• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
fuj čtyři
11. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Olí, já ale kolem plen šla:slight_smile: a v akci je měli :grinning: ještě jsem si říkala: to máme, to kupovat nemusím :grinning: No blbka no:slight_smile: tak jsem nějaký koupila v dm:slight_smile: mně už je jedno jaký jsou :wink:
tak jsem zjistila, že je dnes z¨ápis do školky, tak to půjdem zkusit - myslím, že šanci k přijetí do školky nemáme, ale aspoň to okouknem a budem vědět příští rok co a jak:grinning:
11. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Eví jestli máš ty DM Babylove, tak ty jsou fajn.

My teda zakotvili nakonec u Pampers, pr jsou hodně měkkoučký a ty naše tlustá stehýnka nejsou pak otlačené :grinning:
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
jj, babylove:slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
ahojky,

EVi- na zápis jsme taky chtěly jít ale máme přijít za rok ještě jsme malý takže vy asi taky ne? a ty budeš dávat Vencu do školky na celej týden když bude mimi nebo jak to uděláte?

my byly s holkama s koně sednout a v dětským centru a jsem k.o. před chvílií jsme dorazily, bylo to hezký ale od rána jsme byly pryč a jsem ráda že jsme doma!

v dm taky občas kupuju plínky, ujde to!

dneska se nám vrací tatka, hip hip hurá, někdy k ránu by měli dojet :wink:
11. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Kuk

jen na skok, koukám, že je tu Evís s jednou plínkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák Vašík :grinning: :grinning: :grinning:
To je supr, že út můžeš!!!!!!!!!!A s kporovkou si hlavu vážně nedělej :sunglasses: :dizzy_face:

Jani, my jdeme k zápisu 15.4. jindy jít nemůžu, pže další zápis bude zase v březnu/dubnu 2011 a to už musím mít Dana tři měsíce ve školce v tom 03/2011!!!!!!!!!!!!!!!
Budu se snažit, aby chodil už od září 2010 na 4 hodky a od ledna 2011 na celý den :wink:
11. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Miško, jen si ze mně dělejj prdelky:grinning:
hlavu si dělám, pže jsem Ti jí slíbila:frowning2: no ještě mně napadlo, že bys vlastně na koprovku mohla někdy přijet :grinning: aspoň Tě zas nepotáhnu do krpálu na nechutnej oběd :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,chtěla bych na pár dní v měsíci, aby chodil (zvyknul si on a hlavně já)
prostě když to vyjde budu ráda, ale když ne tak se svět nezboří, pže vím, že je spousta mamin, který školku potřebujou víc než my :sunglasses:
11. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
jo a zítra nebudu- jdu na ko a pak k mamce:slight_smile: písnu večer:slight_smile:
11. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
tak se musím pochlubit se žhavou novinkou kačí chodila s holou prdkou a poprvé se sama od sebe vykakala a vyčůrala do nočníku, sice byla zděšená jak to viděla nevěděla jeslti je to dobře, ale já měla radost větší než ona :grinning: tak jsem zvědavá kdy se nám to zase podaří
11. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning:
no jasně, tak až pojedeme k vám, tak navaříš :sunglasses: i když teda budu muset vzít něco Daníkovi, pže by tě asi už neměl po koprovce rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli zítra něco bude u Dr vidět, tak hned piš sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jasný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, no bezvááá :dizzy_face: vidíš, že na to prdelka přišla :sunglasses: já myslím, že prostě ty dva roky jsou u toho nočníkování rozhodující, že to fakt už krásně pochopěj :wink: :sunglasses: :wink:
11. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
Mišíí, ok písnu:slight_smile:
Daníkovi, kdyžtak uvařím něco jiného:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Jani, no vidíš!!!
11. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
no jo ale měla holou prdku a to jí nemůžu nechat běhat takhle, ted má pyžamo a nemá plínku ale když byla bez kalhot tak jí to třeba přišlo samozřejmý a takhle s kalhotama nevím ale bojím aby bez nich zase nenastydla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
tak kačí se i vyčůrala ted než šla spát, já mám takovou radost ale je to stejně předčasný to je jasný ale je to pokrok!! :dizzy_face: měla pyžamo, tak jsem jí sundala kalhoty a posadila jí a vyčůrala se já to vylila a kačí spláchla a měla hroznou radost a pořád splachovala :grinning:
11. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Eví taky chci sms :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
dobrý ráno :wink:

tak nočníkování se zatím nekoná jsem se včera asi namlsala ale byla to předzvěst že by se něco už mohlo dít, chodí s holou prdkou sedá na nočník ale nepije moc takže zatím nic.táta nám dojel na 5h ráno tak koukáme na školku a jdeme ven at může spát :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojky

Jani, to bude dobré neboj!!ty začátky u nás taky byly takové nijaké :wink: však za chvíli to Kačka zmákne!!!!!!!!!!!

Tak my byli dopo v krámě, potkali jsme jednoho kamaráda, tak jsme šli na hřiště a kluci se vyblbli, pro Daníka jsem měla ze včera tu kuř.roládu a kaši a ještě, že tak, už venku začal fňukat a bulet a že má prý hlad :sweat_smile: tak jsme jeli honem domů a ještě v šusťákách baštil oběd :grinning: a ve 12 už chtěl jít spát :confused: zase byl dnes od půl 7 vzhůru, to světlo ráno mě štve :angry: už abychom měli ty závěsy!!!

No a nám s P.jsem udělala smažáček :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byla prasárnička, ale bez hranolek, udělala jsem šťouchaný brambory a zel.salát, aby to trochu zdrvaě vypadalo :grinning:

Venku je zase dost kosa a zase má o vík.nasněžit :angry: :angry: :angry: :angry: to mě teda fakt už sere :angry: snad nenasněží nějak moc, aby ten náš sraz neodpadl :confounded: :frowning2: :unamused:
12. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahojky,
Miško téda, takovej hlad měl Dáňa... :grinning:

No ten sníh mě s..., kurňa doufám, že to do večera roztaje a do zítra nic nenapadne. Jinak je to ve prdelce... když jsem četla na Novinkách těch bouraček na D1....ale to bylo večer jak to namrzalo no. No uvidíme...
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
A ráno jsem na netu hledala nějaké firmy, které montují do zad.nárazníku toho parkovacího asistenta, teda ceny se dost liší :confused: a zase nějak moc firem na to není :confused: :confused: ale už mám asi vybráno :dizzy_face: sice na Pze 7, ale ceny byly nejnižší kolem 3500,- + 1000,- za nastříkání do barvy nárazníku, tak to dnes předhodím na skouknutí Petrovi a půjdu do toho :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak to není až tak strašný ta cena.
12. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Míšo my taky máme toho parkovacího asistenta, nevím teda za kolik dělali nám to rovnou v salonu jdou i s kamerou prý..

tady taky začíná sněžit, a když koukám do těch oken tak je musím zase mejt, jsou zasvinění jak tam kačí stojí a slintá to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já mám už na zítra knedlíky, špenátek dodělávám polívku, mám buchtu ze včera teda už a zítra udělám jen králíka jsem šikovná co? :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jani to jo teda. Já na to vyvařování nějak nejsem :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Kuk:slight_smile:

Miško, smažáček :dizzy_face: já dnes měla svíčkovou od maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak se jmenuje ten servis? v jednom na Pze7 byl tchán s galaxií a pěkně mu tam pokaňhali alarm - auto přestalo zamykat a samo to ani nechtěli uznat...Ale je fakt, že to by si asi Petr pěkně ohlídal, viď? :grinning:
jinak ta cena je dooost slušná:slight_smile: mně bohatě stačí ten zvukovej :grinning:fakt mi to usnadnilo dost parkování (a to z auta vidím na rozdíl od octávky :grinning:)
jo a neboj, nepřehnala jsem to:slight_smile: ani jsem neměla v úmyslu kupovat toho moc :wink:

Olí, taky mně ten sníh štve :unamused:
12. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Jé EVís je tu :dizzy_face: Evíku, je to Topra v Holešovicích..no tohle by asi Petr neohlídal, když by u toho nebyl :unamused: tak dík, že mě varuješ :wink: :wink: :wink: snad to není ta firma :fearful:
To je dobře, žeš to nepřehnala, co jsi koupila???? :dizzy_face:

No a já díky smažáčku zůstala doma :sweat_smile: neboť mě začal bolet břuch a já se začala bát, že to bude zase srajda :sweat_smile: no ale zatím dobrý, tak alespoň uklízím a venku mrzne Petr, kyš, kyš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no šikula, já zítra taky budu dělat špenát :wink:
12. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
Miško, je :sweat_smile: já si říkala, že to bude ono, pže maj super ceny!!! oni provedli něco s pojistkama, baterkou a auto najednou nezamykalo všechny dveře!!! no Tom to pak dal dohromady, ale nervů je to stálo dost!!!
možná bych si od nich nechala podepsat, že auto předávám ve stavu, že zamyká atd(to co souvisí s elektrikou, páč do tý pohrabou....)
nekoupila jsem nakonec nic:grinning: :grinning: :grinning: měla jsem tašku plnou vejslužky od mamky, tak se mi nechtělo to táhnout do krámu :grinning: zítra je taky den, ne? :wink:
12. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
já když mám čas, tak mě vaření i baví ale musí bejt ten čas :grinning:

tak kačí si sedla sama na nočnajs a vykakala se, kroutila se, tak jsem jí posadila utekla a pak sama sedla ale když vidí tak brečí co tam je..ale pomalu nám to zapaluje ale má holou prdku..
12. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
a smažák bych si taky dala, my jsme včera byly s koníkovkama z kolína si sednout a já si ho chtěla dát, ale kačí má ráda maso tak jsem objednala maso a kačí nejedla tak jsem si ho dát mohla :angry:
12. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
No Eví, to mě po*er :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak já měla takovou radost, že jsem to našla tak levně a ono tohle :confounded: ale teda alespoň, že vím, že nejsou moc ok, to bych byla teda nadšená, kdyby to za ty prachy nefungovalo :angry: díky, díky!!!!!!
Tak to je škoda, že jsis neudělala vůbec žádnou radost :pensive:

Jani, no vidíš :dizzy_face: tak holt začnete nočníkovat s holou prdkou a za týden už to půjde i s teplákama :sunglasses: jaký máte auto, že máte toho asistenta a máte ho od začátku nebo jste si ho nechali dodělávat?????
12. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Eví, Ty už to máš v pase :dizzy_face: teda snad to fakt nakonec nevyjde jinak :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: a máš i jinej termín???? :confused: nebo jsem zase mimo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Miššíí, ad asistent IP :wink:
hele zítra už nebudu tak hrrr na nakupování:slight_smile: tak to aspoň tolik nebude stát :grinning:
12. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.