• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, ještě k tý tříkolce:slight_smile: koukám, že tahle má šlapky na kole- to je prý pro děti obtížnější (víc se nadřou :grinning: ), tamta měla šlapky na středu+ řetěz :wink: tuším, že i vodící tyč :grinning: :grinning: :grinning:
Venda na motorce nabere dráhu, jede kousek přede mnou a dřív nebo později se dostanem tam kam chci :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
to mě rodina zatim ukamenuje,když počkám na léto,protože dítě ve dvou letech už má být přeci dávno bez plín :angry:
24. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Eví no já si to taky tak přestavovala - že Jajda bude na odrážedle valit, ale nic....:frowning2:
Jinak Domča na téhle tříkolce valil jak drak, taky jsem se divila, že to ušlape.

Zuzi kašli na to, když na to Péťa ještě není zralej, tak to fakt nemá cenu. Mě překvapila tchýně, která ač samozřejmě kluky měla na roce bez plín...tak chápe, že doba se změnila a sama mi říká, ať počkám na léto.
24. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
Zuzíí, pouštěj to jedním uchem do vnitř a druhým ven :wink: :grinning: fakt, jako zkoušet to můžeš, ale stejnak pokud nebude chtít to pochopit, tak to dělat nebude :wink:
nemusíš čakat na léto, stačí až se ještě trochu oteplí:slight_smile: nevím kolik máte doma stupňu, soudím podle našeho studeného topení :grinning:, ale jestli máš dost tepláků a hadrů na vytírání, tak ho nech bez plínky a zkoušejte :grinning:
Daník to pochopil takřka ze dne na den :wink: , vašíkovi to trvalo dýl (ale taky jsme začali dřív)
24. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
jo a já začínala brzo( v létě, takže před 18. měsícem), ale jen proto, že se trošinku dařilo a měl furt z plínek opruzelou prdku:frowning2:, ale řekla bych, že plně chápe, co se po něm chce, asi tak 3 měsíce -od tý doby si i říká (dřív to bylo o tom, že jsem za něj myslela já:wink: a furt prudila otázkäma)
24. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky holky

tak likvidátor..teda spíš pan fotograf :angry: tu byl, nevěděl vůbec nic, jen to nafotil, pak hodinu něco sepisoval v autě a jel, nám dal nějakou zprávu, která nejde přečíst a vše má řešit Petr s tím chlápkem z kanclu, co mu už volal a řekl mu, že Mercedesa si za prachy, co nám pošlou, nepořídíme :angry: fakt pičusové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Petr teď šel zkusit dát jiný rameno a kolo, abychom to alespoň odtlačili na míŇ nevhodný místo, fakt bych toho krypla, co P.naboural zabila, pže akorát máme starosti, kvůli jeho dementnosti a nedávání pozor :angry: jsem fakt vytočená!!!!!

Evíku, balík nečekej dřív jak zítra, možná v pátek, znáš poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: č.účtu Ti pošlu, není kam spěchat :sunglasses: pro mě je důležité, že jsem se zbavila "bordelu" :grinning:
Teda Vašík a brusle:sunglasses: tak to jsem zvědavá :wink:

Zuzi, skoukal jsem fotky z víkoše, moc Ti to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele s plínama přesně jak píšou holky, vy*e* se na rodinu, snad vychovávš Ty ne :angry:
Já taky zkoušela a zkoušela, řev při náznaku sundání plíny a posazení na nočník, tak jsem se na něj vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak najednou ve 23.měsíci začal říkat, že zkusit nočník, takže jsme zkoušeli, jak píše Evís, pořád jsem se ptala"nechceš čůrat?"100x dokola odpověď NE a za chvíli mokrý tepláky :unamused: pak jsem mu už hrozila, že ho v tom nechám, pže jsem se furt ptala a nechtěl a zase mokro v teplákách...po 3 dnech najednou začal říkat, že už se mu chce a nějaký ucvrnknutí bylo tak 1x za tři dny, běhěm 14 dní už nebyl nehoda žádná, teď za dva měsíce s přehledem zahlásí bobek i čůráni, dokonce byl dnes, jak přijel ten pán, venku v teplákách, bez plíny, běhal a hned hlásil čůrat, tak jsme měli premiéru i venku :dizzy_face:

Jani, téda, ať je i Tobě už líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ha, tak na prosinci mi teď psala kámoška, že jí balíček dnes dorazil a posílala jsem ho společně s tím vaším :confused: to je rychlost!!!!Takže jestli ne dnes, tak zítra to snad čekejte :sunglasses:
24. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Miško to je super :dizzy_face::dizzy_face: luxus,krásně jste to zmákli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně z toho vyzařuje pohoda :dizzy_face: ani nevim přoč :sweat_smile: ale moc pěkný,kéž by nám to šlo taky tak nějak...on si totiž na ten nočník sedal a dokázal sedět hodinu třeba,prostě ho to bavilo dokud o nic nešlo a v den kdy jsme řekli,že pujde na nočník a dostal slipky,tak furt mokrej a na nočník vůbec nedosedl,najednou tam být nechtěl ...holky vám se to řekne,ale já nekecám to posloucám dva měsíce při každý návštěvě místo pozdravu opravdu od všech...nevim jak vydržim tohle zdolávat do léta :fearful:
tyjo kdyby bylo to léto tak jsme bez plín taky,ale přes tu zimu to je na nic to učit...chjo :slight_smile:

a jak Péťa už mu je úplně dobře?
24. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
Mišulí,no pojišťovna no :sweat_smile: fakt si za zbouranou feldu nechceš pořídit céčkovýho meďoura? :grinning: :grinning: :grinning: Ty bys radši Ferarri, že? :grinning: :grinning: :grinning:
neboj, ony ty úplně dětský inline nejsou jako dospělácký:grinning: vzadu bude mít dvě kola a vpředu 1(varianta je i 2+2kola, ale to mi přijde hloupý :grinning: )

jj, ptát se 100x za hodinu :grinning: slyšet 100x ne :grinning: a vysledek mokrý tepláky :grinning: :grinning: :grinning: to znám :grinning: , i když to už je dlouho:slight_smile: teď i z prochajdy dorazí se suchou plenou(i gatěma), občas se zadaří i suchá noční nebo jdem v noci čůrat (no musím koupit pyžama, z overalu se mi teda po tmě blbě dostává :grinning: ), bobek v plíně už neměl ani nepamatuju(radši to drží celý den :sweat_smile: ) tak doufám, že jsem si to s tou chválou nějak nezavařila :wink:
dokonce i o víkendu, kdy mu bylo nic moc, tak si krásně říkal :dizzy_face:

jo a z Vendových 4 kamarádů(+-stejně starých), chodí na nočník jen jeden :wink: takže Zuzí a Olí, času doooost :sunglasses:
24. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Zuzíku, fakt to pouštěj druhým uchem ven!!!nemá smysl se s nima dohadovat, stejně tak nemá smysl Peťulku nutit:wink:
však nemusíš čekat do léta :wink: brzo už bude tepleji :wink: a můžete začít trénovat doma:slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
kuk,
tak jsem dala po o chrupku s Jájou, ale rýma mrcha se mě furt drží, ještěže venku je teplíčko a dobře se mi tam dýchá.

Eví hoď odkaz na ty brusle, ne teda, že bych čekala, že Jáju by to chytlo, ale zajímá mě jak vypadaj :slight_smile:
Já přemýšlím, že prodám Pukyho a koupím normální plastové Enduro. Nevím teda jestli je to Jájou nebo Pukym, že nechce jezdit :frowning2:
24. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
Olí, http://www.i-bazar.cz/fisher-price-koleckove-brusle/ pak je ještě dražší varianta(od jiný firmy) :grinning: s botou
třeba na to ještě přijde:slight_smile: co si Enduro od někoho půjčit?
24. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
jste šikulky Evičko :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Zuzíí, šikulky jsme, ale na tomhle fakt nemám zásluhu já, ale vašík :wink: musel prostě začít chtít :wink: a pochopit, co¨má přesně dělat :wink:

tak svačina v dítku i v mamince :grinning: a jdem ven:slight_smile: nesměle tu vykukuje punťa :dizzy_face: tak snad hned nezaleze
24. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Zuzi- jak jsem psala nám se taky nedaří, kačí nechce sedět na nočníku, sedne když jí pusítm pohádku, ale za chvíli vstane a řekne- není, a to je celý, nedávno se 2x po sobě vyčůrala trochu a od tý doby nic. tchýně, tchán, naše mamina i jindra říkají že kluci- jindra a sourozenci seděli na nočníku od 10 měsíců a kačí ani ted ne, jindra ted už taky nic moc neříká když vidí ty naše pokroky :grinning: , ale ostatní rejpou, dr naše mi taky říkala at počkám až se oteplí, taky se mi zdá že to nechápe..před měsícem jak byl jindra na horách, tak jsme jí týden učili seděla na nočníku, ale ani jednou neudělala nic, pořád mokrý tepláky, punčochy, prostě mi přijde že to nechápe, ukáže kde se dělá ee, ale neudělá..máme vždy pauzu a pak zkoušíme znovu, někdy se to naučit musí ne?

Evi- tý jo to jsem zvědavá jak bude drandit na bruslích teda :sweat_smile:

Olí- taky jsem si chtěla jít lehnout s číčou ale nespala tak jsem ležela, ona přeze mě skákala, ale trochu jsem si odpočinula, už mě nebolí žaludek, ale záda ze žaludku, mám bolesti a jde mi to vždy do zad, stará bába hadr, jindra mě masíroval než šel na tenis, máma mi koupila colu na žaludek, pže nemám sílu jít ven s naším čertem, tak se povaluju a doufám, že zítra bude líp! tchýně mi voalala že včera taky zvracela, tak naše madam nás všechny nakazila, hlavně že jí je už dobře!
24. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
jinak tříkolku máme taky s vodící tyčí od Chipollina žlutou na toho chlapečka co budeme mít :grinning: ,ale vyskakuje mi z ní, takže já jí asi sama neukočíruju, chce jít pak pěšky, a já bych jí neuhlídala pže mi utíká. nevím teda jak to děláte že vám jdou děti poslušně vedle vás, kačí chce taky tapy tapy ale zdrhá nebo si lehne na zem a leží :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
Jani, to já taky:grinning: úplně nejradši bych mu šla příkladem :grinning: , ale to si budu muset počkat až do srpna :grinning:

hele to, že naše generace(fuj to zní strašně :grinning: ) čůrala do nočníku už kolem roka(já např. od 9 měsíců) bylo dáno i tím (no u Jáji to nefunguje), že jsme měly látkový plíny :wink: myslím, že za tím byl velikej dril od maminek, aby je nemusely prát ( dřív to nebylo tak jednoduchý jako teď) :wink:
24. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
kuk, tak jsme byli venku a ten náš truhlík chtěl jít zas za hodinu domů :confused: , asi tušil, že je školka :grinning:
Eví z kámošů má Enduro jen Klárka,a le to větší, a to je Jájovi velké. Dominiček měl jakousi plastovou ale naprd, jezdila děsně pomalu. Tak nevím, jestli ho vzít do obchodu a vyzkoušet to tam....
Jo Eví máš pravdu, Jájovi je jedno i když má látkovku totál nacucanou :sweat_smile:
Jani mě Jája zas tolik neutíká, ale my nechodíme moc po hlavní silnici, takže může pobíhat pár metrů přede mnou. Jinak teda začal i celkem chodit za ruku, ale taky zase chce nosit :angry: Takže asi budu muset vytáhnout kočár nebo nevím...
24. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Zuzanko, jj pohoda to taky byla :sunglasses: stejně tak s dudlíkem :sunglasses: ...já to prostě neřešila, tak se holt budou kupovat plíny dýl - to byl můj přístup, však do puberty je mít nebude....fakt nemá cenu nutit jak sebe, tak jeho, přijde to samo..rodině řekni, že je jiná doba, že za nás se taky už od půl roka dávala svíčková s knedlikem, dnes teprve v půl roce dáváme první zeleninové příkrmy apod.řekni, že máš spoustu kamarádek a že všechny začaly s učením ve dvou letech, víc bych se k tomu nevyjadřovala :wink:

Jinak mám naprosto stejný názor(zase :grinning: ) jako Evča, že my jsme byli bez plín právě kvůli tomu, že to praní nebyla teda žádná procházka růžovou zahradou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky nás to možná studilo, měli jsme opruzeniny...dneska jsme prostě zhýčkané těma Pamperskama, Bepathenama apod.

Eví, no jasně, že jsme si chtěli za prachy od pojišťovny koupit sporťák..Lamborgini :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, jak to vůbec dopadlo s tou šílenou fakturou za net??????????????? :confused: :confused:

Petrovi je dobře Zuzi, díky..dnes tahali v pěti auto na dvůr :angry: taky se pak celý narovnával a bolelo ho to, fakt magor :angry: v pátek jde na kontrolu, tak uvidíme zda ještě zůstane doma, asi by to chtělo....
No a v práci dobrý :wink: sice ty vztahy nic moc..psala jem holkám podrobnosti na Glace, tady nechci..ale na všechny se*u, chodím tam kvůli úplně jiným věcem, než jsou slepice kolegyně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Zrovna zítra jdu - hurááááá :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
huráááá máme bronz :grinning:
24. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
dobré ránko,
tak super včera. Sáblice to dokázala. No akorát Ti hokejisti :angry:

U mě rýma trvá a jestli se nestane zázrak tak na ples nejdem :frowning2: . Pr místo nosu mám rudou kouli...
25. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahojda holky, děkuju za přání k nedělnímu svátku. :wink:
25. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
míšo to jsem nevěděla že máte v práci nic moc vztahy, to nepotěší :angry:

olí- třeba ti bude zítra líp!

mě už je dobře, zaplatpánbůh, prý řádí chřipky na dva dny..

míšo- ještě nic s tou fakturou, ted má dojít vyúčtování a měli by to odečíst, aspon část, tak snad jo,stejně jsem to zaplatila ze svýho, a ted mám kulový..

my už byly s kačí venku se projít byla hodná a ted jdu něco dělat, tak zatím
25. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojky,

Jani kéž by. Neznáte někdo něco účinnýho na rýmu :confused: . Sakra, já se tak těšila na ten ples.

Miško kujeme moc za balík a dárečky, věcičky jsou jako vždy super. :wink: Díky, díky, díky.

Jen jsem se nasmála, viděli jsme poš´táka, tak tam Jája běžele a doma hned "suna" "suna", jako sundat obal z balíku a rozdělat. Jak jsem to rozdělala viděl oblečo a začal bulet a zavírat krabici :grinning:
25. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
bré skoropoledne:grinning:

Olísku, obávám se, že nikdo ještě nic na rýmu nevymyslel :sweat_smile: u nás balíček od pošťáka byl přebírán se stejným nadšením a velmi podobná reakce byla i po rozbalení :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, jsem ráda, že je líp:slight_smile: mně Venda taky nijak neutíká, on je zvyklej, že musí být poblíž kvůli autům. někdy se ně chytí za ruku i jen tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško, já věděla, že jsi chtěla rejžovat a mít sporťák a ty mrchy pojišťovácký Ti to kazej :grinning: :grinning: :grinning:
jo mmch známý chlapík, kterej nedobrzdil, bouchnul kufr u Feldy :grinning: a jí pak vyšetřovala policie, pže si pojišťovna myslela, že jde o pojistný podvod :confused: :sweat_smile:
též děkujem za balíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

týjo to počasí je bombový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je hrozně super přijít po dvouhodinách z venku a nebejt zmrzlá jako ho*no :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
kačí ted taky byla docela hodná venku jde jak kdy no..

holky přemýšlím,co udělat za pohoštění k. na oslavu co děláte vy?
25. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
juhuhuuuuuuuuuuuu to máme,ale krááááásnýýýýýýýý počasíčkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

super,že je vám všem líp :dizzy_face:

holky my vůbec nevíme co k druhym narozkám...jako fakt nic :sunglasses:
25. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Zuzíí, Vašík dostal spoustu autíček a knížek o autech, lego a už nevím, co ještě:slight_smile:
záleží na tom, co Peťulku baví:slight_smile:

Jani, u nás každý donesl něco :sunglasses: já udělala pár obložených talířů :grinning: jídlo se nesnědlo skoro žádný(a to nás tu bylo jako psů :grinning: )
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
joo knížky jsou dobrý,vidíš to mě nenapadlo :slight_smile: díky za tip

a co Péťulku baví? Dělat bordel,všechno vytahat vyházet s ničím se nehrát a neuklidit :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
jinak ho moc baví psát a počítat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.