• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
koukala jsem na to odpo:slight_smile: no taky mně některý reakce zarazily.....No já si to už pořádně nepamatuju :grinning:, takže si pamatuju to pěkný :wink: Máma říká, že jsem se oklepala jak kočka :grinning: :grinning: :grinning: no a kámoška prohlásila, že bych mohla rodit na zakázku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzííí, to je dobře!!!běž tam v to po a uvidíš :wink:
28. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
jůůůůůůů ježiš Vašíček je náádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak andílek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vlasaťoučkej krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli včera na osmiměsíční a máme 8.8 kg a 72 cm a prý příště příjdeme s malým za ruku :sweat_smile: on tam stál a nechtěk povolit nohy :grinning: :grinning: a prej tak mě ukaž jak lezeš a pustila malýho a ona se tak začla strašně tlemit a prej jo ty takhle lezeš :sweat_smile: on leze jak žába :grinning:
28. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
Ahoj zlatíčko, to jsou dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: Superka :dizzy_face: :dizzy_face:
jj náhodou jsem to odpolko taky otevřela a Rezet mě taky tímhle docela naprdla a ještě mě dojala jedna věta, že některé ženské chtějí jít schválně na císaře kvůli postavě :confused: :astonished: tak to je hlod měsíce, císař je na postavu to nejhorší, protože se rozfikne děloha, tím se naruší vazy a děloha se pak špatně zatahuje,,,to je i můj případ, břicho mám strašný a ještě jak je jizva, tak přes ní to břicho visí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chtěla jsem tam napsat, ale pak jsem to raději zavřela
no a hromony, že si za to můžeme samy :confounded: no comment a já žádný dispozice nemám, nikdy jsem depky neměla, jsem z 90% pozitivně naladěný člověk plný optimismu, nikdo v rodině depky nemá a neměl, takže fakt mě dostala :grinning: :grinning: :grinning:
Oli, Siss, znám, chodila na prosinec, tak trochu jsem ale jako ona :pensive: prostě to cítíme jinak, nemáme až takové mateřské pudy, no :sweat_smile: Já teda ne, že bych se na D.netěšila, ale spíš jsem to nějak neřešila, prostě přijde mimino, nic víc...a jak píše, že ho má raději a raději, tak tak jsem to měla taky, vždyť já ty první měsíce byla úplně mimo a raději bych ho nechtěla :pensive: vždyť si to určitě pamatujete, i když jsem se dost krotila a vše sem nepsala, ale byla jsem prostě dost v řiti :sweat_smile: Naštěstí vše pominulo, jsem v pohodě, Daník je skvělej a je to moje největší láska v životě :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to čertisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tomu se říká nezralý lezení :wink: za pár dní už bude lézt jinak :wink: gratulacek mírám:grinning: no já budu ráda, když bude mít V. těch 8kg :zipper_mouth: :grinning:
no já když jsem byla s malým u dr., tak tam ukazoval lezení přes překážky:grinning:lezl přes přebalováky :grinning: dr. se taky hrozně smála :grinning:
28. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
no malej leze přes tatínka a přeze mě,se normálně postaví na kolínka pak na nohy a hop na nás :grinning: :grinning: :grinning:

já chtěla i okopčit ten příspěvek o císaři,ale to nemá smysl tohle,tady je vidět,že je to úplně mimo mísu bez zkušeností :slight_smile:

Jinak já poporodní deprese taky neměla,když jsem přišla domů nebo tak,prostě pohoda,ale jestli to jsou ty co dva dny v nemocnici probrečíš a nevíš proč a je ti všechno líto,tak to má myslim úplně každá maminka a sama si za to určitě nemůže,pač se v ní všechny hormonky melou,takže to nemá smysl vůbec komentovat

Každopdáně si myslim,ře dobu po porodu už člověk zapomene na bolest a všechno a myslí si,že to byl krásnej zážitek.Samozřejmě pokud má normální porod bez komplikací,ale napsat.........přitom to nebylo nic je poněkud přehnané a volat to takhle kýčovitě do světa a na celýho koně mi nepřipadá zrovna normální :zipper_mouth: :sweat_smile:

holky mě už je dobře :dizzy_face: asi sem klesla na dno a teď už jsem flegmouš tak hůř nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
já sú taky optimista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hůř může být vždycky :zipper_mouth: :grinning:

Zuzínku, no on byl hrozně legrační u toho :grinning: :grinning: :grinning: hlavně jsem tam byla s nemocným dítkem :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
HOlky co to je ty příspěvky, jsem nějak mimo :confused:

míšo, evi, oli a spol :grinning: - je to děs s tím Jindrou, ale na druhou stranu on má toho fakt hodně, má 2 práce, ale je pravda, že nevidí, že já mám pořád 24 hodinovou šichtu, ale chodí domů na půl 8 hladovej, to už Kačku uspávám, takže uspím já a chodí k ní i on teda a už jí i někdy uspí, ale někdy chce jen mě a od něj se vůbec nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je fakt, že mě to štve, protože to na sobě někdy cejtím, že jsem unavená a on sám vidí, že mám teplotu, že je toho na mě hodně, a nedojde mu to. včera jak přišel z té hospody, tak zametal celou chodbu, ale zbývá vytřít, a to budu muset udělat já o víkendu, až za námi někdo přijde, nebo mi bude zase volat tchýně, že je tady bordel a jindra řekne, že já jsem ženská, täkže je to moje vizitka přece :confounded: jsem slabá, já vím, ale ozvat se taky umím, zase tak pitomá nejsem to se nebojte! :sweat_smile: když si o tom promluvíme v dobrou chvíli, tak sám uzná, že mám toho taky hodně, ale nepomáhá, to je fakt, prostě si mÿslí, že jsem doma, tak to mám dělat já.

Olí- jú kytička, já ci taky :wink:

Zuzi- jsem ráda, že je ti líp :slight_smile:
28. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
Miško si teda ale myslím, že mezi Sis a tebou je rozdíl, pr ty jsi Daníka chtěla přeci. A ty mateřské pudy, každý to má jinak :wink:
28. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
Oli, tož to chtěla :grinning: Jsem si myslela, jak to bude žůžo, to malé miminko, které jen spinká a papá a jaksi to bylo vše jinak :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, hezká váha a peťka je šikulka s tou žábou :grinning: Jsem ráda, že jsi v pohodě :sunglasses:

Jani, tak to je fajn, že se dokážeš ozvat :wink: ...ale každý má něco, P.zase přijde z práce a maká na baráku, ale musí vše mít své hranice, jednou je tu dítě, které strašně rychle vyroste a pak si to bude vyčítat, že mu vyrostla před očima...to s tím večer, že chce K.Tebe, to je asi taky tím, že s ní Jindra moc není, je fixovaná jen na Tebe, což je průser,protože se fakt nemůžeš ani na chvilku nikam vrtnout, natož někam jít, aby byla doma jen s taťkou :cry: :cry:
28. lis 2008 v 19:59  • Odpověz
Evíšku můj jo oni jsou rozkošný broučci :dizzy_face:

holky a já si dneska udělala radost v podobě nový bundičky pod prdelku a docela mi i sluší :grinning: :dizzy_face: tak jsem ráda :dizzy_face:

Jaňulko já si Tě nečetla ještě,tak se omlouvám,sem se nemohla vyjádřit ještě co to máte za harakiry :grinning:
28. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
no vidíš Zuzí :slight_smile:

Míšo- právě chci aby jí uspával i on když je doma, ať na mě není tak fixovaná, je se mnou více méně, ale to holt jinak nejde, teď budeme hodně s tatkou přes vánoce a pak v létě až si polezeme na nervy, to má měsíc a půl prázdnin :astonished:

teď je nějaký blbý počasí nebo jsem hodně unavená poslední dobou, už jsem si na to tak nějak zvykla, ale teď to na mě zase padá všëchno, nevím, co dřív, chci mít aspon trochu uklízeno, chci dělat věnec, dyžtak bych ho zrušila a jen udělala výzdobu no :wink:
28. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz
fu fu fu tak sem konečně dočetla :slight_smile:

takže honem co si pamatuju :sweat_smile:
Jani,že si Jindra chce vzít za svědka babičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mi uvízlo v hlavě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak proč ne,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dále: By na mě jednou zkusill Péťula že to jak vypadá byt-chodba je moje vizitka a bylo by to naposeld :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z toho co bych mu na to řekla by věděl,že tohle bylo naposled co se mnou mluvil tímhle způsobem :grinning:
Jestli,že Jindruška si chodí ještě do hospody a stíhá toho víc ve svém i tak prací vytíženém životě,tak bych ho kopla do prdele s prominutím mě ještě kybicovat za to,že doma něco nestíhám?že mám setřít a není to?A jako kdy to máš dělat,když on není vůbec doma a ty se musíš starat o Kačenku?To si jako myslí,že máš 4 nohy a ty se dokážou odtrhnout a setřít podlahu o kus dál? :angry: :angry: :angry: bych mu řekla,že místo hospody může vytřít nebo pohlídat kačenku a pak teprve to můžeš udělat ty!Jako ať kouká hejbnout zadkem bo ať mě nesere Jindrušák jeden vošklivej :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
dojde mu vůbec,že bys taky nemusela nic dělat aspoň den a že by sis mohla odpočnout a on by se o kačku postaral?Dyť to potřebujeme všichni občas!:frowning2:

Oloušku s kašičkama neporadím,my nekašičkujem :slight_smile:

jé přípravy :dizzy_face: já miluju Váááááánoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch juch to je moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát,že letos mám doma bordel jak v tanku,po výbuchu od poledne do večera každej den(ráno to je dobrý to uklidim) :sweat_smile: takže já vůbec nevim kdy jako budu píct to debilní cukroví-nesnášim cukroví :sweat_smile: nemá mě rádo a zabírá čas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a ostatní sem zapoměla :unamused: o čem jste ještě mluvili????????? :sweat_smile:

jo moc moc moc moc moc děkuju jak jste na mě mysleli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jste zlatíčka moje hodný,že jste se mnou :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Zuzí a co dáváte k večeři když ne kašičku? Jenom UM?
28. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
Oli, UM??Peťka má k večeři řízek, biftek a jiné pochutiny :grinning: :grinning:

Zuzo...další do kritic party :grinning: chudák Janina, my jí tu teda dáváme sodu :sweat_smile: :sweat_smile:

holky, dnes byl Dáňa poprvé kazišuk :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz
Oloušku jj UM,my vůbec nekašičkujeme,není to potřeba :slight_smile:

Jo Mišulínku sem říkala dr s tím mlíkem kolki vypije a ona říkala,že jestli mu to stačí,takže v pohodě :slight_smile: :dizzy_face:

Jinak včera měl Péťulka ještě k večeři mandarinku před mlíčkem :sweat_smile:

hele cože?????Jak jak,že byl Dána poprvé kazišuk??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: že si jako to jooo?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ježiš marjáááá :confused: chudáček malej :sweat_smile: nech ho bejt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty ho odpaníš ještě před rokem :sweat_smile:

a s tou Janičkou......nééééé my nedáváme sodu jíííííí :fearful: ale pouze chceme,aby věděla,že takhle žít nemusí,že tohle si nemusí nechat líbit,že může,musí říct ne někdy,jinak si Jindra bude dovolovat jak je vidět :unamused: to děláme pro ní,aby byla šťastná :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
jani, no právě, tak to bylo myšleno....prostě Tě J. nebrání ani před svou matkou, to by mi doooost vadilo a mimochodem tchýně jako neví, že máte Kačenku, která toho moc nenaspí? :astonished: víš, místo kritiky bych očekávala, že mámě řekne, no ona to Janča nestihla, ale neboj, napravíme to....místo toho, řekl, že je to Tvoje vizitka :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Nechci sejčkovat, ale takhle bude podrejvat Tvou autoritu i u Kačky :zipper_mouth: No nic, je to Tvůj život.....

Mišul, kazišuk, jo :grinning: :grinning: :grinning: co provedl? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzíííí, jakou bundičku?fotos,pls:grinning: oni ještě prodávaj bundy pod zadek?potřebuju novou(Ježíšek mi jí nadělí, když si jí vyberu:wink:), ale bundu, co mi bude končit pod prsama opravdu nechci :grinning:
hele a kouše toho bifťoura nebo mu ho mixuješ?:grinning: a zapíjí to pivkem? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahojky
Zuzo, tak to je dobře, že jsi to řekla Dr.akorát teda fakt každá říká něco jinýho :angry: mě výslovně řekla, že min.500ml mléka či ml.výrobků musí mít!!!!
Hele Ty jsi fakt úchylák :grinning: jak ho asi odpaním :confused: :grinning: :grinning: ...ne jsme normoš byli s taťkou v pelechu a dělali radovánky, ale bylo to v začátku, takže žádný hejkání, vzdychání :grinning: :grinning: :grinning: a najednou prcek šup, kuk :fearful: stál v postýlce a výtlem, že je jako už ráno..tak jsem ho položila a za chvíli zase :sweat_smile: tak jsme šli na gauč, ale pak už teda spal...holky na prosinci píšou běžně, že jsou děti kazišuci, ale u nás fakt po prvé, jinak je mrtvej a spí :pensive:
29. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
aháááááá jo kazišuk jako,že vám to zkaziiiiiilllllll :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to mě teda nenapadlo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: hlavně ho neodpaňuj:sweat_smile:
by mě zajímalo kdy si já poprvé zašu....stím :pensive: :grinning:
furt mě ta moje Kačena zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evíšku a bifteček normálně nemixovanej a pivčo rovnou s lahve :grinning:
29. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
to jsem si myslela, že rovnou z lahve:grinning: půlitr je dooost těžkej, to by ještě nezvedl ani Daník:grinning:
Zuzííí, co máš zas s Kačenou? :confused: teď nevím jestli myslíš Julču nebo švagrovku :zipper_mouth: :grinning:

Mišíí, kámoška, co má ty 3 děcka říkala, že už dlouho neměli radovánky bez toho aniž by jim tam v některé fázi nevběhlo jedno nebo víc dítek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
jo a taky jsem dneska byla venku autem bez dítěte :grinning: :grinning: :grinning: holky to bylo božíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem byla jak utržená z řetězu :pensive: :pensive: :pensive: to byla bomba nepodávat dudlík, křupky pití,.......
29. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. lis 2008 v 15:57 • renulinda
holky tak my máme výhodu, že když máme radovánky, tak dítko si ještě v postýlce nestoupne, akorát teda dneska ráno si hrál v postýlce a děsně se tam chechtal :grinning: , tak nás to kapku rozesmívalo :grinning:
29. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
Jo a včera večeře bez kaše, jen kojo. Sice v 18 a ještě ve 20 ale pak vydržel až do 4 a bez bolení :slight_smile:
29. lis 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
renulinda- když budu chtít přispět nebo tak něco, tak k tomu nepotřebuju něčí upozornění!!!!

Olííí, vy máte radovánky, když Jája nespí, jo? :astonished: :grinning: no mně Véna doooost ruší :zipper_mouth: :pensive:
tak to je super, že takhle vydržel :dizzy_face:
29. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
holky já vím, že to myslíte dobře a díky :slight_smile: musím si někdy dupnout, už jsem mu řekla, že to udělá až přiuede zítra, dneska jsem uklízela kuchyň, myla linku atd, do noci včera jsem dělala věnec, ještě ho musím dodělat, a pak na dveře, ale jsem ráda, že ho mám :slight_smile: a s tím, že bude podrývat mou autoritu u Kačky, těžko říct, ale já se täky nedám a jsem někdy jako blázen když už mi migne v hlavě :grinning: :grinning:

jinak my začaly dávat kašičku už i na ráno, dobré ráno, kačka málo jí dopoledne, tohle jí aspon bude chutnat :wink:

a s tím kazišukem to je kačka už od malička, vždycky se vzbudí v pravou chvíli a křičí, ale my nejsme v ložnici, ale v obýváku, tak si mě zavolá k sobě :grinning:
29. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
dobře, dobře už mlčím, jani:grinning::grinning::grinning:
29. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
ale docelal by to chtělo aby tohle jindra viděl, aby si nemyslel že jsem líná nebo tak něco :astonished:
29. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
co viděl? jako diskuzi? nebo to, že něco děláš? :wink:
29. lis 2008 v 17:41  • Odpověz
Kuk
co to tu bylo za tu Renulindu??? :confused: :confused:
Evi tak tyhle vyjížďky taky miluju, ještě k tomu mi řve rádio a jedu jak blázen :grinning: :grinning:

Zuza myslela svojí kačku, že :sweat_smile: jj máš to těžký Zuzi, ale pak nebudete dělat půl roku nic jiného, abyste to dohnali :grinning: :slight_smile: :wink: :wink:

Jani, Ty jsi pakouš, fakt do půlnoci věnec?? :confused: Tak doufám, že se Ti už teď nemhouří očka :sweat_smile:
29. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
jo do půlnoci, ale jäk jsem se do toho pustila, tak se mi nechtělo spát :grinning:

evi- diskuzi i že něco dělám :grinning:
29. lis 2008 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.