• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj budeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: miminečko malinký přibude :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
no říkejte mi blesku :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
"dobré ránko", nechci provokovat, ale právě jsme s Jájískem vstali :grinning: :sweat_smile: . Ale omlouvá mě, že vstával v 5.50 a v noci byl co chvíli vzhůru.

Miško to je maso ty úřady fakt....
Jani fotečky nějaké z oslavy dodej :wink:
Zuzí super, že jsi milionář :slight_smile:
Eví u nás se taky sakruje, a potvora to používá v celkem správných situacích :grinning:
Ty slipečky bych si nějaké určo vzala, jestli teda myslíš, že by Jajdovi byly. Zadeček má malej ale celkem stehniska...
8. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
olí, myslím, že kolem stehýnek jsou ok, spíš mi přijdou užší v pase....mám Ti to poměřit?
jsou čistě bílý, bez obrázku:slight_smile:
a s tím sakrováním jsi mně potěšila :grinning: uf, nejsme v tom sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
jo a dneska neprovokuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mně dneska asi nic nerozhází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Eví měla bys ho vidět, on to dycky ještě zdůrazní: saka, sakaa, sakaaa :grinning: Jojo poměř prosím. Kuji.
8. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
Olí, změřím později:slight_smile:
hi,hi si můžou na srazu hezky notovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Eví jasné, to nechvátá.
8. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Jojo si pokecaj :grinning:
8. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
tak mám v roubě zítřejší obídek :grinning: a poraďte, co další dny vařit?
já už fakt jsem s nápadama v koncích(vím, že to říkám pořád, ale tentokrát fakt nevím)...
to je tak složitý vařit, když mi smrdí a nechutná kuřecí maso :sweat_smile:
8. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Eví víš, že já jsem na tom stejně - vaření mě neba, teda teď už trochu jo, když to nemusím umývat. Ale denně to je na palici... dnes byly zapečené těstoviny se zeleninou a tuňákem. Zítra ještě nevím :frowning2:. Ale určitě někdy v týdnu bude treska, ta je tak 2 x týdně :grinning:
8. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Brrr venku je hnusná kosa. Tak asi ven nepůjdem. Dopo jsme nebyli, pr měl teplotku, tak to radši nebudu pokoušet dnes. Sice mu nic není jinak, ale pro jistotu, kdyby na něj něco lezlo.
Ve čt jdeme k zubaři, to bude akce :sweat_smile: :confused:
8. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Olí, já vím, jako mně vaření stále dost neba (a ke všemu nádobí se mi samo neumeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
vidíš, zapeč těstoviny s tuňákem :dizzy_face: brej nápad :grinning: tak ještě něco bez ryby :grinning: páč zítra bude losůsek, tak ať nám nenarostou žábry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
u nás je celkem hezky (slunečno, +3 na sluníčku), ale ven už to asi dnes nezvládnu:sweat_smile: byli jsme dopo, teď dodělávám zítřejší oběd (zítra brzo vstávám, jedu odebrat dědovi krev...tak ať mám dopo klid bo spaní asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a už teď mám břicho jako šutrák :unamused: zas vymyslím nějakou zábavu v leže :grinning:
8. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
ty vogo, ještěže jsme nešli, teď tam začla brutální vánice. Kurňa, já potřebuju aby nesněžilo už.
8. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
hm, tak nevím už. My zítra budeme mít nejspíš to kuřecí maso s něčím.
8. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
týjo, válnice jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no snad něco poraděj ostatní :grinning: Tobě dík za ty těstovinky:slight_smile:
8. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Evííí, Ty píšeš :grinning: oběd v roubě, válnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele to se máš, že vymyslíš program na celý odpo v leže :grinning: to by mi u Daníka neprošlo, teď jsme byli hodku na kole a ještě vytáhl babí s tatrou :grinning: on je vážně nějaký ledový muž, jemu nevadí nic, mráz, déšť, sníh :confounded: :grinning:

No s jídlama mi povídejte :confounded: dnes byl řízek s kaší, zítra kuřecí na paprice s těstovinkuou, ve stř jedem k prababí a bude dělat krůtí guláš s knedlema, ve čt rolka od Family zase s kaší a na pátek nevím :confused: :confused:

Venku je teda vážně kosa, mám promrzlý ruce přes tlustý rukavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby zase bylo nad nulou, těch +5 bylo úplně superka :dizzy_face: a už se těším na vyšší teploty, tý jo až bude +20, to bude orgáč :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Mišuuu :grinning: :grinning: :grinning: , mně přijde, že se mi vynechává klávesnice (to teda neomlouvá válnici :grinning: ) páč já tam už spoustu překlepů opravila..... a bude hůř, komp půjde do reklamace a já tu budu mí NB :sweat_smile: no až budu psát na tý pidi klávesnici, no to se teprve dozvíte nová slova :sweat_smile: :pensive:

ha, ha program v leže měl být pro mně :grinning: Vendu v leže neudržím ani náhodou :sweat_smile:
jako ono Vendovi nic jinýho nezbývá :pensive:, pže je mně je vážně nic moc :sweat_smile: no dopo byl cvičit a pak na krátký prochajdě, tak to není tak zlý :grinning: celej den doma by bylo na oběšení asi u obou :sweat_smile:
8. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
bré ranko,

tak nakukuju než půjdem s Vendou zalehnout :grinning: vstával se mnou v 5:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale pak se s taťkou váleli v pelíšku,tak doufám, že dnes usne :sunglasses: dneska by se to fááákt hodilo:grinning:
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Eví to je co 5.45 to jsou šoky... u nás dnes vstávání v 6.40. Ale měla jsem ho asi od 4 v naší posteli :angry:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Olí, on ho vzbudil můj budík :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
tak Venda spí a já nemůžu usnout :unamused: hmmm, to večer usnu asi už při zprávách :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Eví to znám, i když teda poslední dobu, když chci , tak jsem tuháč hned.
9. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
A to nejsem ani těhu, to když budu podruhé těhu a Jájošek k tomu, to budu jak zombie :grinning:
9. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahooojky

Evíku, no na notebooku je klávesnice fakt blbá :sweat_smile: až ho jednou :grinning: budeme mít taky, tak taky budu bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hele holky, já jsem poslední dobou taky utahaná jak kotě, myslela jsem min.týden, že je to z práce, to časné vstávání a celodenní kolotoč, ale asi ne :grinning: včera jsem hodila :grinning: Daníka samotnýho do pelechu v půl 9 a pak jsem u telky na sedačce na hodku zacvakla, pak jsem se šla umýt a lehnout a usnula jsem opět hned...tak asi jarní únava :grinning:

Jinak dnes byl asi nějaký divný den, pže Dan byl taky od půl 7 vzhůru, ale jako hodný kluk mě nechal do 7:15 spát :sunglasses:

Dnes nám přišly od policiie dopisy, Petrovi jako účastníkovi nehody a mě jako majiteli auta, že máme právo podat na toho kluka trestní oznámení..já jsem teda pro, ale Petr nad tím nějak dumá :angry: já se teda divím, když kolem toho bylo takového oběhávání, zařizování, tolik benzínu proježděnýho, shánění jinýho auta, účet za tel.máme za ten měsíc za 1200,- jindy za oba 350,-..takže já to na něj prostě podám!!!!!!Co myslíte???
9. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj Miško,

tak to já neumím psát na normální klávesnici, pr jsem zvyklá na noťas :slight_smile:

S tím trestním oznámením - k čemu to je dobré? bude muset uhradit ty výlohy?
9. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
tak jsem na chvilku usnula, ale drozd se vzbudil a spící máma ho nadchla tak:grinning:, že si chtěl hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
já mám jarní únavu už od listopadu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišulí, on by spal klidně ráno vstal, ale nemohl vydejchat, že mu vstává maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: s taťkou pak leželi do půl 8 :grinning:
já bych asi trestní oznámení nedala, ale rvalo by se to ve mně....fakt nemůžu říct...asi bych ho podat nechtěla (nemám takový věci ráda), ale z principu (mám ráda spravedlnost) a pod tlakem okolí, bych ho asi nakonec podala....
9. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
No Olí, to právě nevíme, co vše to obnáší, já to pořádně ani nečetla, pže jsou tam samé paragrafy apod.Zatím to vypadá, že všechno bude hradit pojišťovna z jejich pov.ručení..jako ušlý zisk, že je Petr na nemocenské, bolestné, nahlásíme ještě roztržené džíny, boty, rozbitou autosedajdu....ale tohle je spíš kvůli tomu, že bude mít třeba podmínku, či sebraný řidičák na nějakou dobu....jak jsem vám psala o té kámošce, co v lednu bourala - její vina, tak právě ta poškozená, to na ní taky podala, zatím jsem se zdenou nemluvila, ale právě že to vypadá na podmínku....

Olí, tak už sis rozmyslela ten datumek návštěvy????Počasí vypadá, že bude moudré a má být nad nulou!!!
9. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Miško muž se zatím moc na odjezd netváří, když vidí to počasí. Ale já počítám, že v sobotu odjíždím k našim. A návštěvu třebas út nebo st? Spíš jak se to hodí Tobě?
Je u Phy sníh nebo ne?
9. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.