• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky

koukám, že naše téma jde už celkem do kopru :frowning2: tři dny tu nidko nebyl...

Jani, no tak to je celkem slušný ten Tvůj účet :sweat_smile: to se nedivím, že Jindra šílí, to by byl u nás humbuk taky, že tolik peněz jen za net :confused: :zipper_mouth:
Taky nechápu, jak se to mohlo stát, copak Ti neřekli sazbu???já to mám jako Olís, na 24 hod a je to snad za 15,- :wink:

Zítra jdu zase makat, huráááá :dizzy_face:
31. led 2010 v 18:46  • Odpověz
ahojky, koukám účast hojná :grinning:

Olí- mám 02 ale nastavili mi to špatně tam, takže mám slíbeno že mi něco bude odečteno z příští fa, tak snad jo, málem jsme se rozvedli :pensive: ne kecám ale byl nasranej, jak jsem blbá, přitom to nebyla moje chyba a ta holka v o2 říkala že se s tím taky ještě takhle nesetkala..mělo to být za 150,- na měsíc, ale už to radši zkoušet nebudu a zruším to měla jsem ušetřený peníze a dala jsem to jindrovi abych ho neposlouchala..

ale zase mě v pá vyvezl na hokej do 02 areny měli jsme vip llístky s občerstvením, rautem, fakt super, hezky jsme si dali do bříška :grinning:

jinak po očkování žádná reakce, bála jsem se toho..

tatínek nám v ne odjíždí na hory ais do pá se školou, tak budeme sami, kluk co nám dlěá net říkal, že do týdne bude net, ale nějak s tím nepočítám, má to dělat ještě s někým ale už aby to bylo..

tak se zatím mějte zase juknu papa
1. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

já sem teď nakoukla,musim říct,že mě nenapadá už sem ani koukat od doby co jste na glace,pač se to řekl,že se přesunete tam a tady pak nikdo 3 dny,tak sem se sem přestala i koukat....jj do kopru slušně,od té doby co jste se rozhodli založit jinde témátko:grinning:

my se máme krásně,jsme zdraví a to je to nejdůležitější:slight_smile:
jinak tu vůbec nejsem,fb mám puštěný průběžně celý den a občas nakouknu,ale jinak tu moc nejsem,no a jinam ani nekoukám,pač sem nepočítala s tim,že by tu ještě někdo mohl být...
jinak my jsme přes den venku,dnes bylo hezky...Péťulka je teď taky fajn,se srovnal,tak je to paráda...tak ať to nezakřiknu:slight_smile:
jinak na Vás myslim neustále každý den,tak se mi aspoň opatrujte,když už se nevidíme:slight_smile:pusu všem papa
1. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jen dodám,že doufám,že z tmého příspěvku je taky cítit,že to je o času...že sem nekoukám,když sem myslela,že tu nikdo,ale taky není čas...to je jasné...tak papa :sunglasses:
1. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Zuzáčku :frowning2:
1. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojky

Jani, tak snad Ti to odečtou, pže to je fakt pálka!!!!!

Zuzíku, Tys nás ale prosila, ať tu zůstaneme a s Olí pravidelně nakukujemem - že jo Oli :grinning: kvůli Tobě, abychom byly s tebou v kontaktu, když na Glace nechodíš!!!!!Ale je fakt, že ani tam to moc nejede!!!Já se přiznávám, že toho času na netu taky moc netrávím....

Takže já sem jukám téměř každý den, ale tu nikdo :frowning2: :frowning2:

Zítra jsem doma, do práce jdu až ve středu :wink: zítra přijede ke kámošce domů naše kadeřnice, udělala si svoje kadeřnictví, měla od 1.1. dělat, ale díky sněhu nedělá, tak přijede domů, abychom jí nepláchly k jiné :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
tak já to načuhování sem teda napravím :slight_smile: , ale Zuzo jestli nebudeš chodit, tak uvidíš :angry:

Ju Jani super, že jste si s Jindrou užili. Mě by teda hokej nebral, ale rautík mňam mňam, to už jo :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
mně nikdo neprosil :grinning: tak sem nakukovat nemusím? :grinning:
2. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
dobré ránko,

u nás vstávačka v půl šesté, uááá a nasněžilo, tak se chystáme odhrabovat :angry:
3. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
tady taky sněží a o víkendu má taky, tak doufám, že nebude klouzačka :astonished:

kačí pořád blbě spí v noci nevím zda nemám jít někam k dr kde mi poradí..jestli nemá zlý sny,brečí ze spaní, budí se hodně je to fakt na palici..

tenhle týden má přijít ten it ale jede v ne taky na hory tak nevím nevím když je st
3. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky

Jani netlačí jí zuby????Daníka jak začnou trápit, tak se taky šíleně budí, jak je klid, prospí od 20-08 naprosto nehnutě!!!!

Tak snad už it pc udělá :dizzy_face:

Eví, jen nakukuj :grinning: :grinning: :grinning:

U nás teda nesněžilo, ráno, jak jsem jela do práce, tak padal pršo sníh :grinning: byly 3 nad nulou, teď svítí slunko jak na jaře :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
nakukuju, nakukuju a Zuzanku stejnak nevidím :cry:
tady regulerně lilo skoro celou noc:frowning2: dopo trochu sněžilo, aby to vzápětí spláchl déšť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, zkus se dr. poptat, třeba dr. něco vymyslí:slight_smile:, ale taky zkus probrat s Kačkou den než jde spát, nech jí svítit malý světýlko(jestli svítíš, tak zkus zhasnout)
u nás se často ze spaní mluví - někdy vklidu něco mele, někdy pořvává-jeho to teda nezbudí, jen se mu prostě něco zdá a on to prožívá nahlas:slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
kuk,
tak jsem "krásná". Ostříhaná. Zítra zkusím nafotit. :grinning: Bo budete čubrnět.
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Olí vlásky krásný :dizzy_face:

No já taky Zuzu nevidím :frowning2: tak jdu zase pryč :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
už jsem čubrněla:slight_smile:
zuzinkoooo, dvojčátko mojééééééééééé, kde jsíííííííí?????
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: mě teď napadlo sem kouknout a tady kvůli mě totoooo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééééééé to je tak hezkýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mě nenapdalo sem kouknout:sweat_smile: a vy přitom tady jééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku kde najdu ty tvý vlásky???:dizzy_face:

vy jste mě tak potěšily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinku všem :dizzy_face:
4. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Zuzáčku v mejlu je máš :wink:
4. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky

Zuzláku :grinning: máš štígro, žes koukla :grinning: kdyby ne, už jsem sem nenakoukla nikdy já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám dnes pohodku, v práci jsem nebyla, ráno jsme sjeli na nákup, lednice byla totál vyžraná :sweat_smile: no a zase přes dva litry v řiti :angry: ale teda mám i balík plínek a vlhč,ubrousky....tchýně je dnes doma, vařila rajskou, tak dělala kotel a dala i nám a odpo si bere Dana ven, takže fakt dobrej den dnes :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
5. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Včera jsem uděala nechtěný pokus s normoš mlíkem :sweat_smile: já jsem fakt tupec a vůbec mi nedošlo, že polévka Kulajda je s mlíkem...každý den nosím Daníkovi polívku z práce a má jí večer a včera tu kulajdu....večer jí nedojedl, tak jsem 4 lžíce měla já...ve 23:30 mě vzbudila strašná bolest břicha a hned jsem věděla, co bude následovat, pak na WC jsem přemýšlela, co jsem zase sežrala :sweat_smile: už jsem se nepos.. hooodně dlouho a pak mi to docvaklo a začala jsem se modlit, aby se nevzbudil s tím samým i Daník :pensive: ten naštěstí v pohodě, takže z toho asi vyrostl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale stejnak mu budu vařit z toho bezlaktozového, když to vařím i sobě :wink:
5. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
kuk,
jé Miško, tak to byla klika, že se Daník taky nepo... brouček.
5. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Miško, dva litry jsou ok:grinning: my dnes utratili mnohem víc :grinning: a lednice je vyžraná též :grinning: :grinning: :grinning:
no ještěže Daníkovi nebylo zle!!! :dizzy_face: já tuhle udělala nechtěný pokus s nepřevařeným mlíkem (prostě vylemtal moje) a pěkně se po*ral :sweat_smile: takže Sunárek bude náš kámoš dál....
hmmm rajskou, tu bych si dala :dizzy_face: s tou mám ale doma smolíka já :cry:

Zuzínko, děkuji za pusinku a posíláme též:slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
5. únor 2010 ve 14:02 • maicky
Na žrádelní nákup se chystám o víkendu. Minule jsem se v obchodáku musela smát, většinou jezdím s Jajdou a lítám s vozíkem po Sparu jak blázen, pr chvátáme na oběd, spát či podobně... a teď jel i Jára s náma a on tak lážo plážo si tam jezdil...já furt v poklusu (a to byly doby, kdy on vyšiloval ať pohnu), no a divil se, že mu Jajda ve vozíku ječí, tož jsem vzala vozík, nasadila moje tempo a dítko spokojený :grinning:
5. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Olí :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Olí :grinning: :grinning: dobrý :grinning: :grinning:
Tak se vám to holky nezdá moc, jo :confused: Já teda mám nákupy, když tam nejsou pleny nebo něco tomu podobného pro Dádulu, okolo 1500,- tohle mě dnes dostalo, ale dle náplně košíku, jsem to čekala :pensive: Ale tak co, už vydělávám, tak ať se napapkáme :grinning: :grinning: :grinning:

Eví, proč mu to mlíko vadí????Vždyť sunárek je taky s laktozou :fearful: nebo, že by v těch mlíkách pro děti bylo míň té mléč.bílkoviny, to asi ne, ne???? :wink: :wink:
Rajsou teda udělám až k nám někdy pojedete, Vendovi vezmeš něco jinýho.. :wink:

No jsem fakt pako s tou polívkou, nikdy jsem jí nedělala, ale tak mělo mi docvaknout, že když je bílá, že tam asi něco nebezpečnýho může být :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
mně se to nezdá moc, vzhledem k tomu, co jsme utratili dnes my :grinning: :grinning: :grinning:
nevím, co mu n esedlo, třeba to nebylo mlíkem, ale pro jistotu budem stále na sunaru ( v těch dětskejch mlíkch je myslím jinak naštěpená bílkovina), docela mně to vyděsilo, tak to zkoušet nebudu:slight_smile:

jééé na rajskou se teda budu těšit!!! :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
tak rajsou já teda nee..

Míšo- spí odmala blbě to víš..známá šla takhle s malou k dr a poslali jí na neurologii a dávají jí prášky, to bych nedala dítěti..zuby nerostou, snad se to zlepší..

zítra jdeme na ples, pak v ne jindra odjíždí na ty hory a vypadá to že bude net, dneska nám tam něco zapojil, měl už dojít dneska it ale nestihl to, takže snad zítra.

mějte se zase juknu
5. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
no holky já koukám kde jsme a nemohla jsem nás najít, žijete vůbec? já bez netu a jsem tu a vy nikde teda!zasypal vás sníh?
8. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
ahojky,

Jani, já jsem o víkendu na netu málokdy :wink: navíc jsme ještě oslavovali, a tchýně nás teď zve skoro každý víkoš na oběd(tj celý den), abych nemusela vařit :grinning: :grinning: :grinning: (ví, že to je pro mně ta největší pomoc :wink: )
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky

Jani,no my jsme s holkama na tom tajném serveru, víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když já tam nebyla taky už dobrý 3 dny :pensive: :sweat_smile: :pensive:

Holky, zítra jedem pro autíko :dizzy_face: :dizzy_face: a normálně Petr dnes prodal toho svýho stoletýho formana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vůbec jsme to nečekali, takový zájem :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.