• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Mozek nepomůže :grinning: :grinning: teď bych potřebovala operovat i to druhý oko :grinning: :grinning: :zipper_mouth: ale to si raději zvyknu, než zase tolik peněz a toho hnusnýho zážitku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
Mišííí, pod prdel:grinning: by mi jinak asi zmrzla:grinning: nenávidím, když mi na tyto partie táhne :grinning: nádhernou od Alpine pro:wink:
to věřím, myslím, že si brzo zvykneš:slight_smile:

Veru, to mně mrzí :frowning2:
1. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz
já pak hodím foto koberečku, je takovej béžovej s červenou, pesrký vzor :wink: kačka už vesele leze a vyhraje si, to je bomba :slight_smile:

evi- gratuluju k bundičce a míše k brejličkám :slight_smile:

kde je vůbec zuza? :confused:
1. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
Včera jsme byli ve Šterboholech v té Fashion areně. taky jsme byli v Alpine Pro a taky se mi tam moc líbila bunda :dizzy_face: ale stála 2 litry, tak jsem jí zase pověsila zpět :wink: Já taky nee bundu nad zadek, to jen když někam jdu, což teď není vůbec :grinning: ale rozhodně za kočár bych bundu nad nevzala, brrr :grinning:
1. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
Mišííí, my tam byli taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bunda je od tama:grinning: původně stála 3800 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , máme jí za 1400 :sunglasses: těším se na Ježucha :grinning: dřív jí prej nedostanu :cry:

Jani, už se těším na fotku :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
ahojky,
Jani super, že má Kačenka koberec, to se to poleze.
Eví musíš přemlouvat, že je velká zima a bundičku dostaneš před ježuchem. Si jí tam pak polož pod stromeček :wink: Manža má taky k ježuchovi od Nordblancu a už jí nosí.
Jinak dneska jsem byla v Takku (manža má dnes volno, tak jsem vyrazila mezi lidi a Jájouškovi pro čajíček na nachlazení) a maj tam super slevy. Jsem musela Jájouškovi koupit kalhoty manšestrové ač je nepotřebuje. Ale oni byly zlevněný z 299,- na 29,-, to jsem tam prostě nemohla nechat. :grinning: A taky jsem koupila švagrům k vánocům pěkné košile. :slight_smile:
1. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
Olííí, nene, prý ho můžu ukecávat jak chci :frowning2: já bundu mám, ale tvrdím, že už je nepoužitelná :wink: , ale nemrznu v ní :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
A hlavně mrznout nemá :grinning: :grinning: takže to neukecáš!!!!A to jste tam byli včera??? :confused:

Zuza je dnes u toho Dr.????
1. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
jj, včera:slight_smile:kolem poledne :wink: kdy vy?
Olíí, no tos tam opravdu nemohla nechat:grinning:

asi je u toho dr.
1. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
Aha, to jsem ráda, že jsme se tam neminuly, my od půl 3 do půl 4 +- :wink:
A já tam koupila jedny spod´áry Atlantic a P.dvoje fusky - dobrý nákup, co?? :grinning: Zdálo se nám tam dost draho teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
v půl 3 už jsem byla zase u Vašíka :grinning: :grinning: :grinning: ten váš nákup stál za to:grinning:
no my koupili jen tu bundu:slight_smile: se musím pochlubit :grinning: vešla jsem se do velikosti S a to si pod ní můžu vzít i svetr(kdyby jako hoooodně mrzlo :grinning: ) :dizzy_face:
hele to je boží, jak mně vítal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vlastně nás, pže taťku nevynechal(ale to je normoš, toho vítá každej večer :grinning: ) On byl úplně jako klíšťátko přisátej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: T.mamka říkala, že po nás ani nevzdech :grinning: jen když mu pustila mauglího(jako kulisu k hraní :grinning: ) a on řekl Mami, tak prý koukal chvilku do chodby....
1. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
To je zlatíško :dizzy_face: :dizzy_face: Tak Daník je beze mě taky v poho, ale prý pořád kouká na schody, zda už přijdu

No to jsi frajerka do vel.S :confused: tak to mě nehrozí :grinning: :grinning: já min.L :grinning:
1. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
jééé, krámuje ovladače:grinning: no Zlatíčko to je:grinning:
hele odvolávám, že se od něj nemůžu odtrhnout:slight_smile: za prvé to bylo úplně super a za druhé, to přivítání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no taky jsem se divila, mám z toho hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se musím zas po dlouhé době zvážit :wink: , ale džíny mi jsou hooodně volný :sunglasses:
1. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Janina se vlastně ptala a já jí zapomněla odpovědět :confused:
jani, já ještě koupila krytky na rohy(no pár jich tu máme hnusných, ale ještě je nemám nalepený :zipper_mouth: )a pár "zámečků"na šuplata
1. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu Vás po delší době zase pozdravit. Předně gratuluju Jarouškovi k půlroku. To to ale uteklo. Ani se nenaděju a bude půl roku i našemu Ondrovi.

Jinak u nás skoro nic nového. Minulý týden jsem byla s Ondrou na čtyřměsíční kontrole. Moc pozitivních zpráv jsem si odtamtud nepřinesla. Ondra má atopický ekzém skoro po celém těle, takže jsem kvůli tomu musela zrušit plavčo, na které jsme měli začít chodit v lednu a musíme dodržovat spoustu protivných opatření, aby se mu ten ekzém ještě nezhoršil. Navíc od minulé kontroly moc nepřibral, takže musím přikrmovat hypoalergenní Bebou, což se docela prodraží (je totiž dražší než ta běžná Beba). Taky byl očkovaný a jako reakce na očkování u něj nastaly docela vysoké teploty, nechutenství, brek. Nechtěl spát. Běžně chodí spát kolem půl osmý a ten den usnul až o půlnoci. Takže jsem letěla k doktorce druhý den znovu. Nasadili jsme čípky do zadečku a za chvíli bylo po teplotě a za dva dny byl Ondra zase O.K. Zítra s ním jdu na další preventivní kontrolu kyčlí, tak jsem zvědavá, jestli si zase nepřinesu nějakou Jobovku.

Taky jsme o víkendu oslavili jeho svátek. Na oslavu přišlo docela dost příbuzných a sešlo se nám hodně dárečků, takže Ondra měl takovou malou Vánoční předpremieru. Já jsem měla nedávno narozky a dostala jsem od Toma digitální váhu, kterou jsem si tolik přála. No teď bych jí nejraději vyhodila. Když jsem na ní stoupla a viděla, že po porodu mi stále zůstává 6 kg navrch úplně jsem se zhrozila. Teď budou Vánoce a to člověk asi nic neshodí ba naopak. No asi tu váhu zamknu. :grinning:
1. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
ahojky Leni:slight_smile:
oh Bebě HA mi vyprávěj:grinning: dokrmuju s ní ráno, večír a kaši z ní dělám:wink: je hned pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: výrobce jí zmenšil, ale cenu neupravil :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
chudinka Ondra!
neboj, kyčle budou ok, žádná další jobovka nebude!!!!
Váhu shodíš brzo, neboj!
1. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
Jé čusík, akorát jsem o Lence dnes psala :wink:
Tak předně mi je teda moc líto, že máte exémek :cry: :cry: to si užijete, ale jsou horší věci....no a koukám, že si teda užíváš - ta reakce na očko, kyčle...ale jak píše Evča, další hrůzy už nebudou a vše se spraví a bude zase vesele :dizzy_face:
Kilča neřeš, máš ještě 2,5 roku na hubnutí a jak se Ondra rozleze a rozchodí, tak to bude hnedle dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem akorát nedávno na Tebe myslela, že bychom taky mohly domluvit nějakou návštěvu vláčkem, co Ty na to???Nebo až na jaře??

A Jájovi vše NEJ!!!!!!!!!!!!!!Já jsem si to ani neuvědomila a Véna měl v neděli 10.měs!!!!To je hanba :zipper_mouth: nějak neregistruji datumy :fearful: :zipper_mouth:
1. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
Nojo Jájouš má kulatiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já většinou taky data nevím, tuhle jsem si ale vzpomněla na 28. :grinning:
1. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
Holky, díky. :slight_smile:

Míšo: Kyčle máme zatím v pořádku. Zítra jdeme jen na preventivní prohlídku a nic nenasvědčuje tomu, že by s kyčlema něco mělo být. Ondrovi sestřenice s nima ale měly problémy, tak se trochu bojím, aby to nebylo v rodině. Obě moje neteře kvůli kyčlím začaly chodit až kolem roku a půl, tak doufám, že my to zvládneme dřív.

Jinak se srazíkem souhlasím. Už jsem vlakem do Prahy párkrát jela. Zrovna ve středu tam pojedu. Musím do práce něco vyřídit a pak chci na den zůstat u našich, aby si taky Ondru trochu užili. Klidně se s Tebou Míšo sejdu ještě teď v prosinci nebo v lednu či únoru. Už mi to doma občas leze na mozek, tak ráda někam vyrazím nebo můžeš klidně přijet Ty.
1. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
já se musím podívat na ty zábrany do zásuvek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my teď přišly z venku, byly jsme u babči a pak venku spinkaly, teď mamka svačí tmavej chlebík s medíčkem jdu za trochu zdravější stravu- s tím chlebem aspoň na chvíli :wink:

Leni- to je mi líto s tím ekzémkem, taky se modllím, aby ho neměla k. já ho měla asi od 4 měsíců až do 13 :cry:
1. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
Leni, to jsou holky, holky s kyčličkama mají problémy častěji :wink:
1. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
Leni :sweat_smile: tak to je fajn, že máte kyčle OK, jsem to přelítla moc rychle :grinning: :grinning: no jestli chceš vypadnout Ty, klidně můžeš přijet!!!!Já už tak nějak doma zvyklá, za tu dobu - vždyť to budou v dubnu už dva roky :confused: :astonished: :confused: :astonished: Ale musíš my říct, kam Ondru přes den dáváš???Abychom tu na něj byli připraveni :wink:

Evi hoď plís nějaký odkaz na ty zámky na šuplíky, vůbec jsem na to nikde ještě nenarazila :wink: :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahojky :confused:
1. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
čauky :sweat_smile:
1. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
tak co? :confused:
Jájouškoj všeechno nejlepšíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Vašíčkoj taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni ať je kezémek co nejdřív pryč :frowning2:
Jani já dnes měla chlebík s obyč máslem a hermelínem, oboje bez laktozy, jak jinak :grinning: :grinning: ale medík teda zní moooc dobře!!!!!!!!!!

Zuzi, co je :confused: :confused: ty voči?? :confused: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
co by asi :confused: sem dočetla :confused: :sweat_smile:

jinak brambůrky moje,já měla jít dnes k tomu dr do TU v 9 ráno,ale přes známou jsme to udělali tady na zítřek v 1:slight_smile:
1. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
tak budu lásko držet palce:slight_smile:zítra v 1, my ještě nejdem plavat, tak je budem držet řádně:grinning:Venda jde zítra do poradny :grinning: asi mu narvu někam cihličku, aby víc vážil:grinning:
1. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.