• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olísku ten kineziolog se na Tebe napojí a díky svalovým reakcím se dostne k jádru pudla :confused: taky to moc nechápu a celkem by mě zajímalo, kdybych šla k nějakému jinému, než jsem byla, zda mi řekne, že mám ten problém s chlapama díky tomu rod.zatížení, co tvrdila ta první, u které jsem byla :fearful: ale jako přebytečný dva litry nemám, abych to šla zkusit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se taky na večer těšila, taky jsem jí přečetla za týden :sweat_smile: ale je fakt, že dvakrát by to číst chtělo!!!!

Evíííí, hele neprovokuj moje chutě koprovkou, mňááám, bych si jí tak dala, ale pro sebe samou si jí dělat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Mišulí a kdo tu minulý týden provokoval rajskou? :grinning: :grinning: :grinning: tak já Ti na srazík dovezu koprajdu jo? :grinning:
4. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
No vždyť já mám taky v plánu tu rajskou udělat, až dorazíte s Olí :dizzy_face: akorát mi po pravdě řekněte, zda vám nevadí ty čufty v té rajské - koule z mletého..jestli jo, není problé a koupím hovězí a uvařím k tomu to :wink:
No tak jestli ta koprovka vydrží ještě týden, tak jí vezmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se kdyžtak dobře pose*u :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
holky o tý knížce jsem neslyšela mrknu na to :wink:
my tady měly kamarádku s dětma má 3letou holčičku a mimíska a kačí opět vyplesklá prostě děti miluje tak snad jí to nepřejde než budeme mít my, myslím, že bude mít radost akorát se obávám žárlení :astonished:
já budu zítra dělat bramboráky, dneska jsem dělala jen špagety s kečupem a salámem,je to hned a jindra to má rád, i když dneska má hokej a přijde tak v půl11 tak nevím zda bude jíst.
4. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
čufty mám ráda :wink:
4. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Miško, já jí kvůli Tobě udělám znova:slight_smile:
čufty v rajský jsou lepší než kus hovězího:slight_smile: čufty úplně miluju:slight_smile:
4. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
když Mišule mluví o tom pos*ání :grinning: tak jsem si uvědomila:slight_smile: Miško a v koprovce Ti smetana nevadí?
4. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
taky bych si něco dala ale já jsem ulítlá na smažení třeba sýr, ten doma nedělám a v restauraci si ho dávám často teda dřív ted tam tak často nechodíme to je pravda ale zrovna ted bych si ho s hranolčičkama dala :dizzy_face:
4. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Jani závidím, že si ho můžeš dovolit, já si ho dát, tak jsem opět tlustoprd :frowning2:
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
tohle já nikdy nepoznám naštěstí to máš pravdu :sweat_smile: ale zase nejím moc ovoce a zeleniny jako ty a to je špatně :confused:
4. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
co to sou kuwa čufty??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Miško koukali jsme na stavebnici bo co to bylo,jenže my tu máme něco jako lego a nic moc ho to nebere jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

hele to si děláte prdel,že myslíte tohle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: s timhle si jako děti vyhrajou jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co s tim dělaj jako? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to nevim teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by mě nebavilo :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Zuzi různý věci, Jája s nima dělá ťap ťap, nebo je vozí na autě, dává je do domečku apod. Prostě všecko co ty brouky naše malý napadne :wink:
4. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
se bojim,že toho mýho broučka by s nima nenapadlo vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Zuzí tak mu to musíš ukázat
4. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
no to já mu to všechno ukazuju,to si nemysli :grinning: prostě jak se zvednu,tak on se mnou a jde si sednout mámě na bříško,to je přeci lepší hra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
no prosímtě. A co dělá, když na tobě sedí?
4. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
kačí je taky vozí v autíčku, na tříkolce,dává je do domečku, dávají si pusinky, to máš možností :grinning: taky s nima skáče jindrovi po hlavě :grinning:
jsem nějaká hotová kačí spala hodinu a půl do půl3 takže dřív než v 8 ani nemá smysl jí dát spát, už se těším až zalehne a já budu číst ty batolata.
4. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
:grinning: Zuzi, Petík je teda nápaditý :grinning: Daník s nima taky ťape, vozí na náklaďáku, zajíždí :sweat_smile: a pak vozí do nemocnice :sweat_smile: páří je :grinning: :grinning: :grinning: ne to už si dělám prdel :grinning:

Tak to je škoda, že ho stavebnice nebere :unamused: a Petík si nehraje ani s autama??? :confused: :confused: :confused:
Jinak čufty jsou - mleté maso, připravené jako na karbanátky, akorát bez česneku a udělné z té hmoty koule, které se hodí do horký rajský a chvíli se v ní povaří :wink:

Jsem ráda, že čufty prošly holky :sunglasses:

Evíku, přeci kvůli mě nebudeš dělat koprovku!!!!!Prď na to...jinak mě smetana na vaření či zakysaná vůůbec nevadí :dizzy_face:

Já jsem Jani tky hotová, už se mi klíží zrak :pensive: nesmím jít uspávat Daníka, neboť bych teda bytuhla s ním :grinning:

A já bych si taky dala smažák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já měla večer nějaký uzený masíčko od tchýně a ředkvičky :grinning: :grinning: :grinning:

Babička mi teď poslala mailem nějakou cuketovou nádivku- recept, máte někdo zájem o ten mail????
4. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Miško pošli kuji
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
já ho někde taky mám a je to dobrý mám to z pošli recept, je to snad i na netu na jejich stránkách já z toho hodně vařím.
4. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
co dělá,když na mě sedí ? No skáče a po skoku na břicho říká...auuuu bichoo a znovu :sweat_smile: pak mi leze po hlavě,blbneme,dotlačí knížku,ukazujeme,píšeme a zase mi leze po hlavě nebo skáče po břichu nebo po posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Miško ne nehraje si s autama :pensive: nehraje si s ničim :sweat_smile: jak něco nepíšeme,nekreslíme,nepočítáme a neukazujeme,tak ho to nebaví :sunglasses: že by si vzal nějakou hračku,auto,lego,buben,zatloukačku,piano cokoli...ne a když jo,tak nekecám 5 sekund a jde po mě skákat :pensive: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
holky co to léto plánujete něco byl tady ten kemp či co ne?Evča asi ne co? :grinning:
4. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
BRÉ RANKO:slight_smile:

taky bych si dala smažáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišulíčku, však já stejnak musím vzít Vendovi obídek :wink: , když si budu cpát pupíka rajskou :grinning: tak mu udělám koprajdu a vezmu jí i Tobě :slight_smile:
taky chci mailíka:slight_smile: sic cuketu nejím, ale občas se doma vyskytne :grinning: tak to okusíme :grinning:
jo penízky odeslány :wink:

Zuzííí, fíha, no snad ho začnou hračky bavit!
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Týjooo, kde jste? :confused: jste zapadaly tím bílým humusem, co se zas sype z oblohy :angry:
5. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
u nás se ještě nic nesype ,ale vypadá to že bude je zataženo..

já od rána uklízela, vařím, peču, připravuju na zítřejší velkej den :grinning: to zase bude..byly jsme v krámě a je fakt hnusně, vítr, tak jsme se trochu prošly a táhly domů, kačí spí, tak se jdu najíst a jdu prát a ještě chci dělat z listovýho těsta nějaký šneky se šunkou a srýem,ale nikdy jsem to nedělala :astonished:
5. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
¨tady se sype už od rána(no včera vlastně taky, ale to se nechytalo) a bohužel to i zůstává:frowning2:
Jen se hyzky připravuj na zítřek:slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
kuk,

my byli dopo u Klárky a pak jsme chrupali. Venku hnus, zima, vítr. :frowning2:
5. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahojky

my jsme nezapadli sněhem :grinning: za chvíli jdu chystat Dana na ven, jde opět tchýně :sunglasses: a já jdu poklidit, zítra nám přijedou známí.Sice jsme vytírala ve středu, ale musím to trochu objet :confounded:

Tak Petr je ještě týden doma :dizzy_face: ale do práce nejdu, se mi nechce :grinning: tý jo, kdyby to takhle šlo celý život, si vybírat, kdy půjdu a kdy ne :sunglasses: :grinning:
5. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
ahooj :slight_smile:

my taky nezapadli sněheeem :sweat_smile: ale byli jsme venku a klepu kosu jak sviň už dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ven nejdu nejdu nejduuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
tak já ted dodělala přípravy na zítřek, udělala jsem korpus na dort, pomazánky, uklidila, upekla něco, vyprala, a večer jdeme dělat výzdobu, mám balonky, sice tatka nebyl nadšenej, ale kačí bude, i když jsem zvědavá kdy to budeme dělat včera usnula v 11,takže fakt nevím, a já budu asi taky ráda když padnu, pže jsem makala celej den, zítra musím dodělat dort, udělat oběd, chlebíčky atd a hurá odpo přijdou gratulanti :sweat_smile: už se docela těším!! :dizzy_face:
5. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.