• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
sem samo myslela svojí Kačku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele co to tady bylo za rulindu? :sweat_smile: co psala?Info hoďte někdo :grinning:

Janííííííí sem teď byla v Tescuuuuuu a mají tam čepičku sanťáckou a snad jen za dvě pětky,chceš jí vzít?????? :dizzy_face:
Taky tam mají celej snata klaus oblek,ale do toho by se Kačka vešlo stopadesátkrát :sweat_smile: jen do jedný nohy desetkrát :sweat_smile:

Mišuláčku no to sem zvědavá :grinning: tohle si totiž říkáme už půl roku a nic z toho :unamused: :sweat_smile: takže že by nás někdo rušil nemůže být ani řeč :sweat_smile: :cry:
29. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
renulinda se,m házela odkaz na daruj hračku nebo jak se jmenuje ta akce od českýho rozhlasu....
Zuzko, když ty ty svojí Julče říkáš pokaždý jinak, tak jsem zmatená :grinning: co Ti provedla zas?
Mišííí, no já měla taky rádio doooost nahlas :grinning: :grinning: :grinning: a tachometr jsem moc nesledovala :zipper_mouth:
Janiiii, néééé diskuzi ho nenech číst:grinning: by se zděsil:grinning: Zuzka furt probírá tu svou Julču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 18:33  • Odpověz
Eví my jsme večer unavení, takže máme radovánky ráno dycky :grinning:
29. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
aháááá, tak tam je zakopanej pes:grinning: no já jsem sic večír utahaná, ale ráno jsem totál nepoužitelná :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
no mě manža usíná v půl osmé u tv, takže večer to neklapne :grinning:
29. lis 2008 v 18:39  • Odpověz
miláčku to bylo v návaznosti s tím kdy já si asi zašu..... :sweat_smile: jako,že mě ta Julinka pořád zlobí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo přesně,žádnej chlap!To je jenom pro Vás čtení ode mě :sweat_smile:

se Vám to machruje s radovánkama,že? :angry: :angry: :sweat_smile: ale já už ani nemám chuť tak co,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
no já usínám při večerním programu (tj.Ordinace atd:grinning:), pak mně manža budí, abych si šla lehnout do postele :grinning: ráno mně nesmí budit nikdo!!!!i Venda už to ví:grinning: už několik měsíců se budím dřív než on :grinning:
29. lis 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
Zuzíííí, sorráááááááááč :grinning:
jsem to nepochopila nooooo,jsem se bála, že zas menstruuješ :sweat_smile:
29. lis 2008 v 18:42  • Odpověz
Eví tak to závidím, Jájoušek to ještě nepochopil, se budí v sedm, a to já teda ještě nežiju, takže většinou tak do osmi je se mnou v posteli a já střídavě upadám do 5minutových komat, a pak zjistím,že to stejně nemá cenu a jdem teda vstávat. :frowning2: :grinning:
29. lis 2008 v 18:43  • Odpověz
holky asi blbej dotaz, čím utíráte broučům papulky po jídle? Ty vlhčený ubrousky to asi nee že?
29. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
u nás se vstává mezi 7:30-8:15, to už je rozumná doba, celkem :grinning:

Zuzííí, jsem si to šla přečíst ještě jednou:grinning: moc dobrý nooo, už jsem to pochopila:grinning: až na to, že jsem si přečetla, že Daník šuk a kuk :zipper_mouth: co jste to se mnou provedly? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
Olííí, vodou :grinning: ubrouskama jen v terénu
29. lis 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
kde jsteéééééééé:grinning: já už budu hodná :grinning:
29. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Eví já právě taky vodou, ale jsem přemýšlela čím v terénu, ale se mi nechce na tu papulku ten navlhčenej ubrousek, přijde mi to divný :frowning2:
29. lis 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
a nebo mít sebou z domova vlhkou žínku:slight_smile:usušíš čímkoli:slight_smile:
já mám jedny ubrousky z dm, který jsou na pusu :wink:
29. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
já už jsem tadyyyyyyyyy :grinning:
5 minut si užívám rodiny a vy jste toho zas nakecaly :grinning:

já já já utírám papulku po všem-přesnídávce,obídku papírovejma kapesníčkama :sweat_smile: dycky si je předem vytáhnu a pak už jen utírám :sweat_smile:

sem to teď zas nepochopila já :sweat_smile: jak jako Daník šuk a kuk?????? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele tak my se probouzíme mezi 5 - půl 7 ale spíš mezi 5-6 :sweat_smile: jak to jako děláte,že Vám mimi vydrží tak dlouho spát? :sweat_smile:
29. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
aha, super, tak koupím ty spešl na pusu.
29. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
vařím odvar z makovic:grinning:

no tam bylo šuP, kuk :wink:
29. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
Prej Daník šuk a kuk :grinning: :grinning: ach jo holky, jste jak puberťačky :grinning: :grinning: :grinning: kromě mě teda :grinning: :grinning: :grinning:

Já utírám kuchyňskýma papírovýma ubrouskama a občas i vlhčeným, když zrovna po ruce není nic jiného :grinning: Jinak vlhčenýma jsem utírala rýmu, aby neměl rozedřený nos :wink:
29. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kromě mě teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takže to je na Evče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

proč tam bylo šup a kuk? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jdu si to přečíst bo sem jelen já teď :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
no já nevím, kdo s tím začal :grinning:
29. lis 2008 v 19:03  • Odpověz
No šup jako že vstal a kuk jako že koukal :grinning: :grinning: co je na tom divnýho?? :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 19:04  • Odpověz
prej já ho asi odpaním :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už vím tak zrovna ta část,šup,kuk byla slušná :sweat_smile:

no přiznejme si kdo je tu největší úchylák?......................Mišuuuuuuuullllllllll :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ona s tím začla,že jo,to je jasný,ani to nehledejte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
nic :grinning: :grinning: :grinning:
jen některý z nás neuměj číst :grinning: :grinning: :grinning: a přehazujou písmenka :grinning:
29. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
budem volit největšího úchyláka:grinning: volím Mišuli :grinning:
29. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
no kuk jako že koukal mi byla jasný,ale šup je,že se postavil....no nevim u nás se říká... stál....... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak to mám asi vědět,že šup je stát? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šup může být šupky dupky,šup šup jako šoupat něco?Někoho? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šup šup šupi šupi šupi narostou ti chlupy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:07  • Odpověz
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: volím Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

to je dobrá soutěž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
Zuzííí, už jsi dlouho nesložila žádnou básničku:wink: nechceš zas nějakou složit?
29. lis 2008 v 19:11  • Odpověz
tak joo,složím Vám Vánoční :grinning: ale teď musim opečovávat prcka :slight_smile: přebalit,převlíknout,nakrmit,uspat :grinning:
29. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
jééé dobrý nápad s básničkou. U nás už se spinká :slight_smile: . Doufám, že bude i v noci. Dnes jsem testla tu Kaši proti zácpě...
29. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.