• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky :slight_smile:

Oli a můůžeme přijít sami na to kolik Péťa měsíčně dá na daních?Když má daně třeba měsíčně 5-8 tis. tak to nevychází přeci...co se jako počítá? :sweat_smile:
16. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Zuzi musela bys vědět kolik vydělal za celý minulý rok hrubýho a kolik zaplatil za celý min. rok na daních. Prostě podobně jako mu počítaj daň měsíčně, tak se vypočítá ročně a od toho se odečte ta manželka atd
16. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
no tak to nevim :grinning:
16. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
16. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
dík

nj jenže stejně nevim co tam mám vyplnit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
no dalo by se to zpětně sečít z jeho výplatních pásek nejspíš :sweat_smile:
16. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Zuzí tož to dejte účetní a příští měsíc to bude mít ve výplatě a netrap se tím
16. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jinak na vyžádání by měli manžovi dát v práci POTVRZENÍ o zdanitelných příjmech
16. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
a tam jsou všechny ty údaje za rok
16. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
se netrápim :sweat_smile: jen mě to zajímá :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
jj, já myslela, jestli si to chcete podávat sami, že je to jednodušší ať mu to udělaj v práci. :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
kuk:.-)
díky za info, Tom už si mně odepsal loni :sunglasses: letos nám to vychází na docela slušnou částku, kterou vrátěj :sunglasses:
čestný prohlášení už jsem mu dala a ani jsem to nečetla, takže možná jsem podepsaná jako Salma Hajek :grinning: :grinning: :grinning: (ta se T. líbí víc než Julia :grinning: )
16. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
tož to jenom napíšu doma,on to odevzdá a to je celý ju,Budou vědět jo?
Jinak nezaručuju,že já se jako Julia nepodepíšu,protože to se mi líbí moc :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
no myslím, že Salma i Julia si za rok 2009 vydělaly víc než 68.000Kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže si pánové radši odepíšou z daní nás :grinning:
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky

dnes je den blbec :pensive:
kopíruju z batolátek nemám sílu to psát znova vám
:cry:
Měli jsme dnes jet po O ke kámošce a ze dneška na zítra spát u mamky, jsme doma...Petr měl ráno hnusnou bouračku, smetl ho auťák, který vyjížděl z vedlejší, petr jel po hlavní, auťák mu narazil do dveří spolujezdce a Petr spadl do pole a převalil se přes střechu, nebyl přivázaný ihned ho sanitka odvezla, dělali mu pouze RTG, nic nenašli a ty debilové ho normálně pustili domů ani nečekali, až pro něj někdo dojede, takže jel sám metrem, vyzvedla jsem ho až na černém Mostě.Uháníme známého Dr.aby šel na CT, pže si tu hlavu pěkně omlátil, je zmatenej, bolí ho záda, má límec na krku.Teď vyřizujeme vše možné, pojišťvnu, na tu ale musíme mít vše od policie, od té nemáme žádné záznamy, pže ho hned odvezli a ač tam byl švagr s tátou, ty nic nezařídili už jsme se dopídili, kdo to vyšetřuje, ale ta paní měla noční a je už doma a bude až ve čt,Bojíme se, aby to ještě nebylo na Petra, ten viník byl nějaký divný a prý to uhrával na to, že Petra neviděl.Policjtka chtěla zkoušet světla, ale hasiči vypojili baterku, takže prd vyzkoušela...takže se bojím, aby to ještě nesvalili na P., že nesvítil, což je vyloučený, pže když jede z našeho prdelákova, tak by bez světel neviděl...no naštěstí jel Felicii, ale stejnak je to na pí*u, pardon za výrazy když jsme konečně měli oba auta jakštakš, tak tohle... když jezdil tím formanem, který se sypal, tak nic je to zákon schválnosti....
16. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
tyjo Mišul :confused: :confused: :confused: :confused: :pensive: to je strašné:(((((((( hlavně,že je v pořádku!!!A hlavně,aby byl v pořádku,určitě se nenechte odbýt a jeďte na všechna vyšetření...měl teda z prdele kliku,když nebyl připoutanej!!! :pensive: to taky mohlo dopadnout úplně jinak až z toho mám husinu :pensive: hlavně že je v pořádku prostě!!!Tak se držte:frowning2:

Péťa právě odnesl moje čestné prohlášení :sweat_smile: tak sem zvědavá kolik milionu dostaneme :sweat_smile:
16. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Zuzí díky a Olče díky za sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky je to ještě trochu horší, pže šla zrovna po silnici nějaká ženská(je tam prům.zóna, tak šla z práce a chodníky tam nejsou) a oni jí smetli :pensive: nejdříve to vypadalo, že to nic není, ale má prý těžká zranění - teď tu byla tchýně, kolegyně syn je u policajtů, takže to skouknul, je tam zapsáno, že Petr viník není, že to vážně způsobil ten kluk, co vyjel z vedlejší a nedal přednost..no ale že jsou tam těžká zranění, takže se to asi u té paní projevilo až v nemocnici, bohužel je to Ukrajinka, takže prý na Bulovce ještě dělali drahoty s ošetřením, neměla zdrav.pojištění, ale to mě zajímat moc nemusí, i když je mi jí líto...Petr o ní vůbec nevěděl, myslím, že jí určitě smetl on, pže šla po levé krajnici a ten vůl Petra úplně ze silnice odstčil do protisměru, kde asi ona šla :pensive:
Petr teď leží, začala ho dost bolet hlava, tak chtěl ibáč, je mu zima, je horkej, takže určo teplota :cry: a začíná ho vše bolet, hlavně noha, má pohmožděný levý koleno, pže jak letěl na sedadlo spolujezdce, tak kolenem ohnul klíč v zapalování, je úplně ohnutý :unamused: Strašně se bojím, aby se mu nějak nepřitížilo, dnešní noc toho moc nenaspím, je mi šoufl, nic jsem nejedla, jsem nervní jak prase, naštěstí mi hned ráno přijela mamka, takže se starala přes den o malýho :slight_smile:
Až bude čas, dám fotky na FB, už jsem tu naší kočku starou vyfotila :frowning2: je mi jí líto, fakt jezdila super a byla spolehlivá!!!
16. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Miško to má určitě otřes mozku!!!Ten stav se já měla přesně po křápnutí lyží při vodním lyžování do hlavy...nejhorší noc,bála sem se,že se už neprobudim...zimnice šílená,bolest hlavy a už nevim,ale příjde mi,aby ho neměl :pensive:

tak se držte a kdyžtak v noci vyjeďte na pohotovost
16. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Zuzi napadlo mě přesně to stejné. Fakt ale nechápu, že ho takhle pustili domů. Moc na vás myslíme, ať je Petrovi brzo líp.
16. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Holky klepu se, bojím se...máte fotky na FB
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Holky, otřes mozku mě ani nenapadl, když mu to začalo až 12 hod.po...spíš jsem myslela, že je to z toho stresu celodenního, mě taky bylo odpo už všelijak.V sedm vstal, že hlava nebolí a horkej už taky není :dizzy_face: a cítí se dobře, tak jsem si odfrkla, v noci ho budu hlídat :grinning: zítra ráno jedeme k naší podnikové Dr.tak ho skoukne ještě ona a kdyžtak usoudí, zda je něco třeba....
Máma se snažila P.dnes dostat na to CT k jejich Dr.co je má na starost na firmě, ale byl jakýsi nejpříjemný a evidentně se mu do toho nechtělo, poslali jsme mu ty lék.zprávy, ale ještě se ani neozval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naše zdravotnictví nechápu a serou mě..jak mohou pustit člověka po tak veliké havárce samotného domů :pensive: :pensive: je to smutné.....
a díky, díky díky
16. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
teda Mišulí!!!běhá mi mráz po zádech:frowning2: čtu to teprve teď včera nám nešel net:frowning2:
otřes mozku to byl určo+ nervy:wink: teď ho pár dní sleduj:wink:

já po tom, co jsem nabořila Zmuchlánka (nikde jsem se nepraštila) tak mně chtěla odvést rychlá, páč jsem mluvila z cesty a bolelo mně vše:sweat_smile: a pak večer bylo ještě hůř, páč jsem se nemohla hejbat atd. no druhý den rána mi nic nebylo, to byl prostě šok:wink: myslím, že podobný to je i u Petra!!!
jak mu je?
17. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
Miško, čtu to znova...oni ho fakt pustili domu bez doprovodu? :astonished: no nechci křivdit, ale že byl na Bulovce?hajzlíci!!!chjo, jsou chvíle, kdy se stydím, že jsem zdravotník a tohle je jedna z nich:frowning2:
Myslím na Tebe i Petra!!!
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Miško jak je Péťovi???Doufám,že je líp a je v pořádku.Držte se!!!

holky v jaký výplatě jsou ty daně?Vý co příjde v březnu?Péťa tvrdí,že to maj ve výplatě v dubnu...kecá,že jo :N
17. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Zuzíí, myslím, že v tý, co přijde v dubnu (tj.za březen) chceš snad miliony hned? :grinning:
Miška, mně ráno psla, že noc ok, ozve se odpo, jeli k dr...
17. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
mělo by to být v březnové výplatě.
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
ahojky - :sweat_smile: jsem zapomněla pozdravit

Tak snad bude Petr OK.
17. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky

jen v rychlosti, musím jít vens danem

Petr vypadá ok, Dr.na něm nich neshledala, má neschopenku..taky co jinýho se dalo čekat, že :sweat_smile:
Evi jo, normálně mu řekli, že toho mají moc, ať jde domů ani neřekli např.počkejte si a ať vás někdo vyzvedne :angry: :angry: a ten trubka se fakt sebral a jel metrem :angry: dojela jsem pro něj na čerňák...jsou to hovada zasr... :frowning2:
Zítra asi pojedeme na policjaty, pže stále nemáme v ruce žádný záznam a musíme řešit pojišťovnu, aby jsme se toho vraku mohli zbavit a koupit něco za to :frowning2:
17. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Miško, už jsem byla jak na trní!!!
no ještěže je Petr ok(i podle někoho normálního), no však jsem tuhle říkala, že na Bulici bych nešla ani s prašivým psem :pensive: :pensive: :pensive:
a jak se Petr cítí?
17. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.