestřička nedávat, takže je skorem bez mlíka :sweat_smile:
15. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
jj vyspat se je fajn :sweat_smile:
15. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
co to je spát?
15. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
15. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
doufám, že brzo zjistim, co to spaní je:grinning:
15. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
tak to já naštěstí vim :dizzy_face: akorát když je nemocinkatej tak ne,ale to je v poho :dizzy_face:
15. lis 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
JÁ TO NORMÁLNĚ TAKY VÍM, JEN JSEM TO OD ST/ČT NOCI NEPROVOZOVALA :grinning: :grinning: :grinning:
sorry caps lock zmáčnul tygrouš :grinning:
15. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
tak to já neprovozovala skoro týden :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
ale když je to nutný,že jo :grinning:
15. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Evi nevím, je 400g..mlíko by měl..kup ho :wink: :wink: třeba mu zachutná
15. lis 2008 v 18:35  • Odpověz
už jsem zde prosím :grinning:
Mišul hoď nějakou hlášku veselou :sweat_smile:
15. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
Sem dneska malýmu vyrobila vibrátor :sweat_smile: má na hraní vypotřebovanou lahvičku od tužidla a navlíkla jsem na to jeho ponožku, se kterou se furt šmudlá a je modrá a špičku bílou a vypadá to jako vibrouš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
:sweat_smile: ty seš murína :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: a taky jsem ho dnes při přebalování šmudlala zase tou ponožkou(on jí má pořád a všude) na pindíkovi a normálně to zafungovalo... :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
cože???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak všude na pindíkovi? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mišule ty úchyle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
teda vy kanci, zase tu chvíli nejsem a už se to zvrhlo :grinning: :grinning:
holky tak ať je malým líp, Evi- tu Smectu máme taky, a prý je dobrá, my jí teda naštěstí ještě nemusely potřebovat :wink:
Zuzi- ty už se taky vyspíš, neboj!
Jo a ten tel. jak jsi malýmu objednala tak nějakej objednáme taky k ježíškovi, Kačka se taky sápe po našich a brečí, když jí ho nedáme, tak bude mít taky svůj a myslím, že bude spokojená :wink:

JInak já včera byla s kamarádkou jen tak lehce do 11 posedět a super, je to dobrý takhle občas vypadnout, Kačka byla prý 1x vzhůru a jak tatínek uspal, když musí, on je spíš asi línej, protože uspávám já, když v týdnu chodí dlouho z práce, dá Kačce pusinku, pochová jí a jdeme spinkat, tak si to aspoň může vynahradit, když někde za uherák jsem :grinning:
15. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
co zafungovalo? :confused: :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
No normálně se mu zvětšil :grinning: a měl husinu na nohách :grinning: chudáci holky, to bude celej tatínek, jak se na něj sáhne, je hned v pozoru :grinning:

Jani je to bomba vypadnout, já jak jsem byla pryč i přes noc, tak jsem si se super odreagovala :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
Holky tak čus, jsem unavená a je mi zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu k TV pod peřinu, dobrouky :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz
tak to hlavně nedělej často :grinning:

tak dobrou dávají Titanic, tak se asi taky půjdu dívat :wink:
15. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
ahojí holky, tak v noci prďolka teplotku neměl, a ted už zase je, a ty mrchy pořád nekoukaj. Ach jo.
Je to běžné, že to trvá třeba týden?
16. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
je Olí, nám to taky tak trvalo, mě se zdálo, že je to dlouhý a asi ne :wink: má velkou teplotku? co dáváte čipky nebo sirup?
16. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
Jani nedávám nic, pr nejvíc měl 37,8 po odečtu, dásničky mažu calgelem. On dycky, když se probudí, tak má teplotku ok, pak si hraje a zas mu vyletí nad těch 37, většinou tak 37,5.
16. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
tak to bude dobrý když není teplotka vyšší :slight_smile:
16. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky
Oli, fakt nevím :sweat_smile: my stále nic a hlavně bych asi ani na takhle zvýšenou teplotu nepřišla..když měl 37,5 po očko, tak měl jen teplejší hlavu a ještě si toho všiml Petr :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: a ani nebyl nepříjemný..jsem zvědavá, jak to bude u nás
16. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
čau holky :dizzy_face:
Mišulko sorry já včera se pak už nedostala,tak sem se ani nerozloučila :fearful:

Jinak teda komentář ke včerejšímu příspěvku to snad nemám ani slov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ponožku mu dává na pindíka a jemu se chudáčkoj ztopoří jak dospělýmu a dávat mu jí tam naschvál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mišule undatra hadr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Oloušku to je suoer,že je líp Jájouškovi :dizzy_face:
Jani super,že sis šla posedět :dizzy_face:
Já přemejšlím,že půjdu dneska odpo,tatínek mě solidně vytočil :sweat_smile: ale nepujde to je jasný,že jo :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
jak to že tě vytočil? :confused: to asi každej chlap občas..je hnusně, mě se nechce vůbec ven, ani jsme nebyli,teď jsem dala do trouby bábovku, tak aspoň něco upeču :slight_smile:
16. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.