• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví tak to tiše závidím, já stagnuju :angry: , začala jsem teda cvičiti, no ale nemůžu hnedka chtít zázraky že...
2. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
já necvičím :zipper_mouth: a žeru :grinning: nevím, čím to je:slight_smile: kojením asi už těžko :grinning:
2. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
já chci zase tloustnout a nejde mi to :grinning:
evi- díky jsem na to zvědavá :grinning:
2. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
já taky žeru necvičím a tloustnu,nechápu jak je to možné? :sweat_smile:

Evi vy máte jak my :sweat_smile: teda né tu váhu tu máme o skoro 2 kila větší,ale 72 cm taky máme :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

holky tak ta moje murína vám to neřekla,takže jde nejspíš o ten zánět mizní uzliny a vzhledem k tomu,že sem už ATB měla,tak mi namíchali mastičku která by ten zánět měla zlikvidovat a když né,tak za týden to pujde pryč:slight_smile:
2. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
jsi nepsala, že to mám říct všem:grinning: zachovávám lékařské tajemství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no já myslím, že má víc než 72, ale ob¨n fakt v leže na zádech dělá takový vylomeniny, že to prostě nešlo změřit:grinning:no a kila, ty nekomentuju :grinning:
2. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
hele ta mastička bude určo voňavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počítám, že višňák(horší smrad už snad neexistuje) :grinning:
2. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
tak snad zabere, at klidně smrdí, hlavně že bude dobrá,ne? :confused:
2. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
No jo Evička Murína a prej lékařský tajemství :stuck_out_tongue_closed_eyes: kecka jedna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj višňovka to bude žůžo, ještě, že je to mezi nožky, tam je Petr na vůni zvyklý :grinning: :grinning: né tak, ale jako srandu si z Tebe vůbec nechceme ani jedna dělat, že Evi :sweat_smile: sice je to smrad, ale ten zánět by to vytáhnout mohlo!!Moc si to budu přát, aby nebylo řízi, říz :cry:

Evi bezlaktozové věci kupuju ve zdravé výživě, naštěstí jí mám na Čerňáku :dizzy_face: a mají tam mlíko, hermelín, tvaroh, šlehačku, jogurty bílé i s příchutí, máslo, plátkový sýr, bez laktozy..mě naštětstí stačí jen mlíko a jogurty, sýry, tvarohy můžu obyč.Ono taky jeden ten jogurt 150g stojí 22Kč, litr mlíka 56Kč a ještě kupuju sojové dezerty čoko a vanilka a to je strašně dobrý!!!!

Holky my teď zaperlili s mužem v Albertu :sweat_smile: :sweat_smile: máme ještě stravenky za 2500,-a musíme to do konce roku spotřebovat a v Albertu berou na jeden nákup 5ks tj.300,- tak jsme se tam rozjeli, že si každý vezme svůj košík a každý na jinou pokladnu...no nějak jsme se rozvášnili a ty ceny, co jsme pak projížděli účtenku :confused: takže Petr nákup 990,- a já 750,- :grinning: :grinning: a to jsme toho zase tolik neměli a to jsme teda ušetřili :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzo už se nedivím, zda nakupuješ třeba v Albertu či Lidlu, že prachy lítaj a za nic!!!!Ty ceny jsou šíleně odlišný od Globusu a jiných hypermarketů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
ale jo, čím větší smrad, tím víc pomáhá :wink:
jsem měla v pubertě nějakej ekzém na ruce:grinning: každej den jsem měla jinou mast :grinning: jiná barva, jinej smrad :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
Olinko, posílám Jájovi pohlazeníčko a ať je to brzo pryč, teď fakt každý druhý mimi marodí :cry: :cry:

Evi míry nekomentuji :grinning: :wink: :wink: ale hlavní je, že papá, kdyby to bylo z toho, že nepapá, tak je problém, ale takhle :sunglasses: :sunglasses: prostě vše spálí :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: my v 10m měli 11640g a 80cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my moc nespalujeme a ukládáme na zimu :grinning: :grinning: vč.maminky :grinning:
2. pro 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Mišííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já nakupuju přes týden"drobnosti" v bille, korunky se pekelně kutálej :sweat_smile:
jsem vůbec netušila, že je tolik bez laktozovejch věcí, mně zaujal ten hermelín, víš :slight_smile:
2. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
¨Mišííí :grinning: :grinning: :grinning: jen ukládejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
hele vydrží Daník chvilku v klidu sedět?Venda je totiž imrvére v pohybu :sunglasses: on si na 2 vteřiny sedne, ale i u toho aspoň mrská nohou :grinning: no se pak divím na váze, no :grinning:
no kdyby měl Venda 80cm, tak je to pěknej kostroušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
ty sojový jogurty míšo můžou taky takhle malý děti, asi ne, co? a holky dáváte jen tu Holandiu bílou, já to zatím nezkoušela :astonished: to je pořád peněz, my teď máme i k snídani kašičku, mléko moc nechce a začíná se odstavovat, což mě mrzí, nechce prsíčko :frowning2: jen ráno si cucne a konec, pak mě kouše, takže asi do roka, jak jsem myslela, tak nevydržíme :frowning2:
2. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
Kostroušek, to jo, to by byl jak z koncetráku :zipper_mouth:
Je v klidu, sedí a hraje si nebo prohlíží knížku, tak my jsme těžkopádní, tak nejsme takový střeštiprdla :grinning: :grinning:

Jani, já někde četla, že soju by vůbec neměli, jedou nějké výzkumy a zatím to teda není 100% podložené, ale snad je v soje nějaká látka, která způsobuje nebo podporuje rakovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ani pro dospělé se nemá soja přehánět, já dám Daníkovi třeba lžičku ochutnat, ale spíš to jím večer, když spí a dávat mu to nebudu vůbec, jen tak na to ochutnání!!!!
Jinak já mu dávám taky ty bezlaktozové, po normálním sice srajdu nemá, ale je to řidší a není to ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak když nemám, tak dostane activii - borůvku, lesní směs, jahodu, višeň, meruňku, je jich spousta na výběr :wink: bílou NEE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 17:36  • Odpověz
a Activii už může? :confused:

holky nevím jeslti jste to slyšely, ale na NB zemřelo miminko na pneumokoka, já mám z toho úplně hrůzu :frowning2: nevíte, od kdy je očkování, a co to stojí a na co to vlastně je- na zápal plic a na záněty středního ucha, že? a na meningokoka- to jsem chtěla dát původně, tak teď nevím co, ale jako prevence si myslím, že jsou ty peníze zanedbatelný, ale chtěla jsem více info jeslti o tom nevíte, nebude to některá dávat, nebo nemáte to už? :confused:
2. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
jasně, že Activii může, vždyť už jedete 9.měsíc!!!A jedla už ty bílý???

Pneumokok - já nad tím taky uvažovala, teď je už pozdě, buď se to píchá současně se 3.hexou a nebo pak až ve 14.měsících nebo tak nějak...já nevím, no, asi to nebudu D.dávat!!!Já vím, že se to dává dětem, co trpí na to stř.ucho, víc ani nějak o tom nevím :sweat_smile:
2. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
tak,aby jste věděli,tak sem si radši ještě nečuchla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jájouškovi taky posílám pusinečku véélikou,aby mu co nejdřív líp :frowning2:

Jani jasně,že jogurty může.Tu Holandii ovocnou a activii slazenou.Mě to teď říkala dr:slight_smile:

já sem chtěla dát na pneumokoka,tak uvidíme
2. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
Jani a kde na NB?Jsou o tom nějaký zprávy?
2. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
mně říkala dr. neslazený, ovoce dodat čerstvé nebo přesnídávku :wink:
my zkoušíme jogurty ode dneška(kvůli hypoalergenní dietě) a dobrý, a taky jsem se domluvila s dr., že zkusíme obyč Bebu:wink:
ad pneumokok http://www.prevenar.cz/, taky ho nedávám....

Mišííí jak z koncentráku už je :zipper_mouth: před střevní chřipajznou už mu žebra nečouhaly a teď už je zas můžu počítat :unamused:
Jani, kvůli koju nesmutni!to důležité už si Kačka vzala :wink:
Zuzííí, tak si čuchni :grinning:
2. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
jo kvůli koju nesmutni,si to vydržela dlouho :dizzy_face:

Evi my teď byly na tý osmiměsíční a ona,že můžeme jogurty,tak já že jsme zrovna zkoušeli tu Holandii neochucenou a že to malej nechtěl a ona,že neochucenou by teda taky nechtěla,že můžeme tu activii sladkou a holandii ovocnou :sweat_smile:
2. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
mně právě říkala, že radši dovhutit než ochucené:wink:
mně holandie bílá chutná :grinning:
jo a my stejnak děláme jogurt doma, takže tak :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
tyvole až 10% to je mrtě :cry: miminka malinký
2. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
hmm tak každej v jiným kraji říká něco jinýho :sweat_smile:
mě taky chutná,ale Péťulkoj nechutná :grinning:
jak děláš jogurt?Pošli poštou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já ještě nečuchala :grinning: se votrávím dle vás :sweat_smile:

jo a to lékařský tajemství........dyť by to holky stejně chtěli vědět pak tady :sweat_smile:
2. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
tak sem si čuchla :sweat_smile: máte smůlu,to nemá žádnou vůni ani smrad :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
no jsi ¨výslovně nenapsala, že jim to mám říct:grinning: a nikdo se neptal:grinning:, tak jsem počkala až se práskneš:grinning:
jogurt dělám v jogurtovači:grinning: 1l mlíka+1hollandie a ráno to je hotový:grinning: je malinko řidší, ale mně to neva :grinning:
no každej dr. říká něco jinýho:wink:
2. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
to je škoda, že to nesmrdí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ba ne, to je dobře, že před svátkama nebudeš smrdět, jak bolavá noha :dizzy_face:
2. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
jak 1 litr mlíka 1 litr Holandie??????Dyť Holandie je jogurt :fearful: :confused: :sweat_smile: tak si děláš víc jogurtu? :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
autor
nééé 1 kelímek :grinning: a mám pak litr jogurtu
2. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
to je dobře :slight_smile:

evi hoď recept na jogurtík :slight_smile:

zkoušela jsem dávat kačce prso a nic, fakt mě akorát kouše :astonished: nestojí o mě :frowning2: ach jo

tak jogurtíček zkusíme

zprávy byly v kolínským deníku, ono se přesně neví kde to je, píšou na kolínsku, pak na nb, je v tom nejasno, víš? :confounded:
2. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.