• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ráneško milášci :dizzy_face:
Já od večera trapně zas krvácím :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem trapná :sweat_smile:
30. zář 2008 v 07:22  • Odpověz
Ahojík

teda ty jsi fakt už trapná,ty už nevíš čim zaujmout,tak krvácíš,to je trochu sado maso ne? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Néé jako to je na palici,takže kdy tam budeš volat?Už tam na ně naběhni ať ti vymění dělohu :sweat_smile: vždyť musíš přijít už po tolika dnech dost o krev ne?sice nejsem odborník,ale jako...no :sweat_smile:

Já jsem taky nosila jen a jen tampony,pak ale jak jsem měla furt ty záněty mi DR řekla,že to může být i tamponama,že to ucpávám :sweat_smile: tak jsem nastoupila na vložky..děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budu doufat,že tamponky se mi vrátej :grinning:

Já dneska pojedu směr Ikea :sweat_smile: zas tam nechám majland,mám už napsaný nákup tak za 2000 :pensive:
30. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Zuzííí, to už vůbec není vtipný:frowning2:si vybíráš menses za celý těhu ne?
Veru, jen za 2 tis?:grinning: já mám seznam do ikea dlouhej, jak na nákup potravin :grinning: myslím, že je to přes 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky
Zuzo :cry: já fakt doufám, že to bude OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás rýma dobrý, už mu to neteče, jen odsáváme, nálada až moc dobrá, blbne tu od 8 a spaní nic, tak jsem zvědavá, kdy zalehne :confused: á píšu a už je tu votrapa jeden :grinning: stojí u mě a šmatá po klávesnici...on mu tu totiž táta pouští Chnapíka krokodýla a když jsme u PC tak asi myslí, že si ho jdeme taky pouštět :grinning:
Tak zase mizím, přijdu, až usne :wink:
30. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
mišííí, ch'napík je boží:grinning: u nás se taky pouš¨tí:grinning: když skončí, tak se ozve hééééééééj :grinning: :grinning: :grinning: a nepřestane s tím, dokud se znova nepostí :grinning:
30. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
Evi tak taky na něm ujíždíte, jo :grinning: :grinning:
už spí pacholek, ani to nebylo tak zlé, teď už spíme dopo doma, aby si zvykal, v zimě nebudu trajdat pořád venku!!!!
30. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
Eví ahojík,
no zatím 2 tisíce a to jsou jen doplnky pro prdolu do pokoje :sweat_smile:
jenže zásadně ještě vemu milion veci kolem :frowning2: to bude mít Tom radost,už takhle se dva dny psychicky připravuje,že tam pojedem :slight_smile: :grinning:
Akorát jsem zjistila,kolik všecho jsem objednala na MMB :frowning2: takže včera jsem dělala hromádky s penězma :grinning: a zjistila.že výplata by se hodila už včera :grinning:
a to ještě chci do babyparku,ehm no to T. ještě neví :grinning:

jéé chňapík je bohovej :grinning:
30. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
mišííí, to je fajn, že se daří:slight_smile:
verůůů :grinning: :grinning: :grinning: já se těším až dorazí almužna :stuck_out_tongue_closed_eyes: na víkoš jedem s únorovkama a já se tento měsíc nějako rozšoupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
eví já se taky rozšoupla a včera jsem platila převodem nějaké peníze na něco za byt a tak jsem jukla na zbytek peněz a ono tam 1500 :grinning: :grinning: a výplata za 10 dní..mazec :grinning:
30. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
se na účet nekoukám, radši :grinning:
né peníze tam jsou, ale přesáhla jsem svými nákupy výši svojí almužny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
to máš fajn,já přesáhla všechno :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: peníze lítaj, co? jsem mysleala¨, že nakoupim pře¨d narozením a pak už niiiiiiccccc kupovat jen tak nebudu:slight_smile: no naivní představa :grinning:
30. zář 2008 v 11:01  • Odpověz
Hojec :sunglasses:
Pamatujete si na mě ještě??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
hojec..kdo jste paní?? :confused: :astonished:

Eví mazec jako,se utěšuju tím,že až bude malej venku už to tak nebude horlivý,že jako teď jsem to přehnala pač jsem brala fusak,kočár,zavinku atd v jedné výplatě,tak dík,že to bude stejný i po narození :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
jako nechápu,jak to zvládnem až budu brát ten příspěvěk jenom,už takhle končíme na nule :grinning:
30. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
dobrý den, pani:slight_smile: kdo jste? povězte nám něco o sobě :grinning:
30. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
hm tak čím bych začala ... jsem paní s velkým nosem a bradavicou na palci :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
Řešíte penízky koukám,no tak ty už ani neřeším páč došli :sweat_smile: :grinning:
Výplata bude za 8 dní a já bych ji tááák chtěla už třeba hned :pensive:
30. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
Maru to je dobrý..prej penízky neřeším..ty dolši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No došli no :sunglasses:
Pošli a bude líp :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
trapka přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
sem doteď spinkala,takže ještě nevolala :zipper_mouth: teď maj pauzu,tak pak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele,ale teď zase jenom špinim,ale hodně,není to jasná krev,ale černo,i,tak mám volat?I to je špatný? :sweat_smile:
30. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
čau trapko trapná :grinning: :grinning: no určo hele volej i špinění neni dobré :cry:

MAru co mám poslat? :sweat_smile:
30. zář 2008 v 11:24  • Odpověz
Zuzi určo volej,to je strašně moc dlouho takové krvácení,i když teď jenom špinění,něco je špatně,jinak bys nekrvácela :pensive:
Veru třeba poštovního holuba :grinning:
30. zář 2008 v 11:25  • Odpověz
Super se vykecávám a spálila jsem cibuli na uhel :sweat_smile: :zipper_mouth: :fearful:
30. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
holky nebrečte,dyť je to trapný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já sem tak trapná,že už trapnější být ani nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to víte musim něčím zaujmout,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Veru :sweat_smile:
30. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Zuzo mě jsi zaumula jak jsi nejvíc mohla :grinning: :grinning: :grinning:

Maru ty tele co děláš jako?? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ti mám zas něco poslat?
30. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: super potom sem toužila nejvíc :sweat_smile:
co řešíte? :grinning:
30. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
Jéé ty si asi bloncka,si to nepochopila s tím pošli :grinning: :grinning:
se to rýmovalo k tomu došli :wink:
No nic musím jít znovu udělat tu cibulku :pensive:
30. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
tak já jdu taky dělat cibulku,snad jí nespálím :slight_smile:
30. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.