• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
já bych chtěla druhý asi až budou malýmu tak 4 nebo 5. Rodičák chci na 3 roky a pak na rok do práce aspoň.
16. lis 2008 v 16:01  • Odpověz
no já chtěla dycky rozestup tak 3-4 roky,takže buďto tak nebo třeba taky jak píše Olča na rok do práce,zatím převládá pořád ten tříletej odstup,ale třeba budu chtít jít aspoň na chvilku pracovat :slight_smile:

JInak už jsem Vám říkala,že tu moji práci v dubnu rušej?!! :sweat_smile: :sweat_smile: jako úplně tady podnik končí,takže já se nemám kam vrátit :sweat_smile: :sweat_smile: no stejně bych tam nešla :grinning:
16. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
Zuzo, nic nedělej je neděle :grinning: :grinning: já jsem teď teda vyžehlila, ale už nic nedělám :sunglasses: :sunglasses: malej je zase venku na spinkání....
Jestli někdy tak za 5 let, na 2r.do práce a pak zkoušet, sice by byli už o hodně, ale to je mi šumák :sweat_smile: musíme mít hlavně dodělaný barák, abych na to druhé nebyla zase sama :angry: taky tchýně bude už v důchodu a musím zapomenout :grinning: :grinning: zapomenout na porod a ty první měsíce!!!!!Ale myslím, že už budu ve 33 tak pohodlná, že si raději pořídím psa :zipper_mouth: :grinning: :grinning:

Zuzo, taky tě milujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2008 v 16:22  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já Vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

psa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak si pak pořiď panenku baby boorn co jí budeš muset přebalovat a ona bude plakat a je to samý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
jj tak to možná,od té se dá odejít i na celé odpoledne :grinning: :grinning: Zuzo dala jsem do alba fotku, kde je trochu vidět ta bačkorka, ale tady na koni ještě hůř než normoš já doma na PC :wink:
16. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
jůůůůů ty jsou krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišuláčku promiň,ale jaká bačkůrka???Já myslela,že ponožku mu dáváš na pinďulku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né bačkůrku :sweat_smile: nebo to jsou ty jak je prodáváš?Já jsem mimo :fearful: :sweat_smile:

tak to se s náma m§žeš snažit už za dva roky,když porodíš Baby boorn né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak Mišulka už ví,že bude mít holčičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

bobci cca na půl hoďky vypínám pc,bobišek usnul,tak ať ho neruším :dizzy_face:
16. lis 2008 v 16:52  • Odpověz
No vždyť ses mě ptala, jaké jsme minulý týden koupili bačkorky..Ty hlavo zapomínací :sunglasses: :sunglasses: stejnak nejsou vidět...ponožku fotit nebudu, ještě by mě někdo udal :sweat_smile: :sweat_smile:
jj vypínej, já jdu zase dělat pro změnu papů, taťka dopracovat dole na stavbě :grinning: a přijede malý budha za chvilku :grinning:

Snažit se můžeme už v prosinci, za týden končím s HA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
16. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
míšo- no tak vidíš, s chutí do snažení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: proč končíš s ha? :confused:

my se chceme snažit asi za rok, tak jsem zvědavá..ted jsem nějak chytla druhou mízu :grinning: , tak jsem ze srandy řekla, že bysme se mohli snažit už ted a táta nechce :grinning: :grinning:

vidíš míšo, už jsi tak něhak zapoměla na to hrozný, vid? zrovna nedávno jsem o tobě přemýšlela, že už ani nenadáváš :grinning:

malý budha? :grinning: nám táta říká, že budeme mít koulařku, že hezky papá, ale kačenka brde krasobruslařka náhodou :grinning: a jestli bude se sportem po mě, tak se táta zblázní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
Jani, no jo, taťka je sportovec, tak bude asi katka trpět :sweat_smile: :sweat_smile: jak jí něco nepůjde :grinning:

Není to už strašný, už je to dítě, ketrý komunkuje, je s ním sranda, zabaví se sám..atd.já na ty mimina asi nejsem, teď už to bude jen a jen lepší a až mi bude končit mateřská, tak určitě budu v řiti :sweat_smile: páč se mi nebude chtít, jednak makat, druhak od dáni, to bude ten nej věk!!!!!!!

Končím, protože je za 1.strašně drahá a pak mě totálně sexuálně tlumí, nemám na to vůbec chuť a to mě sere a nejvíc taťku, že :sweat_smile: před Dáňou jsem jí taky 4 roky nebrala!!!!!A jeli jsme na přerušovanou, teď teda ten ovu týden pojistím raději gumičkou :grinning: :grinning: fakt netoužím narůst zase jako velryba, zvůášť, když jsem ještě ani nesplaskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:
16. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
Vám chci od včera říct, že jsem si barvila hlavu..no vypadám jak kokot, jak vevrka zrzečka, vůbec to ke mě nejde :sweat_smile: ale proč to píšu..Daník na mě furt včera koukal, koukal na vlasy a culil se :grinning: dnes mě za ně neuvěřitelně tahá, páč si asi myslím, že mám nějakou čepici, či co :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 v 18:25  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Daník si myslí,že máš čepici joo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tééda to si dal bobis chrupku :grinning: sem stihla udělat bábovku a bramborový placky s rajčátkem a sýrem :grinning:

Janiiiiiii Miška se chce začít,ale snažit v prosinci o baby Boorn :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:ona ho chce mít gumový to mimi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no joo,ale co mě to připadá srandovní,že jo,když dává Danečkoj na pindíka ponožku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak Mišul jaký bačkůrky minulý týden? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já mám fakt vokno?Ty je prodáváš?A nechceš je?A proč a za kolik? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak tady za mnou kamarádka co má čtyřletou holčičku taky jeli teď přerušovaně,že ještě mimi nechtěj no a hádej co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je v tom :sweat_smile:

Mišul ukaž čepiciiiiiiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Vlez mi na hrb, čepice nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už je to lepší než včera, je to už dost do červena...

wole :grinning: jsme byli min.SO koupit u Bati bačkůrky a Ty jsi tu křičela...jů bačkůrky, ukaž jaký... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo tak v tom smyslu, jsi teda fakt hlava děravá, kdyby byla alespoň na parádu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: prodávat je nechci, když je Dáduš nosí :wink:

Jsi šikula, tolik dobrot :dizzy_face:

No tak doufám, že přeruš.nebude u nás stejná, jako u kámošky :wink: snad to taťka umí, když 4 roky nic a pak to šlo hned při vpuštění potvůrek dovnitř :sunglasses: A my tak jedeme i teď, když beru HA, aby nevypadl ze cviku, víš :wink:
16. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
míšo- my taky takhle jedeme a nic, náš tatka je a byl v tomhle šikovnej i předtím :grinning: :grinning: , já nevím, jestli nemám ovulaci, ale mohla bych pořád :grinning: :grinning:

míšo- ukaž čepici :grinning: naše mamka když měla obarvíno, tak jí kačka zase nepoznala :sweat_smile:

zuzi- koukala jsem ještě na ty mobily, jak jsi našla, líbil se mi ten první, jenže pak jsem si všimla, že nesvítí a to my chceme, kačce se líbí jak svítí a aby mluvil a tenhle asi nic nedělá, ne? co bych taky chtěla za ty prachy, co? :confused:
16. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
no oni to taky dělali roky šikovně bez mimi v bříšku :grinning: :grinning: :grinning:

hele já sem chtěla vidět bačkůrky jo??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já vůbec nevim o čem mluvíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem blbounek :sweat_smile: ale já fakt nic nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak na parádu jí taky nemám,ale teď dva dny joo,docela :sweat_smile: mám takovej hezkej účes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak aspoň něco :sweat_smile:

si ty bačkůrky nech noo,když mi je nechceš dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ukaž čepičkuuuuuuuuuuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: červená ta bude supr :dizzy_face:
16. lis 2008 v 19:07  • Odpověz
Jani ten rpvní asi nesvítí,tak kup ovladač :grinning: :grinning: :grinning: ten je dobrej :grinning:
16. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahojky
holky čepice nebude :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
my dnes jedeme k mámě, tak budu až večer, hezký den :wink:
17. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
taky taky :slight_smile:

my nikam nejedeme, půjdeme ven, včera jsme nebyly :confused:

Zuzi- mkrnu v hračkách a dyžtak objednám ten ovladač, je dobrej za ty prachy, ne? :wink:

Kačenka vůbec nechtěla k ránu vstát, vstala pak v 7 byla přes hodku vzhůru a pak teda naštěstí usnula a vstávaly jsme v 10 :grinning:
17. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
Čus bus brambory :grinning:

Jani jasně,že je dobrej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišul nedělej Dáááášuuuu a ukáááž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já pořád nevim jako,ale dnes už asi poprvé po 11 dnech na prochajdu malou půjdeme nebo já nevim,jak to mám jako poznat,že už můžeme? :sweat_smile: kašlíček má pořád rýmičku taky,crčí,ale je to asi lepčí,tak jak to mám jako vědět?!!! :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: mám první mimi,to by mě měl někdo říct :angry: :grinning:
17. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
zuzo- a kdy jdete na kontrolu? jestli nemá teplůtku, tak na chvíli jděte, pro děti je čerstvej vzduch důležitej :wink: pořádně ho oblékni ale :wink:

kolik se tak platí poštovné, když si objednám ten ovladač, nevíš?
17. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
co je??? :confused: vy se tu flákáte :confused:
Zuzo jsem se teda vyfotila, ale pošlu na mail, asi zítra, musím to stáhnout z mobilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
Čus bus vy undatry moje :sweat_smile:

Jani ty vole ty seš murína :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak to mám asi vědět? :grinning: :grinning: :grinning: zrovna se tady s nima hádaj,že prej + kilo dobírka,ale já to nechci na dobírku,ale převést jim peníze :angry:
Tak Mišul čekám :grinning:
Včera jsme šli teda ven 20min do Tesca a 20 zpátky a asi to bylo moc hned takhle no a za chvíli musím do tý klády půl hoďky do nemocnice a půl z pátky a zrovna v takový kláďe tyvole :unamused: doufám,,že se mě malej zas rozkašle :frowning2:
Holky koukněte jak bobis přelejzá a stojí na kolínkách :grinning: :dizzy_face:
18. lis 2008 v 08:34  • Odpověz
:dizzy_face:
míšo- já chci taky na mail :slight_smile: poslat čepici :grinning:
18. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
kde jste undatry? :grinning:

teď jsem vytírala, dala jsem kačku do ohrádky ať si na ní zvyká, jinak je u mě v křesílku, pobrekávala, ale dobrý, pak ke konci hodně brečela, tak jsem jí vyndala a ona začla tak hrozně plakat, normálně mi nadávala, že jsem uklízela bez ní, vztekala se, propínala nožičky, a hrozně brečela, pak vypila 100ml čaje a usnula mi v náručí, tak jeslti takhle bude vypadat zvykání, tak z toho bude mít fakt hrůzu z té ohrádky :astonished:

jo holky, měly jste rozlučku se svobodou, bavíme se o svatbě, ale máme spoustu rozlišných názorů, tak nevím, jeslti k ní dojde, já se vydírat nenechám teda :astonished: když se narodila kačka, tak byl vikend pryč, že oslaví rovnou i rozlučku, teď přišel, že by jí chtěl, tak to mě točí, když jí už jakby měl..jenže to není všechno, ty jeho kamarádi dobytkové, někteří sami bež ženy, dětí..by mu určitě chtěli nadělit striptérku, a to bych neskouskla a věřím tomu, že by mi odpřísáhl, že jí tam nebude mít, a pak by jí tam měl, mě tohle hrozně vadí a ještě si vůl dělá srandu že by tam mohl být i live sex,to bych nerozdejchala, a vydírá mě..já když jsem slyšela, jak byl v hospodě, kam chodí a kde by to chtěl případně mít on, tak tam jednou byla majitel měl narozky, a normálně si mu sedla na obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes: nahá :angry: tak to bych fakt nerozdejchala, hrozně by mi to ublížilo, jsem prdlá, že takhle přemýšlím, on to nijak dramaticky nebere, je to jen kurva, která se svlíkne :confounded: , já mám takhle mindráky, že mám malý prsa, a ještě představa, že on čumí na nějakou štětku..co si o tom myslíte vy? :confused:
18. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
tak tohle jsem napsala hodně otevřeně, ale vím, že u vás můžu, u nás bych si to nedovolila už z toho důvodu, že by tam mohl čučet, tak doufám, že se nebudete zlobit, mě to fakt trápí, všechno si hrozně beru, a on je pravej opak :pensive:
18. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
čusík
byli jsme plavat :angry: malej hajzlík mě sere už od rána, už dnes dostal 3x na prdel :angry: :angry: uřvánek jeden...

Jani rozlučku jsme neměli, nejsme na toto ani jeden, zaplať pán Bůh!!!!!A to co píšeš, bych teda absolutně nerozdýchala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale holt některý chlapi na to jsou a baví se tím, s tím asi holka nic nenaděláš :cry: :cry: Petrovi se tohle hnusí a fakt jsem mooc šťastná!!!!!!!!!!!

Holky čepice bude :grinning: ale nevím, kdy, jdu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
no a co doporučuješ, radši žádnou svatbu? nebo se mám užírat? :angry:
18. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
Jani, já bych to nevydýchala taky, takový věci se mi eklujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozlučku js,e neměli:grinning: teda já takovou malinkatou, ze který jsem domu přišla v 5 ráno :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem chtěla být do půlnoci doma:grinning: nééé, prostě jsem se skvěle bavila(no hlavně mně pěkně opily :zipper_mouth: ) a šly jsme tančit :grinning: :grinning: :grinning: ale to bylo někdy v březnu/dubnu, vdávaly jsme se z práce dvě a já měla narozky, tak jsme to pěkně pospojovaly :grinning: :grinning: :grinning:
pořádně si s ním promluv, řekni mu, co si o tom myslíš...

jo a s těma hračkama o víkoši jste mi mluvily z duše:grinning: ještě že máme kluka:grinning: moc se těším na autodráhu :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzíííí, fakt jsi chtěla D. bačkůrky vidět :grinning: :grinning: :grinning: jak jste dopadli?

Mišííí, já jsem telátko :sweat_smile: zapomněla jsem, že mám zítra spicha s maminama z porodky :sweat_smile:
18. lis 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Evísku, akorát si říkam, kde ta holka lítá :confused: Už je vám dobře????? :dizzy_face: Evi jsem i ráda, nějak se mi nikam nechce, dnes mám fakt den blbec a nevím, co bude zítra... :pensive:

Jani, svatba jo, přeci kvůli tomu nevzdáš svatbu, ale jak píše Evča, probrat to, jestli to má smysl :pensive: jinak rozlučka by být měla, to k tomu patří, to jen my jsme divný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
jůůů, to se mi Miško ulevilo, já to nemám nikde napsaný(krom mailu) a včera mi holky posílaly sms :grinning: jsem tele, co si nenapíšu nevím :pensive: asi už vážně začínám dementnět :sweat_smile: :angry:
už je celkem dobře, dnes zkusíme plavčo, tak snad se nepo*ere :grinning:
my byli dopo venku, potřebovala jsem nakoupit :grinning:
18. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
co jestli má smysl ta kurva? :grinning: no uvidíme, mě to sere ale..

evi- vám už je teda líp? :sweat_smile:

se těším na zuzu, ta mi zase dá :astonished: , ale tak poraďte když to bude chtít, tak co?
18. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.