• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olííí, no to je strašný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je pištidlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi, kde jsi??na chalupě??? :confused:
Fakt ho v mlíku nechce??tak to se divím, to jede i mě :grinning: no já myslím, že když maj za den alespoň těch 500ml, tak dobrý, zvlášť naši kluci, ale Zuzčin Petí, by měl fakt víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je fajn, že jste vítání přežili :grinning: :grinning:

Jinak já jediný recept, co můžu dát, je na polívku :wink: Dnes jsem jí zrovna dělala...
Dám vařit trošku kuřecího(je rychle měkké) ale jen trochu, bio maso nemám a nedávno jsme tu zrovinka četla, že mají děti velká prsa, po kuřecím, páč kuřata cpou růstovýma hormonama a pak se takhle z toho dětem zvětšují prsa :confused: hnus velebnosti :angry:
Aby měla teda nějakou chuť, když masa je málo, tak mám zeleninový bujon - BIO bez glutamanu sodnýho, jen mořská sůl je tam, dám ho trošku, aby to zase nebylo moc slané, nakrájím brambor na malé kousky a zeleninu(petržel, mrkev, porek,květák..co máte) zahušťuju domácíma nudlema, ale ty jsou samo z celého vejce, takže pro Ty , které striktně dodržují doporučení a to, že bílek až po roce, můžete zahustit nočkama, ty dělám ze žloutku a malililnkato bílku(má kypřící účinky, takže pak je noček nadýchaný) trochu mouky polohr. a hrubé a trochu vody, konzistence ani řídká ani tuhá, pak to do vařící polévku buď nabírám lžičkou nebo nechám zkapat z vidličky a pak nožíkem rozkrájím v hrnci na menší kousky :wink: Nebo ve zdr.výživě prodávají instantní rýžovo-kukuřičnou kaši a tím by taky šla ta polívka zahustit..nebo jáhly taky by šly :wink:
22. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz
čus bus lásky moje :grinning: :grinning: :grinning:

Olííííí ten je božíííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se smála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Janí vy už jogurtíky můžete :slight_smile:
Evičko prej mám tenisky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude mejdan v botičkách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a vy jste na chalupě????Juch já chci takýýýýýý :sweat_smile: pujdeme sáňkovaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Jinak my teda taky sníme celou sklenku plus klíďo ještě víc :grinning:
Miláčku a taky Ti posílám hubanaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
holky mám zas historku na IP :sweat_smile: chceteee????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: néé já vás už nebudu obtěžovat,že jo :sweat_smile:

jinak malej taky dost kuře,tak bude mít asi velký prsíčka :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: né je to fakt humus ty hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my čekali až se malej teď vzbudí,že pujdeme ven,no a on mezi tím tatík usnul a malej se probudil :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
lásko chcíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nééé, jsme u kámošky za Phou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na chalupě nemám net a zmrzla bych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no Váša sních neviděl, spal :sunglasses:

ahoj Petííí
22. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
tak jak tak koukám tak vám dávájí dětičky asi zabrat když tu nikdo není.Nebo si semnou nechcete povídat :frowning2: jááááá budu buleeeeeeeeeeeeet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 16:09  • Odpověz
Olí- to je hezký, Kačenka si asi myslí, že je to ona a křičí na sebe taky :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo- hezkej snížek, Daníkovi se líbí, co?)

my sháníme ten koberec, když jsme si vybrali, tak ho nikde nemají, už jsem se těšila, to je pech teda..tak snad na netu ho objevíme, nebo vybreme jinej, když už jsme se do toho pusitli teda spíš jindříšek se odhodlal na můj velký nátlak :grinning:
22. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
už jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my byli u tchánůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: holky tam je tak dobře :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: mě se tam fakt líbí,já si nemůžu pomoct :grinning: jsme tak blbli všichni s malým a hlavně oni teda :sweat_smile: a prostě je to tam s nima fajn,až jsem se ptala po zpáteční cestě Péti jestli nám nebude líto,že s nima o těch Vánocích nebudem,A on mi říkal,tak asi jo,ale nesmí,že takhle to je správně :slight_smile: my doma jako rodina :dizzy_face:

dále sníh :grinning: malej viděl sníh :grinning: a byl mu úplně šumák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: rozčilovalo ho,že je narvanej v kombinéze ve fusaku a všechno má pod krk a nevidí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale pohoda :grinning:

pokroky :grinning: Péťulka 4 dny se staví na 4 a péruje :grinning: :grinning: :grinning: pak zas jde do housenkovský polohy a leze :grinning:

dále Péťa :grinning: Péťul co blázníííííííššš???? :fearful: :fearful: :fearful: je víkend to tu nikdo moc nebývá no :fearful: a co si smutná?

Jani pro unatry koberce nevyráběj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
Miško jojo strašný, celkem lituju sousedy. Bydlíme v prvním patře a je to slyšet až venku, takže počítám, že stejný zážitek má celá naše bytovka :grinning: . Se těším, až se naučí něco nového, co ho zaujme. Teďka se naučil mlaskat, ale zvuk to byl asi málo výrazný :grinning: , takže stále vede ten jeho jek,ryk nebo jak to nazvat :sweat_smile:
Jájoušk sníh neviděl, pr byl zababušenej a chrupal. :slight_smile:
22. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
po velké odmlce vás všechny moc zdravím :slight_smile:
dočítat asi nebudu..jsem v jednom kole,spousta práce a ve středu opatrovnický soud..mám toho až až :frowning2:
ale jdu se hned podívat na fotky,na vaše zlatíčka :dizzy_face:
23. lis 2008 v 08:55  • Odpověz
Vladulínkuuuuuu ahoooooooojjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bobišku posílám Ti miliooooooooooon pusinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máš prosím tě a co děláš?Co doma,práce,rodina,přítel? :grinning: povídej povídej :dizzy_face: a jako koukej se zas zapojit do každodenního života sem,nám tu chybíš :dizzy_face:
23. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
jo a já nevim jak u Vás,ale tady je sněhu jak nasráno,snad půl metru a pořád sněžííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj prdky

Vladůůů, ahojky, moc ráda Tě vidím po době..máš toho asi hodně viď, holka naše :cry: :cry: ať už je po všem a napiš, co a jak, jste stále v tom bytečku????Jak se daří Klárce???A co chlapáci???Povídej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzi, to se máš, že máš tak super tchánovce :dizzy_face: To u nás nehrozí :frowning2: :frowning2: s malým ani vedle nechodím, mají tam zahuleno, takže babi chodí k nám a děda ten přijde občas, ale to je spíš dobře :zipper_mouth: Ale tyhle návštěvy musí být bezva, P.vypadne z domácího prostředí...to my jsme skoro furt doma, fakt mě barák sere :cry: , chci byyyyttttt!!!!!!!!!!!Peťa je teda rychlík s tím stavěním, to je fakt brzo..je to šikula!!!!!!!!!!!!!Hele ještě bude chodit dřív jak vašík s Daníkem :grinning: :grinning:
U nás sníh taje, ale stále sněží, ale jsou 3 nad nulou...Daník na sníh nic, prostě normálka ne :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsem totálně překopala náš zajetý rytmus, Daník doteď spal 3x za den po půl hodce, naposledy spal cca od 16:15 - 16:45 ale už se mi několikátý den zdá, že pak když jde spát v 19, že se mu nechce a včera usínal hodinu :frowning2: takže dnes jsem rozhodla, že zkusíme nový rytmus a spát bude jen 2x za den...dopo šel spát až v půl 12 po prvé a tak jsem tajně doufala, že třeba bude spánek delší než zase půl hodka..no tak sice byl, ale 35 miin. :grinning: :grinning: se fakt z něj picnu..no ještě, že spí v noci jak zabitej!!!
23. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
ahoj Vladu, jak se daří? Co Klárka?
U nás sníh roztává... :frowning2:
A v albíku mám novou fotečku, Jájošek usnul se zvířátky :grinning:
23. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz
Oli, dobře ukrytej je Jája :grinning:
23. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
Miško on by asi bez té zvěře v postýlce neusnul :grinning: , dycky si tam s něčím hraje, akorát teda dneska hamounil a naházel na sebe všechno :grinning:
23. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Mišuláčku to asi nehrozí s tím,že by Péťa chodil dřív než Daneček s Vašíčkem :grinning:

holky mě od včerejška tak bolí ta uzlina :cry: ale moc,normálně když sedim ležim chodim,moc bolí a to mám dneska poslední ATB a furt jí mám a za týden mám jít na gyndu,já se tomu nevyhnu a zase mě budou řezat :cry: ach jo,jen nevím jestli mám čekat týden jak tam mám jít,když mě to tak bolí,mám to zas celý zduřelý a kolem uzliny mě to bolí ješta cm všude :cry:
24. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
tak sem se teď objednavala na za ten týden jak sem měla a sestra se mě ptala jak to vypadá tak sem jí říkala,že to zas bolí a tak mě objednala na tuhle středu,že to chce přijít dřív
24. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
Zuzi- já si taky myslím, že jestli tě to bolí, tak čím dřív, tím líp, snad už pak budeš mít pokoj, to je pech, co? a malej už je dobrej? :slight_smile:

My jdeme teď oběhat matriku, jdeme dát Kačce spoření, zaplatit koberec, už nám ho konečně objednali z jiné prodejny, tak mám radost, budeme mít snad za týden koberec a Kačenka si bude moct hezky lézt :dizzy_face: :dizzy_face: akorát možná ještě nějakej malej do ložnice by to chtělo :sweat_smile:

Zuzi- prý má bejt na horách teď pěkná kláda, tak se hezky zabalte :slight_smile:

Vladu- jak se máte? Držíme pěstičky a myslíme na Vás!! :slight_smile: :wink:
24. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Kuk,

Zuzi to je dobře, že jdeš k dr. dřív.

Hele holky kde je Veru a Maru?
24. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahojky hojky :slight_smile:

Zuzo, to je dobře, že jdeš ve stř!!!!Bůh ví, co to je, tak ať je to kdyžtak venku, co nejdřív..ale teda fakt už je to hrozný, pořád Ti něco je, viď :angry: :angry: už ať máš pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, tak bezva s kobercem!!!!Taky se chystáme do konce roku udělat D stavebko, je zadarmo zřízení smlouvy, viď?? :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, Maru ta přestala chodit přesně ve stejný den jako Veru, takže asi nějaké spiknutí, či co :angry: je mi to u zadní části těla...Veru jsme myslely, že je naštvaná, že jsme jí říkaly, že má velký pupíček :wink: ale pak psala, že ne..takže vážně nevím, co jako je za důvod, že sem chodí přes rok a najednou finýto, přijde mi to celkem neslušný, ale což, každý jsme holt nějaký :pensive: :pensive: :pensive:
24. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Dneska jsem se ráno pobavila..byl v TV starý film s Marvanem - já to moc nemusím, ale měla jsem to puštěný, jako zvuk.kulisu..jednalo se o to, že hledali nějaké ztracené dítě, Marvam to vyšetřoval a chtěl po matce fotku, ta bulela a říkala, že žádnou nemá, že fotit dítě do roka, znamená smůlu, že pak nerostou :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím, zda se to tak opravdu dřív tradovalo :grinning:
24. lis 2008 v 10:54  • Odpověz
Miško já myslím, že to fakt tak bývalo s tím focením dřív.

Byli jsme v poradně: Jájoušek váží 7120 gramů, měří 67 cm a dostal 3.hexu. Až se vzbudí bude druhý pokus se zeleninkou a večer mám dávat rýžovou kaši. Tak to abych koupala už v pět :grinning: , pr než to tou lžičkou sní....abychom to do půl sedmé stihli
24. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
ahojda:grinning:

Zuzííí, chtěla jsem Ti poradit, ať jdeš radši dřív, ale koukám, že sestřička na gyndě byla výjimečně rozumná :grinning: Peťulka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
olíí, gratulace Jájoušovi k mírám :grinning:fotky bombový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak mám názor na zmizení Veru a Maru, jako Miška:slight_smile: prostě spiknutí :grinning: taky mi to je teda jedno, já se nikoho prosit nebudu, aby tady s náma byl :sunglasses:
Jani, super, že máte koberec :grinning:
Mišííí, co tento týden?já snad nic nemám(prolustrovala jsem mail i kalendář :grinning: )

vladůůůů, beruško moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ve středu budeu držet palce :wink: doufám, že budeš mít chvilku a zas se ukážeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: povídej, co je nového?
24. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
bambulky já toho psa zastřelííííííímmmmmmmmmmm :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: normálně sem se už tak nasrala,,že sem fakt tý Ivě napsala,i,když sem se dlooouho přemáhala jí nenapsat a nic jí neříkat,ale já toho psa sna pujdu zneškodnit nebo nevim :angry:
Napsala jsem:Ahoj Ivo,nemůžu tě zastihnout doma,tak ti to píšu přes sms.Chtěli jsme tě poprosit jestli by nebylo možný,když ráno odcházíš do práce,nechat Ely v obýváku,aby to neměla průchozí do ložnice,pač pak dycky štěká malýmu nad hlavou a budí ho.V obýváku je slyšet míň do ložnice.Budeme ti vděčný,moc děkujeme

její odpověď:Jsem v práci v so a v ne byl Honzik doma tak určitě neštěkala,nikdo si nestěžuje.Snad nechcete,abych ji dala pryč!

Moje odpověď:Ivuš to nikdo nechce prosím Tě.Já tě jenom prosim,jestli by nešlo ji mít v tom obýváku,pa mě budí malýho,když je doma sama.Nikdo si nestěžuje,protože paní vedle je v nemocnici a ta jinak držkuje pořád a Jarda není pořád doma.Mrzí mě to,ale zbývá to na mě,pač k nám je slyšet nejvíc,tak kvůli malýmu jinak bych to neřešila.Je mi to nepříjemný,ale snad to chápeš

tak já to přesně nechtěla řešit,abych nedělala zle,když jsme sousedi,navíc se bavíme,proto to je pro mě ještě těžší se odvážit jí to říct a ona má takovouhle reakci??Trochu přehnaný né?TeĎ je nasraná,že jo,skvělý,kvůli tý reakci,abych jí radši nepotkala teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně bych to s ní probrala,ale teď teda nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak malej je už v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bez rýmičky bez kašličku a zase spinká jak brouček už dva dny do půl 7 najíme a do 8 9 :dizzy_face: takže zas luxus :dizzy_face:

Mišul nojo dyť vim,že mi furt něco je :cry: :pensive: je to strašný prostě :pensive: ale zrovna včera jsem se ujišťovala u Péti,že vyřeší tohle a už mi nic nebude,že jo? :cry: já už chci být zdravá holky prostě :cry: ale teď už snad budu!!!!!!!!!!Pač nevim co dalšího by mě mohlo být :unamused: že by zánět po operaci na mě čekal? :unamused: :unamused: :unamused: každopádně se toho bojim jak prase,pač mě to moc bolí

Oloušku teda Jájoušek je kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Evíšku jj výýýjimečně byla rozumná :sweat_smile:

Jani kláda tam je jak na Sibiři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
Zuzi to je těžký se sousedama, blbý je, že po té sms, to třebas vyzní blbě. No ale každopádně jsi nenapsala nic špatného, tak by se sousedka neměla urazit. No a počítám, že zavřít dveře snad není takový problém, tak držím palečky, aby sousedka to vstřebala a nebyla zbytečně uražená.

Holky tak žrout slupnul půl skleničky (víc jsem mu nedala) brokolice a ještě nadával...tak jsem musela hned dokojit. Tak jsem zvědavá jak ta kaše, no jestli mu pojede stejně jako zeleninka tak to bude fajn :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
holky tak jsem s malým dala chrupičku po obědě a zvonila tady Iva,otevřel jí Péťa,že spim a ona ať se potom stavim :unamused: skvělý na to mám tak náladu :frowning2:

mě je zas tak hrozně psychicky a bolí mě to,že jsem to teďka obrečela :cry:
24. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
Zuzííí, nedělej si hlavu :wink: myslím, žes nic špatnýho nenapsala :wink: třeba jen měla špatnej den :wink:
uvidíme, co ti ve středu řekne dr:wink: no asi to budou muset říznout, ale ¨neboj:slight_smile: horší než porod to nebude :grinning:

olíí, Jaroušek je hamounek:grinning: no uvidíš, kaši Ti taky zbodne jako malinu :grinning:
24. lis 2008 v 16:19  • Odpověz
miláčku a myslíš,že mě to udělaj vcelký narkoze?
24. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
v celkový
24. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
asi ne, spíš v místní :wink:
24. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.