• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
to jsem ráda a název teda stejnej bude ne?
17. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
tak jsem se tam koukala a Evi musíme psát zřejmě tobě abys nás tam chtěla, jinak se tam nedostaneme :grinning: tak budeš náš kápo a musíš tady bejt ve dne v noci abys nás pusitla asi :grinning:
17. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
já a kápo? :grinning: :grinning: :grinning:
název bude asi stejnej :grinning:
členové se přidávaj při založení(teď jsem tam hodila jen sebe a Zuzku, páč jsem to chtěla jen zkusit...)
Jani, s Tebou se samo počítá :grinning: jen musím spočítat kolik máš slabik v nicku :grinning: to je velkej ořech :grinning: :grinning: :grinning: pro můj slepičí mozek :grinning:
17. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
aha mě to napsalo že musím mít tvůj souhlas, no pro můj mozek to taky bude záhul asi :grinning: :grinning: nesnáším změny!!
17. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Jani, no jasněže teď musíš mít můj souhlas :grinning: :grinning: :grinning: stejnak se to musí založit znovu, pže tu beta verzi smáznou :wink:
neboj až to spustěj, tak tam budeš :wink:
17. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Tý jo, já jen na tu novou verzi koukla z rychlíku a samo, že se mi to zase nelíbí :grinning: já prostě na ty nový věci nejsem :angry: a o uzamyk.disk.vůbec nevím a je to fajn..akorát, jak se to bude dělat, když jsou takové ty všeobec.diskuze např.jak stahovat předkožku apod?? :fearful: Tam přeci chodí náhodně kdokoliv, kdo zrovna ten problém řeší, ne?? :fearful:

Olís, tak teď jsem měla celostátní pátrání po kolíčkách :grinning: měla jsem vypranou pračku...no trvalo mi to celkem dlouho a už jsem přemýšlela, že Ti zavolám :grinning: ale nakonec jsem se rozhlédla a našla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a to, že jsi hubeňour, si všiml i Daník, pže jsme měli večer hovor zase o tetě Evě, co jí koukaly záda :grinning: a měla bříško z bonbonů :grinning: a Dan se ptal"a mami, jak se menuje teta, co neměla bíško?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a se snažením..už za rok a půl, jo :confused: :fearful: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jsem se nějak nedopočítala, je to teda dva roky a kus..prostě bych to viděla na léto 2012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem si nějak neuvědomila, že ještě nejsem v práci na celý úvazek a ještě mi běží rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím zase něco našetřit- nasyslit, abych pak na dalším rodičáku měla z čeho brát :wink: :grinning:

Dneska byl Daník zase tak super :sunglasses: fakt ho nepoznávám, prostě jak ho netrápí ty zuby, tak je to vážně kluk k zulíbání a jsem z něj úplně odvařená :sunglasses: :grinning: tak hezky jsme si zase dnes popovídali a nejlepší bylo, když jsem odcházela z pokoje a on byl už v postýlce, tak na mě volal"a mamí, pozdravuj tátu" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak mu říkám, pozdravuj ho Ty, já ho večer neuvidím, půjdu spát, ráno se s ním uvidíš ty :dizzy_face: a on "tak jo, doblou mamí" :grinning: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jo a ten článek je vážně debilní :angry: teda ne, že bych Dana nenechala nikdy brečet, to zase ne, zvlášť kolem toho roku a půl, když dělal koniny a nechtěl spát a chtěl z postele ven, tak jsem taky na něj prděla, ať si vyvádí...ale nechat i kojence brečet, když pořádně nevíš, proč bulí..to je fakt blbý :pensive:

Tak tady nikdo, tak jdu a to jsem dnes chtěla už ve 22 ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nějak jsem se sprchou zase probudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dobrou
17. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahojky, tak založeno téma - má stejnej název, jen je v soukromejch skupinách:slight_smile: snad jsem na nikoho nezapomněla :wink:, kdyby jo, písněte IP :wink:

Mišulko, ty obecný témata budou furt volně přístupný:slight_smile:
19. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
kde to seeem???Já to vůbec nechápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Evičko a jak je Vašíkovi dneska?Myslim na Vás!!! :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky, tak mě to zase nejelo přes normální éčko, už mi to přišlo divný, tak jsem se přihlásila přes mozilu a ejhle, kůň už jede :dizzy_face:
Zuzo, Ty jsi stejná jak já :grinning: mě to taky přijde divný, na ty novoty nejsem :frowning2:

Evísku, co Vašík???má tu pusinu lepší?????

Olouškovi vše nej k narozkám :dizzy_face: psala jsem Ti na FB...

Eví, tak už to chápu, prostě to zůstává stejné, akorát uzamčená témata budou jinde, to je fajn :wink:
20. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.