• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
:wink: Zuzi
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
co je Oli? :grinning:
4. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Olí, tak to si nemáme, co vyčítat, páč Vendovo 3 hodinový spaní přes den, bych mohla spočítat na prstech ruky(a to skoro od narození) :wink:
čus dvojče:slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
čus dvojče :sunglasses: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
chjo, já si so teď myslela, že už je pátek :unamused: a on je teprve čtvrtek :frowning2:

Zuzinko, co je nového? jak si pokročila s dárkama pro peťulu :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Eví jojo, každá mámě něco :grinning:

Jajda usnul až o půl jedné, tak jsem zvědavá kdy bude vstávat. Já si dám obídek a půjdu aspoň na okno do kuchyně, i když teda šla bych z fleku spát taky
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
mně se podařilo Vendu zahnat - nespí, ale čte si, tak mám chvilku klid :sunglasses:
hmmm naše okna by taky potřebovaly opláchnout, ale na to prdim, ještě je zima :grinning:
4. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
mě dítko taky spí,ale za chvíli bude svtávačka,takže,kdybych se neozývala tak je to jasný :grinning:

beruško nic nového,pořád při starym :grinning: všechno stejný :slight_smile: akorát teď tchýňka má dnes 50 a v sobotu velikou oslavu,tak se připravujeme :slight_smile: dárečky víš,tak jsme do toho šli nakonec :slight_smile: no a já,připadám si poslední dobou děsně tlustá,ale dnes se cejtim docela hubeně :sweat_smile: ale jinak tlustě :sweat_smile: no a jinak nic novýho na mě,se mnou :grinning:
ohledně Péťulky a dárečku jsem nepokročila v ničem :grinning: jen mě tak došlo,že dort :grinning: tak ho příští týden jdu objednat k paní co je peče doma,jak minulý rok :slight_smile: mňami :slight_smile: dárky ehm nic nic nic duto prázdno :sweat_smile: ach jo :grinning: prostě nevim :slight_smile: jinak ohledně Péťulky a jeho růstu chování atak :grinning: to vám napíšu :grinning:
jsem včera večer normálně brečela z Péťulky :grinning::grinning::sweat_smile: jako smíchy a pak dojetím,jako fakt nekecám,úplně mrtě mi tekli slzy:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: jak je teď už prostě človíček co si sám sebe uvědomuje,tak už přemýšlí o tom co dělá,že jo,to na něm vidim jak si každej svůj čin promejlší :grinning::sweat_smile: a dneska dneska mě dostal teda :grinning: ona je to taková blbost jako:grinning: ale máme Gufa( guf je plyšový cosi mezi oslem lvem a koněm):grinning: je asi 30 cm velikej a je to takovej ten typ jak mu visej nohy a místo nohy má těžký jako boty:grinning: to samý ruce chápete?:grinning: a zbytek těla je takovej jakoby přesípací nevim jak to popsat :grinning:
no a on začla blbnout,navečer to dělá dycky,zvlášť když sem donesu k telce peřiny,začne po nich skákat,klidně by znich padal dva metry dolů,děsná sranda prostě,že jo:sweat_smile::sweat_smile: no a na gauči opřenej Guf:grinning: ho vzal a začal s nim házet po místnosti...pak najednou změnil jako styl hodu a místo určení dopadu Gufa:grinning: se začal soustředit a chytl Gufoj za tu visící nohu s těžkou botou a začla ho posazovat na kraj stolu,pak do něj drknul a on spadl na zem,vzal a znovu,najednou toho Gufa začal posouvat tak,aby byl na tom kraji stolu co nejvíc,aby se tam jako by neměl jak udržet na tom stole a sám spadl,když ho pustí :sweat_smile: a takhle to dělal snad 10 minut naprosto vážně s vážným přemýšlivým výrazem se ho snažil pokaždý posadit na kraj stolu tak,aby okamžitě sám spadl:sweat_smile:...holky já se válela smíchy a slzy mi tekly všude:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: jak se to snažil vymyslet a grif jakej používal a jak si na tom dával záležet...mě to hrozně dojalo:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
no a to je celý,že jo:grinning::grinning::grinning::grinning:
tak je to takový úplně srandovní prostě,i to jak si skočil do toho obdobíčka vztekacího,kdy se během sekundy rozjede tak hlasitě,že padá barák:grinning::grinning: to je taky jako sranda,pač nevěřim svym očim jak to dokáže,že jo a čumim na něj jak péro:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: takže mě to teď hodně dojímá tenhle věk a období:grinning::grinning::sweat_smile: je sladkej :grinning: :dizzy_face:
jak to cítíte vy? :grinning: :dizzy_face:
Péťula je jako kouzelnej jak buď ječí tak extrémně kvuli ničemu :sweat_smile: nebo jak je roztomilej,že něco neví a je u toho tak roztomilej jak je bezprostřední,prostě sranda :grinning:

a jak ty Evi jak se cítíš? Je ti dobře?Musíš na sebe dávat pozor a opatrovat se maximálně !!!

pusinky všem batolátkům našim :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
ježiš Evi mě teď něco strašnýho došlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tyvole :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: já sem debil :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: promiň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: neneeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive:
4. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
sem to teď hledala všude možně a nenašla,já sem určitě zapoměla na vašíkovi narozeninky,že jo???!!!neneeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: achjo já sem fakt úplně blbá s tou svoji sklerozou :cry:

moc se ti omlouvám,no blbka blbá no :cry: :pensive:

tak ftipně po měsíci,ale přeci!!!všechno nejlepší vašíčkovi k druhýmu ročku!!!Hlavně kupu zdravíčka,lásky,radosti v životě a krásnej a spokojenej život plnej milujícíh lidí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
debil debil debil sem to říkám furt :unamused:
4. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
nechápu jak se to mohlo stát :pensive:
4. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Zuzí, nic se neděje:slight_smile: nebudu zapírat, že mně to nemrzelo....ale svět se kvůli tomu nezbořil :wink:
Peťulík je roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je to s nima legrace teďka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
jo a ještě dodám, že mně teď rozhodí, i když se na mně někdo křivě podívá :wink: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak mě kačí usnula a to jsme měly jít ven, tak to musíme posunout..

Olí nám taky roste zuban,už teda kousek je venku,ale je taky mrzoutek..

dneska jsme byly cvičit a super tak jdem v po asi znova do sokola jak jsme chodily dřív.

Zuzi- sklerozu máme občas všechny :grinning: my máme v so oslavu taky, ale kačky
4. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
kuk,
tak okno v kuchyni umyto. Tak ještě dvě, juchu, a ani to nebolelo :grinning:

Fuj se sněhem, jestli napadne a já nepojedu k našim, tak mě to fakt bude štvát :cry:

Mě zas Jajda dostává tím, jak už má fantazii. Hraje si s panáčkama z lega a dávaj si pusu. Nebo je dává do traktoru a musej sedět na sedačce, jinak je to špatně. Taky je sranda, že když se naučí nějaké nové slovo, tak je děsně důležitej a pořád to opakuje. Hlavně ta fantazie těch prcků mě dostává, teď si nevzpomenu na víc těch věcí, ale dycky čučím jak puk, co se mu v té hlavičce urojilo a že už vymyslí takové věci.
Jo a vztekání, to mě teda nedojímá ani nepřekvapuje. Přece jen, my už tohle období máme nějakou dobu... Ale nově jsem venku zavedla, že když začne ječet, tak mu nedovolím, aby se mě chytl, pr pak to znamená buď ho nest a nebo položit, což ani jedno mě neba. Takže jsem dycky tak metr před ním a jdu, on za mnou, ječí...ale jde a za chvíli ho to přejde. :sweat_smile: A je čistej, žádné válení....
4. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
hele OPlíku, tak když jsi taková šikovná:grinning: tak místo srazíku u Mišky mi můžeš mejt okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky mám jen 3(za to obrovitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) a ještě se u toho pokocháš pohledem na Phu z ptačí perspektivy :grinning: :grinning: :grinning:
pro Vendu je největší trest za vztekání/zlobení, že se odmítnu pomazlit a pusinku :sunglasses: to ho roupy přejdou :grinning: mazlíka :grinning:
4. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
no u nás je prča, že Jajda pak přijde, řekne, že je mimi, přitulí se a pusinkuje mě. Vyčuránek malej. :grinning:
4. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Eví tak to nevím, zas tak mě to mytí teda nebavilo :grinning:
4. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
ááá sakra, už jsem myslela, že budu mít umytý okna nez práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no Tvá chyba, že se nechceš kochat výhledem :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
se přijedu pokochat, až to budeš mít umytý :grinning: :grinning: ale vlastně ty nemůžeš s pupuškem, no tak počkám do pozdimu :grinning:
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: kochání měla být odměna za práci :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
jé mě ten kůň jaksi blbne, před chvílí tam ještě zpráva od Janči nebyla, a teď tam je a před mojí :confused:
4. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
4. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Olí, že jsi to Ty, tak na podzim umeju okna, aby ses mohla pokochat :grinning:
4. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Eví hodná holka, ale mejt je nemusíš, jestli je přes ně ještě vidět, nebo si okno otevřu při kochání :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
prej dávaj si pusu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Evičko mě to úplně položilo teď to zjištění,je to strašný,neomluvitelný,já si na tom zakládám a pak zapomenu,sem debilka normální a hrozně mě to mrzí a štve,jak sem na to mohla zapomenout prostě nechápu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi z toho do breku a smutno,že sem na vašíčka zapoměla,vůbec to nechápu!!! :cry: :pensive: zkurvená skleroza,prosím Vás,sem prostě debilka,připomínejte se dopředu,že mrňátko nějaký bude mít narozky nebo jestli se mi to stane ještě jednou,tak mě to snad položí achjo :pensive: Evičko promiň,mě to fakt hrozně mrzí,jdu se zahrabat někam do země hluboko :pensive: do háje achjo
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
fakt si připadám jak totální debil,zrovna to tady říkám Péťovi,vůbec to nechápu prostě jak se to mohlo stát
4. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Zuzí no fakt, nekecám. Asi to odkoukal od rodičů :grinning:
Nebo teďka dává spát zvířátka, položí je na záda a říká, že dělají chrr pššš. Tuhle mi ukazoval, že plyšový medvěd má vlasy, ukazoval na hlavu :grinning: . A máme takového gumového brouka a ten má tykadla, tak nejdřív, že jsou to vlasy, tak mu říkám, že tykadla, tak ukazoval i na nohy, že tykadla...pořád to nemohl pochopit :grinning:
4. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.