• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, neber úplatky nebo se z toho zblázníš:grinning:
:grinning: :grinning: :grinning:
to se mi ještě nestalo :slight_smile: a po nemocnejch se pěkně větrá:wink:
28. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
Oli, to je pohoda, že Ti spí tak dlouho - závist :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

Evi, to se taky směju, když kámošky jdou s rýmou k Dr :grinning: :grinning:

Nám trvala 10 dní, léčená jen tou Vincentkou :confounded:

Tak já nenápadně několikrát dala P.nastarost malýho večer a najednou je z toho pravidlo :sweat_smile: když teda nemá odpolku..takže každý den koupe, suší, já mezitím připravím papů a oblečení, pak obléknu, dám plínu a on nese do postele, nakrmí a uloží :sunglasses: prostě taky musej mít nějakou činnost s tím mimi, to nejde, aby všechno jen my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Miššííí, ona nejde s rýmou, ale normoš do poradny!
28. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
jůůůů, ono už je 28.:grinning: daník má za měsíc rok!!!!!gratuluju k 11 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
Miško houby pohoda, dospává noc a připravuje se na to, že dnes v noci bude zase strašit, lepší bylo, když naspal za den dvě hoďky a v noci chrupčil do čtyř, kojení a chrupčení do sedmi.

Jinak s tím dáváním malýho, já taky začala nenápadně, vykoupala jsem, nakrmila, dala do postýlky a naskočila na rotoped s tím, že když malej brečel, tak já nemůžu slejzat přeci, bo bych nezhubla takhle :grinning: , takže uspává on většinou. Akorát to má poslední dobou ulehčený, že J. je většinou do deseti minut tuhej, a někdy ani nemusíme chodit dávat duduška. Budu muset vymyslet ještě nějakou záslužnou činnost. Asi to krmení. Lžičkou to zvládne. Musí :grinning:
Juwa, gratulace k 11. Miško vidíš, ještě měsíc a dočkáš se :wink:
28. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Olíí, dobrá taktika:grinning:
chjo, už mně to doma neba :zipper_mouth: chci vééééééén!
28. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
Zuzi já chci taky, ale mam smolíka. Myslela jsem, že půjdem, když je jen rýmička, Ale má zvýšenou teplotku, tak nejdem nikam :frowning2:
28. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
blbnu, Eví :grinning:
28. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
chtěla jsem napsat, že se tu taky spí nad limit:grinning: a už to není pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zaktualizovala jsem album :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=169890&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
dyť jsi zůstala v rodině:grinning: já slyším na vše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chůďa, no my zkusíme malou oprochajdu zítra, ale do tý doby mně klepne asi :pensive:
28. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
jojo, holt jste dvojčátka no, to se to pak plete :grinning:
Vašík je fešák, nejlepší je ta v postýlce poránu :grinning:
28. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
Tom prohlásil, že tak čučíme oba stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
Eví neboj, já čučím podobně :grinning:

Holky poraďte, jsem usoudila, že se na tu rýžovou kaši vyprdnu, pr v noci zase měl bolení. Navíc prý rýžová kaše staví, což pro naše nekakací dítě asi není to pravé.
Tak přemýšlím, že zkusím kojit večer jen, jenže zase on málo přibíral doteďka...tak aby mu to stačilo. Co třeba jáhlová kaše?
28. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
zkusit to můžeš, jáhly mají dostatek železa:wink:
28. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
A myslíš, že jáhly nestaví? Jsem je v životě nejedla, tož nevím :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
ještě jsem našla tohle:
http://lekarnamodrahvezda.cz/Zbozi/nestle-zdrave-zazivani-zacpa-14047

ale zas aby mi pak nesrajdil pořád :confused:
28. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
nevím, Venda s tím problém nemá:wink:
tu kaši klíďo zkus, my měli proti průjmu:wink:
28. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
hurá, tak jsem se dočetla, že i ty jáhly jsou proti zácpě. Tak zítra vyrazím na nákup.
28. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
no vidíš:grinning: v Dm jí mají:wink:
28. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
super. :slight_smile:
28. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
kde mam ro moje smutné dvojčátko?
28. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
Olíííí, vždyť jsem Ti to už psala, že jáhlová je na zjemnění :wink: :wink: a také ovesná, ale jahelná je jemná a proteče savičkou, ovesná má slupky a ty ucpávají :angry:
no mě to nenapadlo, že vlastně dospává noc :cry: tak ať je dnes líp!!!

Evi, Vašík těch vlasů :confused: :astonished: je krásnej, boban jeden, musíme už přijet, se tak zmenil od léta :dizzy_face:
A kdy vy můžete vyrazit ven??
Jo do poradny, tak to jo..ale stejnak chodit jen s rýmou k Dr mi přijde trochu ulítlý :sweat_smile: :sweat_smile:

Děkujeme za gratulejšn :dizzy_face: Holky ten měsíc uteče a už mám doma batole :dizzy_face: :dizzy_face: se těším, jak malá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale ještě víc tak na ten rok a půl, chozeníčko, odrážedlo.. :dizzy_face: žádný trapný vození v káře :grinning: :grinning:

My byli na nákupu, hrůza a bude hůř před Vánocema, lidi šílí a nakupujou, jak před válkou :confused: :grinning:
28. lis 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
Mišííí, no s rýmou bych tam teda fakt nešla:slight_smile: dyť tam nechodím ani se svou:grinning:
jj, Venda je najednou vlasáč:grinning: dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším až vás uvidíme:slight_smile:ven zkusíme zítra na chvilku, chraptí minimálně a doma pekelně zlobí:grinning:
hele ty to furt posouváš:-d nedřív půl roku, rok a teď už rok a půl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na to já se taky těším :dizzy_face: ale bacha to zas začíná období vzdoru :wink: :grinning:
28. lis 2008 v 16:03  • Odpověz
kuk,
Miško já na to asi nějak zapomněla, nebo to přehlídla :sweat_smile:
28. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
Olííí, já si nepamatuju vůbec nic :sweat_smile:
28. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
Evi, je to tak, pořád to posouvám!!!!No teď je mi už ten rok tak nějak trošku jedno, jestli 11 nebo 12 měsíců :grinning: ale to chození!!!!!!!!!!!!!Sice každý říká"jo to za nim budeš furt lítat..." ale to říkali i o lezení"počkej, to zkončí klid, pořád ve střehu..."ale mě se teda ulevilo, když se rozlezl, že byl soběstačný a dostal se tam, kam potřeboval.

Oli, možná jsem to nepsala Tobě ale Marušce!!Dominik měl přeci zácpu, tak to asi byla ona :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
no mně než lezení, přijde horší stoupání :sweat_smile: mám doma kaskadéra a kamikadze, on třeba vyleze na pohovku a hodlá slézt dolu po čumesu......takže imrvére mám jedno oko nalepený na dítku, takže chození už mi tak strašný nepřijde :wink:
28. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
dvojčátko je tady miláčku :slight_smile: a už né smutné :slight_smile: vyvíjí se to dobře :slight_smile:
vypadá to sice,že jsme teď přes známou zařídili to cévní vyšetření ještě u jinýho než v to pondělí v TU,bylo by to v úterý,ale tady u nás,což by bylo fajn kvůli malýmu :slight_smile: tak jeden nebo druhej den dopadne :dizzy_face:
nedočítám,ale teď to zkusím :slight_smile:
Mišuláčkoj Danečkoj gratuluju k 11 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak holky sem si teď přečetla to téma že porod je krásný zážitek nebo jak to je napsaný koukali jste?Si myslim,že teda upřímně tam Terka(rezetka) přestřeliluje,jestli jste to četli celý nebo aspoň první tři strany,tak pochopíte :slight_smile: že prej si za poporodní depky může ženská sama :confused: :sweat_smile:
28. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
Zuzí ajoj. Tak jsem si to schválně šla přečíst. Ona tam pak v návaznosti na to píše, že k tomu mají některé ženy dispozice, tak ale pokud k tomu má někdo dispozice, tak počítám, že vrozené - takže si za to nemůže ne....Tak v tom holka nemá moc jasno. Jako já taky považuju svůj porod za krásnej zážitek, ale neměla jsem žádné komplikace, jen to bolelo jako kráva, ale s tím jsem počítala. Mít problémy např. jako Miška, tak budu mluvit jinak, takže to téma je tak akorát vhodné na to, že se tam ve výsledku někdo pohádá. Jeslti už se nehádá, nečetla jsem dokonce. mě teda ještě hodně zarazily reakce Sisstin.
28. lis 2008 v 18:20  • Odpověz
rezetka • 1d • Dnes ve 12:24
Která pravidla porušuje: | Zruš
No, ukamenujte mě, ale poporodní deprese je taky o psychice, že...a to si jaksi dělá ženská sama...ale raděj nesoudím, nemám s tím zkušenost...

rezetka • 1d • Dnes ve 12:33
Já nevím, mě to připadá jako banalita takové věci, myslím zaměstnání a tak. Ten partner je důležitej, ale když teda není nebo je jen občas, tak existují maminky tedy budoucí babičky, kamarádky atd. Ale zas jasně, pokud prostě dítě nechci vidím všecko černě...

rezetka • 1d • Dnes ve 12:54
Myslím, že to tak myšleno nebylo, to bylo spíš o těch, co fakt samy sebe litují, jaká to byla hrůza a přitom to nebylo nic...

tohle myslím,že je hodně drsný!!!!!!!!!!!!!To poslední,jako nevim no :sweat_smile:
28. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.