• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani, užij si volného dne bez Kačí :dizzy_face: :dizzy_face: mě to teda divný nepřijde, když je s mamkou, mě je vždy tak blaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu dnes poedět s kámošema, tak se taky moc těším :dizzy_face:

Jinak Petr furt otravuje v tý Český pojišťovně :grinning: že se nám ta částka zdá málo, co nám dají a před chvílí zase volal na klientskou linku, co to znamená, že zůstatková hodnota je 6 tis.že to mu za to nikdo nedá :grinning: paní řekla, že se jí to taky zdá moc, takže to zase bude řešit ten mladej pičus :grinning: :grinning: hele, ještě nám pošlou 50 tis.abychom už neotravovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na to je P.dobrej, že tohle umí, já bych schrábla i to málo a držela hubu :pensive: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
kuk,
Ju Miško to by bylo super, kdyby jste z nich vytřískali víc.

S barvama je Daník šikulka velká teda.
26. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Ježiš fuj co jsem to napsala - kdybyste :sweat_smile:

Miško dnes jsme prubli podkolenky od Vás a jsou naprosto boží :grinning: . Kujeme kujeme kujeme.
26. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
vlastně spíš nadkolenky :grinning: . No jdu si asi zas lehnout, koukám píšu jaksi z cesty :grinning:
26. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
a historka ala net v mobilu pokračuje, pže mi zase přišla fa na velkou částku ale to má být asi cca za týden, naštěstí mi 2000,- z minula vrátili, takže doplatím jen část, ale se*ou mě teda, jakej v tom mají bordel, to snad není možný, jsem s penězma na mizině, měla jsem ušetřeno a mám kulový, jsem pěkně naštvaná!!

táta nám odjel za babí na víkend bál se vzít kačí na takovou dobu sebou kor tu cestu když je jí zle, tak zítrra jde spát k mamině a já jedu za kamarádkou a budu tam spát, už se těším, až si vydechnu, dáme vínko,pokecáme, prostě relax :dizzy_face: musím nabrat síly, příští ne nám jindra opět odjíždí na hory :confused:

Míšo- to je šikulák Daník, prý dobytek hezký slovo, kde na to chodí, to se takhle doma titulujete? :grinning: to víš, že se na to těším, ale kačí spala asi jen 4x u maminy, a vždy jsme byli s jindrou spolu a ted je on pryč a já taky, ale musím nabrat sílu pže příští ne jede na ty hory zase, to si sem asi nastěhuju mámu aspon na jednu noc :grinning:
26. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Olísku, neřeš češtinu, já už taky dělám pěkný hrubky :frowning2: fakt je ta mateřská znát, viz.Tobě v seznamu pyžamo :grinning: a milion dalších, kterých si ani nevšimnu :pensive:
Danovi byly jen ty červené a jen chvíli, pak ho na lýtkách škrtily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, jj dobytku říkám Danovi, když prská nebo kydne jídlo na sedačku :sweat_smile: :grinning: ty ostatní hezká slova jsou bohužel z auta :sweat_smile: tam se fakt nemohu udržet a lítá to ze mě, bohužel vždy při jízdě se nějaký ten debil, či idiot na silnicích objevuje :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra si to moc užij!!!!!! :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
Tak jsem ze sebe smyla smrad z kouře :stuck_out_tongue_closed_eyes: sraz byl jako vždy super, smáli jsme se, až po nás všichni koukali :grinning:

Holky, já byla před srazem nakoupit a takhle bych potřebovala nakupovat pokaždý :sunglasses: normálně jsem půlku nákupu neměla namarkovanýho :sunglasses: paní na mě 651,- a já ještě "tý jo, dnes tak málo, no super" :grinning: hned jsem jukala na účet, který se mi zdál safra krátký :sweat_smile: a pak jsem pochopila, tak jsem mazala pryč jak střela :grinning: oni jim ty pípáky blbnou, normálně na to ty pokladní civěj a kontrolujou na PC, zda ta potravina naskočila, tohle byla nějaká mladá a bylo jí to šumák nebo to nevěděla a tak jí půlka věcí nepípla - šampon, tekutý mýdlo na ruce, Danovy Bebe lodičky, Brumíky, bonbony, slaný tyčky, oříšky, párky, mlíko, barva na hlavu a už neví, co :dizzy_face: no prostě tak 400,- jsem ušetřila, já měla a mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra jedem do Jičína na Feldu juknout, našla jsem jí jak jinak, než já :grinning: aby fakt člověk vše zařizoval sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: je za strašně dobrou cenu 17 tis a už zaplacená eko daň - což je fakt opruz u těch starých aut, u tý feldy je to 3 táci :stuck_out_tongue_closed_eyes: P.měl vyhlídlé ještě dvě na Kladně a v Rokycanech za 18, ale + ty 3 tis.Petr pánovi volal a ten řekl, že inzerát podal před hodinou :dizzy_face: to jsem se dobře trefila a že se jí potřebuje rychle zbavit, že potřebuje pick upa, tak snad je to tak a není to nějaká plečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
no Míšo tak to je dobrej nákup kam chodíš že bysme tam zajeli? :grinning:

holky mám pocit provinění, jsem prdlá, jenže kačí moc nikde nespí a já jsem vždy s jindrou když jo a ted je on pryč a já jedu taky, a jsem z toho nervozní, vyzvedne jí brácha,máma přijde z práce asi za dvě hodky, tak se bojím aby mu nebrečela atd..jsem prdlá nadávám a když mám jet, bolí mě břicho atd..no nic jdu balit, prdím na to, užijte si víkend pa
27. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky,

kde je kdo???

Tak holky, my nakonec do Jičína nejeli, představte si, že ten chlap, se kterým byl Petr od pátku domluvený, že přijedeme, to nakonec ještě v pátek večer dal na Aukro a tam to někdo vydražil, Petr mu v sob.ráno volal a ten pán na něj tohle vybalil, že na tom Aukru je to závazné a kdesi cosi :angry: no blb největší, přitom byl P.první, kdo mu volal...no nakonec jsme jeli na Kladno, taky na jedna šestku, zelenou...no máme jí, ale....jsem zvědavá, jak tohle dopadne, je to nějaké prapodivné...s autem přijel přičmoudlý asi 130kg mladík :grinning: budeme mu říkat třeba Pepa, auto však patřilo např.Janě, avšak ta Jana to auto koupila v dubnu 09 od např.Karla..Karel šel na inspektorát a auto přehlásil na Janu, ta však dle slov Pepi, nechtěla platit eko daň, takže už na inspektorát nedorazila a nenahlásila si to auto na sebe a jezdila na proštíplý malý techničák toho Karla :sweat_smile: Pepa jezdil s autem asi čtvrt roku a jen si zaplatil pov.ručení.Auto nám prodal on, ale máme smlouvu s iniciály té Jany a teda i smlouvu s tím přičmoudlíkem, že jsme si předali prachy.Takže to auto bylo vlastně rok nepřihlášené, tak jsem teda zvědavá, jak na tohle budou koukat na našem inspektorátu :confused: :fearful: :confused: Jinak to nebyl klasika cigoš, dalo se s ním normálně mluvit..občanku jsem skoukla velmi pečlivě, vše sedělo na smlouvě, jako rč, ulice, jméno...auto je celkem ok, trochu nějaké orezliny jsou,no ale uvnitř :pensive: my to ani pořádně neviděli, ale dnes jsem se do toho pustila a to byl humáč teda, všude bahno, zaprášený, jakoby s tím jezdili po poli.Už jsem to z nějhoršího dostala a jakmile se dozvíme, zda nebude problém s tím přehlášením, tak si tam dáme sedačky z té naší, no ekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsme ho ukecali na 15 tis.což zase jde no..uvidíme jak bude motorově a kdyžtak ho taky dáme z té naší...no fakt jeden problém za druhým :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
ahojky,

Miško tak to je smůla s tím autem z Jičína, pán teda divnej. Asi na tom chtěl trhnou víc...S tím novým autíkem držím palce, aby nebyl problém s tím přihlášením... :confused: :confused: :confused:
Jinak mě už je líp, včera jsem zvládla s návštěvou, která měla původně v pátek hlídat Jájouše a vegetit tu celý víkend, i Zoo v Olmíku, bylo pěkně a hezky se mi tam dýchalo. A hlavně ten Bioparox asi zabral, pr dnes už je to fakt o moc lepší. Akorát mě teď točí ten odřenej nos a olezlá pusa. :angry:

Jinak dobrá sleva na nákupu :grinning: :grinning: :grinning: . Ode mě si to ta Ikea pořád nestrhla a už mě to točí. Pr na tenhle účet mi chodí jen mateřská, takže je tam věčně nula nula nic a furt musím myslet, aby tam teda těch 1200 bylo :angry: . Ale přijde mi jako blbý se jim ještě připomínat....když jsem jim říkala, že kdyby byl problém,ať zavolaj, moje číslo maj.... No ale ty jo, až pojedem někdy zas nakupovat do Ikey, tak se budu teda cítit blbě :sweat_smile: a hlavně asi Family kartu vůbec nebudu vytahovat :sweat_smile:
28. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Jo když jsi naťukla to Aukro. Nemáte někdo zkušenost s Ebay s tou platbou přes Paysec?
28. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
dobré ránko,

zpráva na Glace. :wink:
1. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Bré ranko,

Olíku, odpovězeno:slight_smile:
s ebayem zkušenost nemám, k paysecu jsem ztratila heslo :sweat_smile: budoucí švagrovka mi nabízela, že ať si na ebay něco vyberu a ona to vše zařídí :dizzy_face: :grinning: , ale ještě jsem tam ani nekoukla :pensive:
Ikea asi od Tebe penízky nechce, tak se tim nestresuj:slight_smile:
jak Ti je?

Mišulí, fíha to je teda změn z autíkem...no snad nebude žádný problém s přihlášením!!!no a pucung nezávidím, na Můře jsme se taky dost nadřeli :sweat_smile:
jo a nákup dobrej!!! :grinning: závidím, páč já v so strávila půl dne na informací, páč tupá pokladní mi většinu nákupu markovala dvakrát :angry: :angry: :angry:
jo a zajímavá Daníkova slova :grinning: :grinning: :grinning:já už se v autě dost krotim, ale občas mi to úlítne (viz čurák s Fáčkem :sweat_smile:).Naštěstí to nezopakoval :grinning:, ale krav potkáváme dost a dost :grinning: :grinning: :grinning:

ad čeština- já zjišťuju, že poslední dobou píšu neskutečný překlepy :sweat_smile: no a hrubky, to radši nekomentuju :pensive:
1. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
jo a víkendy s obídkem u tchýně začínají být úplně dokonalý :grinning: :grinning: :grinning: včera šli všichni ven a já si na hoďku zdřímla :sunglasses:
1. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Juuu Eví, tak ten víkend u tchýně fakt nemá chybu :grinning: :wink:

Jsem už skoro ok, kapesník už nemám u nosu co 10 minut, ale tak co půl hoďky, a to už jde :grinning: a hlavně už se mi v poho dýchá a nemám zalehlé uši.
Venku krásně svítí sluňo ale ten vichr mě teda se... :angry: Dnes Jajda zas drandil na odrážedle, akorát měl holinky, tak mu to blbě jelo. A přišla mu krásná cyklohelma. Ta loňská byla jakási mikro a už je mu malá :angry: Ted má krásnou žlutostříbrnou s myší :grinning:

Eví tvůj nákup zážitek, to bych ji asi zabila :angry: , hlavně já často jezdím nakupovat s Jájou a ten by vyšiloval asi ve vozíku...
1. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Olí, klucí šli zatím ven, než jsem to vyřídila :grinning: jinak by vyšilování hrozilo taky :grinning: naštěstí paní na info byla příjemná a šlo jí to od ruky(na rozdíl od pokladní, která si ode mně ke konci vyslechla, že je úplně blbá :pensive: , když není schopná markovat :sweat_smile: - furt tvrdila, že jí to nejde a pro jistotu to projela ještě jednou :angry: :angry: :angry: No fakt na zabití :unamused: )
1. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
jo a helmu závidím, pže js¨me jí chtěli koupit Vendovi a XS mu i po zmenšení byla poněkud velká :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Eví no já mám pocit, že jsme loni koupili jakousi blbou. Oni měli výběr z jedné v tom obchodě a Jájovi seděla ale byla od 46 cm do 50 cm. Je tam psáno, že to je XXS. A on má 51 a když pod tím pá tenkou čepici, tak už to nezapne. Teď jsme koupili od 50 do 56 cm, tak ta mu snad chvíli vydrží :grinning:
1. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
no snad jo:grinning: já ho musím změřit,ale ta, co jsme zkoušeli byla psaná jako 50-56 :astonished: a byla fakt veliká, ale krásná!!! s autama :dizzy_face:
1. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
no my máme tu lebku jakousi velkou :grinning:

Jája dnes vypadá, že spát nepůjde. Uáá. Doufám, že ho udolám.
1. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
olí, spíš venda má kebulu malou:grinning: po mně :grinning: :grinning: :grinning:
mně se podařilo dítko udolat:slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky,

Olí- je dobře že je ti líp, jen tak dál!

já myslela v ne že jsem něco snědla ale asi to byla stř.chřipka, seděla jsem pořád na záchodě od žaludku divně, no už je to lepší tak snad..

Evi- závidím obídky u tchýně jen si odpočin :dizzy_face:

Míšo- teda řeknu ti že bych se docela bála s tím pánem ty papíry atd..já bych asi počkala na něco jinýho, ale snad to bude dobrý já jsem srab znáš mě :grinning:

dneska ráno vypadalo že bude lejt ted se ženou mraky, ale nepríš tak odpo půjdeme ven, ted kačí kupodivu usnula :confused:
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak dítko udoláno, prádlo pověšeno, podlaha setřená. Tak si dám obídek. Venku je krásně, ale ku....a ten vítr mě se.e. Jsem si myslela, že se to po o uklidní jako o víkendu, ale zatím prd. Spíš se to stupňuje.
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Dnes to tu je jak na vrátnici.
PPL - helma. Pošťák co vozí balíky - fotky z promoce (mimochodem brutus, pohřeb hadr, já fakt na tohle nejsem, někde se vystavovat..) a pošťačka, co ji nesnáším vestu pro Jajdu :grinning:
1. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jani prý je toho hodně te´d, těch střevních chřipek dvoudenních apod.
1. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
hlavněže už je líp.
1. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Olí, tady taky furt fučí:frowning2: půjdem na chvilku a budu doufat, že nás vítr neodnese :grinning:
jsi šikulka:grinning: , hoď nějaký fotky:wink:

jani, hlavněže je líp!!!
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
My byli dopo 40 min. a celkem se to dalo, měli jsme oba kapucu, tak to bylo v poho a J. se venku líbilo, akorát se pos..., tak jsme museli domů. Odpo jsem to plánovala na dýl venku, ale myslím hoďka bude až až.
Fotky se pokusím hodit na Glace teda, ať se nasmějete
1. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
my to dopo nějak nestihli:grinning:navíc jsem doufala, že se ten vítr kousek zklidní...
těším se na fotky :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
tak jsou tam, ale nahrály se dvakrát a neumím je smazat a nějaké vůbec, byly velké asi. Ale myslím na pobavení to stačí :grinning:
1. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.