• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví no nevím, kolenovrt mi to určo nedovolí :sweat_smile:

Mě by to taky zajímalo s tím kynutím
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Olí, mně taky ne:slight_smile: i když právě Vendovi objednal brusle:grinning: nakonec ty dražší :sweat_smile:
ale u nás se utrácet stejně bude:slight_smile: potřebujem udělat dětskej pokoj :grinning:
10. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
hele mě taky proto si to kupuju :grinning: nevím má to nějakej speciální uzávěr a když to těsto nakyne tak se mísa vypoulí a ten uzávěr se nadzvedne a takhle se prý pozná že je to těsto akorát, pak vám dám vědět až to budu mít a budu v tom dělat ju?

kačí mi tady od rána běhá bez plín ted jsem jí šoupla do pelechu od rána nečůrala tak jsem jí jí musela dát aby jí nebolelo bříško, jeslti to nemá psychický..a najednou rána já tedy píšu a málem jsem si krupla a kačí vyletěla z pelechu a práskla dveřma, já se tady soustřeídm na spaní a málem mě švihlo :confused:
10. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
budete spávat v obýváku jo?
Mě už točej ty hračky všude, taky bych chtěla aby měl Jajda pokoj sám. Ale manža do obýváku nechce
10. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Jani, ok:slight_smile: děkuju:slight_smile:
to by mně taky šlehlo :grinning:,
Olí, budeme muset no:slight_smile: všichni se do ložnice nevejdem :sweat_smile: zatím je to dost nedomyšlený(není, kdy přemýšlet a probrat to, kdyžvečer padám za vlast:frowning2:)
10. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jani to tu někdo na koníkovi řešil, že holčička než by se vyčurala do nočníku, tak nečurá, až do plíny. :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
Jani, kolik toho od rána vypila?
10. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
měla talíř polívky a čaj ale tak půl hrníčku ale polívky snědla dost..taky jsem to právě slyšela že některý děti nečůrají, ted jsem jí jí ale dala a stejně nespí šaškuje v postýlce a lítá sem za mnou..ale na nočníku taky moc nechce sedět, sedne si za úplatek, když jí pustím pohádku něco jí dám, asi na to fakt není zralá..

Evi- jsem zvědavá na vašíka s bruslema to u nás dlouho asi nehrozí :grinning: jinak s tím spaním až my budeme mít mimi tak jsem taky zvědavá, máme 2+1 my spíme v ložnici jindra v obýváku tak nevím kde bude mimi nebo kačka aby se navzájem nerušili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
hola hej :grinning:

Eviii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku no nekeceeeeeeeejj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co??Sem zvědavá jak sviň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak my daně samozřejmě v této výplatě nemáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale už mě to neva jako :grinning:

Jani bobinek :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
ááá dvojče dvojčecí se ukázalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, taky máme 2+1 :wink: těch tekutin měla stejně jako jindy? třeba se jí fakt nechce:slight_smile: ale asi bych to s tím nočníkem nehrotila....ona na to přijde až bude chtít:wink:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
ona moc nepije dohání to hodně právě těma polívkama víš? pije víc ale než dneska asi jí čaj nechutná zkusím jí udělat štávu..nočníkování mě zabije,včera mi jindra řekl když volal z hor, at než TupperWare radši naučím kačí čůrat blboun jako kdyby to bylo lehký nevím co si ty chlapi myslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi- my plánujeme někdy barák tady je to malý ale kdy to otázka :grinning:
10. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jani, Jindra no comment :angry: asi bych mu Kačku na pár dní nechala a může vyzkoušet své vyučovací schopnosti :sweat_smile:
my taky plánujem jiný bydlení, máme rozhozenejch pár sítí, ale zatím nás nic neoslovilo (asi máme dost vysoký nároky)
10. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jani s nočníkem nezoufej. U nás to taky nevypadá :frowning2: a nevím nevím kdy mu to docvakne.

Zuzáčku no bomba, nečekala jsem to ani náhodou :grinning:
10. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Evi- JIndra měl mít Kačku k babi na víkend ale nesnáší cestu autem, je jí zle, tak nikam nejeli, pže se bojí s ní a i aby jí zvládl on ví že je čiperka, to víš že si to uvědomuje,ale neřekne to moc nahlas..
10. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahojky kočky moje :dizzy_face:

já už večer padla za vlast :grinning:a tak jsem ani nehodila omluvenku, že jsme celý den u mamky babi a dědy v Pze :wink:hezky to uteklo.Dopo jsme se byli projít a zabrousili na dětský hřiště, pak k babí na oběd, pak šel Daník s petrem spát k mojí mamce a já šla s babi do DBK kouknout na závěsy do ložnice, už je ráno poněkud brzo světlo a je mi to nepříjemný, když mám hlavu proti oknu :sweat_smile:no a úspěch veliký :dizzy_face:Koupily jsme ve Scan krásnou látku, měla 70% slevu, takže místo 950,- jsem platila nějakých 270,- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:takže pohoda, pak ještě 200,- za borduru a nitě, tak se už těším, až to babča ušije :dizzy_face:

Olísku, taky bájo, že máte daně už teď :dizzy_face: musím říct Petrovi, ať večer jikne na účet, zda už to taky náhodou nemá :fearful:
10. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
bré ranko,

Jani, já to nebudu ani komentovat :sweat_smile:
Mišulíno, tak to jsi dobře pořídila:slight_smile:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
ahojky,

zapomněla jsem hodin omluvenku, ráno zubař. Pak návštěva kamarádky. Testla jsem jízdu ve sněhu na pouze posypaném povrchu a dobrý. Ráno jsem se teda do PV klouzala na neposoleném a neposypaném, to se mi teda moc nelíbilo...ale v poledne určo dálnice posypaná bude. Hlavně v sobotu ten hnsu bílej určo roztaje už :slight_smile:

Zuby dobrý. Řval ale to je normálka. Ptala jsem se na ten předkus a má ho teda, ale jestli už nemá dudlík, tak pohoda, že se to nejspíš spraví. Tak jsem ráda.
11. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky,

kde jste??? :dizzy_face:

Tak holky, ten syn tchýniné kolegyně řekl, že to podat máme, že pak bychom neměli nárok na nic :fearful: a dokonc ten vyšetřovatel je jeho kámoš, takže mu zavolal, řekl, že jsme od něj a Petr tomu vyštřovateli ráno volal a domluvil se sním a v úterý za ním jede osobně a udělají rovnou i výslech :sweat_smile: takže se to zase trochu hne :wink:

Eví, Olí takže co úterý???????????????????V pondělí mi má dorazit kolegyně s klučíkem a ještě jedna kolegyně, ta Vlaďka, se kterou dělám, takže bych řekla, že po, út do práce nejdu..co vy na to????????

Dneska mám náladu pod psa, dostala jsem to a jsem nevrlá jak pes :angry: ráno jsem byla na nákupu a k obědu jsem udělala roládku od Family frost s kaší :wink:
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Miško úterý je ok :wink:
Já jsem dnes taky k.o. Včera jsem byla po sto letech na squashi a večer jdu do Slenderu, to mě zabije. Ale nabídka squashe byla tak lákavá a Slendr se mi už rušit nechtělo. Tak musím opatrně večer :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Co je slender????????????
Tý jo na squashi jsem nikdy nebyla ani mě to neláká :sweat_smile: :grinning:
Tak super, mě by to úterý moc bodlo!!!!!!Evís mohla úterý nevíš???
11. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Miško kukni sem - chodím na ty rekondiční stoly, Orbitrek a Rolletic. http://www.slender-club.cz/rekondicni-stoly.html

Já squash miluju, ale fakt dlouho jsem nebyla, pr nebylo s kým.

Jo Eví myslím mohla v út.
11. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jo a od 1.3. mažu pinďu tím betacortonem U a zdá se, že to zabírá :sunglasses: :sunglasses: na spodní straně pindíka už je to krásně odlepené, ještě ta hormí část a bude to ok :dizzy_face: :dizzy_face: máme ještě čas, má se to mazat měsíc 3-4x za den :wink:
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Miško super. My už nemažeme, jen stahujeme a taky se to lepší každým dnem.
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Hm, ten slender je zajímavý :sunglasses:
Tak bezva, že je pinďa taky lepší, ale kdyby náhodou to nešlo, tak určitě řekni Dr o recept na tuto mast!!!!!
11. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Miško my jsme měli mastičku na to a pomáhala, ale maže se jen 6 týdnů. Kdyžtak nám ji napíše třebas v těch dvou letech ještě pokud nebude pokrok. Ale jak říkám, je vidět, že to povoluje samo.

Já hlavně čučela v tom Slendru jak blázen, že se namakáš i když ti pomáhaj ty stroje a druhý den cítím břišní svaly, bomba.
11. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
ahojky,

Miško, v út můžu:slight_smile: jen asi nestihnu koprovku :pensive: v po budu celý den pryč(dopo cvíčo, odpo kontrola s dědou), takže by byla od neděle :sweat_smile:

já jsem věděla, že Olí bude u zubáka :grinning:(tj, že tu nebude nikdo :grinning: ) tak jsme si s Vendou udělali výlet do centra tramčou:grinning:, za hodinku přijde babí:slight_smile: tak ho zabaví a nebo možná půjdou ještě ven :grinning: a já půjdu spát :grinning:
11. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
AHoj Eví, spaní závidím, já mám dnes smolíka.

Dítko tu jezdí na koštěti :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
Olí, ještě není, co závidět :grinning: možná ani neusnu a pokud se jim nebude chtít ven, tak mám smolíka taky
:sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
jo a chcete vědět jaký jsem pako?:grinning: dneska jsem zjistila, že máme poslední plínu :sweat_smile: já je normálně zapomněla koupit :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Eví to je jak u nás, my máme poslední čtyřy - ale jen proto, že se mi nechtěli kupovat za draho a zítra jedeme do Brna, tak se stavíme ve Vyškově v Hypernově, bo maj akci.
Takže dnes je v látce zase Jája :grinning:
11. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.