• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj Jani,
to je naprd s tím netem. Koukej Jindru ukecat. To ho snad nezabije těch pár stovek ne :confused:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jinak u nás už se spí, venku byl mega protivnej a ubrečenej, tak šup do kočárku a za 10 minut spal
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj Olí,
no asi zabije..kdyby mi to šlo na mobilu tak je mi to jedno asi tam zkusím ještě zajít do 02 jestli mi ten wap nastaví
19. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahojky

tak z prvu reaguji na Zuzí a jsem mooc ráda, že se to rýsuje pozitivně, jsem moc zvědavá na ten výtěr a moc budu držet palce, aby byl hajzl zlikvidováń :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, ten Jarouš teda :grinning: holomek jeden...to by ho kleplo, kdyby to u vás bylo jako u nás :grinning: je teda fakt, že tchýně má odpolku, takže ráno bere Dana ven ona, ale stejnak je Petr borec, pže v noci toho moc nenaspal a v poho vydržel až do 4 odpo a chtěl pako vzbudit už v 6 :confused: pak šel s náma ven před barák, pže Dan chtěl ven :angry: miluje ty břečky, je totál mokrej, ale domů nechce(mě z toho počasí asi klepne)a pak ho ještě sám vykoupal :sunglasses: takže fakt superka!!!!!

No já jsem opět zralá na pelech, jsem jak Evča, už skoro usínám bez položení hlavy :grinning: :grinning: celkem se těším na příští, nepracovní týden :grinning: ale jo, je to fakt balada, sice jsem ztahaná, ale to dopoledne v práci je vážně balzám na nervy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak dobrou lásky moje!!!!!
19. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky je tam,dnes se mě o mě pokouší zas bolest v krku :cry:
zítra stěr v krku bude v prdeli :cry:
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky

Zuzooo :cry: třeba ne, předčasně neplaš...už jsou výsledky nebo kdy budou?????!!!!!

Já jsem opět utahaná jak koťátko :grinning: ale holky, to je taková paráda tohleto :grinning: :grinning: :grinning: zní to blbě, já vím :pensive: ale já se cítím tak svobodná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za ten celý den si na malýho vzpoměnu tak max.2x :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: večer je to teda už fakt krize, pže Petr je taky utahanej a já sotva lezu a když Daník kňučí a má své náladičky, tak je to vážně na bednu..ale musím opět pochválit Petra, pže to zvládá teda bravurně, zase spal odpo jen 2a půl hodky a ještě koupal :sunglasses: zlato!!!!!!!

Tak dobrou, jdu do hajan, tady to stejnak nějak vázně :frowning2:
20. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky...hlásím,že mě v krku zase nebolí:sweat_smile: :dizzy_face: tak doufám v dobrý výsledky:dizzy_face: i,když včera trochu bolelo,tak doufám,že to na testy nebude mít vlvi,když dnes nic,výsledky budou v pondělí:slight_smile:
21. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Miško super:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face: vůbec to nezní blbě:grinning: :slight_smile:
21. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Všechno nejlepší Mišuláčkuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!Mýýýý máme narozeniny a však máme přání jedinýýýýýýýý hodněě štěstíí hodněě zdravííí a hlavně to zdravíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všechno nejlepšííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měj krásnej den
23. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojky

Zuzanko moje nejmilovanější, děkuji Ti mockrát!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi poklad....a Tvojí mamince taky vše nej!!!!!!Hlavně mnoho zdravíčka :wink:

Já nějak PC nestíhám :sweat_smile: dnes odpo jedu zase posedět s kámošema, dnes je tu mamka, aby si Petr trochu oddychl po týdením starání se :grinning: zítra juknu, až bude Daník spát, dnes jsem uklízela, jak usnul...

Hezký den :dizzy_face:
23. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahojky,

nemáme pořád net, takže nakukuju přes mobil když vás zastíhnu ale vy na to tady prdíte, tak vás moc nevidím..

Míšo- dodatečně gratuluju hodně zdravíčka, lásky atd..at se ti líbí v práci :dizzy_face: :dizzy_face: petr je dobrej že to takhle zvládá musí to bejt taky těžký jak je unavenej, co?

my byly ve čt na očkování zarděnky, atd, zatím žádná reakce tak doufám, že to tak i zůstane..

mějte se zase juknu papa
24. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojky

Jani, díky za přáníčko!!!!!!Jsi hodná!!!!

Já nakonec včera ani nebyla, pže jsme hned po O jeli do aquaparku, Daník se tam vyřádil a pak spal cestou domů v autě..

Dneska jsme taky byli na očko, ale už na druhé dávce..prý na to druhé reakce nebývá, zvlášť, když nebyla ani na tu 1.dávku..

Mě to taky štve, že tu nikdo není :cry: :cry: na té druhé tajné diskuzi je mi to pořád takové nesympatické :cry:
25. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jo a koukla napindíka a nemá to dobře uvolněné :frowning2: ptala se, jestli to má rovnou uvolnit, tak jsem řekla, že ne :sweat_smile: tak se na to máme časem stavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:
25. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani Mišičko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak buďte tadýýýýýýýýýýý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: všichniiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Zuzíí, gratulujííí!!!!!mám z Tebe radost!!!!
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
díkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
nemáš zač:slight_smile:
25. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahojda,

Zuzi jsem ráda že je ti líp jen tak dál :wink:

Evi- jak je tobě dobrý?

Míšo- jak často chodíš do práce vůbec, asi jsi to psala, ale nedočítám moc..

možná se blýská na lepší časy, ve st má přijít zase pan se kouknout zase vymysleli nějakej jinez způsob, tak třeba to půjde..
25. led 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Jani, je mi ok:slight_smile: ve středu budu volat na výsledky skreeningu, tak jsem napjatá, jestli je vše ok:slight_smile:
držím palce, aby net vyšel!!!
25. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Kuk

Zuzi, už jsem reagovala na FB, je to super zpráva!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, do práce budu chodit asi na 10 dní v měsíci, určitě budu chodit na celý týden, když má P.noční od 7-14:30 a týden kdy má odpoledku, tak se vždy v práci domluvěj, zda jsem potřeba, ale myslím, že práce je tam dost..a to je od půl 7- půl 1 :wink: minulý týden jsem byla celý a byl to balzám na nervy, hned jsem byla naprosto v pohodě, potřebovala jsem to jako prase drbání :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, tak na středu buem držte ploutve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Daník je pakouš, přišel po hodce a půl v 5 domů a teď už zase vytáhl Petra ven :sweat_smile:už ať je jaroooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
25. led 2010 v 18:28  • Odpověz
holky kuk kde je kdo?
zítra má dojít ten elektrikář na kabel na net, tak jsem zvědavá, snad už to taky vyjde..tak se mějte papa
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky

tady je zase účast teda :frowning2:

Jani, držím moc palce, aby už net byl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
ahojky,

Jani tak co net? Dopadlo to? To je hrůza ty jo, koukej na J. dupnout, ať to vyřeší.
Kde jste kdo?
Tady zas padá snížek :angry: , ale aspoň nemrzne, konečně jsme mohli zas být hoďku a půl venku
:grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
AHojky

už jsem tu :grinning: nějam mi nezbývá času na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes je úžasně, teda kdyby tolik nefoukalo..je teplo, to je hlavní, včera byla kosa jak ďas :angry: u nás taky napadlo tak 5cm, hned ráno jsem odhrabala celý dvůr a pak jsme byli hodinu venku na kole.Daník si ho dnes vytáhl a byl to dobrý nápad, jezdilo se mu líp, než se mu chodí po tom sněhu a námraze :dizzy_face: takže jsme krásně zvládli cestu do krámu a zpět a pěkně rychle :wink:
Dnes je jak sluníčko, fakt je dnes k zulíbání.K obědu jsme udělali karbanátky z půl masa půl brokolice a kaši a Daník se cpal jak otesánek :grinning: a říkal furt mňam, mňam :grinning:

Jinak nic nového...
28. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Olísku, můžeš mě prosím nasměrovat na tu diskuzi o té kuličce na předkožku????Našla jsme akorát.."stahování předkožky, pomóct" a myslím, že to asi nebude ta diskuze....díky
28. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Miško já myslím, že to je v té diskuzi. Zkus to pročíst. Oni tam holky psaly různé zážitky co s tím zažili i s tím drsným přetahováním atd. Ještě je diskuze na rodině o tom. Zkusím najít odkaz.
28. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
28. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
My pádíme ven, nakuknu večer ju
28. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahojky, mám náladu pod psa, na net v mobilu už prdím, špatně mi to nastavili a dneska mi došla fa za 2600,- jindra je nasranej, že jsem blbá skoro se mnou nemluví já si našetřila peníze, tak mu je dám, at ho neposlouchám.prý mi teda z příští fa strhnou skoro třičtvrtě tak jsem ráda ale je to šok, ještě že ty peníze mám že to nemusí platit on to bych měla na talíři jak dlouho..dneska jsme tady měli elektrikáře tak kabel je zapojenej, ted má dojít it a mělo by to jít tak se to aspon někam pohnulo, ted ještě čekat na it :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska byla kačí teplejší 7 den po vakcíně, aby neměla teplotku zatím inc teda tak doufám, že to bude dobrý..

mějte se zase juknu nějak na moibl prdím tam už nelezu fakt jsem nas... takovejch peněz a doma dobrá atmoška :zipper_mouth:

tak se mějte papa
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky,
Jani jeje. A co máš za operátora? :confused:
Mě to u vodafone jde asi za 19 Kč na 24 hodin, nebo tak nějak.
28. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.