• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
hmm skvělý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

takže minus...nechtěla si mi říct kolik za Zuzanku dostaneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
víš jak sem nadržená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jak krtek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je pro mě novinka toto :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
hele i tak jsem sdělila víc než jsem tady ochotná :grinning: :grinning: :grinning: takže mínusy mi klidně uděl dva :grinning:
hele krtečku :grinning: :grinning: :grinning: vydrž a dočkáš se:grinning:
17. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
bééééééééééééééééééééééééé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak já si počkám no teda :sweat_smile: :slight_smile:

sem zvědavá jen no...proto ta splašenost :grinning:
17. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
jo a nevím kolik v březnu dostane krteček můj milovanej penízků, tak to vlastně nemůžu říct :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
jako já??? :sweat_smile: 7 600 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: má što jinak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Zuzí fakt musíš vydržet - záleží kolik zaplatil tvůj mužík na daních, kolik vydělal, jestli odepisujete ještě i něco jiného. Fakt je to u každého jiné.

Juuu tak Evís bude skoromilionář :grinning:

Já byla potěšena, že nám vracej za plyn, se strachem jsem otvírala obálku od nich - pr loni jsme dopláceli, ty jo a teď jsme v balíku a bude Orbitrek k narozkám :grinning:
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Oli super :slight_smile:

my dopláceli za elektriku 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nám dycky sotvku vraceli :grinning:

tak jestli ty daně závisí jen na tom ostatním jako úvěr apod a za tu vyživovanou manželku nic...tak to nic no :sweat_smile: to nemusím počítat s ničim :sweat_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
no taky dostanu 7600 :grinning: :grinning: :grinning:
Olí, já ne:grinning: manžel :grinning: :grinning: :grinning: se máš my za plyn dopláceli :grinning: celejch 275Kč :grinning: :grinning: :grinning: , vyúčtování za teplo se taky blíží :grinning: , ale tam očekávám přeplatek (no snad to nebude jinak)
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
tak se necháme překvapit no :grinning: :slight_smile:

musim letět...tak se mějte hezky papa :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Zuzi papa

No my za elektřinu taky dopláceli, a loni nám vraceli. Tož nevím jak to počítaj...
17. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
elektriku teď nevím, ale většinou doplácíme(nějakou mini částku)
pa pa Zuzinko:slight_smile:
17. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
ahojky

hlásím že jsme on- line, máme doma net,hip hip hurá, přišel pán a je to vidíte jak to jde zničehonic.. :grinning:

Míšo- je mi líto Petra,ještě že se mu teda nic nestalo, JIndra se taky po KOlíně nepásá je to fakt nebezpečný :pensive: ještě že to takhle dopadlo teda!!

holky co vaše dieta vůbec, držíte pořád?

Evi- těhulko co ty jak je?

zítra jdeme k naší dr a čekám že nás pošle na neurologii, nevím, uvidíme, každopádně jeslti jí budou chtít dát léky, tak do toho nejdu, takže z toho stejně ve finále asi nic nebude..snad už se to spaní zlepší, a bude to jen lepší :wink:
17. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Jani super. Konečně netík.

Dietka - no snažím se, mám dole 8,5 kg. Ale už nevážím, trochu to flákám...
17. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Jani a Kačí se v noci pořád budí nebo nechce usnout? Já to nějak asi přehlídla o co jde...
17. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
obojí, když nespí přes poledne, ted nespala 2 dny, tak hezky usne, ale třeba za hodinu se vzbudí a už spát nechce, ale v noci to šlo..a když spí v poledne, tak většinou nechce usnout, třeba do 10 je vzhůru a i v noci se budí,ale nevím jeslti není malá na to aby nespala v poledne, zítra se poradím s mudrou :wink:

a jinak Ollí 8,5 kg je dobrý gratulace :dizzy_face: jak je na tom Míša?
17. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
tak to máte náročný. My bojujem se spánkem po obědě, někdy protestuje, ale pak odpadá v 6 večer. A jinak když spí po o, tak spí dvě hoďky, takže je jasné, že ho ještě potřebuje. Jen prost ěněkdy nemá čas.
Noční spaní se zlepšilo u nás od doby co nemáme dudlíka.

Mišky myslím těch 8 kg taky zhubla určitě. Teď v posl. době jsme se o tom nebavily.
17. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Jani ahoooj super,konečně jsi tu s námi :dizzy_face:

Oli tyjo luxus super,veliká gratulace ke schozeným kilčům!!!Si šikulka veliká:slight_smile: za jak dlouho si to shodila?
17. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Zuzi za 4 měsíce cca. Kuji moc.
17. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky

holky tady to žije, huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je bezva, že jste tu všechny :dizzy_face:

Tak já se teda přikláním k tomu, že daně jsou vracené až v dubnové výplatě!!!!takže Zuzo vyčkávej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: co chcete za to pořizovat???

Jani, tak super, že jsi na netu :dizzy_face: :dizzy_face: konečně cooo???!!!!!

Já mám dole taky kolem osmi a to už přes měsíc jím nedietně, jen se nepřecpávám, během včerejška jsem dala dolu skoro kilo, tím stresem :sweat_smile:
Mám 69, začínala jsem na 77 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem teď spokojená, sice břicho hnus, ale s tím nic nenadělám - vytahaná kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky díky za optání, Petrovi je, dá se říct, dobře...bolí ho ta záda, jak čert, teď jsem ho po vykoupání mazala koňskou mastí, snad mu to povolí, hlavu má hnusnou, sedřený vlasy, strupy, kusy kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tom kolenu mu to nějak mokvá...a koleno není od klíčku, ale od toho plastu co vede k volantu, dnes jsme to okoukávali a je to celý prasklý :fearful:
Zítra ráno bude volat policajtce a doufám, že tam zítra pojedeme, abychom měli konečně v ruce nějaký papír a mohli vyřídit pojišťovnu a zbavit se toho vraku a rychle něco pořídit místo feldy, moje auto se mi teda už půjčovat moc nechce :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Bréé ranko :slight_smile:

Mišul heleee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak jako to myslíš jako toto? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to teda neee to by takhle nešlo,že v dubnový :sweat_smile: a co za to budeme pořizovat??? :sweat_smile: asi velký h pač nic nedostaneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak ti taky moc gratuluju ke schozeným kilčům :dizzy_face: jste šikulky obě :dizzy_face: já si držim pořád jak sem schodila před letem - 9,10 kg ale připadá mi,že mám hrozně velký břicho pořád,dám si asi ještě nějakou dietku letos před letem :slight_smile: aby šlo ještě tak 5 dolů :slight_smile: když i pak bude břicho veliký,tak na to peču,pač hubnout bych už pak asi nemusela celkově,bych byla zas vyžle,že jo :grinning: i,když to mě asi nikdy hrozit nebude :sweat_smile:

holky já zítra odjíždím na chatu :slight_smile: vracím se v sobotu v noci...je to soukromá akce na chatě v lese s celovíkedovým hraním na gramce...spousty dj se budou střídat v hraní celý víkend :slight_smile: jsou to všechno mí kámoši,takže se jedeme fakt zrelaxovat s kámoškama,bude tam cca 25 lidí...no a můj program tam...zábava a zpěv :grinning: jsme domluvený,že zkusíme dát dohromady můj zpěv s jejich hraním a něco vyprodukujeme :sweat_smile: to bude hooodně zajímavý :sweat_smile: tak snad pořídím nějaký fotky a pak dodám na FB :slight_smile:
tak se těšim,pač sem na takový akci nebyla nikdy a fakt se moc těšim,pač jeden celý den od pátka do soboty večer plný skvělý hudby,lidí,tance a zábavy...no těšim se moc...:slight_smile: prej mám čekat,že se zlijeme jak mráčci :confused: :sweat_smile: no bereme tequilu no :sweat_smile: tak na mě myslete :slight_smile:

Miško to je super,že je Péťa v pořádku...ať hodně leží a odpočívá...to ostatní přestane bolet,hlavně,že je živej!!!
18. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
hoj:slight_smile:

u nás se spí :dizzy_face:
Zuzáčku, krásně si pařbičku užij!!!!
Mišce i Olče gratuluju ke shozeným kilčům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem na tom +2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miško, jak je mu dnes? naražený kosti ještě nějakou dobu budou bolet:frowning2:co u těch švestek?držím palce, aby pojišťovna dovalila prachy brzo:wink:
Jani, gratulka k netu:slight_smile: mám se dobře:slight_smile: skoro nic mně netrápí(občas břicho a zápolím s únavou), tak občas zapomínám, že jsem těhu:slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
kuk,
házím omluvenku, včera jsem zapomněla...
Mám tu naše, zítra promoce (tak na mě myslete, ať se neztrapním a nezakopnu), v sobotu odpo dětský karneval, naši tu budou do pondělka do rána, takže nevím kdy nakuknu.
Takže pěkný víkend všem.
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Olíku, vidíš:slight_smile: já měla za to, že máš promoci už dnes, tak tady na Tebe potichu myslím, abys neupadla :grinning:
no taky si to zítra zopakuju:grinning: užij si rodiče (nebo to přežij ve zdraví:wink:)!!!
18. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
jé Olí tak si užij promoci, budeme na tebe myslet!! :wink:

ZUzko závidím ale aby z tequily nebylo blinkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: bacha! možná další týden jindra pojede k babí a vezme sebou kačku a já pojedu na noc ke kamarádce, má dvě děti, ale odpočinu si, tak se těším, nebo jí fouknu na noc k mámě jestli pojede sám a pojedu stejně se odreagovat..

dneska jsme byly u mudrymám recept na homeopatika na spaní sirup tak ho zkusíme a zase mi radí to dětskýho psychloga, tak jsem nás objednala a může až na konci března, je to mladá holka, naše dr říká jestli nemá nějakou lehkou hyperaktivitu, že by to měla poznat, tak tam jdeme.

dneska nechtěla po o spát a ječí tady, ted už ležet nechce, řve, děs.
18. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Olinko moc si to zítra užij!!!Budeme na tebe myslet :dizzy_face:

Jani super,konečně si taky odpočneš :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím se po sto letech, ale průběžně Vás čtu.

Předně musím napsat Mišce, že jsem od úterka jako na trní, jak to všechno s Petrem dopadlo. Říkala jsem to manžovi a ten se taky celý osypal a říkal, že to asi budou mít na starosti jeho kolegové (tedy pokud se stala nehoda na Praze východ). Hlavní je, že Petr je jakžtakž v pořádku a snad nebudou žádné trvalé následky. Držím palce, ať je to O.K. a i u policajtů to dobře dopadne. :wink:

S těma daněma jste mě taky dostali. Když jsem si to tady přečetla, tak to říkám Tomášovi, jestli v daňovým prohlášení napsal, že jeho manželka měla za loňský rok menší příjmy než 68 000 Kč a on že ne. Mysleli jsme totiž oba, že se do těch příjmů počítá i rodičovský příspěvek a když jsme zjistili ze zákona o dani z příjmu, že ne, tak jsme se osypali. Tomáš totiž podepsal v práci daňový prohlášení už minulý týden a bylo nám jasný, že takhle přijdeme možná i o několik tisíc. Tak jsme si oba drbali hlavu. Ale řekla jsem mu, ať to ještě zkusí a zavolá jejich účetní, zda by to ještě nešlo změnit a daňový prohlášení doplnit. Naštěstí to ještě neposlala na finančák, tak to dneska doplnil a snad se nám ty penízky vrátí. Jinak mně tedy vracej přeplatky na daních apod. až v dubnový výplatě a manžovi taky. :wink:
18. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahooojky

Holky díky, díky, že tak na nás myslíte :dizzy_face: Jste moje kočeny :dizzy_face:

Leni, to je super, že jste to ještě mohli odevzdat, škoda každé koruny, která padne státu :confounded: no nehoda byla pár metrů za cedulí Praha :grinning: takže už to bylo území Praha východ...manža je advokát, ne???Nebo jsem to spletla????Tak kdyby měl nějaké info, tak mi prosím písni do IP, díky :wink:

Dnes jsme teda byli vyzvednout papír u policajtů, ale ještě to není uzavřené, takže stejnak na něm není, kdo je viník.Což je teda jasný, ale chtěli jsme to mít černé na bílém...pjišťovna už taky běží, možná zítra, spíš v pondělí, dorazí pojišťovák na nafocení.Dnes už Petrovi volal nějaký kancelářský panáček :sweat_smile: a říkal mu, ať nečeká žádné horentní ceny za to auto, to P.trochu naprdnul, pže je jasný, že 100 tis.za to nedostaneme, ale chceme prostě pořídit auto, ve stejné kvalitě o jaké jsme přišli!!!!!!!

Jinak P.je ok, záda bolí, ale to bude ještě na dlouho.Včera večer jsem mu z hlavy tahala ještě střepy :confounded: na denním světle to vidět není, ale jak jsem mu pomáhala ve sprše, tak to pod světlem bylo vidět, jak se mu to tam třpití.Měl úplně drobné střípky zabodané pod kůží :frowning2: určitě jsem to nevybrala vše, mu to tam zaroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olísku, na promoce na Tě budu myslet :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, tak tu psycho.zkus, za to nic nedáš, lehčí hyperaktivita to klidně být může, skoro 2 letý dítě by fakt mělo dle mě spát už normálně :wink:

Zuzíííí, no bomba, moc Ti to přeju, že vypadneš a odfrkneš si :dizzy_face: :dizzy_face: Moc si to užij a těším se na zprávy, jaký to bylo :sunglasses: :dizzy_face: jela bych hned taky :wink: :wink:

Leni a co Ty a těhu???jak Ti je?????
18. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
A ještě jsem chtěla Zuzce říct, že těch 9kg je taky paráda :dizzy_face: hlavně, že se Ti to pořád drží a nenabrala jsi :wink: je to hned příjemnější bez těch kil, co :grinning: Já mám taky pořád břicho veliké :frowning2: vyšpulené a špek, to hold půjde jen tvrdou dřinou a to není nic pro mne :grinning: :grinning:

Evísku, Tvoje 2 kilča jsou taky krásný :dizzy_face: ale Ty jsi ani s vašíkem neměla moc, viď???A teď myslím, že budeš mít ještě míň, když furt někde vlaješ s Vendou :wink:
18. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Miško,

manža není advokát, ale státní zástupce. Podává jménem státu obžaloby na pachatele trestných činů a zastupuje pak stát před soudem. Často tam řeší právě i dopravní nehody, protože většinou je někdo viníkem a jsou tam nejen hmotné škody, ale často i trvalé zdravotní následky apod. Ještě v prosinci dělal na Praze východ, tak tam má spoustu známých a kontakty. Od ledna ale dělá u nás v Nymburce. Jestli Petrův případ někdy půjde vůbec k soudu, tak to bude nějakou chvíli trvat, protože nejdřív to mají na starost policajti. Musí to vyšetřit a pak teprve spis pošlou na státní zastupitelství a půjde to dál. Ale je možný, že se to k soudu vůbec nedostane. Třeba ani nebude zahájeno trestní stíhání viníka nehody. Ale jak je tam ta zraněná žena, tak bych to viděla spíš na ten soud. Petr tam pravděpodobně nebude figurovat jako viník, ale jako svěděk, ale i tak tam asi bude muset jít. Ale to je ještě předčasné. Kdyby si potřebovala případně nějakou radu a budu moc pomoc, tak písni. :wink:

Jinak těhu zvládám celkem v pohodě. Ze začátku jsem zvracela, teď už ne. Ale jsem hodně unavená a trpím nechutenstvím. Od začátku těhu jsem zhubla 2 kg a to jsem už ve 14 tt, tak doufám, že ručička na váze půjde pomalu druhým směrem. U Ondry jsem nabrala celkem 15 kg, tak předpokládám, že teď to bude podobné.
19. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.