• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
před jakejma svátkama? :sweat_smile: teďka jsou nějaký svátky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jestli myslíš Vánoční,tak to budu ležet zašitá v posteli místo smradlavý julči :sweat_smile:
2. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
aha, ale my nemáme ten jogurtovač :grinning:
2. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
no višňák by ti byt zasmradil byt do příštích vánoc :grinning: :grinning: :grinning:
jani, to je celej recept :grinning: do ohřátýho mlíka rozmíchám jeden jogurt a rozleju do skleniček, který narvu do jogurtovače a za 12 hodin mám jogurt :grinning:
2. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
a Jani co je to NB?????Kurňa už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: enbé enbé :angry: :sweat_smile: tak mi pak kdyžtak hoď odkaz :pensive:
nesmutni s prsíčkem :slight_smile: jednou to bohužel přijde tak i tak :pensive: ale vim jak to cítíš,já byla totálně v řiti,že sem přestala kojit

miláčku ty máš z jednoho kelímku litr jogurtu jo??? :confused: tyjo to je zázrak nějakej né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky musim jít hodit žábu do vody :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
tak já se tááák snažím a milostpaní nemá jogurtovač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo ahááááá jogurtovač mě unikl :frowning2: :frowning2: :frowning2: ten taky nemám :sweat_smile:
2. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
Zuzííí, jj zázrak:grinning: se tam pomnožej ty jogurtový kultury a vznikne z toho jogurtíK :grinning: :grinning: :grinning:
ono to jde prý i bez jogurtovače :sunglasses: chce to prý teplo :grinning:
NB je nymbursko :grinning:
jani nesmutni, my taky pomalinku končíme asi :wink:
2. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
ahá Nymbursko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to mě nenapadlo já furt,že to bude něco jako Mladá Boleslav jako MB :sweat_smile:

berušky vydrželi jste tuze moooc dlouho a jste šikulky obě a jsem na Vás hrdá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
jo NB je Nymbursko :grinning:

zkusím ještě nabízet prsíčko a dyžak máme konec ale stejně jsem to dlouho vydržela :dizzy_face: ale myslela jsem že už do roka to dáme :confounded:

četla jsem ten Prevenar a nejsou tam ceny, 2 vakcíny od 7 mšsíce , ale cena, nevíte? :confused:
2. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
Jani jedna vakcína myslim 3- 4000
2. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
no já už vydržela přes plán:grinning: chvilku to vypadalo, že skončíme už cca před měsícem, ale mladý pán se rozhodl, že ještě maminku vezme na milost :grinning:
neutopí se ti žába?
2. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
to je dobře, asi fakt miminka vědí, kdy mají dost, jsou chytrý :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
já myslím, že kolem 1500-2000 dle lékárny, zkus se v nějaký zeptat:wink:
Jani, třeba je to přechodný:wink: viz můj předchozí příspěvek :wink:
2. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
kéž by to bylo přechodný :slight_smile:

1500 az jednu dávku, jo? tak já se zkusím zeptat :slight_smile: proberu to s jindrou a asi do toho chci jít, ten zase bude řvát, ale možná ani ne :slight_smile:
2. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
nejdřiv se poptej v tý lékárně, já fakt nevím
hele když je to konečná, tak s tím nic neuděláš, nemá smysl se trápit!!!to důležitý si Kačka vzala:wink:
2. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
jo tak možná 2000 to bude :slight_smile:
2. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
jo a některý pojišťovny část proplácej:wink:
2. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
to jsem četla ale vzp tam má nějaký podmínky nám to nedaj už ted nevím ale důvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
ahááá, já nevím, já mám ozp:wink:
2. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
zuzííí, co ta tvá žába ve vaně? on už plave sám? :grinning:
2. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
kuk,
holky tak my prevenar nechali naočkovat, nejdřív jsem nechtěla, ale po konzultaci s dr. jsme se nakonec rozhodli že jo.
Částka je cca 1800,-, ale některé lékárny jsou prevíti a chtěj i 2150,-, takže Jani pokud do toho půjdete, tak oběhni víc lékáren.
2. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
A není to taky tak, že čím později se očkuje, tím víc dávek??? :confused: já nevím, asi na to prdím, takových humusů do sebe chudinky dostávaj...ale druhá strana je zase, že zachrání život..pořád nějak nevím nebo spíš nad tím neuvažuju a počkám, co Dr.

Jinak s těma Dr., fakt každá tvrdí něco jinýho!!!!Já se ani na nic neptám(jen ty ml mlíka) a vše dělám dle svého uvážení a podle toho, co se kde dočtu!!

Zuzo buď ráda, že nemáš tu smradlavku, to je fakt kouř :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
Miško čím dřív se očkuje tím víc dávek - pokud naočkuješ hned s první hexou - tak jsou celkem 4. :frowning2:
2. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
Evíííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jj já tu žábu tam jen hodím a on si pave dokolečka úplně sám!!! :sweat_smile: pak na mě akorát zavolá do kuchyně,že už chce z vany a ho jdu zabalit do osušky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky nevim o který mastičce to mluvíte,ale ještě,že jí nemám :sweat_smile:

tak hezkej večer dámy :dizzy_face: pusinku pááá :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
ahojky,

holky tak jsem asi fakt přestala kojlit, Kačka brečí u prsa, nechce ho, kouše mě, hotovo :frowning2: teď nevím, co dělat, prso cítím občas, zkouším jí tam dát, ale neívm, zda něco odstířkám, už mám málo, a jeslti vůbec mám, protože se mi takhle bude mléko tvořit asi ne, nebo to mám nechat být a samo se přestane vytvářet? ach jo, jsem z toho smutná, budu to ještě zkoušet, ale asi jsme už dojely :frowning2:
3. pro 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Jani to mě moc mrzí :frowning2: :cry: pokud už to nemá smysl tak zkus Kačce dát třeba nakojit jenom ráno a večer a když přestaneš úplně,pač nemá smysl,aby jste se trápily,tak si dávej vlažný obklady na prsa a stáhni plínkou,aby se ti neudělal abces
3. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
ona nechce už ani právě ráno, to jsme dělaly doteď, ale nechce vůbec k prsu :frowning2: Kačka se netrápí, ta chce papat normálně, ale mě je to líto :confounded: ale nedalo by se nic dělat, já vím :sweat_smile:
3. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
no pokud u toho pláče a nemá co si vytáhnout,tak se taky trápí :frowning2:
ale neboj,nic se neděje,bude to dobrý:slight_smile:
3. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
ona ani tahat ale nechce :angry: prostě mě kousne a odvrací hlavičku můrina :grinning:
3. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahojky
Jani to opravdu vypadá, že už Kačul prostě prso nechce :cry: Hlavně z toho nebuď smutná, kojila jsi pekelně dlouho!!!!!!!!!Oni si ty dětičky prostě sami řeknou, u nás na prosinci už nekojí nikdo, poslední se nedávno odstavily dvojčátka, jinak všichni už nechtěli kolem toho 9 měsíce!!!! :wink:
3. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.