• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
šaty půjčovné oba 5.700,-
obřad na zámku 3500
prstýnky 5200+ 390 :grinning:
oznámení 1200
podvazek, kytičky do hlavy 500
líčení svatba + zkoušky 2000
fotky 2700
video 1000
kytky 3000
všechno jídlo + pití 13.200
hospoda 3500
solárka 2000
nehty1500

asi tam není vše, ale to základní jo, ono to pak maličkostma naskáče
19. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
už je to tu :grinning: :grinning: jsme to poslaly téměř současně :wink:
19. lis 2008 v 18:18  • Odpověz
kuk, Miško krásná fotečka :wink:
19. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
Jani ono to tak nějak vychází plus minus 1000 na hlavu pak šaty a prstýnky atd.No není to zrovna levný.Jak říkám klidně bych byla slečna s dítětem ale nevím co se kdy stane a tak chci bejt aspon trochu zajištěná,kdyb nedej bože něco,že jo.Co by mi pak kdo dal kdyby se něco stalo,nikdo nic.A tak jako manželka už mám něco jistýho.Je akorát škoda že u nás prostě nešlo udělat svatbun jen se svědkama a basta.Jo a to nevím jestli jsem vám psala ale když jsme se toho 8.8.08 brali tak zrovna na náměstí před radnici byla pouť :sweat_smile: a taky jsme měli kromě sněhu všechno počasí.Déšt,sluníčko,bouřku...prostě jsme to zvládli během obřadu všechno až na ten sníh :wink: :grinning:
19. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
ahojky, Zuzííí já jsem včera psala, že mám spicha s maminama z porodky:grinning: byli jsme na výletě :grinning: :grinning: :grinning:(u jedný maminy za phou) a bylo to božíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
svatba- hostina(20lidí) a raut(30lidí) 20 000, šaty 5500, prstýnky kolem 6000, oznamka jsme dělali sami,takže jen papír cca 100, kytky 1500, dorty 500, nehty(no celkem asi 2000, ale měla jsem je udělaný už skorem půl roku předem a chodila jsem na doplňování), vlasy cca 700( i s melírem), líčení zadara a víc mně nenapadá :sunglasses: platili jsme si to více méně sami :slight_smile:
19. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
to je úžasný tohle raní vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Já už si to moc nepamatuju,ale:
prstýnky 10 000
obřad na Zámku 4.500
kapela 4 000
šaty 3 000
oblek 2-3 000
závoj 700
rukavičky + bižu 600
podvazek 500
oznámení 3 000
koláčky to už nevim
hostina + pití 35 lidí 20 000
dorty 5 000
kytky 3 000
dekorace na stůl 1-2 000
fotky mrtě,ale už nevim
spodní prádlo 2 000

no a ono je ještě víc maličkostí za co dáš peníze,pokud budeš dělat svatbu se vším všudy,ale už si nevzpomenu
20. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
holky díky moc, až si vybereme restauraci, tak se tam normálně půjdu zeptat :slight_smile: ale ta hostina+ pití, to je dobrá cena, jenže ty jsi říkala, že mají tchánovci restauraci, že?je to peněz jak za kozu teda :astonished:

je pěkně hnusně, co? je zataženo, ani ven teď nejdeme, jdu radši uklízet :astonished: co snížek, máte ještě?
20. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky
no hnusně teda je, hlavně ten vítr, ten mě sere nejvíc!!!!!!!!!My pojedme nakoupit, abychom vypadli, si nedokážu představit, být s malým celý dopo doma :grinning: by hráblo oběma :grinning: a snad bude odpo líp!!!
20. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
zdarec:grinning: větrná hůrka se hlásí:grinning:
jsem chtěla vyvětrat(no sice jsem ten vítr slyšela, ale jsem blbka no :grinning: ) a málem mně to vytáhlo ven, okno mi pak nešlo zavřít :angry: hrůůůůůůza
no my dopo překlepem a odpo jedem plavat, tak snad nás vítr neodnese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
prej málem mě to vytáhlo ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani jj právě jsme neplatili za pronajatí restaurace a ceny za jídlo a pití jsme měli za výrobku :slight_smile: jinak by to bylo daaaleko víc

jako holky tady úplně strašně chčije,jak v tomhle jako jdete ven? :confused: :sweat_smile: navíc já nemám deštník sem ho nechala u dr :sweat_smile:
20. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
nechala si dr. deštník jako úplatek? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my pojedem autem, k němu doběhnu bez deštníku :grinning:
20. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
jo a za pronájem jsme taky neplatili :wink: některý restaurace to nevyžadujou
20. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
tý jo já jsem zelenáč normálně, pronájem je za celou restauraci, ne, nebo i když nás bude tak málo? :confused:
20. lis 2008 v 10:59  • Odpověz
no já nevim,nechala jsem ho na gyndě :grinning: aspoˇvidíš jak mě tam ničej,když pak odcházím rychle pryč :sweat_smile:

Jani se platí prostě za restauraci,že tam jste :fearful:

tady se platí za každou :unamused: co jsme se ptali před tím tak všude :unamused:
20. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
Zuzo, u nás neleje!!!Jen fouká, já po O jdu, asi mu dám pláštěnku, když bude funět hodně, ať mu nenafouká hlavička :grinning:
Dnes jdu na KO s okem, je to přesně měsíc po opreaci, ale teda ty vedlejší účinky mám pořád :pensive: tak nevím, zda už mi to nezůstane :frowning2:
20. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
já volala kamarádce, co dělá v jedné restauraci u nás kuchařku, a tam se neplatí za salonek, asi fakt jak kde :wink:
a dali jste si udělat cenovej rozvrh jakoby, kolik to tak vyjde, jak to mám jako říct, že budeme mít cca 22 lidí a kolik by to tak vyšlo? :pensive: asi oběhnu pár restaurací a zeptám se, ale asi to nechám po novým roce, nebo mám už teď, 6.6. bude hezkej termín, ale takhle dopředu to snad nebude obsazený ještě, ne? :fearful:

míšo- a co máš za účinky? :pensive:
20. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
Jani termín si už určitě běž obsadit!!!!!A normálně se zeptej na kolik to výjde s tím počtem :slight_smile:
20. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz
Mišuláčku tak ať to dobře dopadne!!!!!Neboj to určitě přejde!!!

sem si teď vzpoměla jak ste se ptali na ty ledvinky a já vám to zapoměla říct :sweat_smile: je to poprvé lepší,rozšířené to pořád má,ale lepší se to :slight_smile:
20. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz
Zuzo, tak to je dobře, že je to lepší!!!!!Díky, uvidíme, co Dr.na oko řekne

Pořád ve tmě kolem zdrojů světla vidím kruhy, v TV, když něco hodně září, tak to mám mázlé, na blízko vidím hůře..

Jani, na kdy svatbu chcete???
20. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz
míšo 6.6.2009 :slight_smile:

Zuzi- to jsem ráda, že se to lepší, třeba se to do tý doby zlepší úplně :dizzy_face:

Míšo- ty dobře poříď u dr!! :wink:
20. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jani, super datum :wink: My jsme 16.6.06 :grinning: :grinning:

Tak KO v pořádku, ty kruhy, co vidím kolem světel večer bohužel budu vidět dál, jsem prý mladá a mám pružné oko :grinning: až budu stará, tak to bude dobrý...jinak mi to teda ještě slezlo a mám je půl dioptrie!!!!!Další Ko v březnu a mám vzít Daníka, že ho raději skoukne, zda se na něj taky pidlookost nechystá :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
Mišííí, ta mladice jedna :grinning: :grinning: :grinning: svět je holt kulatý, tak vidíš kroužky :grinning: :grinning: :grinning: takže se těšíš na stáří? :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
Mišul super,už,abys byla babča coo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jedu na nákup babky :grinning:
20. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
už zase_?????? :grinning:
20. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
míšo- to je dobře, že to dopadlo dobře :wink:

teď mě úplně vytočil topenář, nám nejde kotel, teče studená voda, už druhej den, odpo mu volal jindra, že dorazí, nedorazil ještě, tak mu volám já, příjemnej jak prdel, že je pod kotlem a neví, jeslti tam bude hodinu nebo dvě, a mlčí, tak co jako jak mám vědět kdy přijde, pak už byl takovej nepříjemnej a já pak taky, tak jsem zvědavá, jestli dnes nebo zítra, kačka se nebude koupat už 2den, táta nám přijde z tenisu a nebude se taky mejt, to je fakt super, dědek jeden, mě vytočil teda :astonished:
20. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
Evi, závidíš to mládí, což :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzo, to se pak nediv, že máš takový výdaje, každý druhý den nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: já jedu zítra vytřepat peněženku, už dnes jsem nechala v Optice 950,- dělají mi nové sklo do brýlí :confounded:

Jani, no to je teda kretén!!!!A ještě bude nepříjemnej, bych chtěla vidět jeho, dva dny nemytého!!!!!!A bez teplý vody...tak ohřej vodu na koupání v hrnci, si nedokážu představit nekoupat D.i jeden den
20. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Mišíí, no závidím :grinning: ale i přes můj pokročilý věk, vidím dobře :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem taky pružná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, kretén!!!!taky bych ohřála vodu :wink:

holkýýý, my dnes na plavču byli pěkně pod vodou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už to není jen takový to ponoření, ale krásnou potápku mám doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No sebe taky musím pochválit, pže už se taky potápím a tolik mi to nevadí, ani ksichty už nedělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas jsme byly v bazénu 3 mamky :grinning: začíná se mi to líbit :grinning: :grinning: :grinning: volná šatna, volná sprcha a lektorka má doooost času na indivindy péči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 18:02  • Odpověz
no joo,jako každej den nákupy,dyť vám to říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani no comment děděk jeden posranej :sweat_smile: :rolling_eyes:

Evi ty potápko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jste šikulky :dizzy_face:
20. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Eví, my se potápíme už asi od 3.hodiny :unamused: posíláme si s lektorkou dětičky navzájem, já z toho vodvařená teda nejsem, nesnáším to :angry: příště jde Petr, pak asi nepůjdu a další je poslední, tak to má zase P.odpo, tak půjde on, fakt jsem z toho zpruzená :confounded: :confounded: budeme pak chodit sami i s P.ptala jsem se na to na recepci a do 3 let je to zdarma!!!!
Pružná jsi, to jo :grinning: :grinning: zvláště při poskakování ze schodů :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. lis 2008 v 18:56  • Odpověz
tak už tady byl, musí se objednat nějakej díl, takže nám to topí jen někdy, možná v po nebo v út to dojde, on není tam příšernej, když s ním mluvíš pak, jen po telefonu, to je na ránu teda, tak my pomalu půjdeme do hajan, tak zatím papa
20. lis 2008 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.