• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
já chci ty miliony hned jako!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takžže až v dubnu jooo??? :sweat_smile: i děláte prdel nee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Oli,ale říkala v březnový vejplatě :grinning: to je v březnu neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě neštvěte,chci je hned :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem tak zvědavá jako fakt co to je tohle a co z toho vyleze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Miško super,že je Péťa oukej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupí juch :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
březnová výplata se dostává během dubna ne? :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
no březnová výplata tzn za březen je v dubnu noo,ale když řekneš v březnový vejplatě,tak mě napadá jako,že v březnový...v březnu neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
já myslím, že mně přeplatky vraceli až v dubnu...když něco vracej tak jim to trvá a když chtěj prachy oni, tak musej bejt hned :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
no my to měli fakt v březnu,jako v březnu...v březnový vejplatě :sweat_smile: né v dubnu prostě:grinning:

ale Péťa asi fakt o měsíc dýl no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
v březnový výplatě :grinning: myšleno ve výplatě za únor. Tj. v březnu. Do 15.2. se musí předat doklady účetní v práci a oni by to měli do další výplaty šupnout.
17. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Jsem ráda, že Petrovi je lépe. :wink:
joooooooooooooooooooooo juhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuu sláva Olouškooooojjjjjjj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: juhuhuuuuuuu :sweat_smile:
Zuzí snad mě neuškrtíš, když to v březnu nebude :grinning: :sweat_smile: ale měli by to dát v březnu fakt.
17. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
no jasně,že daj neeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když si to řekla,tak s trim počítám už jako:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
ááá Zuzíííí už má nakoupeno za vratku daní?:grinning:
dobře, tak v březnu budou prašulky :grinning:
to my jsme měli asi lenoru učetní :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
neeeeee já ani nevim co od toho očekávat jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Péťa řekl litr :sweat_smile: tak já nevim...třeba nedostaneme nic taky,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě to prostě zajímá jak to dopadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
no přeci ten milion vám vrátěj :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
to doufám jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
s míň nepočítám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
se máte, my na daních asi tolik co vy neodvedli :grinning:
17. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
:sweat_smile:

hele tak vy fakt myslíte,že tak jako tak něco vrátěj jo?Byť třeba litr :grinning:
17. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Oli a jako nepřej si mě jestli to v březnu neuvidím ve výplatě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem nadržená jak králik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
mně bez jakýhokoli odpisu vraceli kolem 500 :wink:
teď vím, kolik vrátěj T. (pže sedí v kanclu s účetním:- D) a je to dost slušný:wink:
17. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
ale samo u vás to bude jiná částka:wink: to je jasný!!
17. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
jak bez jakýhokoli odpisu?

jako bez tebe u Toma na daních?

a tak když víš kolik bude Tom za tebe mít,tak to by jsme mohli být nějak nastejno nee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kolik? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jdu pro kafe,to je napínavý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Zuzáčku ty jsi teda nedočkavá :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím, že pár tisícovek by to mohlo být. Tak snad nebudu zklamaná. :cry: :grinning:
17. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
mluvila jsem o částce, když jsem makala, byla svobodná a neměla dítě:wink:
kolik dřív vraceli T. netuším (nikdy jsme se o tom nebavili)

nastejno to nebude, páč maj rozdílný platy (asi) odvedli na daních jinak, nevím, co jste si z daní odepsali(stavebko, pojištění, hypo....)
17. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
taky chci kafe :grinning:
u nás je to víc než pár tisícovek :zipper_mouth: :grinning: a víc nepovím :grinning:
17. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
nee já nemyslim celkově na daních a už vůbec ne,když sem dělala to sem teď vůbec nepleť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě jde za tu manželku co jsme podali čestné prohlášení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
Zuzíí, to se fakt takhle říct nedá, ¨navíc ani netuším, jak se daně počítaj :grinning:
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
dělej kolik dostanu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
něco mě už řekněte jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
jukni, na příspěvek 17.06, víc fakt nepovím....
17. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.