• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško no mě se zdál právě teplejší a měl červené tvářičky a očička, tak jsem ho změřila, no a od té doby - to je čtvrtý den, tak ho teda přeměřuju. Už aby vylezly potvory. Poslala jsem kluky aspoň na chvilku ven.
16. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
no prosím Tě víš co furt řeší poslední dobou :angry: :angry: :angry:
moje televizní programy :sweat_smile: v út a čt Ordinace ve středu Pasti a v neděli Pojišťovna a on si teďka prosím Tě vymyslel,že se taky chce koukat na nějaký svoje pořady,že já furt něco mám v tý telce a furt remcá až mě večer tak vytočil,že sem mu řekla,že požádám o rozvod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
né to si dělám samo prču,ale už mě tím fakt štve,najednou se chce koukat na svoje programy a moje furt komentuje :rolling_eyes: tak ať si dá telku na balkon nebo já nevim :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:
nebo ať přesune pc do obýváku,jenže to podle něho nejde není místo,já bych tu stěnu vyhodila a šlo by to :angry:
16. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
Zuzo, nás tatínek taky občas vytočí :wink: to by jinak nešlo :grinning: :grinning:
To neva, že ses nerozloučila, to je jasný, že taky musíš odběhnout!!!!!!!!!!!!!!!!
Hele ale on si jí tam dává sám :sweat_smile: s tím začal on, když přebalujeme, tak si ho takhle hladí :grinning: :grinning: vám si na něj kluci nesahají????A netopoří se jim???Vždyť je to normoš, už prý i v bříšku mají kluci erekci :wink: :wink:
16. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo on,to ti tak žeru :sweat_smile: si mu tam jednou šoupla ponožku a zajitila si jaký to má účinky a už si nedokázala přestat viď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no Náš prcek si ho nehladí teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale chtěl by určitě :sweat_smile: pár pokusů tu bylo,ale on si na něj nedosáhne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: přes to jeho bříško asi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo má krátký ručičky,každopádně k pomuchlání mu ještě kousek chybí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak já vím,že to je normální :dizzy_face: to on si ho hladit začne to je jasný :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
jinak Péťula je na tom holky furt stejně!!!!Ani o trochu změna :unamused:
a to jsme si říkali,že už by mu mohlo v po být líp a šli by jsme na malou prochajdu,prd asi ještě nepůjdeme,že jo? :frowning2: jsme už od minulýho pátku nebyli venku :frowning2:
16. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: pedofil teda nejsem :grinning: :grinning: :grinning: no tak Daník si na něj sahá právě tak od toho 7.měsíce, tak se máš na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz
Kačka si teda taky nikam nesahá..ale mám kamarádku, ta má rok a něco holčičku a ta si sahá taky :grinning: , ale nemá se to dětem zakazovat, jsem zvědavá na nás :grinning:
16. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no se těšim teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já vím,že jak se o to pokoušel,tak Nám to přišlo děsně srandovní :sweat_smile: tak se teda těšim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akorát,že on si na něj prostě nedohne a bůhví jestli si na něj dosáhne :sweat_smile: :sweat_smile: jestli on si na něj třeba nedokáže dosáhnout až bude velkej třeba 13ti letej,tak to už bude divný né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz
no nemá se jim v tom právě bránit,tak to bude sranda tady :sweat_smile: od rána do večera s pindíkem v ruce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
holky já vždycky když mu koukám na pinďu při přebalování,tak jsem tak šťastná,že mám chlapečka :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jani a jak si říkala,že v tý Vaší Kolínský diskuzi takovej mejdan teda není a že bys tam žádnou takovou hlášku jak padaj tady nemohla hodit.......zkus to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz
no občas jedna kamarádka tam něco nadhodí, a holky se teda smějou, ale jinak moc ne :sweat_smile:
jiá jsem zase ráda, že máme holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
No to je jasný, že se to nemá zajazovat, já mu vždy ještě pomůžu :grinning: :grinning: že mu na něj foukám a tak :grinning: :grinning: je to sranda, s holkou bych to nedělala, to by mi přišlo divný :sweat_smile: ale takhle je to prostě kluk a takový taťka v maldším podání :grinning: :grinning:
Zuzo, jsi mě fakt pobavila, že si na něj ještě ve 13ti nedosáhne :grinning: tak mu pomůže spolužačka, neboj, on si poradí :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz
Mě už by teď bylo jedno, co bych měla, zda holku/kluka, stejnak zloběj stejně..viz.spaní Kačka i Daník :grinning: :grinning: a u každýho je něco..holku Ti zbouchne kluk na disco, přepadnou..kluk se Ti rozplácne o strom na motorce :confounded: prostě u obou se stejnak člověk musí pořád bát, že se může něco stát..i když dnes, když jsem viděla reklamy na Barbie :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem prohlásila"ještě, že máme kluka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
no míšo ty máš teda hezký myšlenky :angry: mě je to taky jedno, co budeme pak mít a bylo mi to i ted, nemám ráda takový řeči že tohle pohlaví určitě nechci, když v dnešní době je to zázrak otěhotnět :pensive:
říká se, že jsou kluci zlobivější, ale není tomu tak každý dítě je jiný, kačka je hodná, akorát to spaní nám habruje :confounded:
dneska jsme byly zase od 3 do 4 vzhůru anechtěla spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz
prej mu na něj ještě foukám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taťka v mladším podání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jani slyšíš to? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Miška si vždycky najde něco k zábavě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak,že by mu na něj sahala spolužačka ve 13ti a sahala mu na něj pořád? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

já jsem to myslela s tím klukem hlavně tak,že jak jsem z holek,prostě 3 ženský jsme byli celej život,tak sem moc přála chlapečka a tak když koukám na pindíka tak se úplně zatetelim blahem,že se povedlo :grinning: :dizzy_face: jinak mi je samo jedno,jestli bych měla chlapečka nebo holčičku :slight_smile: ale příští miminko bude zas chlapeček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chci ho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak já když vidím po ránu ty reklamy na panenku co jí zrudnou tvářičky,když má teplotku a holčička jí hned musí dát prášeček,aby jí bylo zas dobře,tak chčiju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo když vidím jak panenka miminko potřebuje plínečku a přebalit jinak jí není dobře a pláče,tak nééééééééé to teču :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak sem ráda,že budu kupovat auťáky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: holčičku nééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
No Jani na vše musíš myslet, nebudu před tím zavírat oči, zvlášť, když i já i Petr máme velmi blízko k autům motorkám a tak..a Daník už teď mává na velký auta, za motorkou kouká, auta hladí přes blinkry :grinning: ...může se kdykoliv, stát cokoliv :pensive: A tatínek si na motorce namlátil nejedenkrát :confused:
No je to rouhání, říkát že nechci to a to pohlaví!!!!Hlavně, že jsou zdraví!!!my máme třeba jedno prosincové mimi v nemocnici :pensive: má zápal plic :pensive:
16. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
se říká no,že holčičky jsou hodnější :grinning: :grinning: :grinning:
ale já myslim,že chlapečci :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
to jo,je fakt jedno jaký bude pohlaví,hlavně,když budou miminka zdraví,já když vidím s tou operací jaký byli nervy nebo jak máme od narození tu dilataci ledvinových pánviček a nevim co bude :unamused: teď v úterý jdeme zas na UTZ,tak fakt je to jedno,to si tady tak děláme sranbdu,že jo,ale je jasný,že na pohlaví nezáleží :slight_smile:
Miško to je strašný teda :pensive:
16. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
jj ty panenky, autosedačky, kočárky..to je fakt dneska kýč :grinning: a kůň s barákem :grinning: :grinning: a já se na autodráhu a vláčky těším, jsem to vždy chtěla jako malá a kupovali mi právě panenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

Já si najdu vždy zábavu, to máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, Ty i kdybys měla hermafrodita, tak bude hodnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
holky, tak já chtěla holčičku, a teď si to nedokážu představit. Mít chlapečka je boží. Asi bych chtěla i druhého kluka :grinning:.
Myslím, že kluci jsou hodnější. Je teda fakt, že záleží asi i na povaze a pohodě v těhotenství atd, protože od švagrové holčička je nerváček uřvanej a vzteklej od narození a Jájoušek zas děsnej pohodář.
Jsme si včera s manžou prohlíželi katalog od Pompa, a tam za patnácet myčka, pračka, kuchyňka dětská... hrůza ty jo, kdyby Neluška chtěla pak tohle všecko :grinning: . I když je fakt, že auťáky jsou taky drahý. Hlavně se netěším, až bude chtít ty spidermeny a takový ty potvory.
16. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz
jj a panenka za 1500 :sweat_smile: to je drsný jako :sweat_smile: kůň s barákem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem asi ještě neviděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale panenka co je velká jak já a chce pochovat a najíst jinak pláče je drsná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já se panenek jako malá bála děsně :sweat_smile: sem žádnou nechtěla,pač sem si představovala,že v noci ožije a zabije mě :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: a dodnečka mě panenky jako ani na dotek nelákaj :grinning: :grinning: :grinning:
Mišul myslíš,že,i,kdybych měla kentaura tak bude hodnej? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak já bych druhýho zase kluka taky brala a to všema dvaceti :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
si taky myslim Oloušku,že jsou hodnější :sweat_smile: :grinning: :grinning:

spidermany a jiný potvory :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsme s Péťou koukali na nějakou četu vojenskou a prej to bude mít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to určitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky sedám do auta a jdu udělat okruh do Tesca za nanopikosekundu jsem zpět :grinning:

vy jste boží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Vás miluju úplně tak jako nikoho!!!!!!!!!!!!A to jako fakt!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
hihi Zuzi, chci tě vidět, jsem včera byla v tescu hoďku a půl, málem mě jeblo, lidi zešíleli
16. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
já zase na barbínky, domečky, panenky jak psala zuzka, jsou teď moc hezký,ale za panenku dát 1400,- to je taky síla a náš táta se asi zblázní, ten nemá tucha co kolik stojí, říkala jsem mu, že koupíme kačce k vánocům ten mobil a on to stojí tak 150 kč, a já že 400,- tak byl hotovej, tak jsem zvědavá co jí koupíjme, on si myslí, že všechno stojí 100,- :grinning: :grinning:

a chce taky chlapečka, pokračovatele rodu, já říkám, že to bude Terezka :dizzy_face: , ale on říkal, že to budeme zkoušet do tý doby, než bude chlapeček, tak třeba uděláme fotbalovej tým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
sem tuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
jako auto nejelo,baterka v háji,tak sem po roce a půl musela sednout na kolo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám tvrdý sedátko a bolela z toho prdka :sweat_smile:
kde mám dvojčátko :fearful: :fearful: :fearful: snad už jim je líp :fearful: :dizzy_face: bobiškům :dizzy_face:
16. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
16. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
16. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
Zuzo Ty jsi rychlýk :wink: Spidermany taky nemusím :unamused:
Tak já kdyby bylo někdy další, což je sci-fi u mě :grinning: tak holku :sweat_smile: :sweat_smile: bych si chtěla zkusit obojí!!!

Zuzo v út budem držet ploutve na UTZ!!!

Dvojčátko dělá vzornou manželku a matku :grinning: :grinning:
16. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
tak já taky nejdřív říkala holčičku,že jo :grinning: ale teď když vidím chlapečka :grinning: tak jako beru obojí,že jo :grinning: :grinning: :grinning:

no joo,aspoň někdo musí :grinning: i,když já jí dělám taky joo :sweat_smile: :sweat_smile: hlídám dítě plazoucí se po zemi a tatínek nabíjí baterku.....sem dobrá coo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
né jdu upíct bábovku,pač včerejší je už sežraná :sweat_smile: tak budu taky dělat hodnou,že jo :sweat_smile:
16. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
Mišul za 2 roky začínáme joo :sweat_smile: ty scifino :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
ale tak ty si říkala,že bys chtěla větší odstup viď? :slight_smile:
16. lis 2008 v 15:49  • Odpověz
zuzo- ty jsi poklad, to bude mít tatínek radost :grinning:

holky a zak dlouho byste chtěli další dítě,. já bych chtěla aby byli tak 3-4 r. od sebe
16. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.