• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzi ale tobě to nemusej dělat od práce, tobě stačí čestný prohlášení, že jsi nevydělala 68 tis. to dát manžovi v práci a to stačí. Ty jsi min. rok vydělala nula Kč, takže nepotřebuješ daňové přiznání, pr nemáš co danit.
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
já si dělám letos roční zůčtování sama Oli :wink:
3. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
je sem to blbě pochopila...mám co danit bobku,já minulý rok dostala odstupný za který se mi letos vracejí daně,takže to je jako příjem,ale naštěstí se vejdu do 68 tis,ale jako díky tomu,že si letos musim dělat roční zůčto sama a musim vracet FU zpětně daně za 9 let,pač sem min. rok přestoupila do jiný pojišťovny,tak nedostanu nic moc,njn hlavně,že se to vrátí z těch daní z odstupného a nemusím to doplácet ze svýho :sunglasses:
3. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Zuzi aha. Jen nechápu proč musíš vratec ty daně teda :confused:
3. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
protože sem tím,že jsem přestoupila k jiný pojišťovně(důch. pojištění) porušila nějaký paragraf odstavec bla bla,protože mi není 60...to mi nikdo neřekl,moje fin. poradkyně úžasná mi o tomhle nic neřekla,no a já se to dozvěděla teď při letošním ročním zůčtování,,že si ho díky tomu musim udělat sama a vrátit FU zpětně to co sem zaplatila na daních...hruza prostě děs běs
3. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
tak tomu už nerozumím vůbec. Přece se může přestupovat k jiný pojišŤovně ne...to jsem blázen
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
bré ranko, jsem vám napsala vzkazík a on zmizel:frowning2:

tomuhle rozumím- pokud čerpala daňový úlevy, tak je musí vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já naštěstí žádný nečerpala( páč jsem kvůli blbý jedubabě v ČP ani nemohla :unamused: ), tak i po změně pojistky nic vracet nemusím!!!
Zuzííí, hele a máš někoho, kdo Ti daně udělá?
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
jo aha už to vidím, u důchodového pojištění...
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
z pojišťovny do pojišťovny ano,jako třeba ze všeobecný do já nevim,ale tohle je jiný.Já přestoupila z Kooperativy do Amciga,peníze,který mi vyplatili jsem použila pro svoje účely a nepřevedla(kdo by taky převáděl 3000 z naspořených tenkrát 15 asi) :angry: no a tím sem porušila prostě nějakej paragraf bla bla,každopádně už je to za mnou,daně mám v kupě,teď už to jen odnesu na FU :sunglasses:
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
jj Evičko naštěstí na tom dělám s účetní z práce,je to kamarádka,tak mě s tim pomáhá...jinak bych byla v háji...

přesně jak píše Evička...uplatňovala jsem každý rok úlevy na daních a proto teď vše musim vrátit FU...já sem o tom hlavně vůbec nevěděla,kdyby ano,nikdy si neuplatňuju pojistku v daních,pač s tim jsou pak akorát problémy
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Zuzíí, to je dobře:slight_smile: já jsem si dělala daně "sama" asi dvakrát a vždycky mi stačilo do těch formulářů juknout a měla jsem dojem, že jsem největší tykev na světě páč jsem ani některým slovům nerozumněla :sweat_smile: kdybys neměla, tak bych Ti udělala návrh :grinning:
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
:grinning: díky :dizzy_face: to je milé :dizzy_face: :dizzy_face:
já bych byla sama taky v háji,3 dny jsem z toho byla úplně na větvi,naštěstí se mi nabídla Jana,že mě v tom nenechá,tak je to fajn :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
nemáš zač:slight_smile: pro Tebe bych i do vody skočila :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
3. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
chjo, chce se mi spát :sweat_smile: :grinning:
3. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
kuk,
tak my jsme jeli do PV do parku na prolízky a kouknout na gaga a pak ke mě do práce na obídek. Tak nám to hezky uteklo. Akorát Jájovi se z hotelu nechtělo, pr tam bylo mrtě zajímavých věcí...takže menší hysáček :grinning: :grinning: :angry:

Jo a málem jsme se srazili s paní na kole. Ale já vůbec nechápu jak se tam přimotala. Pr jsem jí předjížděla a asi 10 metrů potom jsem zabočovala na parkoviště. Podle mě nejspíš nekoukala a najednou mě měla před čumáčkem, pr já zabočovala, už jsem byla najetá v tom parkovišti a najednou koukám, že ona jede s tím kolem mezi mě a to druhé auto, co tam stálo, ale až po mě. Tak nechápu jako co to mělo být. Tak na mě koukala jako na vraha, brzdila a dobrý, půl metru mezi námi, pak zas vyjela normálně na silnici, tak nevím co za mnou robila. Pr já blikala, že odbočuju a ona byla až za mnou. Nechápu prostě.

Mě se taky chce spát, asi půjdu :grinning:
3. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
ha ha a já fakt vychrupla hned potom co sem si tu přečetla,že se chce Evičce spát :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jé Zuzí tak to máš fajn. Máte doma taťku jo, že jsi mohla chrupat?
3. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
máme,ale taťka spí po noční,my jsme usli s Péťulkou z ničeho nic na gauči u telky :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
se mi ještě nestalo :sunglasses:
3. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
já bych usnula taky zničehonic :grinning: my dneska vstávaly brzy už v půl9 jsme trajdaly venku, pak jsme udělala pizu, ted jsem vyžehlila a číča nespí čekáme na babí snad půjdou ven :wink:
3. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Zuzíí, upřímně závidím:slight_smile: jsem unavená, chci spát, ale šotek má opačný názor :sweat_smile:
Olí, cyklisti jsou nevypočitatelní :sweat_smile: nerada je míjím! ještěže vše dopadlo ok!!!
3. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Eví no příště se na předjíždění vyprdnu a pojedu ten kus šourem za cyklistkou, pr fuj to bylo. Hlavně mě furt šrotuje v hlavě, že nechápu co tam dělala, jak se tam dostala. No hlavněže jsme ji nesejmuli.

U nás se spalo od dvanácti do tří. Takže jsem až přespaná, pr já spala tak od půl druhé do tří. Ale večer se broukovi nebude chtít spát určo.
3. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
bré skoropoledne:slight_smile:

další provokatér se spaním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
bré déén

Eví ale nezapomeň,že mám ranního skřivana. Dnes vstávání v 5.53 :wink: Ale fakt ho budí, jak vstává Jára :angry: . Jsem zvědavá v kolik bude vstávat u našich, pr tam bude klídeček nahoře.

Byli jsme venku skoro dvě hodiny, je tam krásně. I když ne tak teplo jako předchozí dni. Jajda se samo pokal venku...a nechtěl domů....takže příště se vybavím na přebalení venku. Tak se teďka koupal, dá si papu a doufám půjde chrupat. Jsem si naplánovala, že umyju aspoň jedno okno :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Jo a Jajda chce k obědu chleba. Na polívku řekl NECI,FUJ a ani neochutnal - :angry: - je protiva, takže počítám, že akce zuby je zas tu :frowning2:
4. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Olí, ok, jsem zapomněla:grinning: dobrá, Ty provokovat můžeš:slight_smile: Venda teď vstává asi týden naprosto přesně v 6:57 :grinning: , dojdem čůrat a ještě do 8 ležíme:slight_smile:
4. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
4. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
zkouška smajlíku :grinning:

dobré ránko děti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
tak těstovinky s masem si Jarýs dal. Má štěstí.

Uáá ležet do 8, to už jsem dlouho nezažila, teda s Jarýskem. Když s ním vstává tatínek, tak vstávám v devět. Ale bohužel jen jednou týdně :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.