• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no konečně nějaká undatra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Ti dám kundatru ze mě dělat :grinning:

co děláš?Já se nudííímm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:20  • Odpověz
Tak já se nenudím, pořád je co s Daníkem dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď asi krámuje šuplík, tak pohoda :sunglasses: ve 4 půjde vymrznout s tchýní a já budu vytírat :cry: :cry: to mě teda neba
19. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
Jo krámuje mi spoďáry a ponožky, on je fakt úchyl na ponožky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:22  • Odpověz
no tady sníh roztál a chčije :grinning: ale on zas napadne

ponožku mě chceš ukázat nebo pindíka s ponožkou????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jéé teď na prďolku spadl vysavač :sweat_smile: chudáček :fearful:
19. lis 2008 v 15:23  • Odpověz
nazdááár undatry,
já uklízela, pr naši dnes ráno odjížděli, tak jsem náš mini byt dávala do funkčního stavu a taky jsme byli kosnout venku :frowning2: . A volala jsem na gyndu, jestli už tam maj výsledky té cytologie - asi po 6.už... a nemaj. Mám zavolat zítra. Si připadám jak debil už. Jestli to ztratili, tak mě jebne...
Zuzí chudáček novej vysavač... :zipper_mouth:
19. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
ponožku ne pindíka :grinning: :grinning:
Tak mi vykrámoval tanga a podprdu a ponožku, zase takovou, jako má on, hodně chlupatou, to je pako, Ti to hodím do alba, počkej

Vysavač :sweat_smile: kolik váží?? :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:25  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: třeba si je bude chtít v budoucnu oblíkat na všechny části těla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Péťulka si tady u mě hezky hrál,tak sem měla nudu,ale už ho mám na klíně :sweat_smile: :grinning: :grinning: chudínek dostal vysavačem :sweat_smile: :pensive:

jo a ponožku mi určitě ukaž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bych asi dnes nevytírala :sweat_smile: jsem vytírala včera...dneska se mi nechce vůbec nic dělat :unamused:
19. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
no zdááár undatro:grinning:to sou paka

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prej chlupatou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty má asi nejradši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jak chudák vysavač,snad chudák Péťulka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on se na něj jako překlopil a drtil mu ručičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no vysavač má hoodně :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahoj Olííí :dizzy_face: co tak dlouho cytologujou?? :grinning: :grinning:

Zuzo, já vytírám obden :wink: klidně by to sneslo každý sen, ale na to peču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslíš jako že se bude chtít navlíkat celej do ponožky??? :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Každý den :grinning: :grinning: ne sen :grinning:
19. lis 2008 v 15:30  • Odpověz
ty mě chceš poslat obrázek ponožky do který si dává Daneček pindíka jo???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš úchyl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já chci ponožku s pindíkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak aspoˇtu ponožku noo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele myslim tím,ž třeba bude chtít jít ven s ponožkama na rukách,nohách,na hlavě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak si třeba nechá uplíst jednu obří a udělá si jen otvory na oči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tak bude normálně chodit ven,na nákup,do práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
jůůůů to je boží ponožka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
Miško no nevím, jako už se začínám bát... :frowning2:
Zuzo ty zase hlásíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
holky jako ty zuby si daly pauzu, pr teplotka není, dítě není protivné, čtverečky vepředu jsou, ale ne až navrchu.. a nebo mu vylezou zepředu :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aha haha hlásí se Vám undatra směr Praha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
jaký čtverečky Olííí?????????? :fearful:
19. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
no na dásničkách zepředu dole mu prosvítaj bílý čtverečky, teď už spíš obdélníčky :grinning:
19. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
ahááá :sweat_smile: já si myslela jestli nemáte někde gázu,tak sem si říkala co se stalo :sweat_smile:

tak se asi růst zastavil na chvíli :dizzy_face: nám jako roste třetí zub už 14 dní nebo i dýl :sweat_smile:
19. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
tak jako kde je ta murína co řeší tu svatbu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám zrovna čas jí se vším poradit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale teˇmusim jít loupat bambule teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
Díky :wink: to je taková měkounká, chlupatá ponožka, já je mám taky, když se vykoupu, je v nich krásně teplo a Daník ví, kde jsou a pořád pro ně chodí do šuplete a pak má v jedné ruce svou a v druhé mou :grinning:

Holky já nás teď fotila, měla jsem D na klíně a jedna fotka se teda povedla :grinning: :grinning: i Daník měl z toho srandu a smál se taky...jsem mu řekla, ať mi dá pusu a on mi dal francouzáka :grinning: a já to cvakla a fakt to vypadá, jako když se líbáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byla jsem celá voslintaná, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jdu vytřít, je tu klid :sunglasses:
19. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
Hotovo :astonished: :astonished: Tak kde stééé, zuzo nechej bambulky..co bude dobrého??já mám už několikátý den chuť na bramboráky :dizzy_face: :dizzy_face: ale ten smrad v bytě od smažení mě odrazuje :confounded:
19. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
koukám když nakukuju že tu nikdo nedrbe a jak tu nejsem tak se tu drbe o 106 :sweat_smile:

holky my měli pozvaných 50lidí ale přišlo jich asi jen 35 a i tak nás to vyšlo na 60tis no teda spíš mě to vyšlo.Ještě ted svatbu splácím :angry:
19. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
kuk,
Petí jak jako tebe? to nechápu, ty jsi ji platila sama?

Miško já dostala chuť na bramboráky včera, když jsem koukala na Ulici.
19. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
Mišul já včera bramboráčky dělala :grinning: :grinning: taky byla chuť :grinning:

sem teď nakrmila malýho přesnídávkou a když už byl odříhnutej a posadila jsem ho,tak celou přesnídávku vyhodil :sweat_smile: tak jdeme krmit znovu :grinning:
jinak nám přijel už taťka,tak teď budeme baštit,pak já,pak Tesco,nějaká véča a nevim jak se ještě ukážu teda :sweat_smile: snad ještě nějak jo :dizzy_face: kdyby né,tak hezký deeeeennnnnnnn :grinning: :grinning: :grinning: pápááá :dizzy_face:
19. lis 2008 v 16:42  • Odpověz
Olííí, já právě taky...ale teda bez toho čaje nebo co to tam dala :grinning:

Jo a my ještě ušetřili na P.prstenu!!Já mám bílý zlato, stál 5 litrů a P.má chirurg.ocel :sweat_smile: za 500,- a nenosí ho, takže jsem ráda, že jsme mu taky nekoupili zlato!!!!!!!!!!!!!!!
19. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
Miško já úplně cítila tu vůni :grinning: :grinning: :grinning: . My prstýnky máme z bílýho zlata, ale ze sady šperků, kterou jsme vyhráli v křížovce a nelíbila se nám, tak jsme platili asi 1000 za předělání na prstýnky
19. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
No Zuzi dá se říct že jo.Páč všichni kromě mé mamky se k tomu postavili tak jako že je to můj problém a že tu svatbu chci jen já :angry: :unamused: tak at si to pěkně vyžeru ne?Všichni se nažrali a napili a já to hold platím ještě ted.Jsem vůl no.Měla jsem se na to vysrat hned.Jenže jsem nechtěla žít s policajtem jen na psí knížku.Co kdyby se mu nedej bože něco stalo.Tak holky já ted jedu do penny a za chvilku jsem z5 :wink:
19. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
jé já chdi taky bramboráky :wink:

my byly u té zubařky a pro velkej ohlas jdu ještě jenou, tak mám radost teda!

tý vozo to je nějaký drahý ta svatba, ne? my mysleli, že rodiče by platili jídlo a pití a zbytek my, ale roidče o tom nevědí :grinning: to se říká tak 1000,- na hlavu, ne? tak to tolik peněz teda určitě platit nebudou, to jsem nevěděla, že by to bylo tak drahý :angry:

normálně bysme měli svatební meny- asi rolku,knedlíčkovou polévku, svíčkovou, pak třeba nějaký chlebíčky, záleží jeslti bysme pak šli na tu zahradu, nebo tam byli do večera, ale už vidím, jak by tchýně byla nädšená, tam mít tolik lidí, akorát by udělali bordel a šli domů...tak kdybysme tam byly dýl, tak asi nějaký řízky a pití k tomu no..nebo se dá udělat nějakej storp a dál to platí každej sám, ne? ale to by asi náš tatínek nechtěl..tak to jste mi nasadili brouka do hlavy teda :pensive:

já myslela 20 lidí tak že do 30 bysme se vešli, jen za hostinu, to je teda pěkně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
Janči, já mám vše rozepsaný, tak Ti to můžu napsat, jako kolik bylo půjčovný za šaty, kytky..atd.ale já nevím no, zda byste to za 30 zvládli, možná jo :wink:
19. lis 2008 v 18:03  • Odpověz
tak mi to pošleš na mail, díky :slight_smile: :wink:
19. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.