• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jani, je:slight_smile:, ale bojím se co to s ním provede až zas vypije půl bazénu slaný vody :grinning: :grinning: :grinning: navíc opravdu sílí moje představa, že jsme to chytli tam :angry:
18. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz
čau holky moje,Vaše Zuznaka je vysátá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
vůbec jsem bez nálady co jsme přišly z nemocnice,tak dnes nebudu,vůbec nemám náladu zapnout pc,zapla jsem ho jen kvůli vám,aby jste se nebáli :cry: derou se mi slzy do očí,ani nevim proč.....možná proto,že Péťulka dnes ve 12 začal tak strašně strašně hrozně moc nejvíc plakat,že pak pamatujete jak jsme byli malý a když jsme strašně brečeli jsme pak už jen vzlykali jak jsme nemohli brečet dál?Tak to měl on třičtvrtě hodiny :cry: :cry: :cry: vůbec nevim proč,začlo to že jsem mu dala lžičku do pusinky s obídkem a byli tam velký kousky rejže co on nejí a tak to začlo,brečel tak strašně moc bez přestávky,že nepomohlo vůbec nic,takovej pláč jsem od něj neslyšela.Vůbec si to neumim vysvětlit,přešlo to až když se mě ho podařilo odreagovat u zrcadla a dala jsem mu jiný jídlo pak hned a pak úplně vysílením usnul.Prostě strašnej zážitek :pensive: každopádně mě to odrovnalo natolik,že nemám náladu na nic,jen na ticho :cry: tak se mějte hezky papa :cry: :pensive:

Jaňulko já bych na rozlučku o které bych věděla,že bude vypadat takhle chlapa nepustila.Prostě nepustila,nevim jak to máte vy,ale Péťa by nakone nešel,i za cenu ostrý hádky,vim,že by zůstal doma,i,kdyby chtěl.Péťa měl rozlučku,ale v hospodě jako posezení s klukama z práce kde jsme se pak ještě navíc sešli všichni dohromady a pak pařili dál.Tak se drž......já bych si možná Jaňulko tu svatbu i rozmyslela :zipper_mouth: :pensive: né kvůli tomu,ale kvůli všemu

tak pa
18. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
Ahojky
Zuzinko moje drahá, nejmilejší, nejkrásnější...nebuď smutná :cry: a jak to v nemocnici dopadlo??????
Už je určitě Pe´tulka v pohodě a zase se směje smíšek náš malej :dizzy_face: Věřím, že to je fakt ošklivé, když z ničeho nic takhle začne brekat, ale Zuzi dnes je nějaký kurevský den :angry: všichni máme nějakou divnou náladu, jsme takový rozladěný!!!Vždyť jsi to četla u mě ráno, Petr s tím taky dnes přijel a tchán s tchýní taky, takže je něco ve vzduchu, jestli zase změna počasí, ty dětičky jsou na to citlivé!!!Dáňa byl dnes taky strašně ubulenej :cry: Nesmíš si vše tak brát, takových dnů ještě bude - bohužel :fearful: Tak se honem ukaž a nahoď smajlíky :wink: :slight_smile:

Jani, no fakt nevím, jak to vyřešit, já nevím, páč po pravdě bych asi takovýho chlapa nikdy neměla, no :sweat_smile: Jindra je prostě úplně jinej viz.to spaní jinde a jiné a jiné věci, takže fakt nedokážu říct, jak na takovýho chlapíka!!!!!!!!!Taky bych se mu to snažila zakázat, ale u vás je to trošku asi tak, že on má hlavní slovo a Ty se dost bojíš něco říct, viď :pensive: :pensive:
18. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
zuzi- třeba prostě jenom neměl náladu..už je dobrej,ne? :slight_smile:

míšo- no možná někdy radši mlčím :pensive: , má hlůavní slovo, to je pravda, vatšinou si udělá co chce, ale zase v důležitejch věcech spolu mluvíme, i když tohle je pro mě důležitý a on to tak nebere :pensive: dneska jsem mu to říkala a on se dušoval, že by tam nikoho neměl :confused: , a že kdyby jí objednali kluci, že by to zrušil, to bych chtěla vidět.. :zipper_mouth: nebo bysme to udělali, že bysme tam byli spolu :sunglasses: nevím dost mě tohle odrazuje :unamused:
18. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
láskoooooo, nesmutni!!!!!!!!!!!!!!!!!bude zas dobře :slight_smile: měl třebas jen špatnou náladu(no kdo by po návštěvě dr. neměl :grinning: ) a tys mu ještě nacpala do jídla kousky, noo :grinning: :grinning: :grinning: juj, chudínek malinkej!má dnes den blbec, ale zítra bude zas dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, no to je ale docela dobrý, že by Tě vzal s sebou :wink: včera jsem si na Tebe vzpomněla, když jsme s T. koukali po hračkách a T. na vše: si dělaj srandu s tou cenou ne? :grinning:

jinak definitivně, srajda byla z plavča :sweat_smile: měli jsme to všichni :sunglasses: , ale jen náš kurz :grinning: :grinning: :grinning: v bazénu byla min. týden hygiena :wink: Prostě někdo z nás někoho potkal a my to na sebe naprskaly(no vlastně i, pže i kluci, ale ty to spíš naslintali :grinning: )
18. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
evi- to je pěkně na pytel teda, to bych se tam bála chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uvdiíme s tou svatbou, zítra tam máme donést občanky a rodné listy, ještě to probereme :wink:

a ty hračky je to drahý, ale co bysme pro děti neudělali, že? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
jani, to není z bazénu jako takovýho(to by to měl i někdo z jiný skupiny), ale prostě to někdo přitáhl z venku(nevěděl o tom).Navíc to v Pze dost řádí :wink:
kde se budete brát? a kdy?
18. lis 2008 v 17:28  • Odpověz
tady v kolíně, někdy před létem, jeslti ....
jsem z toho fakt na rozpacích :astonished: některý výroky se mi nelíbí, není to jen pro mě přeci, já jen chci abysme měli stejný příjmení, nic víc, nejradši bych šla jen na oběd a domů, nevím, jak si to s k.představuje, že budeme dělat jako :astonished:

teď jsem četla na netu, že přijde chřipkový období, to se máme na co těšit, tak doufám, že se nám to vyhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
no když si nejsi jistá, tak si ho neber!!!stejný příjmení není všechno :wink:
my teda nejsme taky v názorový shodě(no to asi nikdo), ale na zásadní věci máme podobnej názor
hele a tobě neva, že má hlavní slovo?mně by kleplo :wink: , ale pokud ti to neva.....
18. lis 2008 v 18:41  • Odpověz
tak jsem tu,přišel taťka a mě je líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: miláčci moji kulatý plešatý obrovský chundelatý široký chlupatý placatý undatry z rybníka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bylo pro Mišku,když si to žádala :slight_smile: několik smajlíků :dizzy_face: ale jinak pro všechny samozřejmě :dizzy_face:

holky on asi neměl špatnou náladu,mohla to být jedíně kombinace toho,že usnul 10 minut před nemocnicí,takže jsme ho budily,tak jestli jak byl nevyspalej,byla kosa,doma pak chtěl hamat a zjistil,že tam je ta rejže velká,co on nejrad :sweat_smile: :cry: a do toho chtěl spinkat a taky jak plakal,tak nemohl polykat hamání,pač se nemohl nadechnout nosíčkem jak se mu sputila rýma a z toho byl asi hotovej nejvíc bych řekla :cry: no a tak asi tohle všehno dohromady :pensive: jsme se pak najedli a usnul vyčerpáním a spinkal 2 hodiny!Což je tedy jasnej důkaz toho,že byl chudínek mrtvej a z pláče pak hlavně,no a vzbudil se a dobrý,je veseloučkej bobišek můj.Něco ho muselo prostě moc rozhodit

no a já,já z toho chytla nějakou depku ai,proto sem byla odpo na brekot tak akorát,ale už je líp :slight_smile: sice jsem vysátá jak murína,ale je to lepší než mít depku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já sem taková murína holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: černá murína :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no tak jdeme koupat bobci moji,muríně padaj voči,tak nevim jestli dneska se mnou ještě něco bude......no sex určitě né,leda,že bych dala s někým cígo po telefonu? :wink: :sunglasses:

Jaňul normálně se zabal do krabice a udělej mu striptýz na rozlučce ty jako překvápko :dizzy_face: :sweat_smile: teda to spíš doma pak,ale hele vdát se můžeš dycky,ale pokud Ti něvyhovuje současná situace a jsi smutná undatra,tak bych třeba počkala,aby si viděla jestli se dokáže i chovat jinak víš,tak,aby si ty byla šťastná :slight_smile:
jak dlouho jste spolu vůbec?Jestli už třeba víc jak 5 let tak to si ho vem,to víš do čeho jdeš,ale jinak nevim,bych ho asi na Tvym místě obšoustala a řekla mu,že bude poslouchat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak pa
18. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
Vás miluju :dizzy_face: :cry: :dizzy_face: pááá :dizzy_face:
18. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
Zuzíííííííí, no měl prostě den blbec!!!!hlavní je, že náladu už máte oba lepčejší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
klíďo zavolej, ale cígo si nedám :grinning: :grinning: :grinning: ani žádné nemáme:grinning:
18. lis 2008 v 18:48  • Odpověz
Ty vole, bych ho ob***tala a řekla, že bude poslouchat :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: no mě po*er, to jsou zase hlášky :sweat_smile: :sweat_smile: Zuzo, tak vidím, že už jsi zase v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda fakt tady to někdy číst, to musí být pro cizího celkem zarážející :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hlavně, že bobek už se směje :wink: :wink: :wink:
18. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co jinýho s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
tak pápááááá :dizzy_face:
Miláčku já taky žádný nemám,ale Mišul má,to pro Nás tři stačí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak pápááááááá :sweat_smile:
18. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
ahojík holky,
tak dneska hlídala babí s dědou a já jela do školy. Brouča naštěstí už teplotku nemá, ale zubany nekoukaj, mrchy, jen prosvítaj ze předu, tak nás ještě čeká pokračování.
Jani s rozlučkou - my jsme měli každej zvlášt svou, ale jen kámoši a posedět, popít...žádné striptérky atd.
18. lis 2008 v 19:37  • Odpověz
Ahojky všem :wink:

tak my taky posránci jdeme juknout jak se máte a co je tu nového :slight_smile:

Evi my dnes raději nešli, Ondra má stále průjem,tak jsem se bála. A to že to nemá nikdo jiný z kurzu si nebuď jistá....kámoška tam chodí a má to její prcek taky a druhá kamarádka tam chodí taky a z jejich kurzu to mají 3! ALe fakt to nemusí být z vody, jen to hrozně řádí.
A kdopak to ještě od nás měl? Tipla bych Adámka, ten se tam u sváči minule 2x krásně po.... :grinning:
18. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: jsem tu dlouho nebyla.TAk co jak se máte? :slight_smile:
18. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
jééééé holkýýýýýýý to je haluz venku coooooo????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Kupa sněhu juchůůůůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já myslela ráno,že špatně vidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
čus Péti jak to jde? :dizzy_face:
19. lis 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahojky
Prdelko, to závidíme, nám tu prší, je 5 nad nulou :unamused: raději bych ten sníh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
AHojky jj kupa sněhu no a zima je tady :unamused: ne že bych neměla ráda sníh ale proč by nemohl být sníh a tak třeba k tomu ještě 25stupnů nad nulou :grinning:

Zuzi jde to ale ted je dost problému atd.Prostě jde to ale dost to dře. :unamused:
19. lis 2008 v 10:39  • Odpověz
čau undatry :grinning:

s tou svatbou uvidíme, teď se dušuje, že si dělal srandu, že by tam žádnou neměl, nejhorší je, že on má takovou povahu, že si ze všeho dělá srandu, takže nevím, jeslti to myslel vážně nebo si fakt ze mě dělal srandu :pensive: už jsme koukali i na písničky, že si můžeme vybrat, tak to vypadá vážně, ale musíme to dopilovat :wink:

dneska jdeme odpo k zubaři, tak na mě myslete, mám hrůzu už teď :confounded: ať už to mám za sebou! :wink:

Olí- třeba už teplotka nebude :wink: s tou rozlučkou mě ještě napadlo, že bysme mohli jít někam hromadně..ale já bych se na to nejradši vyprdla, další prachy..to ještě budeme muset vyřešit placení, já myslela, že bysme to platili my, jindra zase že rodiče poměrem kolik kdo bude mít lidí, tak nevím. bude nás okolo 20, kolik myslíte, že by to tak mohlo stát, vy, co už máte svatbu za sebou? nebude to žádný hogo fogo bud bysme byli do odpo a pak šli k tchánovcům ven na zahradu, ale to pochybuju, nebo tam až do večera..a taky nevím co s kačkou, hlídání, spaní atd, měli jsme se vzít, když jsem byla těhu a nemusela bych to řešit, co? :confused:
19. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
Jani my měli 24 lidí a kolik stála svatba dohromady nevím. Hostinu platili naši a nechtěli nám říct kolik to bylo, koláčky a dorty platila tchýně. A zbytek - kytky, šaty (byly drahý, tak jsem nechtěla aby je platili naši), prstýnky, oznámení jsme platili my - já s manžou.
19. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jani my měli 35 lidí a stálo to všechno 60 000 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
Zuzo, to jste zvládli celkem dobře s těma prachama!!!!!
My měli asi 20 lidí a stálo nás vše kousek přes 50 tis.a to jsme měli oběd v restauraci jen pro rodinu a svědky a pak jsme byli u nás na zahradě a jídlo jsme měli od známého z hospody, tzn.za velmi nízké ceny, jo a neměli jsme dort!!!!Jen zákusky, vše, co se týkalo pití a jídla platili napůl rodiče, ostatní my s P.!!!!
19. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
jj my jsme to měli právě taky za super ceny všechno :dizzy_face: Péťovi rodiče mají hospodu,takže hostina byla tam tzn,že se neplatil pronájem sálu atd a jídlo bylo všechno za ty ceny jak se jim říká?Za ty nízké :sweat_smile: takže my jsme dost ušetřily na tomhle :dizzy_face: hostina Nás vyšla jenom na 20 000 :slight_smile:
19. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
vy undatry kde stééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :angry:

jako sem joooooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:

Jani já furt o tom přemýšlím celý dvě hodiny kolik by to mohlo stát........
tak když mě tu rozepíšeš za co všechno budete platit,tak ti k tomu budu moc hodit plus minus ceny :wink:
19. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz
a jako dělej ty muríno jedna sem naklusej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

joooo Mišuláčkuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ty seš prďan :sweat_smile: jo taky laskavě naklusej!!!:sweat_smile: fakt undatra z rybníku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kde máš čepici a hroznou barvu?????Dyť takovou máš pořád nééééé :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš to perfection :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a kde mám svou drahou ploviční undatřičku???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad jsou už dobrý :dizzy_face:

a další undatry jdou na řadu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kdepak je Oloušek undatří???????? :angry: :angry: :angry: jako sem joooooo :angry: :angry: :angry: :grinning:

a Brambora má undatří průjmik,tak ty můžou být v klidu s malým,ta je omluvená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
tak,ale to přeháníte tohle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

já mám na Vás jako čas jooo :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
Už sem tu Kundatro :grinning:
19. lis 2008 v 15:16  • Odpověz
Ty hele, já takovou barvu neměla už dost dlouho!!!Podsední 4 měsíce jsem to neměla barvený, takže hnědá a najednou permoník..ne tak ono to fakt ztmavlo a kus se i vymylo, takže teď to jde, ale hned po barvě to bylo jak hořící Brandejs, jak se říká..nebo rudá záře nad Kladnem :grinning: :grinning: :grinning:

Je u vás furt ten sníh??tady se to vyšplhalo asi na 8st, ale táák fouká, že se mi zdá, že je mínus něco :angry:

Daník je dnes tak hodný, ani jednou ještě nebrečel a dost si hraje sám!!!!A zase s ponožkou!!!Chceš jí vidět???? :wink: :wink:
19. lis 2008 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.