• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Miško on je i hermelín bez laktozy? kde to kupuješ? :astonished:
1. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
mně dítě usnulo :confused: :confused: :confused:
1. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
já zas jdu,vypustit páru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak pá
1. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
terka má v albíku pupíno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lásko, budď tu se mnou!
1. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
zuizi budëme na tebe zítra myslet :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
Zuzi a Jani ahoj - bohužel ekzém není jako chřipka a může člověka trápit třeba i celý život, tak se modlím, ať má Ondra jen tu kojeneckou formu a doufám, že to časem vymizí. Můj brácha to taky jako kojenec měl a ve třech letech to samo odešlo a už se to nevrátilo.

Míšo, ještě se domluvíme. :wink:
1. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
holky nedělaly jste někdy štolu vánoční? chci jí zkusit, ale nevím, jakej tvar, jak se dělá a zkusila bych tvarohovou, na kynutou kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nepečený cukroví, může se dělat už ted? :confused:
1. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
jani, já dělám štolu každý rok:slight_smile: a protože nemám ráda kynutý těsto, tak tvarohovou:wink:
dycky dělám i pro tchánovce( a šplhám si u tchána :wink: ) :wink:
dělám jí tak den před štědrym dnem, dýl by nevydržela, pže by jí někdo sežral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
a já četla, že se má dělat i 14 dní předem, tak to nevadí, ne? nemáš náhodou fotku, jak to má vypdat, pošlu ti můj mail- jeslti bys mi nedala mustr, díky :slight_smile:
1. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
jůůůůů pupíček má krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani díky :dizzy_face:

Leni jj já vím,bohužel to může mít na furt bobišek :frowning2: mrzí mě to,ale budu držet palečky,aby se to zlepšilo nebi úplně vymizelo :dizzy_face:
1. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
ahojky,
Jájoušek moc děkuje za gratulace a posílá uslintanou pusinku :wink:
1. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
dnes na mě padla vánoční nálada, a ač jsem to neplánovala, tak jsem dnes pekla perníčky :grinning: , ještě je teda musím někdy nazdobit
1. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky,

Evi- pleas štola :confused:

my dneska docela hezky spinkaly, jdu vysát a pak půjdeme do krámku :wink:

večer jsem zadělala těsto na linecký, tak musím nějak taky péct :sweat_smile:
2. pro 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
Jani, štolu Ti na mail pošlu později:slight_smile: musím oskenovat obrázek a teď mně brouk tahá za nohu :grinning: na 11 jdem do poradny, takže po o očekávej maila :wink:
Olííí, šikulka jsi:grinning:
Zuzííí, písnu později, ju?
2. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
2. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
Brýýýýý den :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
co ten vyplazenej jazyk? :grinning:
2. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
:sweat_smile: no,že je brzo :sweat_smile:
2. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Jani, jsem se pochlapila a obrázek už k Tobě letí:grinning:
co na Tebe brzo?Ty tu bá¨ýváš i kolem osmý:grinning: a,¨le já jsem tu před 10 nebyla ani nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
no právě,to je pořád brzo :sweat_smile:
Dneska malej chrupkal až do 9,to byl výkon teda :sweat_smile:
2. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
čus, my jako vždy v 8 z pelechu a teď jsme byli hodku venku, krásně svítilo slunko, ale už zašlo :angry: a já chtěla dát ven prádlo..stejnak ho tam dám, vždycky je tu tak hnusný vlhko :angry:¨
Tak my jdeme dát papů a pomalu chrupčit
2. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
ahojky,
tak jsme nakonec byli u dr. J. začal kašlat celkem hodně :frowning2: . Prý je to od té rýmy, pro jistotu nám vzali stěr z krčku. Napsali nám Fenistil a ven můžeme i přes teplotku. Tak jsem ráda. Už mi tu kapánek hrabalo. Tak snad Fenistil brzo zabere.
2. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
Oli- tak ať to brzy zabere :wink:

evi- díky pak mrknu teď jsme přišly z venku a jdmeme papkat :wink: tady je teda docela hezky, ani není moc zima :wink:
2. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
huš jsme zpět z poradny:grinning: dítě nakrmeno a spí :grinning:

tak můj kolibřík má 7390g a 72cm(podle mně víc cm, moc nešel změřit ani zvážit, jak se mlel :grinning: ), váhu už neřešíme, dr i sestřička málem padly, když jsem řekla, co vše sní :grinning: :grinning: :grinning: ona mu totiž ta 200g sklenička poněkud nestačí :sweat_smile: :grinning: většinou po obědě zblajzne ještě frutapuru :sunglasses: jo a parádně jim to tam počůral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tady už taky slunce nesvítí, je tam celkem teplo, ale fouká neskutečnej fukejř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olííí, držím palce :slight_smile:
Zuzííí, tys mu uvařila odvar z makovic? :grinning:
2. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
holky díky.
Eví teda Vašík je dlouhej drobek. To ho brzo předeženem. S váhou. S cm asi ne.
2. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
Olíí, toho předeženou asi všici :grinning: myslím, že v únorčatech ho předběhly i holky :sunglasses:
jsme se z dr. shodly, že on to prostě vyběhá :wink: on je fááákt neúnavnej :sunglasses: navíc mojí váhu v roce už předčil a taťkovu(8kg) snad za ty dva měsíce taky zdolá :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
Oloušku, ještě mně napadlo, že jestli už dáváš čajíky, tak zkus nějakej průduškovej, tím nic nezkazíš :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ty jo vy jste byli oba nějací hubeňouři :confused:
2. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
Evísku děkuji, včera jsem koupila od Megafitu na nachlazení. Moc tomu nedá. ALe každý cucnutí dobrý.
2. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
jj, manžovi to zůstalo a já k tomu zas směřuju :grinning: :grinning: :grinning:
jj, každej cuc je dobrej!!!! :dizzy_face: ještě je nějaká prsní mast na nachlazení, ale nevím, jestli nejni až od roka :wink:
2. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.