• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví díky :wink:
jaký hrr na nakupování?? :grinning: :grinning:
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-lezel-opusteny-novorozenec-ve-snehu-a-bez-obleceni.html
nakopat do prdele, zahrabat, svázat a za živa pohřbít tu kravajznu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
jj, změnila jsem si to:slight_smile: když to vyjde jinak, tak to zas změním:grinning: žádná tragédie :grinning:
termín mám furt stejnej:slight_smile:
12. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Aha, tak jsem si to asi popletla s Léňou, ta je o kus po Tobě, že???? :dizzy_face:
12. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
jj, Léňa je myslím o 14 dní později:slight_smile:
odkaz ani neotvírám, stačí mi ten nadpis :angry: :angry: :angry: já včera obulela i Ordinaci :sweat_smile: :pensive:
no kdybych nakupovala dnes, tak by toho bylo asi víc než 1 věc:slight_smile: zítra už budu zas nohama na zemi :grinning: tak to omezím :grinning: dnes mám hlavu v oblacích a i když si připouštím, že to jistý nejni :grinning: tak převládá nadšení :grinning:
12. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Aha, tak už chápu :grinning: ale tak něčím malým si tu radost fakt udělej!!!!!!!!!
Napiš mi kolik je Tobě a Tomovi, já juknu do tabulky, co vám vychází dle krve...věk při oplození :wink:
No ten nadpis vážně stačí :angry: :angry:
12. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
neboj, udělám si radost:slight_smile:
nám v tý tabulce vyšel Venda jako holka :grinning: :grinning: :grinning: , pak jsem našla jinou a tam už byl kluk:slight_smile:, teď mi to vychází opačně :grinning: :grinning: :grinning: jinak věk máme oba stejnej :grinning:
12. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
já to o tom miminku ted taky slyšela :frowning2:

jinak máme WW cady live, a nechali jsme si to montovat zvlášt ale prý to nebylo tak drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska mám ze sebe vyjímečně dobrej pocit, co jsem všechno udělala :dizzy_face: jinak kačí má kalhoty a už se2x počůrala fakt chápe jen když je nemá, ale je to pokrok já jí nechci tak nechávat pořád zase aby nenastydla.
12. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky

to je zase venku zima :frowning2: ach jo, fouká a lehce něco poletuje, je to nekonečné :confounded:

Jani, no jo tak ten váš Cady to je taky paroloď, to se nedivím, že Jindra nechal toho asistenta přidělat :wink:

Olísku, heleď, jestli dorazíte, jak to uděláš s Jajdou a po O spaním????Usne v cizí posteli nebo vyjedeš s golfkama ven??
13. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
jo parolod a vy se mi divíte že neřídím ještě k tomu novou.. :astonished:
kačí nespí už po o, to musí bejt byli na plavečáku a stejně to s ní nic neudělalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: čekáme na tatínka, jel nakrmit babičku a od 12 je nedostupnej, tak nevím kde zase vězí to je na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera dojel a už je zase v prdeli a od 6 má hokej :confused:
13. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
kuk,
hlásím se od našich. Počasí na cestu teda nic moc, od Jihlavy padal bílej bordel, ale hned to tálo, takže dálnice byla skoro suchá. Takže dobrý. Akorát Jajda se po hoďce a půl vzbudil, což mě dostal teda ale byl hodnej hlásil kamiony a busy :grinning:

Miško a ty nás tam chceš i po obědě jo? :sweat_smile: :confused: Já si myslím, že jestli Vašík spát nepůjde, tak Jajda taky nebude chtít, i když jestli bude unavenej tak asi jo. Akorát on spí po o dvě hoďky...
14. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Jinak teoreticky usne v cizí posteli, nemívá s tím problém.
14. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
AHojky

No Olís určitě i na odpoledne!!!!!Vždyť jestli přijedete nejdřív v 10 a přeci hned po O zase nepojedete domů!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oběd vám dám, tak si vezměte jen nějakou svačinku!!!!
No tak to nějak vymyslíme s tím spaním, Daník minule šel spát nahoru, ale když byl šel i Jajda a bude Vašík dole tišší, tak může jít Dan do ložnice a Jajda nahoru na podkroví na manželskou postel :wink: Převlíknu ráno v út peřinky a může chrupat třeba celý odpo :grinning: :grinning:
Jsem ráda, že cesta byla jakštakš, myslela jsem, že jedete, když jsi tu za celý včerejšek nebyla :wink:
14. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
jú já vás chci taky vidět! :dizzy_face: :dizzy_face: tak se ode mě pozdravujte všichni :grinning: doufám, že se taky nějak sejdeme..
14. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak jak užíváte neděle? já jsem od11 sama a je to vegáč, jindra má kačí, tak jsem si dělala svoje věci,a fakt mi to pomohlo, četla jsem si atd..nějak ted nemám na nic čas, a jsem spokojená ted mají dorazit :dizzy_face:

kačí už nechodí pomalu po obědě spát, usne na 7 spí hodinu a pak čumákuje třeba do 10 včera jsem jí takhle 2 hodiny nechala v ložnici, vždy přišla, odnesla jsem jí a neusne stejně, a to nespí ani v poledne, čumákovala do 10 nebo chce abych s ní šla taky spát a to rovnou spíme už, spí pak hezky, ale za tuhle cenu, nemám ani chvíli pro sebe nebo pro jindru,takhle se sourozence nedočká včera říkala že chce aby měla maminka mimi v bříšku že chce kluka jsme se smály, to je hezký

holky pijou děti pořád umělý mlíčko, kačí ho pořád vyžaduje vypije 250ml i víc denně, mělo by se dávat do 3let správně,ne?
14. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Kuk

já jsem si užívala uklídově :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: holky potřebuju, abyste dojeli teď hned, dokud je čisto, v úterý to tu bude zase plný drobků a bordelu v předsíni :angry: :angry:

Jani sedni do Cady lacku :grinning: a přijeď za náma :wink:

No to máš fakt šílený s tím kaččiným spánkem, zvlášť, když nespí ani po O, to by člověk řekl že večer vytuhne a vzbudí se až ráno :confused: já s Danem teď mám to spaní úplně super, po O spí hodku, večer usíná ve 21 a spí jak tuhoň do půl 6 většinou a pak jde ke mě :dizzy_face: a vstáváme v půl 8 :wink:

Olí, Eví ještě pár technických informací :grinning: :grinning: rozhodně vemte klukům BAČKORY!!!!Evísku, Vašíkovi nemusíš brát oběd, když nemůže rajskou, mám tu ze dneška segedín, tak zda ho může, dám mu to s knedlíčkem :wink:
A máme tu na půjčení na ven jedno to vyšší Enduro, tak asi Olí nic Jájovi neber, půjčíme vám na ven toto :wink:
Jinak snad nic

Dneska jsem na Fler.cz obejvila paní, která šije krásné povlaky na polštáře, tak si jdu u ní objednat na tu naší sedačku, ty polštáře vypadají strašně :pensive: rozkousaný od králíka :angry: a už za ty roky špinavé a potah nejde sejmout, za chvíli vám hodím odkaz, jsem se do toho úplně zamilovala, opět takový indiánský motiv, já prostě musela být v min.životě indián a pak ještě kelt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Jo a mě Daník Um nepije!!!!!V noci už přes půl roku a večer si ještě nedávno dával, ale strašně to ubíral, nakonec vždy vypil jen 30ml, tak jsem řekla dost a teď mu dávám před spaním to caro s mlékem - normoš, když má chuť, většinou ani nic nechce, pže je nacpaný z večeře a jen se napije a jde do hajan :wink:
14. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
14. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky huráááááááááááááá http://www.novinky.cz/domaci/194670-zima-konci-pristi-vikend-bude-18-stupnu.html
já mám úplně radostí slzy v očích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

rychle nakukuju, za chvilku jdem snídat a razíme cvičit :grinning:
jééé mišííí, segedínek :dizzy_face: to Ti bude Venda líbat nohy :grinning: :grinning: :grinning: knedlíček a omáčku má rád(je prostě maminčin :grinning: :grinning: :grinning: )
bačkory vezmu určo (teda doufám, že mu jsou :sweat_smile: )Enduro už mám v autě :grinning: a sedajdu pro jajdu též :grinning:
Olíku, sejdem se teda zítra u hypernovy v čestlicích před půl 10? :wink:

jo Mišíí, na toho asistenta myslím, ale T. mi ještě nedodal odkaz, prý mi ho pošle z práce....zkusím ještě nakouknout v poledne, abych Ti to kdyžtak poslala :wink:
15. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
dobré ránko,

Eví ok, půl desátá je super. My vyjedem dřív, pr chci vlítnout do Hypernovy na tu akci na Pampersky, v Brně jsme to samo nestihli a kupovali jsme za draho v Tescu nakonec :sweat_smile:

Super, že sedajda je nachystaná. Zlatíčko jsi.

Miško super, aspoň mu to kluci venku ukážou jak se jezdí, lenochovi. Já mu sem ani odrážedlo nebrala, pr na tu chvíli co na tom kus popojede....

Jinak zprávy o počasí mě taky potěšily. Dnes jsem zas měla šok, když jsem vykoukla ráno z okna a tam zas ten bílej hnus.

My Um pijeme, J. ho vyžaduje ráno a večer. Miminko naše. :grinning:
15. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
juhuhuuuuuuu jaro budeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdravím prdelky moje krásnééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a všem pusinek miilion :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
naše exotická Zuzi se objevila :grinning:

zatím to moc nevypadá taky trochu šněžilo ale hlásí to,tak snad jaro bude..

já jdu odpo ke kadeřnici, tak jsem zvědavá :astonished:

Míšo- kačí nespí po o už skoro vůbec ješí neusne prostě to už musí být, večer usne třeba v půl8 a za hodinu je zase vzhůru a nechce spát, včera usnula teda zase a pak spí docela hezky, nebo straší třeba do 10 a pak spí taky hezky, ale já nemám čas na nic..

jinak hezky čůrá do nočníčku, sedne si i sama, ale většinou jí tam musím dát já nebo má sundaný gatě a když se vykaká tak na to kouká a nelíbí se jí to :grinning:
15. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jani se máš,jste šikulky velký.My nic,Péťa si na nočník nechce sednout,ani když ho tam dám,nechce na něj,nevim co s tim :frowning2:
15. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky

Eví, díky moc, ale Petr teď akorát odjel na odpolední, takže si to pročte nejdřív večer :frowning2: jen jsem mu o tom v rychlosti řekla a netvářil se nějak, že prý si myslí, že když je to jen ve značce, že to ty mrtvý body - kraje nárazníku nesnímá...myslíš, že to v té značce stačí?????je to nějaké veliké ten asistent???Jestli ne, hoď ho do auta a buď si ho vezmu nebo ho zase odvezeš :grinning: :sweat_smile: díky!!!!

Tak já mám napečíno, musela jsem už ráno, protože mi za hodku dorazí kolegyně z práce s býv.kolegyní, co je na mateřský :wink: takže máme tento týden ve znamení návštěv :sunglasses:

Tak fajn, že Vašík segedín může :dizzy_face: Holky, takže vás mezi 10-10:30 budeme čekat :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Aho Zuzí, kde ses toulala??? :dizzy_face: S čůráním se nedělej hlavu, nechej to na jaro, až bude teplo a během léta se to prďola naučí, to si piš!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No dnešek...už vlastně včerejšek veče jsem nějak nepobrala :confused: od 22 šílený fučák a v půl 11 bouřka jako prase :confused: v zimě bouřka??? :confused: :confused: a strašný sněžení, no vážně je to počasí jak magor :angry: od rána chvílema sněží, chvíli zase vykoukne slunko a je hned +10 a vše roztaje a za chvíli zase zataženo a sněží :angry:
Ale Olí je už téměř v Pze, tak ať sněží, to už na silnici zvládneš!!!! :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
ach jo, tak jsem si aktivně chtěla otočit na zahradě auto, ať nemusím couvat...a kapku jsem se zahrábla...no inteligentně to otáčím v poledne, když to rozmrzlo žejo...to bude mít děda keců... že má takové dvě menší jámičky na zahradě...no ale má je na pěšině, tak snad to přežije...ach jo. No ještě mě musí večer přes ty jámičky přetlačit :sweat_smile: , tak doufám,ž e se na mě nevyprdne...už slyším těch keců....tož na mateřské mi to holt nespíná no...minule mi to otáčel brácha a taky na zahradě...no ale nejspíš bylo sucho :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Mišulko :dizzy_face: díky :dizzy_face: já jen,že každej kolem Nás už choděj a všichni na dvoloe letech jsou aspoň bez plínky přes den a my budeme bůhví kdy,protože si na nočník nechce ani sednout :frowning2:

jinak tady celej den mazec,babi měla jít s malym na prochajdu a zrušili jsme to,pač tu sněží jak prase,to už asi po třetí od rána a mezi tím na hoďku dycky vykoukne slunce,asi dvakrát,jinak furt sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
na dvou letech ne na dvoloe :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Zuzi prď na to, Jarýs si tam někdy sedne, někdy ne, ale prostě mu to ještě nedocvaklo no. Taky čekám, kdy se mu rozední s nočníkem. Musíme holt vydržet.
15. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Zuzi prd na to, kačí se naučila ted v pá že si tam sedne ale má doma holou prdku chvíli chvíli teplátky a na ven taky máme plínku ale začíná to chápat a musela na to přijít sama, ale mám hroznou radost!! :dizzy_face: sama si sedne nebo jí dám já čtu jí a ona čůrá nebo kaká, bojí se toho teda co vyprodukuje, ale pak jde a spláchne záchod a má hroznou radost!ted kakala a ještě se jí asi chtělo ale nestihla to, tak má poprděný nožičky a nočník, ale nikdy nenadávám!! mám kamarádku, která když malou učila, tak jí i dala na zadek, ale to se mi nelíbí nechápu za co když to malá nechápe! :astonished: ale jsme na dobrý cestě!takže vydrž jste mladší tak máte čas :grinning:
15. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.