• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
tak na dělání bince jsou dobrý kostky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (hlavně když nějakou zapomeneš uklidit a pak na ní v noci šlápneš :grinning: :grinning: :grinning: )
tak když rád píše, tak nějaký pastelky, papíry a tak:slight_smile: kámoška kupovala holce barvičky do vany :grinning: (prý je to taky moc zábavný, páč pak drhneš celou vanu :grinning: )
25. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak na to peču teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě stačí propiska všude :grinning:

víš jak se to říká :grinning:

největší bolest-šlápnutí na hračku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak já ti nevim :slight_smile: asi teda nějakou knížku,kostky...co s kostkama?Bude ho to bavit? :sweat_smile: no a jinak nevim...fakt nevim :slight_smile: na roce to bylo jednoduchý,to pro něj bylo všechno,ale teď na dvouch...čeče sem v koncích :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
mně to přijde jednodušší teď:slight_smile:
obrázek propiskou už máme i na zdi :grinning: :grinning: :grinning:

Vendu kostky bavěj- máme dřevěný(už od loňska) vždycky vysype celou krabici :grinning: a pak stavíme (komíny, garáž pro auta, cesty....)
nebo máme lego a to stavíme to samý (mmch momentálně chrupe a v ruce drží komín z lega :grinning: :grinning: :grinning: )
ale jestli to bude bavit Peťulku, to fakt nevím :grinning:možná Ti spíš spočítá kolik nejvíc kostek na sebe můžeš dát než Ti to spadne :grinning: :grinning: :grinning:

ještě mně napadlo něco na ven - odrážedlo, bábovky, tatrovku....
25. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
mě to teda přišlo jednodušší předtím :grinning:

to je fakt pořídím mu kostky,dyť je může počítat :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
však ty ještě na něco přijdeš :wink:
25. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
no nepříjdu :sunglasses: :grinning:
25. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
no tak Ti ještě někdo poradí :wink:
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
kuk,
tak u nás si Jajduška nejvíc vyhraje s Legem, nebo s autama a taky hodně prohlíží knížky. Jestli nemáte Lego tak bych koupila fakt to. Jajda miluje ty zvířátka z toho a nebo už umí i parádně stavět komíny z těch kostek.
25. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
my taky rádi čteme, máme hafo knížek, takže ty nekupuju, s kostakama si taky rádi hrajeme..a koupila jsem prstový barvičky, odlehčenou modelínu a k tomu sadu tvořítek, váleček, atd, to si myslím, že se jí bude líbit, župánek, batůžek,lahvičku na kolo, ale tu už vyčichala a musela jsem jí jí dát :grinning: , a nějaký drobnosti, dostane konečně golfky :grinning: a od tchánovců oblečení..a koupila jsem svíčku na dort a doma mi praskla tak jdu ztíra pro novou..a objednaly jsme dort pařížskej medvídka a já udělám z piškotu s tvarohem a ovocem motýlka.

jinak venku jsme byly a paráda, je jako na jaře, kéž by to zůstalo, jely jsme na tříkolce, kačí vystupovala a tahala jí sama, nebo zdrhala sama bych to nedala jít s tříkolkou s ní teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
jj venku to je úúúžasnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: díky za tipy :dizzy_face:
25. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahojky

holky, to byla bomba dnes venku, úplně jsem načerpala energii, byli jsme dnes jen ve vestě, pže bylo 11 nad nulou :dizzy_face: a dvě hodky utekly jak voda venku a žádný omrzliny na rukách a nohách - HURÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Zuzi, my k narozkám dávali auta :grinning: pak to kolo bez šlapek, kovové dětské příbory, z toho měl radost a papká jima, knížky...a napadá mě stavebnice Lori, to je pro dvouleťáky super, najdu odkaz a jukni, my jí měli k Vánocům :wink:

Jani, já jako pohoštění dělám buď nějakou buchtu nebo když je to větší posezení tak sýrovou roládu, pomazánky - česnekovou, sýrovou, paprikovou, co tě napadne, taky nakrájím na malé kousky kuřecí maso a obaluju malé řízečky - to je teda ale piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo velký obložený talíř a tam vajíčko na tvrdo, salámky, všechny možné sýry, zelenina, olivy..a víc fakt nevím :sweat_smile:

Eví, jsem Ti mohla pošlat balíčkem tu lžíci, co tu máte už půl roku :grinning: :grinning: jsem ráda, že měli kluci takovou radost z hadrů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak za feldu dostaneme 19 tis. :sweat_smile: prý zůstatková cena je 5 tis. tak teď se toho potřebujeme zbavit, nechce někdo? :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Lego je zbytečně drahý, když si s tím pak prcek třeba nehraje..u toho Lori máš různý počet dílků, hasiče, policajty, vláčky...
http://www.easytoys.cz/stavebnice-lori-4-_hracka_-2959.html
25. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Na prosinci dávala holčina dobrý odkaz na autosedajdy, nakonec jsme vybrali dobře, máme tu třetí Cybex :sunglasses:
http://auto.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=auto_testy/test-detskych-autosedacek.htm
25. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoooj holky,

já myslela že diskuze totálně padla a vy se tady ještě objevujete. Tak vás jdu pozdravit. :wink: Je fakt, že mě už ten internet, koník, mimibazar atd vůbec nebere a nějak nebaví. Asi jsem toho přehlcená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ráda zjistim jak se máte.

Míšo moc mě mrzí co se stalo Petrovi, úplně mi naskočila husí kůže. Ale hlavní je, že se mu nic nestalo!!!!!

Ještě jsem postřehla debatu "nočník"...u nás taky moc nefrčí, sedne si na něj, ale hned zase rychle vstává a nic. Jen občas se vyčůrá. Takže jsme na tom stejně.

A co k narozeninám řešim taky :unamused: , přijde mi že vše má :grinning:
25. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Miško, podobnou částku jsem čekala :pensive: to je přesně na to Lambo a jetě Ti bůra na zmrzku zbyde :grinning: :grinning: :grinning:
a vidíš na lžíci už jsem dááávno zapomněla:grinning: si jí u Tebe nechám pro to druhý pídě ne?:grinning:

:grinning: jo, jo dneska venků to byla bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned mně to víc baví a Vendu taky :dizzy_face: už toho sněhu měl dost ( páč jsem ho nepustila do závějí, pže byly pochcaný a pominovaný od čoklů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jen jsem domu dorazila s břichem jako šutrák :pensive:

no my máme sice STM, ale jinej typ (jedna z těch, který nedoporučujou). Už jsem to četla včera, celý den jsem přemýšlela...a závěr jsem udělala takovej, že jí "jen" nedoporučujou, kdyby byla fakt špatná, tak jí rovnou stáhnou:pensive: Ta naše v testech ADAC dopadla skvěle, tak ví bůh jak to je....

jo řízečky:grinning: no to by se u nás určo ujalo, ale pro 14 lidu :grinning: bych stála u plotny asi týden, aby ˇměl každý :grinning: :grinning: :grinning: proto jsem nedělala(nekupovala) chlebíčky- to by bylo fakt megamnožství :grinning: z obložených mís si každej mohl poskládat chlebíček jakej chtěl :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Miško jeje, 20 tácku to nic moc teda :frowning2:

Eví tak teďka odpočívat, Vašíka dát tatínkovi a nohy nahoru :wink:

K tomu Legu - já původně měla pocit, že to je fakt děsně drahý - ale když porovnám tu kvalitu s ostatníma podobnýma stavebnicema, tak se to nedá srovnat. Navíc ty panáčci i zvířátka se daj přidělat na autíčka, zvířátka, kosty a pod. Prostě je to vychytaný. Myslím, že to chytne každé dítko. Navíc s tím Duplem si vyhraje odteď až do první třídy cca.
25. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Jo holky a jen co jsem začala na netu koukat, za kolik bych tak Pukyho prodala, tak Jaroslávek dnes i včera jezdil...no chápete to :grinning:
25. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Olíku, tatínek měl včera propustku :grinning: byl v kině :grinning: :grinning: :grinning: a jako odpustek mi přinesl kýbl popcornu a colu :grinning: :grinning: :grinning: mimiňákovi se to líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak jsem nožky v hore zvládla i bez tatínka :grinning: svalila jsem se na pohovku s krabicí lega :grinning: a Venda nosil kostičky a pojmenovávali jsme barvy, zvířátka atd :grinning:
no vidíš, že jajda nechce pukyho prodat :grinning:
26. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojky,
tak super, že Vašík tě takhle nechal odpočívat.

Holky a jak učíte brouky barvy? U nás zatím žádná reakce na to... dycky mu ukazuju a říkám kostičky, že to je červená... a dám jí na červený komín atd... ale nic zatím, nechápe asi.

Jinak ples teda bohužel padá, nejsem schopna. Jela jsem do Tesca nakoupit a do lékárny a měla jsem dost. Koupila jsem si Bioparox, tak aspoň po tom můžu trochu dýchat. Kapky do nosu jaksi nezabíraly vůbec.
26. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
už jsem se bála, že mně tu necháte samotnou :grinning: (dítě spí, mám uvařeno, vyžehlíno a kopýtka v hore :grinning: )

sama jsem se divila, že mně nechal:grinning:
já ho barvy cíleně neučím, občas si řeknem, co má jakou barvu (včera to lego, ale většinou auta nebo kočárky), kdybych chtěla cíleně, tak mně pošle kamsi :grinning:
myslím, že Jajda to třeba nechápe, ale v hlavičce to určo ukládá a pak ty barvy na Tebe vybalí až to nebudeš čekat :wink:

a přeju brzké uzdravení!!!
26. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Eví snad jo s těma barvama, já ho taky nic cíleně nemůžu učit. Takový to "Jak dělá pejsek" atd... u nás nemělo šanci. Umí spoustu slov, pár vět a pozná spoustu zvířátek i věcí, ale není ten typ dítěte cvičené opičky. Prostě má svojí hlavu, když chce povídat zvířátka, tak povídá ale nutit ho, aby mi je říkal, když mu je budu ukazovat, to ani náhodou. Spíš machruje, že mi je ukazuje sám a buď musím říkat já, nebo říká on. Ale ty, které chce on. Tak snad se tak naučí i ty barvy. :grinning:

My ráno jeli nakoupit, super ty jo, žádný lidi v 8 hodin v Tescu, to budu praktikovat příště zas tak. A dopo jsem se tu potácela a vařila oběd. V jednu Jajda konečně usnul, tak jsem musela ještě uklidit z auta nákup a aspoň zamést a setřít podlahu. Teď už hodlám až do večera odpočívat a ve tři předat Jájouše tatínkovi, ať se stará. Tak snad mi to aspon trochu vyjde :grinning:
26. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
Olí, to znám:slight_smile: Venda prostě na povel nebude dělat nic :grinning: ani za úplatu :grinning: :grinning: :grinning:
barvy se naučí určitě!!! dřív nebo později:slight_smile:
Venda(pokud zrovna chce a nedělá koniny) pár barev umí:slight_smile: včera z takovejch těch lego kytiček složil semafor :grinning: a říkal čevená stuj!, olanžová -pipav se!, zelená jedéééém :grinning: :grinning: :grinning: tohle jsem mu v autě řekla přesně jednou :dizzy_face:

jo a včerejší hláška dne :grinning: :grinning: :grinning: svítilo mu sluníčko do očí, tak prohlásil: maminko, vypni to prosím :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Dobrá hláška. :grinning:

Oni jsou šikulky, hodně věcí jim stačí říct jednou. Jako například u nás ten PRD, ten se ujal :grinning:
26. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
:grinning: to jsem čekala:slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
My se teď nejvíc nasmějeme, když se Jája začne ptát. Čo to je? A todle? A todle? A todle?.... :grinning:
26. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Venda, když mu okamžitě neodpovíš:-d tak si ještě odpoví a nebo prohlásí nevim :grinning: :grinning: :grinning:
teď je s nima fakt legrace :grinning:
26. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jsou to brouci :grinning:

Jdu dělat chvíli hají
26. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
pěkně se vylež:.-) my půjdem ven:slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
taky bych šla dělat hají..

kačí neusnula, tak vaříme guláš, prší, ale byly jsme venku ráno aspon, čekáme na tatku, pak jede k babi do jížních čech, s kačí se bojí na víkend,tak zítra putuje k mamině a já jedu spát ke kamarádce a už se teda těším, až dáme vínko, pokecáme, jsem pořád v poklusu, tak si odpočinu, ale bude se mi stýskat, je to divnej pocit, když bude jindra pryč a já taky :astonished:

evi- to je šikulka malej, připrav se.. :grinning: to je hezký :dizzy_face: my teda barvy zatím nee, zvířátka umí, ale barvy ještě neučíme, ani neříkáme, jen opravdu málo.
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky

my dnes byli s P.na kontrole, bude ještě týden doma :wink: sestra mi řekla, že jak mu ta záda v príštím týdnu nepovolí, že ho mám dovézt na Bulovku na to oddělení, kde ho vyšetřovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: to jsem celá nadšená z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak jsme jeli do AAA bazaru a zjistili jsme, že teda tam asi Feldu nekoupíme, ta naše tam vyšla na 30-40 tis. :confused: :confused: :confused: pak jsme byli na obídku

Petr na netu našel dvě dlouhý jednu z Rokycan jedna trojku a na Kladně jedna šestku, na to Kladno zítra jedeme, ta Rokycanská bude asi dnes pryč, prý jim někdo na ní přijede.Obě byly za 18 tis. a vypadali dobře, neohnile :wink: je nervní, že je bez auta, že se to nikam nepohlo, tak snad jedna z nich vyjde a bude klid a pak se časem nějak zbavíme týhle nabouraný :confounded:

Olí, mrzí mě, že je Ti blbě a že ples nevyjde :cry: :cry: škoda!!!!!

Evísku, Vašík je hodnej kluk, že tě nechá tak lenošit :dizzy_face: :dizzy_face:

My barvy umíme už super, žlutá, zelená, modrá, červená, fialová, růžová, stříbrná, černá, bílá, hnědá..naučil se to ani nevím jak, pořád jsme něco jmenovali až to uměl :wink: on je na tyhle věci celkem šikula!!!Takže si dokážete představit, jaká ještě slova umí :sweat_smile:debil, idiot, blbec, dobytek... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
teď měl od babi jogurt s lentilkama a říkám, že je to od babi a on, že od babi Dády, já říkám nee od Haničky :grinning: a před chvílí přišla a on na ní babi Haničko, díky za jogúúrt :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.