• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Mišíí, gratuluju k autííí!!! to je super, že jste prodali Formana:slight_smile: můžu se zeptat za kolik? :grinning:
8. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
aha Evi tak to je dobrý že ti trochu uleví vid? :dizzy_face:

je vidět že nám děti rostou a máme víc práce okolo nich, není to tady jako dřív když děti pořád spali co? :grinning: a jak ti je Evi dobrý?

a Míšo v práci ok?
9. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
kuk,
ahoj Jani, no dřív když chrupčily dětičky, to byl vegáč :grinning:
Miško super, že bude autí a že Forman se prodal. Paráda.
Eví oběd u tchýně každý víkend by mi vůbec nevadil :grinning: , trošku závidím :pensive: :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
A jak Jani net? už jde doma?
9. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Olí, mně to taky vyhovuje :wink: víc než nabízený hlídání :slight_smile: (no stejnak když tam jsme tak mám volno, páč Venda chce je:slight_smile:)
Míšo, dík za odpověď:slight_smile: dle Tvého poisu jsem čekala míň:slight_smile:

no doba, kdy dětičky chrupčili je mi teda hooodně vzdálená :grinning: :grinning: :grinning: co to je spaní jindy než v noci? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
fuj dětičky chrupčily :angry: :angry: :angry: je ze mně tatáááár :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoooj

jen se hlásím, že žijeme, absolutně nestíhám :confused: včera jsme byli pro autí a dnes jsme byli odhlásit pekáč a přihlásit to moje žihadlo :grinning: :grinning: je to úžasný holky, jízdu si vychutnávám, akorát to teda není žádný závoďák :sweat_smile: to felda vystřelí, když se plyn sešlápne, tady se to teda říct nedá :sweat_smile: a slečna je teda dosti žíznivá :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

snad budu mít zítra nějak čas...Petr odpo chodí spát a večer Dan ponocuje :angry: a ještě v půl 10 straší a to já zalézám do postele a čtu si a on alespoň u toho pěkně usne :grinning: že tam není sám

Mějte se pápá
10. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
no míšo tak aspon nejsme sami, kačí taky nechce spát, chodí na půl 10, doufám, že je to jen období a pomine to, jde normoš v 7 a pak jí musím vytáhnout jak ječí, celá se klepe prostě nechce spát..tak nevím jak se takhle někdy začneme snažit..

olí- nemáme doma net pořád, jindra zítra dojede z těch hor, tak ho budu uhánět, akorát má příjít ten kluk to zapojit, kabel už je, akorát jaksi it nejde, takže ho musím uhánět, je to prý otázka chvilky, ale... a co vy, budete se nějak snažílkovat, už manža souhlasí? :grinning:
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Mišulíku:slight_smile:kolik slečna baští? :grinning: mně naopak octávka přišla jako žihadlo proti těžkotonážnímu mondeu :grinning: :grinning: :grinning: , ale musím říct, že teďka, když dostanu motor do otáček(to dělám málokdy :grinning: ), tak čumím, jak je autí svižný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ochotně hned reaguje (holt je to lehčí a a motor taky není úplný žebradlo)
bohužel i nad spotřebou docela občas valím oči (teď v zimě, navíc jezdím dost často jen krátký trasy:frowning2:)

u nás se ponocovalo včera:frowning2: Vašíka trápěj zubany- večer usnul, ale furt se převaloval, probouzel, kňučel a pže má natvrdlou maminku :pensive: tak jí došlo až kolem půlnoci, že by mu mohla dát sirup...no během půl hodinky byl klid a spalo se krásně až do rána :wink:
jo a to jsem byla vščer taková naivka, že jsem si říkala, že už jen tyhle a bude klid :grinning: :grinning: :grinning: no vždyť mně brzo čeká dalších dvacet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (a mezitím noční kojení :grinning: :grinning: :grinning: )
11. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahooooj

Jani a Kačí nespí už po obědě????Jestli jo, tak mi přijde, že v 7 jí dáváš dost brzo do pelechu!!To bych řvala taky :grinning: Daník spí od 13-14 a pak teda uláháme v půl 9 a někdy usne a někdy prostě až za tu hodku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele dalších dvacet Tě čeká min. až za rok :grinning: :grinning: :grinning: to máš ještě čas :grinning: :grinning: :grinning: tak zatím je na displeji 7,2 l...po pánovi to bylo 7,5 a už jsme to teda trochu stáhli :grinning: ona je to ta 1,6 jen 75kW, takže vážně žádný závodní auto :grinning: a je dost těžký mi přijde, dokonce je stejně dlouhý jako kombík :confused: dnes jsem studovala papíry a celkem mě to překvapilo :confused: ale jinak je to pěkný vozítko, líbí se mi vzhledově oproti té staré, co jste měli vy, připomíná mi Superba a ten se mi vždy líbil..no a výhled dozadu teda hrůza :sweat_smile: jsem zvědavá na parkování u mamky, kde se parkuje za sebou ne vedle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak u nás nic, je to hoňka tento týden, zítra jedu z práce nakoupit a pak hurá víkend :dizzy_face: :dizzy_face: a příští týden volníčko :wink:
11. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj prdelkyyy moje :D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

přiznávám se,že na tyto stránky zapomínám :sweat_smile: od doby co se řeklo,že se jde jinam,jako bych se mi vymazali z paměti a vůbec si nevzpomenu,že jsou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses: njn skleroza hadr :grinning:

jak se máte co děláte?

Mišul co v práci?

Evičko jak se cítíš a co miminko a kontroly?

Oli Jani co vy?

My nic nového,pořád při starym,nuda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak zas letím :grinning: mějte hezoučký den a pusinku vám všem a mimiškům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
bré ranko,

ahoj Zuzulíne toulavej :dizzy_face: vše je ok :slight_smile:
Mišulí, Vendovi první raťafák vylezl v 5měsících, takže pokud druhý bude stejný :grinning: tak to už ani rok teda není :grinning: :grinning: :grinning: navíc jsem psala, že mezitím mně čeká nočokojo :grinning: :grinning: :grinning:
motor u Můry jsem měla myslím stejnej(proti Mondeu byla můra asi o 200kg lehčí a motor o pár koníků silnější :grinning: teď mám 1,4(95K) a je to dooost znát :grinning: :grinning: :grinning:
a parkování Ti dooost nezávidím!to byl jeden z důvodů mojeho remcání, já takhle parkuju z 90% a z Můry jsem neviděla a parkovala jen podle zrcátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si přijdu jako king páč vidím a ještě mi radí asistent :grinning: :grinning: :grinning:
hele a kolik Ti baštila Felda? 7,2 je docela slušný (já jezdila +- taky kolem těch 7,2)
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, v práci dobrý, dík :wink:

Koukám, že sem fakt nemá cenu chodit :sweat_smile:

Evi, tak zatím spotřeba 7,1 :grinning: felda žere taky 7, ale to je stará mrcha, tak jí to toleruju :grinning: :grinning: od nového auta očekávám něco lepšího :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi si pořídím toho asistenta na parkování, abych věděla, že se už blížím k jinému autu :wink:

Eví Ti říkám, že na raťafáky je čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...horší bude to nočňo kojo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to Ti teda vůůůbec nezávidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
a kam chodíte můriny, že jste mi ani neřekly? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo- kačí spí po obědě jak kdy, ale i když nespí tak usne na chvíli a pak se vzbudí a zase nespí, dneska jsem volala dr jdeme ve st a možná nás někam pošle, jsem nevyspalá je to děs, budeme se nějak pokoušet o mimi, ale když nespí ani to první tka bych si mohla jít hodit..

u nás nic novýho jinak, za měsíc bude oslava, tak se těším..kačí je ted nějaká nakřáplá, má rýmu, jindra se válí taky, není mu dobře, tak doufám, že to od něj nechytne..

letím jsem v info centru řekla jsem že jdu nakoupit tak pa zatím zase mrknu :grinning:
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
hoja :slight_smile:

Mišul to nemá no :slight_smile: já autum nerozumim a u mě nic jinýho,tak nemám ani co přispívat :sunglasses:
15. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
nic novýho sem chtěla říct :slight_smile:

ale třeba až bude tepleji a příjde jaro to bude lepší,i,když zase budeme pořád venku,tak,ale aspoň bude chutť chodit a psát,teď není ...jaksi na mě začíná bejt zima dlouhá a zadělává u mě pudu pro beználadový stavy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už mě to jako sere zima skurvená :sweat_smile: :sweat_smile: nj no nedá se nic dělat :slight_smile: potřebuju už teplejc,slunce a bude to dobré :sunglasses:
15. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, nejde o to, že tu řešíme jen auta...my řešíme jinde ty lepší věci, tohle je jen téma, aby jsme tu alespoň trochu byly.... píšeš, že jsi na tyhle stránky zapomněla, přitom jsem Tě na dubnu viděla, když jsem hledala Batolátka z prosince a na Fb Tě pořád taky vidím....nejsi sama koho zima sere, mě to taky už zmáhá, zvlášť když Daník chce být pořád venku a jsme tam 3x denně dohromady 4 hodiny, jsem zmrzlá, znuděná a vůbec...na jaro se těším jak malá....

Jani, s Kačíkem je mi to líto, vůbec si to nedovedu představit, kdyby Daník s tím spaním zlobil...no a jak píšeš, do toho ještě mimčo, to je na mašli :pensive: tak hlavně ať Kačí neomarodí :wink: :wink: :wink:
15. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahojky,

Miško, parkovacího asistenta si pořiď:grinning: je super, jen mně teď upozorňuje i na závěje :sweat_smile: takže řve furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
spotřebu závidím, ale jak říkám jezdím krátký trasy( dnes jsem 2x startovala se studeným motorem a kontrolka teploty motoru mně svátila celou cestu:frowning2: ) no v pátek to bylo 6,4 a dnes 7,8 :angry:

Zuzíí, mně taky zima přijde dlouhá !!!
(mně teda přišla dlouhá i taková, kdy bylo v lednu teplo:grinning:) já zimu prostě nerada a na jaro se těším vždy:slight_smile:, dobrou náladu v zimě mám málokdy:sweat_smile:
já taky nemám, co psát (důvody znáš), tak jsem se chytla tématu auta, abych aspoň mohla napsat příspěvek. Sem chodím JEN kvůli Tobě!!!

Jani, držím palce u dr! pak napiš, jak jset dopadly:slight_smile:
15. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Miško jestli si koukala pořádně,psala jsem na duben asi cca po měsíci a to proto,že se nám mělo narodit druhý mimi,takže když sem byla tu,napsala jsem i tam,abych se vůbec ozvala,protože tam nechodim vůbec :wink:
na FB sem psala tady,že tam sem celý den průběžně,mám to zaplý,takže kdo chce najde mě tam,psala jsem tu,s tím,že tam stejně nejsem třeba,ale puštěný to mám...asi tak :slight_smile:
jinak sem kvuli mě nemusíte chodit,když sem stejně nepíšete ty podstatný věci,ale jen tak něco k čemu stejně nemám co říct(auto) :slight_smile: vy jste se prostě přestěhovali,normal já to chápu,ale nezlobte se na mě,mě se ty stránky prostě nelíběj a nebudu tam chodit,takže tam klidně buďte,to je v pořádku,když vám to vyhovuje a kvůli mě sem nepište jen tak,aby tu něco bylo...já si Vás najdu a vy mě taky :slight_smile: však se neztratíme...mmch...že to takhle je jsem nazařídila já,takže se na mě nezlobte :slight_smile: já se jen sžila s novou situací
s Evičkou si občas písnem :wink:

Evičko děkuju :dizzy_face:

Jani držim palce :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
ale my sem chcem chodit, abychom byly s tebou :wink:
dík za milou Ip!!!moc mně potěšila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
děkuju :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Zuzo, moc tomu nerozumím, nejdřív jsi nás prosila, ať tu zůstaneme viz.níže..tak jsme sem chodily a plácaly alespoň blbosti, podstatný věci tu psát nebudu, když tu stejnak nejsi a píšu to holkám jinde a najednou zase, že chodit nemusíme, nějak se v Tobě nevyznám :pensive: :pensive: :pensive:

xsuzzi • 1d • 25. leden 2010 ve 13:52

Která pravidla porušuje: | Zruš holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Jani Mišičko
tak buďte tadýýýýýýýýýýý všichniiiiiiiiiiiiiii

Jinak na jiné diskuze nechodím, jen jsem v seznamu na termínech, když jsem hledala prosinec, viděla, že máš poslední příspěvek....
15. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
nj jenže jste tu a mluvíte o autech,k tomu nemám co říct :grinning: mě auta neberou jako no :sweat_smile:
nic jinýho v tom není :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Zuzi, tak to jsem ráda :slight_smile:

Holky jen jsem vám chtěla říct, zda víte o tom, že si vás může manžel dát do daní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: není to moc rozšířené a jestli mají kluci nějaké blbé mzdovky, tak je ani neupozorní.Je to normálně vratka daně za vyživovanou manželku, stačí dát na mzdové vaše čestné prohlášení, že jste za rok 09 neměly žádné příjmy a je to.Řekla nám o tom sousedka - účetní a prý se vrací až 24.tis...což mi přijde moc, no ale když to říká :fearful: :fearful:
15. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
hele o tom sem slyšela!!!A kde vezmu to prohlášení a co tam napíšu???
15. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
To prohlášení doma napíšešTy!!!já to právě psala teď, Petr k ní jde zítra, napsala jsem

V Prdeli :grinning: dne 16.2.2010

Věc: čestné prohlášení

Tímto prohlašuji, že jsem v období od 1.1.2009-31.12.2009 pobírala rodičovské příspěvky a zároveň jsem neměla žádné zdanitelné příjmy.....kdybyste náhodou něco vydělaly, musí to být pod 68.000Kč za ten rok a kdyžtak teda napsat, že ty příjmy nepřesáhly těch 68.000,-

Julia Roberts
podpis

nevím, zda tam má být i rodný číslo????Petr ho má kdyžtak na papírku, kdyby ho chtěla...
15. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
týýýjo supr a co m´jí u toho řekne?Vem si to a naval prachy??:sweat_smile: co,když mu řekne,co to je???:sweat_smile:
a to můžu napsat ručně?Mrskla mě kopírka :sweat_smile:

prej v Prdeli :sweat_smile::sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Julia Roberts :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

to tam mám taky napsat? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
kurňa, se tady s tím vypisuju a ono se to neodeslalo.

Tož znova.
Dobré ránko,

k dani.
Vrátit můžou max. tolik, kolik manžel zaplatí na daních. Těch 24 tis. se odečítá od vypočítané daně jako sleva. Pokud by vyšla nula, tak se vrací celá zaplacená částka na daních. Jinak ten rozdíl. Příklad - zaplaceno za rok na daních 30 000 - 24 tis. sleva na manželku = vrátí 6 tis. Ještě se odečítá částka na děti,ale tu vaši manžové nejspíš uplatňují v měsíční výplatě rovnou.

Zuzi myslím, že to v poho můžeš napsat ručně :wink:
16. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
Jo a jestli máte někdo hypotéku, tak ta se dá odečíst taky, resp. zaplacené úroky.
16. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Jinak vstávačka u nás dnes v 5.53, ale začínám si zvykat, a radši ať vstává takhle teda, pr jinak mi po o protestuje se spaním.
16. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.