• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak to v životě nedám,mě to tam strašně bolí a já vim co to je píchat injekci do místa kde je zánět,strašná bolest,to nejdu
24. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
Zůzoooooooo!jdeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
24. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
Zuzi- třeba to půjde :wink: hlavně budeš mít po bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hollky tak jak jsme měli mít fotografa na svatbu, tak jsem tam byla, a zrovna na náš termín už má obsazeno, takže jsem našla jinýho, snad to bude dobrý- 3500,- za 100 fotek a 1400,- video :astonished:

a restaurace- byla jsem ve 2 a v tý druhý, ta je hezká, ale jen obědy pro cca 25 lidí 1300,- necelých, to je hodně drahý, co+ večeře, asi uděláme rauty- co se dělá studenej- ¨to jsou mísy nebo teplej a to jsöu řízky a rolády, já vůbec nevím a ovocný talíře, asi tam budeme jen do podvečera si myslím :sweat_smile:

dort snad stačí jen jeden, a k tomu svatební koláčky, ne? to by mělo stačit, obřad máme v 11, takže tam budeme tak na půl1 si myslím..
24. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahojky
tchýně má odpolku, tak mám službu odpo na ťapání já :frowning2:

Zuzo, no nechtěla jsem to psát, ale taky myslím, že řízi, řízi...ale fakt neboj!!!!Jak psala Evča, nic není horší jak porod..vlastně jo, další porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi náš malý strašpytlík :slight_smile: :slight_smile: !!!

Evi, já nevím..hele vyčkej plís ještě, já budu zítra volat na alergologii, potřebuju tam jít a to mám na Buďárně, takže podle toho na kdy mě objedná, tak se pak rozhodnu, že bych to nějak skloubila s návštěvou, když budu na čtyřce a nebo že bych spala u mamky, kdybych měla jít hned ráno...uvidím

Jani, cena foťáka dobrý!!!A video taky!!!Co se Ti nezdá???
Jinak ty rauty...strašně záleží na počasí, my neměli žádný teplý jídlo, bylo vedro a nokdo hlavně neměl vůbec hlad :confused: měli jsme řízečky, obložený mísy, pak nějaký uzený snad krkovice :fearful: spousta zeleniny, nějaký ovoce a zákusky dělala tchýně - rolády, buchta...ani se vše nesnědlo, dávali jsme jim ještě ráno s sebou zbytky :grinning:
24. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
Jo a jinak jsme byli teď v srpnu kámošce na svatbě a ta vůbec teplý neměla, jen obložené mísy a bohatě to stačilo, nadlábli jsme se :wink:
24. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
míšo- nelíbila se mi ta cena za jídlo- jen obědy za 13 000,-? :angry:
možná by stačilo jen studený mísy a to uzený třeba :wink: a zelenina, ovoce :wink: to si tam jako dáme my, nebo to připravujou oni, to ovoce? :grinning:
a to sladký by vlastně mohly dělat i mamky, vid, a na upování cukroví bysme se mihli vyprdět :wink:
24. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
sem tu,ale mám 5 minut jenom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já se strašně bojííííííííííííííím prostě,to je úplně něco jinýho než jít na koloskopii v narkoze,na kyretáž v narkoze,tohle bude při vědímí a budou mě řezat tam tam dole hned u julči,nožem mě tam říznout na tak debilním místě jako je ten záhyb a ještě mi budou čumět na julinu,no já se poseru prostě.Na to nemám jako fakt ne
sem posraná posraná posraná a nechci prostě nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii doprdele :cry: se bojim snad víc než všeho co mám za sebou
24. lis 2008 v 19:03  • Odpověz
holky,ale na druhou stranu vám musim říct,že se k dr už strašně těšim,už,aby byla středa,pač to bolí jak sviň a já už chci mít klid a vědet co a jak :slight_smile:
24. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Zuzínky, třeba to budou dělat v celkové, když je to tak blbý místo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
nebudou :frowning2:
24. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
Zuzi třeba budou.

Dobré ránko,
Holky s.o.s. - měli broučové po očkování červenou bouličku vedle vpichu někdy?
25. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Olí, můžou mít :wink:

Zuzáčku, uvidíš, co Ti řeknou v tu středu :wink: zatím neplaš :wink:

Mišáčku, vydržím :grinning:
25. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
jo a chtěla jsem vám říct, že dneska jsem holka šikovná :grinning: :grinning: :grinning: už mám napůl hotovej oběd a Vendovi vařím ovocátko na svačinky :grinning:
25. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
téda Eví, já mám zas skoro hotovou večeři :grinning:
Eví dávala jsi Vašíkovi čajíčky, když jsi začala přikrmovat? Jo a za jak dlouho po zelenince jsi začala dávat ovoce na sváču?
25. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahoj
dne sbylo plavčo, ale byl pan táta, tak dobrý :grinning: Příště na to peču a pak naposledýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi tak jdu až 28.1., počkáš???? :grinning: :grinning: :grinning: No a co teda ted ve čt??????Přijeli bychom tak do jedné a odjeli před 16tou...

Oli, bouli jsme měli a jakou!!!!!Ovoce jsem dala cca měsíc po zelenině :wink:
25. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
my jsme dávali vodu, zkoušela jsem to hnedka, co dostal zeleninku....
ovoce cca za měsíc po zelenině
no já nevylučuju, že to co tvrdím, že je oběd nebude na véču:grinning: mně se to nechce teĎkon dodělávat :zipper_mouth: a po poledni jdem plavčit, takže to dotvořim asi až bude venda spát po obědě a najím se po plavču :grinning:
25. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
Mišííí, my máme ve čt plavčo od 14:20 :wink: co pátek?
25. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
No dobrá, dobrá..je to asi i lepší, ve čt jezdíme na nákup :slight_smile:
V koli Véna spí???Abychom ho nebudili :confused:
25. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny zdravím :wink:

Evi dnes se uvidíme na plavču, už nejsme posránci :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
Baru, to jsem ráda:grinning: ale začal se mi bazén ve třech líbit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišíí, Véna spí většinou do tý 1 půl 2, ale taky třeba jen do půl 1 :grinning: tak už se těšim na pátek :dizzy_face:

jsem se překonala a už teda dodělávám ten oběd/večeři :grinning:
25. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
Tak uvidíme kolik nás tam dnes bude, Adámek ještě nejde :wink:
25. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
jsem si myslela, ale honzík už jo:slight_smile:
takže min. 3 v bazénu budem:grinning:
hi, hi:grinning: těš se!!!jsme v potápění zas o kousek dál a je to super:grinning:
25. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
Taky se těšíme!!!!A Evi takže Ti Vašík teda fakt spí jednou denně po O, jako velký kluk??? :grinning: Do večera pak vydrží jo?? :confused:
25. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
jj, jen 1 denně :unamused: ale v út a čt :grinning: si ještě schrupne odpo :grinning: :grinning: :grinning: zlatý plavčo :dizzy_face: jo normálně vydrží :sunglasses:
25. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
Tak to je šikula!!!!No my už spíme "jen" 2x ale celkem hodinu :confounded:

Vše nej Kačence k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
díky Míšo za přáníčko, s tím spaním to je děs, taky spíme tak hodku denně :angry:

dneska jsme byly narvat větvičky na věnce a dekoraci, normálně tady nic není :astonished: pak jsem teda našla, ale vesnice je vesnice :grinning:

když jste se bavily o těch čajíčkách, tak já jsem koupila nějakej na imunitu a šmakuje nám :sweat_smile:

jindra jede v pá k babče, mě by bylo zle v autě, prdím na to, tak budeme uklízet, potřebuju domejt okna a umejt linku a pomalu dělat výzdobu, v ne už je advent, to to uteklo, co? :confused:

jo a chci zkusit dělat čokoládu domácí do formiček a udělat z toho pak dárkový balení pod stromeček, ale nevím, jeslti to mám dělat už teď, co myslíte? :astonished:
25. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
kuk,

Kačence vše nejlepší k svátečku.
Holky nesmutněte náš ochrapa už taky není ochrapa, dá si půlhoďku dopo a když má hodně dobrej den, tak odpoledne tak hoďku a půl.
25. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
jani, kačce vše nej!!! s tou čoko nevím, my vždycky dělali takovou, co v teple tála :wink:
Olííí, já nesmutním:grinning: jen během tý spací půlhodiny toho moc nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no teď sice po plavču chrupčí, ale mně se nic nechce dělat :zipper_mouth:
25. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
Jani mě se ptej na cukroví, v životě jsem to nedělala :grinning: :grinning:

Evi, co potápko?? :grinning: :grinning:

Kde je Suzi Quatro?? :confused:
25. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
suzííí, to fláká :sunglasses:
dneska jsem si urvala šňůrku od potápěcích brejlí, tak jsem se potápěla bez nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.