• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojky,

tak jsme konečně doma:dizzy_face: jsem docela hotová:frowning2:

Zuzíí, kolem nás (tj z 5 dětí) je bez plíny V a ještě jeden chlapeček, zbytek si odmítá sednout :wink: fakt si z toho nedělej hlavu:slight_smile:
Jani, Venda UM pije jen občas:slight_smile: když si vyžádá mlíčko, tak ho dostane :slight_smile: teď zkoušíme kefír a zatím ťuk, ťuk:slight_smile: bez potíží :slight_smile:
o tom, že má být o vík 18 jsem slyšela- to zas bude marodů :sweat_smile:

Mišíí, já jsem věděla, že to posílám pozdě :pensive: velký to určo není, takže není problém to hodit do auta:slight_smile: jestli je dobrej to nevím, já tam mám čidla 4(nebo 5? :grinning: ) a je to super:slight_smile: zas když ty umíš parkovat, tak si boky nárazníků ohlídáš :wink:

Olíku, až budu u HP, tak Ti cinknu:slight_smile: už se těším:slight_smile: venda dneska celý den mele o tom, že "zíta vyvedne Jájíka" a pojede na výlet (Daníka vynechává :grinning: )Jájík bude sedět v sedačce a bude sanda :grinning: :grinning: :grinning:

jako na ráno hlásej sníh a námrazu :sweat_smile: fůůůůj :unamused:
15. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
jo Olí a Mišíí, kdyby něco piště na mobil, já užž asi nezvládnu nakouknout...
15. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Eví ok
15. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
holky nevíte co to je když peru a voda mi úplně neodteče zůstane zbytek a prádlo není vyždímaný je zanesenej filtr? zkoušela jsem se ho otevřít a nic asi na to nemám sílu počká to na tatínka, nemáte zkušenost? mě picne, snad to nic nebude..

zítra si to užijte! :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Kuk

tak já teď teprve usedla a mám hotovo :pensive: jsem totál ko..odpo jsme tu měli návštěvu v 5 odjela kolegyně s prckem a druhou kolegyni jsme šli vyprovodit na nádraží a dorazili domů v šest, nutně jsem potřebovala něco zajet koupit na čerňák, takže jsme jeli a dojeli domů po sedmé :unamused: Daník měl po cesě na to nádraží s kolegyní chleba a když jsme dojeli z Čerňáku tak měl zase hlad a já nic neměla takže jsem musela udělat polívku z pytlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, ale nedalo se nic jiného dělat.Pak jse začala motat ty koule z mletého, Dan byl úžasnej a hrál si, pak jsem vykoupala a seděl u tlky a čučel na Kriminálku Anděl :grinning: opět byl zlato největší a já dělala omáčku, jako na potvoru se mi udělaly z jížky hrudky, takže jsem křísila omajdu a Daník mezitím na sedačce vytuhl :dizzy_face: anděl můj :dizzy_face: pak jsem šla a znova vytřela, pže to tu odpo dětičky nějak pokapali :pensive: no jsem fakt zralá na postel, ještě si musím umýt hlavu, abych byla na zítra krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani s pračkou jsem zatím žádný problém neměla, takže neporadím :pensive:
A to s tím plácáním teda taky odsuzuju :angry: jak píšeš, jak ta holka pozná, že to to dítě chápe a třeba to dělá naschvál :angry: já teda pro plácnutí nejdu daleko, ale za počůrané tepláky nebo jiné story s nočníkem jsem ho nikdy netrestala, max.jsem zvýšila hlas, pže jsem se ho milionkrát ptala, zda chce, řekl že ne a za vteřinu mokrý tepláky :sweat_smile:

No snad ráno sníh nebude, teď prší, byla jsem na čoudu :sweat_smile: :grinning:

dobrou :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahojda,
vidíš jaká jsi šikilka Míšo takhkle makat že se nestydíš :grinning:

pračku jsme do noci spravovali snad je to ok byl zanesenej filtr samo muselo to jít silou já to neudělala tak jsem počkala na jindru a ten to udělal a já vyčistila pračku a to okolo bordel pořádnej teda, ale snad to bude dobrý, doufám!

tak a my jdeme do rodinného centra užijte si den!!
16. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
ahojky, před chvilkou jsme dorazili od Míši :dizzy_face: :grinning:
bylo to fajn:slight_smile: a Míšina rajská byla naprosto skvělá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a odpolední toustík bodnul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
AHojky

akorát se jdu juknout, zda už jste některá doma :dizzy_face: tak fajn, že jo :dizzy_face:
Dnešek byl fakt super, myslím, že se to vydařilo, až na to počasí, bylo fakt hrozně :angry: ale jukla ajsem na net a zítra už má být +8 :wink: to je už veselé!!!!

Evísku, nevím, zda nás budete chtít na návštěvu, až se narodí prďolka :sweat_smile: teď jsem Danovi říkala, že máš to bříško proto veliké, že tam máš miminko a zda se bude chtít na mimi jet podívat, Dan, že jo a že když bude holka zlobivá a uplakaná, že jí dámě pod studenou vodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my jdeme koukat na Šmouli na Barandově a už se těším až večer Daník usne a zítra hurá do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
to je fajn,že se vám návštěva povedla :dizzy_face: toustík bych si taky dala!

Míšo- hodně zdaru v práci, pořád tě serou ty pipky?
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
dobré ránko,

jojo bylo to super. Jajdu to pořádně znavilo, usnul už před osmou. Vyřádili se s autama :grinning:
Jen teda ta moto ho nelákala ani když na nich drandili kluci :frowning2:
Jinak moc děkujeme za obídek a toustíky a kávičku a čajíček a za půjčení postýlky. :slight_smile:
Bylo to moc fajn. A Dáňa je fakt zlatej. S Vašíčkem je taky sranda, jsem se v autě zas nasmála, jak říkal Vašíček... :grinning:
17. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
autor
bré poledne:slight_smile:

Mišíí, to jsem ráda, že už si ze mně nedělala přežranou bombonama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: určitě vás rádi uvidíme i po narození Pídi :grinning: , ale když bude ubulená, tak Ti jí jen nedám pochovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Olíku, on pak chtěl jet s váma :grinning: celou cestu jsem poslouchala, že chce za Jájíkeeeem :grinning: :grinning: :grinning:

hele Vendu ta návštěva pěkně zmohla :grinning: usnul v půl 8(ani nevečeřel :sweat_smile: ), vstával v 7:45(sorry Olí) a už zas chrupe :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky

Evísku :grinning: však jsem mu vysvětlila, že miminka se rozhodně pod vodu nedávají :grinning: :grinning: ale trval si na svém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Holky nemáte zač, klidně zase příště můžeme spunktovat něco podobného :dizzy_face:

Tak mohu vám s naprostou jistotou říct, že se dělá hezky!!!!!!!!!!!!!Hodinu mi třeští hlava!!!!!!!!!!!A fakt dost, Ibáč jsem do sebe nasypala a čekám, až to přejde, to je znamení, že vážně jede tlak nahoru, takže se těšte na zítra :grinning:

Tak to Daník včera usnul zase až po deváté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdy ráni vstával nevím, já v půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako Jajda :grinning:

Jani, pipky mě neserou ani nesraly...jen prostě pořád nemůžu pochopit, jak se lidi za pár let změní a jak se mohou dospělé ženské, mamky od dětí chovat jako úplný puberťáci a dělit lidi na skupiny s kým se budou "kamarádit" a s kým ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to pořád stejné, ale vážně na to peču, od doby, co mám Daníka jsem dost rapidně změnila své priority a do práce chodím vážně jen kvůli penězům ne, abych tak krafala blbosti a pomlouvala ostatní, jak jsou blbý.A hlavně je práce tolik, že jsem stejnak někde zalezlá a dělám si své :wink: A stejnak ten rok a půl uteče a bude možná snaženíčko, takže zase zmizím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
To jsou zase chytrý články :angry: http://www.novinky.cz/zena/deti/194835-nechejte-dite-vyplakat-az-k-spanku-radi-nova-studie.html
To zase bude chudáčků dětí, které bude bolet bříško, budou mít hlad spod. a matky je nechaj brečet a nepůjdou k nim :unamused:
17. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Mišulí, tak jak včera V. hledal toho "pošáka", tak taky hledal to žlutý auto :grinning: doma jsem zjistila, že je to Porche boxter :grinning: :grinning: :grinning:
jo a zapomněla jsem Ti poděkovat za gatě:slight_smile: vytrhla jsi mi mega trn z paty :grinning:
ok, tak Tobě jí půjčím i ubulenou :grinning: a pokud Daník bude chtít Píďu spršit, tak půjde taky :grinning: :grinning: :grinning:
jsem si libovala, že spí:grinning: no spal :grinning: celých dvacet minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu si přečíst jak a proč mám nechat plakat mimi :sweat_smile: to abych načerpala nové info :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
No dobrej :sunglasses: to jsem ani nepostřehla, že je to pošák :grinning: :grinning: ten má postřeh :sunglasses:
Nemáš zač za gatě, jsem ráda, že Ti to tak nesjíždí, jako ty manžestráky!!!!!
Neboj, Daníka ještě zpracuju do srpna, třeba vymyslí lepší trest za bulení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele i 20 minut dobrých, ne :wink:
Já jdu pro změnu budit, ať jde večer včas spát a já mám chvíli klidu večer..
Za chvíli dorazí moje babi, zkusit ty závěsy, než tam našije tu portu na háčky :wink:
17. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
ahááá, tak mám k Vašíkovi málo pevnej a málo pozitivní vztah, pže jsem ho řízeně nenechávala vybulet :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak to se nad sebou budu muset ještě pořáídně zamyslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže dík za hodnotné info :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj, i 20 min je dobrých :grinning: jen jsem si teda nestihla dáchnout taky:grinning:
Ten postřeh po mně nemá, já si toho všimla až doma po prozkoumání :grinning: Tom to taky viděl už od dveří :grinning: :grinning: :grinning:
tak závěsy pěkně proměřte:slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
dobré ránko, jsem dnes nečekaně vytuhla s Jájoušem :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
:slight_smile: Eví to je fakt šikula s tím poznáváním těch aut. :confused: :grinning:

Jinak u nás se vstávalo v šest. Ale s tím jsem počítala, pr vytuhnul večer už před osmou.

Juu Miško snaženíčko už za rok a půl jo? tak to super :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
ahojky,
je středa tak kačí je tradičně venku s tchýní už teda mají dorazit, já dělám těsto na vdolky ze sušenýho droždí mají rychleji vykynout, tak jsem zvědavá :wink:

příští týden jdu na kožní a nemám hlídání tak jde se mnou, už jsem sestru varovala tak nás prý dyžtak vezmou hned nebo rovnou přeobednají :grinning: a za dva týdny jdeme k tomu dětskýmu psychologovi kvůli vztekání atd..ale moc se mi tam nechce, mám pořád takovej divnej pocit..

a když je řeč o spaní tak kačí spala hezky v 6 chtěla vstávat, což já ne,tak pak ještě usnula a chrněla jako do čtvrt na 10 a válela se pak a nechtěla vůbec vstávat, tak doufám, že neusnula i venku v kočárku jinak nevím nevím ta noc jak bude vypadat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi- už máte jméno pro holčičku?
17. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
ahojky,
Jani tím psychologem se nestresuj, však se nemusíš řídit tím co Ti řekne, ber to jako názor. Není na tom nic špatného tam s Kačí zajít.
17. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
jo holky zítra se bude prý přecházet na novou verzi a koník bude nedostupný :frowning2: , ale super, že už pak půjde ta uzamykací diskuze :grinning:
17. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
jani, nemáme vybraný žádný jméno:grinning: času dooost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem koukala, že nepůjde kůň :grinning: hmmm, co budu dělat? :grinning: :grinning: :grinning: asi budu muset něco doma dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned jak spustěj novou verzi, tak se schováme ne? :wink:
17. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
hlavně at se pak najdeme název bude stejnej, ne?

já zítra stejně musím makat doma..

jinak z vdolků jsou lívance ale je to dobrý tak je to jedno :sweat_smile:
17. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Jasně schováme se.
Jani založíme novo diskuzi uzamčenou. Tak si písnem pak heslo atd.
17. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
ok,hlavně na mě nezapomente! :grinning: ale název by mohl být stejnej,ne?

holky mám zase příhodu, jak jsem se kasala jak kačí chodí na záchod,tak se poprděla do gatí, řekla hovínko až když bylo, tak máme všechno po..tak jsme praly, mě klepne a pak šla do postýlky a tam se počůrala,takže dneska nácvik nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
jojo může být stejnej název klíďo.
Jani tak ono se to vypiluje. Já to nechci vidět u nás....
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
holky já jsem na toho koně zvědavá než to tam najdu na tohle jsem si zvykla a zase je něco jinýho
17. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
já myslím, že heslo není třeba...pochopila jsem to tak, že můžou vstoupit jen zvolení členi...ale taky je možný, že jsem to blbě pochopila :grinning: přeci jen můj mozek nefunguje úplně ok :sweat_smile: :grinning: viz včera igelitka+plína :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
tak jsem to zkusila založit v té zkušební verzi :sunglasses: a pochopila jsem to dobře :dizzy_face: heslo netřeba :grinning:
17. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Eví tak super. Já to ještě nějak podrobněji nezkoumala.
17. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.