• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jéé Eví, ty máš i potápěčský brýle jo?
25. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
no jasně:grinning:
samo jen ty plavecký :grinning:

jo a dneska mně pěkně nakrkla mamina z kurzu po nás :angry: vždycky chodí pozdě(jinak bychom se v šatně nepotkaly) a motá se tam jak vítr v bedně :angry: :angry: :angry: dneska se zas motala(měla skříňku vedle mně) a ještě měla průpovídky, pže šlápla do mokra :grinning: no já nevím, jestli vytáhne dítě z bazénu suchý, tak je borka :grinning: no já taková borka nejsem, tak je samo pod vašíkem mokro :slight_smile: jsem musela počkat až si ta pipina uklidí věci do skříňky :angry: Vašek mezitím drkotal zubama :angry: :angry: :angry: jestli zas bude příště zaclánět, tak už budu hooooodně protivná :angry:
25. lis 2008 v 17:49  • Odpověz
už jsem našla čokoládku..

míšo- ty jsi takovej domácí tip, co? :grinning:
ještě chci dělat vaječnej koňak, jestli k němu dojde teda :slight_smile:
25. lis 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
hmm vaječňáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hmmm čokoládka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mám mlsnou asdi jdu okouknout, co kde máme:grinning:
25. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
našla jsem čokošku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
no vidíš :slight_smile: já se držím zkrátka po tom, co jsem byla po cca 6 měsících u zubaře a hned 4 kazy, dělali mi to na půl, ještě tam jdu jednou, tak budu muset nasadit zdravější stravu :confounded:
25. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
Já drtím tyčinky, jsem dobytek, pořád se dívám na tu svou vanu, ale žrádlu neodolám a zvlášť takhle na večer, když drnda spí, což je to nejhorší :cry:

Jani, domácí tip jsem tak napůl, ale jako fakt cukroví po mě ať nikdo nechce, to je vopruz největší!!!Mám výhodu, že tchýně je původně cukrářka, takže máme od ní, stejnak to moc nejíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale vaječňáček, to jó, to bych si dala říct :grinning:

Oli, já mám taky brýle potápěčský, bych nekoukala pod vodou bez brýlí, pak štípou oči :confused: ale Daník, jak je nandám, začne bulet, dnes to tak bylo i Petrem
25. lis 2008 v 19:52  • Odpověz
ahoj kočeny jak tak koukám tak tady mrtvo...všichni nalepeni u tv a čučej na Ordinaci nebo VKV :grinning: však jo jen se dívejte.Já si tu budu sama kecat :sweat_smile: já to totiž zvládám u pc i tv najednou :grinning:
25. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj Peťule
jj já teda jen na Ordinaci, VKV mi přijdou nějak uhozená :sweat_smile: koukala jsem na fotečky jak Páťa capká ve sněhu - závist největší, já se nemůžu dočkat, až bude chodit prďola muj malej :dizzy_face: Kolik máte zubů???
25. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Miško máme 6zubů..dva dole a 4nahoře.Nejdřív se mu klubaly dole a pak dvojky na hoře a pak jedničky na hoře.Jo capká ale co bych dala za to aby jen ležel jako miminko.Nechtěj aby Daník chodil.To se pak nezastavíš.Musím ho pořád hlídat atd.Děs.VKV mě taky neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky
Tak Zuza jde dnes na gyndu, tak držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ozvi se pak!!!!!!!!!!!!!!!!
26. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:
Zuzííí, taky držim palce!!!!!
mišíí, pátek ruším :frowning2: Venda má laryngitidu :unamused:
26. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
ahojík,

Zuze držíme palečky
Eví jejda, tak ať se brzo uzdraví.
26. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
Evi, dopr..!!!Kde k tomu přišel??To jsou radosti teda, tak ať je brzo fit...a Ty jsi byla u Dr.??

Ahoj Oli
26. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
jj, byla...od večera chraptí, no snad se mi v noci nebude dusit, uvidíme...dr. říkala, že tohle bude pryč hned, ale často se k tomu spustí rýmička a tak :unamused:

Olíí, dík :dizzy_face: on je v pohodě :sunglasses:
26. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
dávám odkaz, pže dřív nebo později jí můžou mít broučíni taky :unamused:
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-hrtanu.html
26. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
ty woe, tak to je docela hustý. :frowning2:
26. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
ježíš chudinka Venoušek, tak ať se brzo uzdraví, to je v pytli :confounded: a jak mu je?
26. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
Jani, on je ok, jen hrozně chraptí, má hlas jak strej dědek :grinning: kritický jsou noce, snad to bude ok
jak si Kačka užila svátek?
26. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
jůůů Ondrášek má nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera :dizzy_face:
26. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
chudninka, aspoň že to dobře nese :sweat_smile:
kačka si ho užila, moc nespala, asi slavila ještě v noci a mě bolí mezi očima jak jsem nevyspala asi usnu za pochodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
volala Zuzka :frowning2: je moooc smutná, zítra jde na utz, aby vyloučili cévní příčinu a pak pod kudlu(v celkový narkoze :wink: ) asi ve středu...asi se večír staví, zatím vás moooc pozdravuje
26. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
Jani, on je statečnej broučínek :dizzy_face: on byl v poho i před tou operací :wink:
no to se musí, svátek si pořádně užít :grinning: :grinning: :grinning: Venda v den svého svátku vstával v 3:30 :grinning:
26. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
něco pro kochnutí: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fkolca&vImageID=2126352#navigator

Zuzí to bude dobrý, vidíš, bude celková narkoza, a pak už bude konečně fajn.
26. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahoj, ahoj
měli jsme tu kámošku od vedle :wink:
Zuzinko, lásko :cry: ukaž se a pověz nám víc!!!!!Jak jako cévní příčinu :confused: to nechápu!!!!

Oli, co bylo dobrého?? :grinning: :grinning:

Jdu číst článek od Evči
26. lis 2008 v 17:32  • Odpověz
Hm, tak to je brutus!!!Tak snad to bude rychle pryč a lehčí průběh :frowning2: Nic pěkného :confounded:
26. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
sem tu :cry:
26. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
Zuzo, no tak povídej, co Ti řekli??? :frowning2: :frowning2:
26. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
že prej to musí co nejdřív ven,že se neví co to je,že to může být cévní problém,pač já nemám jen tu bouli jako uzlinu velkou,ale všechno kole,je cítit tvrdá céva velká a mám to od tý uzliny až do vnitř do julči a z druhý strany do stehna a že prej nepřipadá v úvahu jak sem se bála,že to je lokálně,že to říkal ten chirurg,aby mi to dělali tady,že prej to by si netroufl,když je to v takovým rozsahu a už vůbec ne lokálně,že prej mi to udělá on,že se o to postará a udělají mi to zas v Sanusu v HK,já se tam úplně složila a brečela a on i sestřička byli moc hodný,skvělý a že musim myslet na Péťulku a že to zvládneme,každopádně to musí ven co nejdřív říkal,že příští středu max tu další-on je tam jen ve středu a zítra si mám zavolat sestře kdy na UTZ a pak mi řeknou co kdy a jak,ale chtěj udělat vše co nejdřív za co sem moc ráda,sem prostě psychicky úplně total,ale uklidnil mě tím,že to bude v celkový narkoze tak sem ráda a prý několik stehů a jak tam budu dlouho to nevim,hlavně ať už je to za mnou a není to nic s cévama :cry:
26. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
Miláčku, promiň usnula jsem u telky :unamused: To je mi moc líto, že je to až tak veliké, ale když Ti to bude dělat on, tak bude vše rozhodně v pořádku!!!!!!Vím, že už je to fakt na psychárnu, pořád nějaké trápení, ale fakt už tohle musí být poslední blbá věc!!!!Tenhle rok je vůbec nějaký pojebaný :frowning2:
Moc na Tebe myslím a opravdu se neboj!držíme palečky!!!
A Peťíkovi přejem vše nej k 8.měsícům :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.