• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky

Kačence přejeme s Daníkem všecičko nejlepší k dnešním narozeninkám, hlavně mnoho zdravíčka, lásky a štěstíčka :dizzy_face: Posíláme milion pusinek a přejeme krásnou oslavičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, taky jste tak zpruzený tím sněhem? :angry: Já šíleně, ráno jsem strašně nadávala, tak hezky to vypalao bez toho sněhu a je totu zase, doufám, že to příští týden zase sleze!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Daník chení, usnula jsem s ním :grinning: musím dohnat ten týden, co jsem vstávala brzo :grinning:
6. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
bré odpo:slight_smile:

taky přejem Kačence vše nej k jejím 2. narozeninám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško, jj taky:slight_smile: a Venda též :grinning: ráno kouknul z okna a prohlásil :grinning: fujtajbl sněží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no venku teda ho to bavilo, ale myslím, že za 2 dny se mu už zas ven nebude chtít, když tam je bílej humáč :sweat_smile:
a je tam zima a hnusnej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůůj chci jaroooooooo!!!!
6. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
kuk,

Miško u nás je sněhu jen trochu, ale i tak mě to točí. Jestli příští týden nesleze, tak mě jebne. Pr se k našim těším a na vás taky moc. Sice už mě taťka stihl po icq vytočit, ale tam to bude ok. Já je nezajímám, budou se věnovat Jarýskovi, takže bitka nebude :grinning:

Já mám dnes den bez dítka, teda částečně. Ráno jsem s ním vstávala, je hodnej, spal do sedmi, asi že je víkend.... pak jsme byli venku, v deset jsem ho předala tatínkovi a jela nakoupit. Nakupila jsem pár pěkných hadříků pro sebe a Jájouška a doufám, teda že už mu nic pořizovat nebudu na jaro. Ale koupila jsem bombové džínečky za 150 Kč a takové super pogumované šusťáky (takže se může prasit až do aleluja...) No ještě pořídím nějaké ty slipečky, jestli teda mu to uzraje v té makovičce. Přijedu domů, tam pohroma v kuchyni...omáčka ne bílém podsedáku židle, na Jajdovi, bodýčku...zrovna se šli koupat :grinning: No ale za tu pohodičku na nákupu mi to stálo :slight_smile: Kuchyň jsem poklidila, podsedák a oblečení je vyprané, Jajda před chvílí vstával a jeli s velkým za kamarádem na ovečky, takže klídeček.
6. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak hlásím, že už mi to moje zlobidlo malý chybí :grinning: :sweat_smile:
6. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
holky děkujeme moc za přáníčka :dizzy_face:

jinak oslava dobrý oslavenec se už cáká a doufám,že poputuje spát, včera šla zase v 11 :astonished: ale byla hodná hrála si a my koukali na slunce, seno..kačí byla nadšená z golfek, pořád se na nich vozila, vozila panenky, tak mám radost :dizzy_face: a z modelíny, dostala s tvořítkama a to se jí moc líbilo, já mám už uklizeno, a asi si dám zaslouženě vínko :grinning: a jdeme si udělat večer s tatkou zítra nám odjíždí na ty hory..vzpomínali jsme že před 2 rokama už kačí měla ted 3 hodiny na tomto světě, to to utíká :dizzy_face: :dizzy_face:

tady taky sněžilo odpo už to bylo teda lepší, ale hlásí vekou zimu, jindra jede zítra na ty hory a i tam má bejt pořádná kláda v Rakousku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
přeji hezkou neděli všem :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jé Vladu ahoooj? Jak se daří?
7. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj Oli..pořád stejně se daří.
Jsem ted sama,Klárka přijede za chvilku od táty..Žádná změna u mě není...A u vás??
7. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky

Jani, to jsem ráda, že se oslavička vydařila :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, koukám, že ses včera vyřádila v obchodech, to je balzám být sama, co :grinning: :dizzy_face: takhle já vždy relaxuju v práci :grinning: :grinning: :grinning: kdyby mi někdo někdy řekl, že se jednou budu těšit do práce a nebude se mi chtít domů, tak bych ho poslala k čertu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eviččinému Tomovi, přeji vše nej k svátku :wink:
7. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Jé taky opožděně Tomovi vše nej k svátku.

Vladu u nás taky vše při starém.

Chjo, Jajda má teplotu, ale asi k zubům, pr v noci pořád mrčel a vzadu má bouli na dásničce.
8. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
bré poledne:slight_smile:

přáníčka manžovi vyřídím :dizzy_face:

Olíku, napadá mně, nechceš nějaký slipy? mám nějak moc slipů(92), některý jsou jen vypraný a tolik jich nevyužijem....
jééé den bez dítka :sunglasses: nám asi s Vašíkem nějak špatně ustřihli pupeční šňůru nebo co, ale mně je bez něj vždycky smutno skoro hned :sweat_smile: vím, že mu nechybím, ale prostě se mi stýská :sweat_smile:
ale taky se pak směju sama sobě, když jedu např. autem sama, tak stejnak komentuju provoz :grinning: :grinning: :grinning: jako hale tramča, hele letadlo....no jak magor :grinning: :grinning: :grinning:

jééé já prošvihla Vladunku....

jo a včera stojíme s autem na semarofech a z autosedačky se ozvalo: sakyš jedéééém, na co čekáš? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si myslela, jak se v autě krotím :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
jo a bílej humáč včera roztál a v noci zas napadl :angry: , ale zas to taje :sunglasses:
8. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tomovi vše nej k svátečku :slight_smile:

holky holky já si právě zajela proto roční zůčto a tak jsme to probírali a já už vim kolik dostanu jak na daních za sebe z toho odstupnýho,tak kolik Péťa (konečně to vim) :grinning: dostane za mě za to prohlášení za vyživování manželky :grinning: a jakoooo mejdaaaannnnnnnnn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vim konečnou jistou částku dohromady a protočili se mi očička :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Zuzííí, tak to je super!!!!
hele a může si Tě odečíst, když si děláš daňový přiznání? :confused:
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
jasně,proč by nemohl? :slight_smile: neměla jsem žádný příjmy,takže ano :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
nic, mně to jen napadlo, víš? :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
počkej počkej daňový přiznání...jak jako?Myslíš jak sem přestupovala a musim vracet ty daně?
Všechno v klidu,Jana by mě to řekla,dělala mi daně 8 let v práci :slight_smile: vše mi vysvětlila i ohledně těch daní a vrácení FU,takže v klidu,no problem nikde :slight_smile: hele a chceš vědět kolik bude Zuznka mít? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Zuzanka :grinning:
8. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
když mi to chceš říct, tak jsem jedno ucho :grinning:
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vím,že se tyto informace nepodávaj,ale u tebe to je jiný,tobě tohle říct můžu,že jo a musim se podělit z toho dlouho očekávaného překvapeníčka přecíííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posílám :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
no když si byla taková rozjařená :grinning: tak jsem to čekala a +- jsem odhadla i tu částku :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahooooj

Zuzóó, mě takýýýýý..já jsem letos zvědavá, kolik bude P.mít, když tam bude mít i mě, ale nějak moc nečekáme :frowning2:

Holky, dneska jsme byli odhlásit tu nabouranou feldu, to bylo něco :frowning2: paní byla děěěsně příjemná :angry: řekli jsme, že máme auto na náhr díly.hned se do nás pustila, že to ale musíme mít koupené "nové" to samé, tak jsme jí řekli, že to máme...tak hned jestli je to "nové" hlášené na mě(ta zbouraná byla na mě) no a to není :confounded: takže máme smůlu, najednou manželé nejsou bráni jako jeden :angry: zasr.zákony...takže jsem napsala čestné prohlášení, že mám vrak na vlastním pozemku a využívám ho jako sklad na dřevo :sweat_smile: nějaký využití se prostě muselo napsat - králíkárna, bouda pro psa, prolézka pro děti...no a v tomto případě prý chodí kontrola ze život.prostředí a kontroluje, zda ten vrak fakt slouží k tomu, co jsem napsala..takže to bude ještě prdel, až dojdou a my tu budeme mít jen motor, nápravu a kastle nikde...ale snad nám na šroťáku dají nějaký papír, že ta kastle byla u nich předána....no úřady a zákony v tomto státě, to je vážně něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Tywoe Míšo, si děláš prdky ne??? :astonished: :astonished: :astonished:
8. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Evísku, když Vašík řekl jen sakryš, jedem :grinning: :grinning: to je pohoda :grinning: :grinning: však jsem tu min.týden psala, co Dan z auta umí :confounded: :confounded: :cry:
8. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Mišíí, já vím, že tohle je pohoda :grinning: , ale já si myslela, jak se nekrotím a ony ze mně moudra a perly padaj i přes to :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Eví, nedělám :frowning2: to je něco, viď???!!!!A nejlepší je, že tam na ten inspektorát P.min.týden volal, jaké jsou možnosti toho odhlášení..paní mu řekla, buď odevzdat celé auto do šroťáku a mít v ruce doklad o eko likvidaci nebo tahle díra v zákoně a mít to jako sklad na dřevo :sweat_smile: a počítejte s kontrolou...kdyby mu řekla, že může být ještě ten případ, že má stejný nový auto, který je hlášený na stejnýho člověka, co ten vrak a pak to může mít v pohodce na náhr.díly, tak jsme tu novou mohli nahlásit zase na mě... když tam P.volal, tak to ještě přihlášený na sebe neměl :unamused: a kdyby to teď chtěl ještě přehlásit na mě, tak to stojí 800,- takže na to fakt pečem :angry:

Jdu uložit Daníka
8. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
Miško, chjo:frowning2: to jsou mamalasové (no napadaj mně jiný slova, ale asi by mně admini smázli :pensive: )
sklad na dřevo:sweat_smile: , prolejzačka pro děti :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
jé Miško :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: nemám slov :unamused:
8. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
kuk :slight_smile:

Míšo- auta a to okolo jdou mimo mě, tomu já nerozumím bohužel..

já ted dala kačí spát a odpo je oslava...

Zuzi- gratulace k penízkům :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Zuzinko, dvojčátko moje :grinning: mucky, muck :grinning: :grinning: :grinning: já mám nějak dobrou náladu :grinning: :grinning: :grinning:

hele víte, co jsem si uvědomila? normálka za zhruba 20 týdnů(no pokud to bude jako u Vendy tak za 19 :grinning: ) budu mít Píďu v náručí :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.