• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a to si dostala chuť kvůli těm chlupům na básničku jo? :sweat_smile: šupi chlupy :sweat_smile:
29. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
ne, vzpomněla jsem si na básničky:slight_smile:
hele, kdo se tu objevil:grinning: že by Oli byla ještě větší stydlín než já?:grinning:
držím palce, aby kaše zabrala:wink: jáhlovou jsi sehnala?
29. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
Eví proč stydlín? :confused: :grinning:
29. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Eví jojo jáhlovou mám a taky tu protizácpovou, tak vyzkouším.
29. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: no mám z vás dost děvčata :grinning: :grinning: tak ŠUP do pelechu :grinning: :grinning: tak já největší úchyl jo :cry: :cry: :grinning: :grinning:
Oli, pěkná fotečka :wink:
Taky dělá Nestle kaši proti zácpě snad švestkovou,ale nevím, zda není od 6.m. :fearful:
29. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz
holky vy zase kančíte :grinning:

dobrá, nebudu to dávat jindrovi číst o julče asi by koukal, to je pravda :grinning: ale aspoň by viděl, že stojíte při mě :wink:

jinak s tím vstáváním, my vstáváme asi tak 10x za noc :angry: a pak úplně taky na tu 8 tak zhruba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nikdy teda nejsem vzhůru dřív než Kačka :astonished:

a pusinu utírám žínkou s vodou, nebo těma ubrouskama, ale málo, mě to taky přijde divný, když jsou na prdelinku :sweat_smile:

mě už zase bolí hlava, to je fakt na pěst, zuzka má pořád problémy s julčou a já s hlavou, jdü zkusit chvíli dělat věnec na dveře a dneska půjdu dřív spát doufám :confused:

jáhlovou kašičku máme teď taky :slight_smile:
29. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz
jo a zuzi, jak jsou velký ty čepice, vzala bys mi teda? :slight_smile:
29. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mišuuuuuulllllllll :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je krásný oceněníííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
co budeme volit dál?????Já chci taky něco vyhrát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo jo já už vííííííííímmmmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to mám na plný čáře vyhranýýýýý!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

budeme volit největší jarmaru po porodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: volím sebe!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani a co máš s hlavou?To máš z Jindruše :angry: :sweat_smile: hele ta čepice je docela velká:sweat_smile: ale když to naaranžuješ,tak to výjde:grinning: a nebyla moc drahá,ale už nevim kolik

od rána přemýšlím nad básničkou,jste mi dali brouka do hlavy :sweat_smile: a někdo moc hodnej nám poslal vira :sweat_smile:

Básnička pro undatry :sweat_smile:

Vánoce se blíží a undatry se sjíždí
sjíždějí se na koni, prej kdo koho dohoní
Zbylo nás už jen málo nebo že by se mi to zdálo?
Bohužel nezdálo,undatříček moc nezbylo
Všechny někam utekly a jiný témátko si upekly
Už je nás jen maličko,že jo Mišulko Evičko
Ještě Oloušek s Janičkou a občas taky s brambůrkou
Jinak už tu nikdo není,asi nejsme nikým chtěný:sweat_smile:
Nikdo Nás nechce a nemá rád,utekly a nechtěj být kamarád
Nám to,ale nevadí,aspoň tyhle undatřičky se tu schromáždí
Jedna lepší než druhá,po dni s nima,sem dycky úplně tuhá:sweat_smile:
Pač tady jsou samý směji,co úsměv od ucha k uchu mějí
Samo jeden úchyláček co,když to rozjede si připadám zhulená jak mráček:sweat_smile:
Pak jedna budoucí nevěsta,co by šla ženicha nejradši zabalit do těsta:sweat_smile:
Pak jedna paní co by mi sahala na ní:sweat_smile:
ale ta tu vlastně není,to jen pusinka mi hlodama pění
Oloušek tu taky je a ta by ráda měla
pole plný obilíčka,aby hodně kašičky měla:sweat_smile:
Brambůrka moc nechodí,jenom sporadicky
ta je radši ve vodě,tam jí to baví dycky:sweat_smile:
Pak je to jedno moje dvojče,co ode mě uteklo
uteklo už ze sálu,že prej se mě leklo
No a to je všechno,zbylo nás už málo
tak držíme při sobě,aby nás to k sobě táhlo
Tak to jsem jen představila,par undater pro začátek
Všichni jsme se už dostali do krásných rolí matek
Já už nevim co bych řekla víc,o těch mojich undatrách už radši vůbec nic:sweat_smile:
Tady aspoň vidíte,že se člověk s nima
má dycky moc príma:dizzy_face:
chytá mě z toho rýma a je mi na ploutve zima,
to už se blíží ty krásné svátkečky,kde najdeme ty nejkrásnější dárečky
Naše malé murínky,co dělají náklady do plínky
Budou tu pro nás,budou tu s Námi
To bude krásné pro všechny mámy
Poprvé letos jako rodina,
budeme o Vánocích,to mě dojímá
Sem úplně dojatá murína

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele tak ha ha ha žádná srandovní mě nepadla do noty :sweat_smile: tak vám před Vánoci složim ještě smějícího cosi....ju? :sweat_smile:
30. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
Zuzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu chlámu, šikulka jsi. :grinning:

Hele holky, Jája trochu kucká, asi mě jebne. Co s tím?
30. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahojky holky,mám chvilinku..
Dnes připravuji Klárince oslavu,je to velká holka..zítra slaví 7 let..takže dárečky jsou zabalený,občerstvení připraveno,v dortu už svíčky..
Jinak u mě malinko něco nového..jsem se malinko zamilovala..a vypadá to,že je to oboustraný :sweat_smile: :sweat_smile: asi se přstěhuji do Prahy :grinning: to byl vtip..on je z Prahy..zatím dojíždí..tak uvidíme,jak to s námi bude dál..jo a mám za sebou soud a výživné je jen 1500Kč :angry:
30. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
ahojík Vladuuu
Klárince všecko nejlepší.
Hurá, že je někdo další v tvém srdíčku, držím palečky ať to vyjde.
A to výživné, tak to je teda směšný. Nemáš to asi jednoduchý teďka teda. Drž se.
30. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky
Zuzanko, no bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super báseň, jsi básnické střevo a ne jen básnické :grinning: :grinning: děkujeme za básničku!!!

Vladu, čáááu, no super, jo jo jo jo do Prahýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: ke mě a k Evičce, to by bylo žůžo..no a tím výžovným, to si jako dělaj prdel, ne :angry: to je výsměch 1500,- to je tak jídlo na 14 dní!!!!!!!!jen pro Klárku teda myslím!!To je fakt hrůza, v tomto státě :angry: :angry: :angry: Klárce vše NEJ!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Olisků, nevím :unamused: my měli akorát jednou rýmu, snad poradí Evča :wink:
30. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahojky,

zuzo- moc hezká básnička, to jsem nevěděla, že tu máme spisovatelku :wink: ta hlava nevím z čeho bolí, nevyspání, únava, ale dneska spala Kačka docela hezky teda :slight_smile:

Vladu- 1500je teda fakt málo :confused: držím pěstičky s novou láskou :dizzy_face: a Klárce vše nej :wink:

jinak já včera v noci dodělala věnec na dveře a už tam visí, na stole taky, výzdobu už taky jakž takž mám ještě musím dodělat kuchyň a udělala jsem poprvé i vaječňák a je dobrej :wink:
30. lis 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Vladůůů, jen se přestěhuj:slight_smile: huráááá budu mít Vladulínku s Klárkou poblíž :dizzy_face: :grinning: Klárce vše nej!!!!no to výživný:frowning2: by si z toho měl soudce zkusit vyžít :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: počítám, že během týdna by chcípnul hlady :sweat_smile:

Zuzííí, krásná báseň!!!!trochu smutná, ale stejně jsem se chlámala jako pako :grinning:

Olíí, stydlín, pže jsi zmizela a objevila ses až když jsme přestaly :grinning: :grinning: :grinning: jak kašle?vlhkej nebo suchej kašlík?
1. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahojda
Tak Evi, jak jste na tom??je to lepší???
1. pro 2008 v 11:39  • Odpověz
Eví jsem tu byla, a tiše přihlížela :grinning:
Myslím, že vlhkej.
1. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky Vladulínku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to výživný je teda drsný :unamused:

holky díky za pochvalu :grinning:
Evičko smutná? :fearful: :grinning:

jj vim,ale mě to tak nějak právě došo,že tu fakt jsme sami :fearful: všimly jste si kolik lidí sem přestalo chodit a chodilo?Proč jako? :confused:
1. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
jo Jani chceš teda tu čapku?
1. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
zuzko, já se zkusím ještě köuknout tady a dyžtak jo, díky! :slight_smile:

přestaly sem nějaký holky chodit, jakto že vůbec nechodí Verča? :confused:

my konečně budeme mít koberec, táta pro něj právě jel juchů kačenka bude lézt, ale stejně jí musím hlídat, páč máme spoustu kytek, tak dyfenbachii musíme dát na chodbu, pak máme ještě jednu velkou kytku a Kačka jí moc ráda trhá lístečky a to nevím co s ní :astonished: a musíme koupit chrániče do zásuvek taky :wink: a co ještě? poraďte..

ty jsi smutná Evi? to snad ne, my tě hned rozveselíme :grinning:
1. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jani, tak super!!!!káčí bude lézt :dizzy_face: :dizzy_face: no ještě jestli máte rohy u stolu a tak, tak ty zaoblené plastové rohy, jinak asi nic jiného, vše jsi napsala :wink:

Samy tu jsme no :sweat_smile: Tak ale zase začala chodit Janina, tak se to vyrovnalo...Verča s Maru..to jsem se už vyjadřovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Lenka nemá čas, objeví se ale alespoň občas a hodí aktuální info :grinning: :grinning: no a Vladu toho má asi tak dost, takže taky nemá čásek :confounded:

Holky jedu si konečně pro brýle, juchůůůůů, malej je venku s babí, tak za chvíli pápá
1. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
čusky...

no to teda koukám..kdo se ke mě a k Maru vyjadřoval? trošku nechápu...
přece nepolezu tam,kde nejsem vítaná přece :wink:

pa
1. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
kdo tvrdí, že nejsi vítaná? :astonished:
1. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Evís..to nebudu rozebírat :wink: to musíte vědět vy samy..já to neřeším :wink:
1. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
veru cože? :confused:
1. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
No já to teda OPRAVDU nevím!!!!!!
jsme řekly, žes zmizela a a nebudem Tě přemlovat, aby ses vrátila, když nechceš!
1. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Hm, koukám, že těhotenské hormony působí, nikdo tu neřekl, že tu nejsi vítaná, takže nikoho prosím neobviňuj, jo!!!!!!!!!!!!A když Tě nikdo nebombarduje, jako kde jsi a vrať se, to neznamená, že tu nejsi vítaná, já teda nemám ve zvyku se někomu vtírat, nechceš, tak nechceš :angry: to jsi mě teda Veru pěkně namíchla, to Ti povím :angry:

Tak brýlky mám, ale stejnak to není ono :grinning: :grinning: nějak prostě nedokáže mozek pořád přepnout na to, že to původně blbé oko, teď vidí líp :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Evičko o to nejde co jste napsali kdo tady..spíš která dobrá duše umí krásně psát IP a omylem je třeba poslat...ale ty o tom vědět nemůžeš :wink: tak to neřeš....já to taky neřeším,mě to jaksi fakt jedno!!
A nechci to rozebírat,pač to pro mě nemá smysl a neni to nic co by mě fakt strašně ranilo..spš mě to pobavilo :sweat_smile:
A nebudu tady psát kdo co mi kde napsal atd.....to vážně ne!
1. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
Mišííí, kup si i novej mozek :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás je dobře, jen trochu rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, nejsem smutná:wink: ta básnička byla smutná :wink:

jo a Ježíšek už mi koupil bundu:grinning: včera hlídala tchýně, tak jsme s T. vyrazili po nákupech :grinning:
1. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
Miško já jsem nenapsala že to někdo napsal veřejně...tak si přečti co jsem psala teď..a hormonky to fakt nejsou..to fakt ne :grinning: a já opravdu netoužím potom aby mě někdo přemlouval...nejsme v mateřské škole :wink:
Ale já se s Vámo nehádám....mě je to šumák :wink:
Jo mě taky jaksi zprvu pár IP namíchlo...
1. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz
Veru, už vidím :confused: aha, tak to sorry, já myslela, že to mělo být tady veřejně, ale nevím, nevím, co se kdy stalo...no škoda, no... :pensive:

Evi a jakou teda, nad či pod prdel???
1. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.