• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojky,

před chvilkou jsem dorazila s pidi srazíku s Barčou:slight_smile: a Venda už spí:slight_smile:
Mišulko, sice pořád vlaju, ale najíst se stíhám :grinning: :grinning: :grinning: je fakt, že teď už mně tolik nebere sladký, ale už mně zas bere i ovozel :grinning: momentálně ujíždím na cherry rajčátkách :grinning: Myslím, že budu mít víc než s Vendou - touhle dobou jsem sice nebyla v mínusu, ale na svém :grinning: (ale taky jsem otěhotněla s vyšší váhou :grinning: )
jo a pojišťovák mně nepřekvapuje...přesně to jsem čekala, oni neradi vyplácej prachy natož ještě za starší auta...
hele mám se zeptat Toma, jestli nebudou ve firmě odprodávat nějaký auta?kdyžtak IP, ať to tady nezahlcujem:wink:

Leni, jak dopadlo NT? myslela jsem na Tebe:slight_smile: jsem ráda, že jste ty daně stihli :grinning: a utěšila jsi mně s tím, že nejsem jediná, kdo je dostával až v dubnu :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, já myslím, že do 3 let(nebo možná do 4, si to ze školy pořádně nepamatuju) maj nárok v noci nespat:slight_smile:, ale odbotníkem určitě nic nezkazíte a homeopatikama taky ne:slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Evi- taky myslím, dneska fakt spala dobře, je to jak kdy, ale je celkově vzteklá, je paličatá ale to si myslím, že zdědila po svém tatínkovi..

Leni- dobře, že už je ti líp, odpočívej, i když to moc nejde, já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojky kočky

Leni aha, státní zástupce...jsi hodná, jestli budeme mít nějaký problém, určitě se na vás obrátíme, díky!!!!!!!
Jsem ráda, že je Ti už dobře, sice to nechutenství je nepříjemné, ale určitě to brzo přejde a budeš si moct dopřát dobrůtky :dizzy_face: Co vůbec Ondrášek???Chodíte ještě na nějaké ty rehabky????

Eví :grinning: :grinning: nekecej, že budeš mít ještě víc, než jsi měla :grinning: :grinning: :grinning: to není možné :grinning: :grinning: a i kdyby, jestli Ti to půjde tak krásně dolů, jako po Vendíkovi, tak není vlastně co řešit :sunglasses:
Co vůbec Barča, že se neukáže???? :confused:

Jani, tak bezva, že dneska chrněla dobře :dizzy_face: to jsem ani nevěděla, že mohou zlobit se spaním až do tolika let..tak vidíš, ono se to urovná!!!!!!!!
19. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
ahojky,
dočtu v pondělí. Nějak moc jste toho naplkaly.
Promoce - hlásím, že jsem nezakopla, ale tvářila jsem se jak na pohřbu. Jelikož jsem od písmena Č. tak jsem stála v první řadě a nebyl to teda pocit pro mě, koukat na 300 lidí a tvářit se vesele :sweat_smile:
20. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky,

Evi, NT dopadl dobře. Udělala jsem si výlet vlakem do Prahy do práce a pak jsem se projela tramvají do Modřan a můžu říct, že mi Ondra vůbec nechyběl. Ultrazvuk byl v pohodě. Mimčo s největší pravděpodobností nemá žádné genetické vady a zatím se vyvíjí tak, jak má. Byla až neuvěřitelné, že bylo tak malé a už bylo vidět takové podrobnosti jako vnitřní orgány, části mozku a očí, prstíčky apod. No pomalu se začínám těšit na další ultrazvuk v první polovině dubna, kdy se dozvíme i pohlaví.

Jani, je mi líto, že máš s Kačenkou takové problémy se spaním. Vůbec si nedovedu představit, že bych něco takového taky teď řešila. Ondra naštěstí spí dobře jak v noci, tak ve dne. Po obědě mi běžně spí i tři hodiny v kuse, takže já si odpočinu docela dost. Většinou poo taky tak hodinku chrním a nabírám energii. Navíc Ondra je celkem klidné dítko, takže ho nemusím někde honit a nemám takový výdej energie. Včera dopoledne jsem to ale přehnala. Šla jsem s ním na dlouhou prochajdu několik kilometrů od domova a na zpáteční cestě se mi udělalo šoufl, tak jsem byla ráda, když jsem pak dorazila domů a odpočinula si. Ještě si nějak neuvědomuju, že jsem těhotná. Pořád s Ondrou chodíme každý týden na plavčo a tam děláme psí kusy. Dokonce jsem se tento týden i potápěla pod vodu, což už ale dělat radši nebudu. Musím myslet na to malé.

Jani, ještě s tou neurologií. My s Ondrou taky chodíme na nerurologii a byli jsme asi třikrát u nás v Nymburce a jednou v Mladé Boleslavi. Ten doktor v Nymburce dal Ondrovi nějaký sirup, aby povzbudil jeho mozkovou činnost. Mně se to ale moc nelíbilo a sirup jsem mu nedávala. Pak jsme jeli do té Mladé Boleslavi k jiné neuroložce a ta nám říkala, že není zastánkyní toho cpát vcelku bezdůvodně do dětí léky, když to není potřeba a poradí si sami. Tak jsem byla ráda, že jsem žádný sirup nemusela dávat a Ondrův vývoj pokračoval sám. Takže jestli Ti můžu poradit, jestli budou chtít Kačence dávat nějaké léky, tak se raději poraď s více odborníky, jestli ten postup schvalují, ať zbytečně do Kačenky něco necpeš.

Míšo, s Ondrou pořád chodíme na rehabiltace, ale spíš jen tak na kontrolu. Začátkem února konečně ve svých 18,5 měsících začal sám chodit, tak jsme se po tak dlouhé době konečně dočkali. Tak už snad v motorice dohnal všechno, co by ve svém věku měl umět. Vyleze si sám na gauč a sleze z něj, umí lézt, chodit, sednout si....Jen je teď další problém v tom, že při chůzi má špatně postavené nožičky (chodí po vnitřní straně chodidel), tak nás raději doktorka poslala na ortopedii, ať se na něj podívají a doporučí nám případně nějaké vložky do bot či dokonce speciální boty. Na ortopedii jsme objednaní až na 10.3., tak si ještě chvíli počkáme. Ale nevidím to nějak špatně. Ondrova sestřenka, taky měla opožděný motorický vývoj, taky chodila až v roce a půl a taky nosila půl roku nějaké speciální boty. A teď je jí 6, letos půjde do školy a běhá jako čamrda a je dobrá na sport. Nejvíc jí jde bruslení a lyžování. Tak nemám obavy, že by Ondra za pár let měl nějaké vážnější problémy s chůzí a pohybem.
20. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Olí- tak hlavně že to máš za sebou! :wink:

Leni- vše nej k svátečku :dizzy_face:

jinak neposlala nás mudr na neurologii,ale k psychologovi, ale léky do ní taky cpát nebudu je mi divný že si myslí že je hyperaktivní když co já vím tak to jde poznat až déle ne když jsou děti takhle malý, asi tam půjdeme ale léky nechci, dyžtak bysme došly ještě k jiný dr.ty kapky na spaní jsou homeo to by nemělo škodit, ale berou se jen krátce, dávala jsem je jednou, v pá kačí zvracela, měla teplotu, včera taky nebyla ok tak jsem jí to necpala, měla nějakou dvoudenní chřipku, ted je lepší akorát nechce jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted spala 2 noci hezky, je to jak kdy, abych pravdu řekla tak se mi nechce ani k té psycholožce.
21. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Leničce vše nej k svátečkůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen a jen zdravíčko Leni!!!!!!!!!!!!!!!!!

Snad víc dopíšu večer :wink:
21. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojky zlatíčka :slight_smile:

jdu vás jen pozdravit,ohlásit se,že žiju a jdu spát...stále jsem mrtvá,mám spánkový deficit...vtipně my jak naposled v 17 nešli spát vůbec...ha ha ha :sweat_smile: vtipná sem :sweat_smile: to tak uteklo ta noc,že najednou ráno 5 a my čuměly jak péra :sweat_smile: tak jsme šli do pokojů,že pujdeme spát,jenže jsme se tlemili jak prdlý všemu:sweat_smile: takže najednou bylo půl 8 a stále se nespalo,tak jsme zas vstávali :sweat_smile: no a musim vám říct,teda včera v 8 jsem padla doma,do 2 sekund tuhá a spala ráno do 7 a stejně jsem dneska pořád unavená :sweat_smile: chtěla jsem jít spát brzo,ha ha kolik je,no prdlá sem...ale už jdu :sweat_smile: už to není jak za mlada,jedna noc na spaní ze dvou by mi stačila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale jinak supr akce,supr lidi,skvělá hudba,mrtě srandy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže dávám 1 s hvězdičkou :dizzy_face:
fotky jsou na FB když budete chtít,jukněte...tak papa mějte se hezky paa :sunglasses:
21. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Lenče vše nej k svátku ještě :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
ahojky,

tak Lenče opožděně vše nej k svátku:slight_smile:

Miško, dík za důvěru, já doufám, že kila zas půjdou pěkně dolů :grinning: :grinning: :grinning: s dvouma rarachama by to mohlo jít i ještě líp ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Barče jsem zapomněla říct, že jsme i na koni :pensive:asi nenakukuje....

Olí, jsem ráda, žes nezakopla a hlavně, žes neškytala při tom, jak jsme na Tebe myslely :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, to je fajn, že je NT ok:slight_smile: já se na utz těším moc:grinning: čeká mně v půlce března:slight_smile: a gratuluju Ondrovi k chození!!!!

jani, jak je Kačce?

Zuzííí, koukám, že sis to řádně užila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na fotky určo juknu:slight_smile:

jinak u nás víkend na prdlačku- od pátku večer jsme bojovali s Vendovou horečkou, ale vypadá to, že to to byla nějaká rychlovka, páč od včera mu nic není:slight_smile:
22. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Jé Leni taky opožděně vše nej k svátečku.
A gratulace k chození - zvládl to ještě v limitu Ondrášek, šikulka.
A koukej se šetřit, ať se mimískovi v bříšku daří.

Zuzí super, že sis víkend užila, fotečky parádní,moc Ti to tam sluší.

Jani však uvidíš s tím psychologem,návštěvou nic nezkazíte.

Eví tak hlavněže už je Vašík ok. V PV zas lítaj ve vzduchu rotaviry, další batolátko je na JIP :frowning2:

S tou hyperaktivitou - já taky myslím, že se to pozná až později. I když u nás se jí trochu obávám. Nicméně cpát do něj případně nic nebudu. Prý je na to dobrá ta kineziologie.
22. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Evi díky za optání kačí je líp akorát nechce moc jíst, včera teda ještě zvracela dneska ne,tak snad už to bude lepší, řádí nějaký chřipky dvoudenní tak je možný že to máte i vy :cry:

holky tchýně naašla nějaký ústav přírodní medicíny- www.prirodnimedicina.cz, a líbí se mi to, možná že nás objednám tam, je to přírodní všechno žádný cpaní léků, je tam homeopatie, tak jim písni e- mail a možná to zkusíme tam.
22. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky

já zase nestíhám :sweat_smile: za chvíli dorazí kámoška s holčičkou, takže zase nemohu sem zasednout, zítra si mě vyžádali v práci, takže zase nic a večer se musím nachystat do práce a jít brzo spát.
Tak se všichni opatrujte a snad brzo nakouknu

Zuzí jsem ráda, že se Ti víkend tak líbil :dizzy_face: na fotky juknu později

Evi, likvidátor nakonec dorazí ve stř.ráno, tak jsem na to taky zvědavá....věcičky zabalím a pošlu co nejdřív, ještě jsem to ani Olče neposlala :pensive:
22. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
jdu se pochlubit, dělala jsem langoše,nejsem s kynutým těstem moc kamarád,ale jsou vynikající,dělala jsem je teda i s kynutím 3 hodiny, tak volám radostná jindrovi a on že něco chytil asi od kačí že lítá na záchod, takže jíst nebude, ale já jsem si dala :grinning: kačí mi usnula sama, bolí jí bříško,to je hrozný, doufám, že jí zítra už bude líp chudince :frowning2:

Míšo- pošly mi taky něco :grinning:
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Bré ranko,

MIško, nepsěchej:slight_smile: spíš mi pošli číslo účtu ať pošlu chechtáky:grinning: hele, co kdybychom nepodporovaly vyděrače(Č poštu:grinning:) a předaly si to osobně? :wink:
dej pak vědět, co likvidátor :wink:

jani, jak je Kačí i Jindrovi? langoše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (brrr kynutý těsto :sweat_smile: )
23. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
jo a teď mně napadlo - neslavili včera svátek petrové a peťulkové? jestli nějaký jo, tak opožděně vše nej!!! (tchán "slaví" až v červnu)
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Olí- Jindrovi je líp tak snad to bude dobrý a kačí už taky víc jí, ale stěžuje si na bříško že bolí..
23. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
dneska bylo nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně mn+ě to zvedlo náladu!!!!!Venda si vzal ven motorku, ale už mu byla malá:slight_smile:tak mu babí hned koupila větší :pensive: :grinning: a hned se mu líp jelo!!!hurááá hned ten svět je veselejší! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co Zuzinka?taky už se cítí líp? :wink: vypadá to, že ještě dospává deficit z víkendu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj kočičáci :grinning:

Jani, jsi šikula s langošema :sunglasses: já taky nekamarádím s kyn.těstem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem ráda, že je Kačí líp :dizzy_face: snad to bříško přejde úplně!!!!!

No jo, včera byli Petíkové, já jsem se ani nevzrušovala na Petíka od Zuzi, páč můj P.to taky "slaví" v létě...tak kdyžtak opožděně vše NEJ :dizzy_face: :dizzy_face:

Evísku, tulísku :grinning: , už jsem ČP podpořila :grinning: :grinning: dnes jsem odpo na poštu zajela - musela jsem autem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže Olči balík měl 3,9kg :grinning: :grinning: :grinning: takže už to zítra poputuje, mě to taky napadlo, že si to předáme, ale bůh ví, kdy se uvidíme, pže příští týden makám a pak musím jet ke kámošce, ke který jsem měla jet to úterý, jak P.boural, tak aby z toho Vašík zatím nevyrostl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě tak bolí hlava :angry: nejspíš se bude ještě víc oteplovat, nějaká změna se chystá....dnes bylo fakt hezky, akorát jsem byla v laborce :grinning: ale včera dopo to bylo to samé :dizzy_face: sluníčko hřálo a ten vzduch krásnej :sunglasses:

Jé Vašík má novou motorku :sunglasses: jakou???vyšší Enduro???
23. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Ty vogo, 4kilový balíček :grinning: Miško děkujem.
Já dostala brutus rýmu a to máme jít v pátek na ples...
Odrážedlo jsem dnes Jajdovi taky vyndala, nicméně opět ho nezaujalo, jel jen chvilku. Já fakt nevím, proč ho to neba :frowning2:

Langoše bych si dala, ale též je neumím :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
bré ranko,

evísku tulísku:grinning: :grinning: :grinning: Mišulí, ty jsi jednička:grinning:budu vyhlížet pošťáka :grinning: , ale stále nevidím Tvé číslo účtu :grinning: :grinning: :grinning:
no jak bylo v po vím, jen z pohledu z okna :unamused: to jsme ještě radši byli doma kvůli těm víkendovým teplotám:wink:, ale včera to byla bomba:grinning: hned mám energie pro dva :grinning: :grinning: :grinning: asi mám solární pohon :grinning: :grinning: :grinning:
jj, vyšší enduro:slight_smile: u tý malý motorky měl najednou kolena skoro u brady a blbě se mu jelo:grinning: sice má u tchánů v garáži kolo(odážedlo), ale ještě mu chybí kousínek, aby došáhl na zem :cry: navíc tohle je pro můj pupík výhodnější :grinning: je to mnohem lehčí a stačím mu :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, jejej rýmka:frowning2: do pátku bude líp:wink:

jo a to jsem si ještě vymyslela, že Vendovi koupíme "inline" :grinning: :grinning: :grinning: už je mám vybraný (no víkoš v posteli no :grinning: ), tak ještě rozmýšlím, ale stejnak je koupím:slight_smile: jen je škoda, že letos bude jezdit jen s Tomem:frowning2:no v srpnu/září snad ještě bude počásko:slight_smile:, abych mohla taky:sunglasses:
24. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
jo a včera v tom hračkářství jsem viděla klasickou tříkolku (kovovou, s řetězem ), ale dostala mně cena :sweat_smile: 1900 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je fakt, když o tom tak přemýšlím, tak ty plastový stojej skoro stejně a jsou na prd :sweat_smile: , ale stejnak :grinning:
24. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
tak holky kačí na mě včera přeneslat tu svoji virozku, bylo mi blbě, zvracela jsem dneska je to lepší, mám už hlad, to je dobrý znamení, ale bolí mě záda jako prase a žaludek, tak snad už to bude dobrý,ještě tohle!

musím letět zatím pa
24. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Čaaaaau žabičky moje :slight_smile:

holky kluci slavili svátek v pondělí...oba,chtěla sem si to prosadit,že malej snad až v červnu,ale měla jsem smůlu :sweat_smile: a to sem na ně ještě zapoměla až do toho dne :sweat_smile:

jinak včera bylo opravdu krásně,taky mě to vytáhlo ven už druhý den a odpo jsme si užívali sluníčka venku :dizzy_face: to přesně potřebuje ta Vaše exoticky čokoládová Zuzanka :grinning:

jinak nic tu nového,všichni kolem mě jsou nemocný,celá Péťova rodina,mrtě,tak se držim a snažim nějak nepřijít do kontaktu,ale dneska tam máme jít už,tak doufám,že jsou opravdu ready,protože jinak já jsem zas nemocná :unamused:
docela mě štve přístup všech nemocných kolem mě,že si všude choděj,jezděj a jsou nemocný...jim je to jedno,že jo,oni jsou za týden ready,ale já měsíc z toho mrtvá pak:frowning2: ach jo,tak držte palec,ať nekleknu :slight_smile:

Jani jak ti je?Ať je vám co nejdřív dobře s Kačenkou

Evičko jak je vám?Jak se cítíš?

Mišul co v práci?

Oli ať se rýmy brzy zbavíš

u nás jinak nic novýho,malej je hodnej,ale začal teda histerčit,když něco nedostane...masakr...na něj koukám s otevřenou pusiu a nevěřim dycky jak se dokáže rozbrečet :grinning: ale jinak to jde :sweat_smile:

co budeme kupovat malým ke druhým narozkám?
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
jo a ještě!!!!

holky prosím!!!Prožívám permanentní tlak od celé rodiny,že má Péťula být bez plín už,jenže,když jsme to zkusily,tak se sekl na nočník nechtěl a čůral do slípku...popište mi prosím dopodrobna jak jste na to šli vy...díky moc,budu vám vděčná :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Kuk,

Eví my máme kovovou tříkolku podobnou téhle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26370978&tab=3
a je super. Jája teda ještě nešlape, ale Dominik, po kterém jsme ji zdědili už na dvou letech valil parádně na ní.

Jani k druhým narozkám plánuju koloodrážedlo - ale nevím nevím jestli ten náš lenoch na tom bude jezdit. Na tom malém odrážedle umí, ale neba ho to :frowning2:
Jej virozka, tak ať je brzo líp.

Zuzi hysterčení je u nás taky na denním pořádku, už se to srovnalo, ale po odjezdu našich začlo na novo :angry:
Jo opožděně Peťulkům vše nejlepší.
24. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
ahoj exoticky čokoládová Zuzanko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vše ok:slight_smile:
chrlchlalové všude mně taky štvou:frowning2: držím palce, abys nic nechytla!!!
druhý narozky už neřešim :grinning: :grinning: :grinning:
nočník- nenech se vystresovat!!!hlavně Peťulka!!!však on na to přijde až bude chtít!!!
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Olí, já tříkolku nechci, mně jen překvapila cena a to, že vůbec takovou věc měli :grinning: budem jezdit na motorce, odrážedle a bruslích, to mi přijde dost :grinning: tříkolka je podle mně krok zpět :sweat_smile:

Zuzí ještě k tomu nočníku:slight_smile: když nebude chtít, tak ho nedonutíš(a když donutíš, tak je to ke škodě). nech to na dobu až bude teplo:slight_smile: becháš ho s holou prdkou(občas vytřeš louži :grinning: ) a on si brzo uvědomí, jak to vlastně funguje :wink: a bez plínky bude cobydup:wink:
24. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Eví ahá, mě u tříkolky vyhovuje, že má tu vodící tyč, takže i někam dojedem :grinning:
24. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
nočník Jája sabotuje, respektivě, když ho tam dám tak se vyčurá někdy, ale nedocvakává mu smysl, nebo nechce. Takže neřeším... :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.