• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
na opačném konci Phy než bydlí Miška sníh není:slight_smile: dnes jsem prověřila trasu :grinning: :grinning: :grinning:

jo a nepochlubila jsem se, že se mi losůsek náramně povedl :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak to je fajn.

Ještě potřebuju aby nebyl na dálnici na Vysočině a odjezdu nebude nic bránit :slight_smile:

Mě se dnes omáčka moc nepovedla :frowning2:
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Eví, tos mi moc neporadila teda :grinning: tak asi smýšlíš jako Petr, já v tom mám jasno, prostě jel jako prase, taky mi mohl Petra klidně zabít(i když to, že nebyl připoutaný byla P.vina) ale mohl vylítnout z auta a to spadnout na něj a bylo... :unamused: a prostě to vědomí, že na něj nikdo nic nepodá a on bude zase žít stejně jako před tím, pohoda klídek, zase bude jzdit jako prase, když se mu za to po prvé nic nestalo, to prostě pro mě není přípustné :pensive: :sweat_smile:

Olísku, tak se sněhem tady u nás si hlavu nedělej, tady jsou všude silnice krásně suchý, jde spíš o tu Vysočinu!!!!!
9. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Miško jestli jel jak hovado, tak bych to podala.
9. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
tak to je dobře, že u vás sníh není. Radši se ptám Vás, pr zeptat se dědy, tak ten mi klidně řekne, že je u nich +20 jen abych přijela :grinning:
9. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Si teda myslím, že snad když pojedu v sobotu v poledne, tak bude teplo a silnice bude i tam ok. Doufám. No ale kdyžtak je to jen kousek přes tu Vysočinu, tak pojedu pomalu, hlavně aby to do mě nenapálil nějakej kokot.
9. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Miško, když to je to proč bych váhala :wink:
jako pro mně byl trest už to, že jsem nabourala (sedla jsem si za volant vzteklá, unavená a prostě jsem nedávala pořádnýho majzla...i když stejnou chybu bych nejspíš udělala zas, páč to auto jsme neviděl ani jeden....no a to, že se nic nestalo bylo jen štěstí, pže tu Fabču náraz odhodil až k přechodu....)
a dost dlouho jsem se vyrovnávala s tím, že jsem svoje milovaný auto bouchla, mmch tou křižovatkou jsem dodnes neprojela a ani už nikdy nepojedu(radši si třičtvrtě kilometru zajedu :sweat_smile:)
-další trest byl finanční -pokuta 3500, od pojišťovny jsem dostala kulový a ještě jsem měla malus jako kráva- a dostat k tomu podmínku, tak se přiznám, že bych si už nikdy za volant asi nesedla :pensive:

ale uznávám, že já jsem pako, který se dokáže trápit kvůli blbině dost dlouho a vše si bere....
vím, že spousta lidí takovejch není!!! a je spousta pitomců, který si zaslouží i mnohem horší trest než je podmínka
9. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
jo a jestli mám ve své slohové práci :grinning: překlepy, tak soráč, páč mi to teď myslelo rychleji než psalo a snažila jsem se to napsat nejmíň zmateně jak to jen šlo :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Eví já zatáčkou,kde jsem bourala projíždím velmi pomalu :sweat_smile: .
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Olí, já tamtudy prostě nezvládám projet vůbec :sweat_smile: když tam musím, tak odbočuju doprava(a pak si dost zajedu a tep mám asi 200 a tlak hraničící s hypertenzní krizí :grinning: ), ale kros doleva přes dva a dva pruhy prostě nee :pensive:
9. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
No mě nic jiného nezbývá, naštěstí tam nejezdím často, ale vždycky koukám na ten hřbitov, kterej je 200 metrů od toho pole, kde jsem skončila :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Olí, jsi mně utěšila:slight_smile: nejsem jedinej pakouš :grinning:
tys skončila v poli u hřbitova? :sweat_smile: cos dělala?
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Eví jela jsem jak hovado (prý... :grinning: :sweat_smile: ), to jsem měla ještě škodovčičku 130. Jela jsem za přítelem no a asi jsem jela rychle no, pr jsem dostala smyka a auto se řítilo doleva do svahu (to by asi dopadlo hůř), no ale jsem to nějak strhla nebo nevím (to si nepamatuju), nakonec jsem jela doprava do pole - nejlepší bylo já takovej pocit - ty woe...já jsem v poli a najednou jsem se otáčela přes střechu (to jsem vůbec nečekala)...auto na odpis, mě se nic nestalo. Díky bohu i pásy ve škodovčicce mě udržely. Od bouračky by mě ani nenapadlo si nezapnout pás, i když jedu jen kousek. Ironie byla, že chvíli potom jel na kole pán, který mi to auto prodal :sweat_smile: Byl trošku smutnej :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Olí, takže taky z pr*ele klika :sunglasses:
já se taky poutám, i když třeba jen přeparkovávám auto (tj.popojíždím pár metrů)
no nic milostpán konečně dosvčil, tak jdem ven :grinning:
9. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
U nás se ještě chrupe, ale za chvíli ho budím. Jedeme ke Klárince a ostříhat.

Eví jojo klika jako blázen.
9. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Eví, slohovka ok :grinning: hele a Ty jsi se taky jen rozjížděla, viď???A vážně to byl tak silný ten náraz, i když jsi jela na dvojku??on právě taky tvrdí, že se jen rozjížděl, ale nikdo mu to nevěřil, protože to musela být šílená rána, když Petra vystrčil přes protisměrný pruh a ještě se převrátil na střechu do pole....
Mě třeba sere i to, že ani k Petrovi neběžel :angry: Petrovi to přeci muselo nějakou dobu trvat, než z toho auta vylezl, pak ještě musel kus pěšky polem ve sněhu, na tu silnici a oni stáli u toho svého auta, čučeli jak to své nabourali a to, že je někdo v poli, je zjevně nějak nebralo :angry: kdyby Petra řízlo sklo do krku a měl tepenné krvácení, tak stačí chvilka, když mu nikdo nepomůže a bylo taky vymalováno :pensive: prostě já to vidím asi moc černě, ale přeju mu to :pensive:

Olí, taky hezký story teda :frowning2: já měla akorát tři malé defekty :grinning: první když jsem ladila rádio a zajela jsem téměř do pangejtu :sweat_smile: naštěstí tam byly trsy trávy a auto začalo natolik skákal, že jsem to strhla a vrátila se zpět na silnici :grinning: to bylo s felindou(tou teď nabouranou) když byla ještě mamky a bylo to celkem drahé auto v té době :grinning: :grinning: pak když jsem měla čerstvě řidičák, tak jsem vyjížděla z řady aut a jedno jsem šmrncla podběhem u kola, třetí, to bylo už horší :sweat_smile: jsem v práci zacouvávala na místo a ono tam stálo auto :sweat_smile: :grinning: taky jsem ho vůbec neviděla :sweat_smile: a vlastně ještě čtvrtý, ne má vina, nabořil mě kluk s avií, když jsem pouštěla bus ze zastávky..

My jdeme ke kámošce, zase přijede kadeřnice, ještě není v tom novém salonu :confused: :confused:
9. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
Miško, písnu Ti to do IP:slight_smile:
9. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Miško, tak máš v Ip román :sweat_smile: :pensive: kdyžtak čti jen poslední odstavec :grinning: :grinning: :grinning:
jo a když jsem měla řidičák asi 2 měsíce, tak jsem "šmrncla" úplně stejně jako Miška auto stojící vedle mně na parkovišti(naštěstí kolegyně :grinning: ) ovšem udělat Fordem šmrnc do hyundaye obnášelo vyměnit celé dveře ( Ford měl lehounce odřený místečko nad světlem :sweat_smile: ).
pak jsem taky skončila v příkopě (mělkým) na náledí :grinning: prostě tam už někdo skončil, byly tam vyjetý koleje v ledu a Zmuchlánek místo toho, aby projel zatáčkou pokračoval těma kolejema :grinning: no já jsem jela asi 10km/h v hodině, příkop byl mělkej, takže vše ok :grinning: jen vycouvat bylo trošku náročný, páč mně ty koleje nechtěly pustit jinou cestou:grinning: :grinning: :grinning:

jo a kdybych se měla rozepsat, kdo všechno naboural auto mně :angry: tak je to další román :angry: 2x Zmuchlánek stojící na parkovišti ( v jednom týdnu to schytal zezadu i zepředu), 1xMůru neobjel na parkovišti před naším domem kamion :sweat_smile: a drobný kosmetický vady nárazníku při parkování ostatních :unamused: ty neřeším vůbec
9. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
jo a přišla jsem na ty překlepy - místo backspace si občas zmáčknu insert a pak mi vypadávaj písmenka páč se přepisujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
tak mám za sebou prezentaci tupperware- čekala jsem na tebe Míšo :grinning: bylo to dobrý sice nás bylo málo tři holky mi odřekly, ale je to dobrý zboží mám zadarmo dvě krabičky a nůž na zeleninu, ona jedna ta krabička stojí třeba 250,-objednala jsem si šejkr a příště je v akci miska na kynutý těsto speciální že se víko vyfoukne až to vykyne, tak tu si objednám jsem na to zvědavá..celej den jsem měla kalup jsem ráda že je klid, ted potřebuju ještě žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Evísku, díky za román, poctivě jsem ho přelouskala celý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi dobrá, že jsi tak hezky na vše reagovala!!!taky si myslím, že nejdůležitější je ihned běžet k tomu druhýmu, zda je ok a ne se kochat vlastním nabouraným autem :angry: když to celé způsobím sama :angry: tchýně má kolegyni a ta syna u PČR, má teď schůzi, ale pak mu ta kolegyně zavolá, ať nám poradí, jak postupovat :wink:
Eví, no jo japonský auta jsou na ty ťukance nejlepší :grinning:já právě měla Mitsibishi Colta, jak do mě nabořila ta Avie a tenkrát jsem na tom vyrejžovala fakt slušný prachy, měla jsem zaražený kufr dovnitř, bejvalej byl automechanik, takže to opravil podomácku :grinning:a já dostala 20 tis.od pojišťovny :sunglasses: :sunglasses:když si vezmu, že tohle jsme dostali teď za zdemolovanou feldu... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Jani, no vidíš, já na kurz nedorazila, já byla u kadeřnice :grinning: jsem ráda, že jsi spokojená a na kynoucí misku jsem taky zvědavá, hned jak jí vyzkoušíš, tak poreferuj :wink:
9. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
jasan, kdÿbys chtěla chtěla někdy, tak si to klidně přese mě můžeš objednat.ta miska ted bude za 350,- jinak stojí asi 600,- to bych nedala tohle jde,a jeslti to fakt funguje tak to za to stojí,jsou tam hezký věci ale když jsou v akci tak se vyplatí jinak je to drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Bré ranko,

Miško nemáš zač:slight_smile: ono to šlo shrnout do jedný věty :grinning: , ale to já neumím :grinning: :grinning: :grinning: v tomhle jsem hrozná :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, a v čem je ta mísa převratná, když stojí tolik peněz? :confused: bych za misku nedala ani těch 350 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojky,
tak jsem si pochvalovala jak je Jarýs hodnej dneska venku, hezky šel pěšo, i za ruku a po kraji a prostě paráda... a na závěr zaběhl se schovat do smrku, pořád mu říkám, ať tam neleze... no nechtějte vědět jak vypadá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
10. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
olí, to říkám furt:grinning: nechválit :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
jojo :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
hurá už je středa, tak už jen čt a bude pátek páteček :grinning: :grinning: :grinning: tralalááá :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
juchuuu, jsem jak Zuza, už se taky raduju.
Jo a hlásím, že my máme daně v této výplatě :wink: :wink: :wink: :wink:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
evi- převratná je nejvíc asi tím, že je značková :grinning: je to dražší, ale mě to za to stojí, pže v obchodě jsem na nic takovýho nenarazila a jelsti to fakt bude fungovat, tak je to dobrý!

já tady měla tátu na oběd, za chvíli dojde kamarádka a zítra v noci nám jede táta domů nějak to uteklo jak pořád něco dělám :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Olí, tak to budeš utrácet ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, jako chápu, že platíš značku :grinning: , ale nechápu, v čem pomůže mísa(drahá nebo levná) v kynutí těsta ...ber to jako normoš otázku, já fakt nejsem s vařením kamarád :grinning:
10. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.