• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
A dneska se naučil "opší" - obočí :grinning: Pr před usnutím jsme si to zas museli třikrát ukázat.
4. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
nikam se nezahrabávej!!!by se mi stýskalo :wink:
holt se stane:slight_smile:
hele tak připomínám:grinning: 6.3. Kačka, 20.3.Olí, 21.3. já a Ty :grinning: 27.3. Peťulka, 9.4. Ondra, 1.6. Jája :grinning: :grinning: :grinning: a pak ještě Ondra od Leni v červenci

Olí, to jsi hodná, že mi odpustíš mytí :grinning: :grinning: :grinning: no pokud je do podzima nikdo neumeje, tak přes ně vidět určo nebude :sunglasses:
4. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
:dizzy_face: ten je rozkošnej :dizzy_face: prdelka malinká :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jé koukám si to zapíšu do kalendáře, ať taky něco neprošvihnu
4. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
já učurávám z toho, že si Venda vezme nějakej autočasopis a už jede značky :grinning: :grinning: :grinning: včera si vytáhli nějakej katalog aut no o on normálně T. vytřel zrak, pže poznal tak 95%aut, včetně Lamba, porcháka, lexuse a infinity :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že z toho si cvrnknul i Tom :grinning:
4. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
Já si jen nevybavím, kterýho je Ondrášek od Leni :pensive:
data si pamatuju, ale občas netuším, kterýho je :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Eví ty jo, to je dobrej. Tak to u nás se ujíždí na moto časopisech, ale druhy ještě nepozná, on mu je teda asi tatínek ani neříká. Budu muset říct, že jsme pozadu :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Olí- dobrej nápad si to zapsat :grinning:

holky jsou to naše sluníčka, kačí miluje miminka,jak jsme byly v ovečce dneska na cvičení,tak tam bylo jedno a kačí ho pořád hladila a četla mu :dizzy_face: taky se dost rozmluvila, je to sranda papouškuje, říká v krámě nashledanou, se musím smát :grinning: taky si hraje s panenkama že se pusinkujou nebo si hodně hraje se zvířátkama těma plastovejma, ty se taky pusinkujou, nebo je vozí v autíčku, je to sranda, když není zrovna vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jí někdo zlobí tak říká tytyty, např.dědo, no každej je z ní poprdněj :grinning: ale nechce sedět na nočníku a ted si oblíbila větu ne spinkat říká pořád :grinning: a já se musím smát :grinning: jo a včera mi říkala že má táta vousy děda a máma taky :confused:
4. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
evi- my na auta teda nejsme :grinning: my zvládáme dobře zvířátka to stačí :grinning:
4. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
tak sem si to všechno i zpětně zapsala do kalendáře,protože jinak by to dopadlo špatně a i tak se možná stane,pač se zapomenu kouknout do kalendáře určitě :cry: :cry: :cry: :cry: já do něj nekoukám :sweat_smile: :cry: jinak ty narozky Ondráškovi mě prosím někdo z vás připomeňte aspoň do IP nebo to je v řiti,děkuju :pensive:

už vim proč sem Evi zapoměla na narozeninky Vašíčkovi :pensive: jak sem to teď zapisovala do kalendáře,tak to byl ten víkend co sem byla na chatě :pensive: tak proto :pensive: přihlásila jsem se sem až v pondělí a to už sem absolutně nevěděla :pensive: tak promiň ještě jednou
4. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Olí, nejste pozadu :grinning: :grinning: :grinning: Venda to miluje, největší radost mu udělám, když jdem k hlavní a říkáme, co projíždí za auta :grinning: :grinning: :grinning:
on prostě od malinka miluje vše, co má kola :dizzy_face: a druhej/á bude asi totéž, páč mně včera za jízdy v autě slušně okopával/a :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
koukám,že než sem to dopslala tak pode mnou příspěvky,že si to všichni zapíšou taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani Kačenka je kouzelná :dizzy_face:

holky to tak bývá,že ty holčičky=panenky a kluci=autíčka........Péťulku s autíčkama nebaví si hrát,neumí to nebo nevim,s ničim ho to nebaví si hrát :frowning2: jak na to příjde?
4. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Zuzíí, fakt se neomlouvej!!!já taky zapomínám:slight_smile: sic vám ty data nasypu z rukávu, ale fakt občas ani netuším, kterýho je :sweat_smile:

Jani, zvířátka taky jedou:grinning:

jo a tuhle jsem se fakt nasmála :grinning: říkám mu : hele šiška(a někam ukážeš a když se podívátak dloubneš do pupíku) a bum do bříška :grinning: měl zácvat smíchu a asi za dva dny mi ukazuje na to místo, co jsem mu před tím "ukazovala" šišku a říká: hele hovínko :grinning: :grinning: :grinning: a očekával bum do bříška, který mi došlo až když to opakoval asi po 3 :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jája si taky hodně dlouho nehrál s autama, hodně maloval. A najednou jak když utne, malovat nechce vůbec, zato o auta zakopávám pořád. A hlavně o "takjo" - traktor. Z těch je úplně hotovej. :grinning:
4. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
díky zuzi :dizzy_face: třeba mu ted nějaká hračka k narozeninkám padne do oka a bude si s ní hrát, kačí si fakt hodně vyhraje s těma zvířátkama stojí pár korun a kačí je vozí, pusinkuje se s nima,a já dumala co jí koupím a jindra pak přišel s tímhle za pár kaček,ty doma nemáte?

olí- čteš tu knížku od dr.Carpa- nejštastnější batole v okolí říkala jsi že sis jí kupovala vid? já jí taky koupila mě se ten autor líbí jak píše hezky se to čte, už jí čtu podruhý.ted o temperamentu že je kačí asi kurážnej tip??je chyba když je člověk majzne, přesně jak říkám že je to ještě pak horší :pensive:
4. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
jojo my taky hodně čteme a kreslíme- akorát já neumím kreslit :grinning: a ted jsem k narozkám koupila prstový barvy tak jsem zvědavá
4. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Evičko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: to je prdelka kouzelná :dizzy_face: brouček :dizzy_face:

víš jak to mám s tou sklerozou,že jí mám fakt šílenou,ale tohle je i pro mě teda neomluvitelné :pensive: chudáček brouček jak sem na něj mohla zapomenout prostě,nechápu :frowning2: njn

Péťulka si nehraje skoro s ničím,jako když nepočítám že rád knížky a kreslí a píše a hlavně počítá a abecedu se učí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to ho baví nejvíc...to jdou všechny hračky stranou jak příjde na tohle :sweat_smile: ale,že by si vzal autíčko a hrál si s ním? To ne :frowning2: asi to pro něj nepřipadá jako smysluplný jezdit sem a tam nebo já nevim co se mu honí v tý jeho hlavince :sweat_smile: :angry: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jani a jaký plastový zvířátka???
4. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
už to vím:slight_smile: Ondra od Leni je 14.7. (já myslela, že 12., ale to je Domínek od Maru)

Zuzíí, Venda auta miluje snad od narození :slight_smile: (jízdu autem ještě dřív :grinning: )
4. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
jj to Péťula taky rád :dizzy_face: jízdu v autě od na rození :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
tak bude malej Einstein ne, takhle hezky abecedu a počítat teda :dizzy_face:

já někdy mám holky takový výčitky svědomí, když kačka zlobí tak kolikrát ječím jak jsem vzteklá a pak mě to mrzí a ted když je hodná tak jsem tak hezky v klidu a šrotuje mi to hlavě jaká jsem ale je fakt že mě umí pekelně dobře vytočit a já jsem z ní pak hotová a ona to třeba cítí i ze mě a dělá mi to natruc, je to někdy fakt těžký a to jindra v ne zase odjíždí na hory do pátku, v po budeme mít oslavu s dětma a v út mi má přijít ta paní na tupperware a pár lidí tak jsem na naší baronku zvědavá nevím právě jestli to nemám zrušit jak to tady spolu sfoukneme.
4. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
zuzi- ty obyčejný úplně prodávají je všude v hračkách, stojí pár korun, jdou koupit v pytlíčku jako sada nebo samostatně, zkus se podívat třeba budou mí taky u vás úspěch
4. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
drak je vzhůru....

Jani jojo mám ji doma. Ale třeba to mluvení batoletštinou u nás nezabírá :frowning2:

Já teď čtu tu co mi doporučila Miška. Ale nevím z hlavy název. Napsala to Zdeňka Jordánova. Večer to písnu. Nebo možná Miška dřív.
4. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jani já si vůbec neumim představit o jaký zvířátka jde :fearful: tak ani nevim o co si v obchodě říct :fearful:

Jani já si to taky někdy říkám,dřív,že jsem na něj byla třeba ošklivá,že sem byla zlá a měla jsem pak výčitky,to má asi každej,já to měla jak se na 10ti měsících budil co hodinu měsíc a půl,to vim,že jsem mu v noci dala i na prdleku :pensive: :cry: dodnes mě to mrzí,protože sem se na to nedokázala dívat jeho očima,že on kdyby moh tak taky spí,čekal pochopení a místo toho,jsem mu ještě plácla,muselo mu být hrozně :pensive:
4. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jo jmenuje se to Tvoje dítě jako šance pro Tebe
4. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Tak dráče svačí.
Já Jajdu občas plácnout musím. Když jde o věci, kde by se mu mohlo něco stát a nereaguje a nechce poslechnout, tak holt musím.
Hodně se mi osvědčilo, když po něm něco chci, aby vnímal, tak zpomalit mluvení a t akovým hodně klidným hlasem mu to vysvětlit. Ale ne vždy to zvládnu a vyletím - a to je samo o ničem, na to mi kašle. :frowning2:

Zuzi ty zvířátka najdeš, projdi hračkářství a poznáš je.
4. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoooj

vy jste toho nakecaly :dizzy_face:

Olísku, zrovna jsem se chtěla zeptat, zda knihu máš a koukám, že jo :sunglasses: :dizzy_face: jak se Ti to pozdává????Já jí půjčila mamce a ta je z toho celkem vyplesklá :sweat_smile:

Zuzo, Ty neznáš plastová zvířátka :sweat_smile: :fearful: vždyť to bylo i za nás!!!Za chvíli dám odkaz, jestli něco najdu.Koukla jsi vůůbec na ten odkaz na tu stavebnici, co jsme Ti navrhovla k Petíkovým narozkám???????????????????

Olí, s tou cyklistkou teda dobrý :sweat_smile: :pensive: oni jsou fakt nebezpečný :unamused:

Já mám dnes parádní den, z práce jsem jela v půl 2, nakoupila jsem, vzala jsem tchýni z práce domů a za odměnu mi venčí :grinning: Tak teď vařím kuřátko a rýži na zítra pro chlapce a můžu být tadýýýý :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Zuzo, tak třeba tady :grinning: http://uzlaticek.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=65022 u nás taky celkem někdy jedou, máme krásný veliký prase, tak s tím blbneme, přejíždíme ho autama a tak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Miško je zajímavá ta knížka, vždy se večer těším, až zas kousek přelouskám. Akorát je to kapku náročný, myslím ji budu muset číst tak třikrát, abych to pochopila celý. Některý ty pasáže mě teda točej, ale to je tím, že jsou náročný na zamyšlení a mě už to večer nemyslí. :grinning:
Ale třeba nechápu, jak přijde na to, čím je ten člověk bloklej, jakou tou událostí. PRotože to jsou třeba takový prkotiny....to mám pocit, že mě muselo zablokovat skoro všechno :grinning:

Já taky vařím na zítra. Zapečené brambory. Hned ráno jedem ke Klárce. Doufám, že bude ještě hezky.
4. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
ta knížka mně začíná zajímat:slight_smile:
já mám na zítra uvaříno:slight_smile: mám tady přebytek koprajdy ze dneška:slight_smile:
4. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.